Prześlij dalej:

Ze sto tysięcy razy przypisywano mi rozmaite neologizmy z mową nienawiści na czele, ale dziś pierwszy raz piszę tekst, którego sednem jest nienawiść. Przyznaję otwarcie, nie umiem kłamać, że was nienawidzę. Słowo dobrałem precyzyjnie, nie chodzi o to, że się z wami nie zgadzam, że mam odmienne zdanie, że wyznaję inny system wartości. Po prostu was nienawidzę, za to kim jesteście, co robicie i przede wszystkim za to ile zła wyrządziliście. Nienawidzę politruków z Wyborczej, szczerą, niekłamaną nienawiścią, czasami zmuszam się do pogardy, ale w tym nie ma uczciwości intelektualnej, jedynie dyplomatyczny erzac. Nienawidzę was politrucy z TVN, tak samo, jak nienawidzę dresiarzy bijących swoje konkubiny, jak nienawidzę pijanych karczków wulgarnie zaczepiających kobiety na chodniku. Nienawidzę was politycy PO, Nowoczesnej i pochodne "autorytety", zmuszałem się do antypatii, ale nie pomogło, czuję się uczciwy wobec siebie tylko wtedy, gdy was nienawidzę.

Z nienawiści nie chce mi się z wami gadać, to strata czasu, zdrowia i dołujące, bezproduktywne, zajęcie. Wyjaśnię wam jednak dlaczego was nienawidzę wszystkich razem i każdego z osobna, tak z grubsza, bo powodów jest tysiąc. Kłamiecie w ordynarny, prostacki sposób, w waszych kłamstwach nie ma cienia polotu, skrawka finezji, zwyczajnie łżecie w żywe oczy. Zdarzają się ludzie, którzy potrafią kłamać pięknie, skutecznie i nawet z wdziękiem, żaden z was się nigdy nie zbliżył do tego poziomu kłamstwa. Jesteście jak pijak ziejący najpodlejszą berbeluchą i bełkoczący „ja nic nie piłem”. Przypominacie w swoich łgarstwach roznegliżowaną żonę przyłapaną z gachem w łóżku, która zapewnia, że „to nie tak jak myślisz kochanie”. Obnosicie się ze swoimi kłamstwami niczym rakarze z legitymacją „Przyjaciel zwierząt”. Nienawidzę was i nienawidzę waszych kłamstw.

Nienawidzę waszej miałkości, intelektualnej mielizny, pospolitej głupoty połączonej z tak charakterystycznym dla głupców poczuciem wyższości. Gdy wymyśliliście sobie, tuż po wyjeździe z prowincji, że jesteście młodymi, wykształconymi z wielkich miast, pokazaliście swoją głupotę w pełnej krasie. Nienawidzę waszych kompleksów, waszego zapatrzenia na Zachód, byliście pierwszymi klientami kolorowych napojów gazowanych i margaryn do smarowania, ściąganych z byłego NRD. Dziś grzęzną wam w przełyku oślizłe owoce morza z dyskontów i łykacie te żyjątka tylko dlatego, że schabowy jest niemodny. Kpicie z najbardziej pokojowej religii i Maryi Dziewicy, poniewieracie babcie w beretach, bardzo często wasze babcie, ciocie i matki, a jednocześnie truchlejecie przed islamską dziczą i z przekonaniem informujecie, że w Tybecie dalajlama przybiera nowe wcielenie.

Nienawidzę waszego kołtuństwa, potraficie z kompletnego idioty ubranego w damskie fatałaszki zrobić genialnego „geja-singla”, nowoczesnego Sokratesa, a z normalnego starego kawalera obiekt kpin i insynuacji homoseksualnych. Dostajecie spazmów na widok ludzi, którzy wyznają swoją wiarę, kultywują swoje tradycje i wyjecie, gdy inni kpią z waszego snobizmu i kabotyństwa, wszystko razem nazywacie tolerancją. Żyjecie i poruszacie się w swoim ciasnym horyzoncie, gdzie poza ślepym trendem, który się nosi w tym sezonie, nie widać niczego. Organizowalibyście pielgrzymki do Częstochowy, gdyby w Berlinie albo w Nowym Yorku powstała grupa happenerów zakochana w chrześcijaństwie i poszukiwaniu nowego wymiaru wiary w Chrystusa Króla.

