Nie wierzę w żadne przykrywki i misterne plany – PO zwyczajnie gnije

Prześlij dalej:

Sam lubię sobie porozmyślać, poukładać rozmaite warianty, ale w ocenie bieżących wydarzeń wszelkie sensacyjne interpretacje zwyczajnie mnie nużą. Kombinowanie stylem konia ciągnącego wóz pod górę, że sprawa Ostachowicza i Wasiak jest jednym z ostatnich misternych akcji propagandowych Tuska właściwie nie jest sensacyjne, ani oryginalne, tylko po prostu głupie. Ewidentne wpadki ostro krytykowane od lewa do prawa nikomu nie służą, a już budowanie wokół nich teorii, że Tusk narobił bałaganu, aby Kopacz mogła w glorii i chwale zrobić porządek, zupełnie się kupy nie trzyma. Jest dokładnie odwrotnie, na mój gust wszystko wskazuje, że Ewce Kopacz podkłada się pierwsze świnie, które w najmniejszym stopniu martwią Tuska, chociaż niekoniecznie są jego samodzielnym dziełem, bo chętnych jest cała gromada. Tusk robi swoje, ktoś inny korzysta z okazji i tak się to chaotycznie fermentuje. Znam tego typa na przestrzał i z dwóch powodów na pewno nie zależy mu na sukcesie Kopacz i całej PO. Na starcie parszywy charakter nie pozwala mu życzyć następczyni dobrze, on chce utrzymać mit niezastąpionego Donalda, dlatego zachowuje się jak Japończyk na urlopie, ciągle myśli jakim cudem firma bez niego funkcjonuje. Po drugie z polityki się nie da wyleczyć, powtarzam się, ale tylko po to, żeby wybić wszystkim z głowy te niedorzeczne egzegezy. Tusk myśli o powrocie i to według własnego scenariusza. Wrócić to mało, ważne są jeszcze gotowe obrazki, które cynik Tusk uwielbia. Jego trzeba będzie błagać o powrót i prosić o ratunek. Kopacz może rozegrać każdy i chociaż piłkarz z Sopotu naturalnie będzie tracił wpływy, to przecież ani Schetyna, ani Sikorski, czy Grabarczyk nie będę słuchać rozdygotanej Ewki. Ona nie zbudowała i nie zbuduje żadnego zaplecza, stąd kręci nią kto chce i jak chce.

Strony

15571 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

9 (liczba komentarzy)

 1. protegowany ministry Muchy, po sądowej batalii, wyszarpał należne mu pół bańki, stosownie do zapisu w kontrakcie. 
  Dziś protegowana dr Ewki przekazuje należne jej w kontrakcie pół bańki na "cel charytatywny".
  Te dwa przykłady dzieli zaledwie kilkanaście miesięcy, a jaka różnica:-)
  Tusk pokazywany dziś przez "kraty" w reżimowej telewizji, to też znak czasów. Pół roku temu ten, który tak pięknie sfilmował wywiad z wodzusiem, poprzez siatkę i pręty boiskowego ogrodzenia, już stałby w kolejce do pośredniaka.  

 2. zbrodniarzy była Ameryka Południowa. Na razie jest bezkarny, ale po wyborach...

  http://www.rmf2...

 3. avatar

  Expose chodzby niewiem jak wyuczone i zagrane padnie na 1szej, max 2 konferencji bo baba jest po prostu tępa i nie ma tego czaru z jakim donek przy pomocy mediów krecił połową Polski. Kopacz tego nie ma i mieć nie będzie nawet przy 3 ostachowiczach i 2 tymochowiczach, a przy wspomnianych nie rozwiazanych a  chowanych po szafach problemach, emocjach i braku autorytetu padnie przy 1szej lepszej okazji:) PO doszło do ściany, gra o zycie i tylko dlatego dzis odpuszczono temat odpraw. Ogólnie jak zauważył autor, idzie ku zmianom śmiem twierdzić że przy takim potencjale i nieufności społeczeństwa układ nie ma szans, na wykreowanie nowego cudaka. Został bronisław i korwin jako zakamuflowana opcja platformerska, bo przecież SLD oprócz tych którym czas stanał przy okragłym stole więcej niż 10% zatwardziałych komuchów nie pozyska.. Ok piatek to opijamy rozpad swinskiego ryja z bilgoraja