Strony

31056 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

32 (liczba komentarzy)

 1. Należało rozprawić się z komunistyczną hołotą z PO, Nowoczesnej, KOD, SB, WSI, PZPR tak, jak Erdogan z rozprawia się z puczystami w Turcji. UE nic wtedy nic by nie powiedziała

 2. Nienawiść zakrzewił w części narodu Tusk, po tym, jak najpierw przegrał z Lechem, a krótko potem z Jarkiem.

  Tusk to wyjątkowo podłe i mściwe indywiduum, któremu mógłby dorównać psychiczny Stefan.

  Mógłby, ale i tak nie dorównuje.

   

 3. avatar

  jak dla mnie to poza "owsiakowymi" FELIETON ROKU..a może i nawet felieton "EVER"....!!!

  teraz oczekuję od gospodarza że zacznie jezdzić po PISie jak po zdechłej kobyle byle w końcu uchwalili ustawę medialną w nocnym głosowaniu..i odebrali tych ścierwodajniom wszelkie możliwe koncesje....i żądać bezustannie i bezlitośnie bez oglądania sie na jakiekolwiek "dżentelmens agriments" w/s działalności "zagranicznych" koncernów medialnych w PL..z procesami o odszkodowania włącznie..za wszystko co nam uczynili..

   

 4. Nowością jest przeniesienie tych emocji do poziomu rodzin. Kiedyś tak nie było. Teraz dopóki gadają przy stole jak zwykle: o pieniądzach, karierach dzieci, chorobach, to nie wiadomo kto swój a kto wróg. Nawet rozmowy o uchodźcach ujawniają jedynie kto jak brutalne środki wobec nich preferuje. Dopiero jak zejdzie na Kościół, PiS, i Unię, to łapią za noże.
  Walczyli z komuną by mieć takie same sklepy jak na Zachodzie, a teraz Polska powinna być jak cielę, bo "potulne unijne cielę dwie matki ssie". Gdy cielę zacznie fikać to Unia zabierze za karę lidle, biedronki. Czesi zabiorą żabki. Zapanuje głód.

 5. Dobry, bardzo dobry tekst !!!

  Podpisuję się pod nim oburącz.

  Serdeczne Pozdrowienia dla Autora.

   

 6. Mam wystarczająco dużo powodów, by tego zbydlęconego paskudztwa równie silnie nienawidzieć. Jednak sama nienawiść nie załatwi sprawy. To ma być regularna wojna. Którą te wypasione naszym kosztem wieprze muszą przegrać. One co prawda dysponują zagrabionymi dobrami, na tym bazują i tego będą bronić za wszelką cenę. Cała reszta oszukana, oszwabiona, wykorzystana i w dalszym ciągu wykorzystywana ma dużo lepszy argument. Tylko mścić sie należy z głową. Głowy nam trzeba.

 7. avatar

  Znakomite! I tyle mam do powiedzenia.

 8. Widać, że pranie mózgów, które na Zachodzie przyniosło zamierzone rezultaty, w Polsce (na szczęście) powoduje całkiem przeciwny do pożądanego przez demiurgów tej zawieruchy efekt. Nie wiem, czy jest w pełni uzasadnoine pisać, że jesteśmy Chrystusem Naródów, ale coś w tym jest.

 9. Z całego serca DZIĘKUJĘ. To jest to, co wielu z nas czuje, ale nie potrafi tak wyrazić. Serdeczne dzięki, Panie Piotrze.

 10. Twoja nienawiść Piotrze to miki, w porównaniu z uczuciem naszego polskiego literata, laureata nagrody Nike, dziennikarza GW i Tygodnika Powszechnego, członka Komitetu popierajacego B. Komorowskiego, koniecznie  przeczytajcie ten wywiad, to tekst-ilustracja, poruszonego w felietonie tematu:
  http://ksiazki.wp.pl/tytul,Wojciech-Kuczok-W-Polsce-tylko-pily-nie-sa-tepe,wid,21983,wywiad.html?ticaid=118f13

 11. Strony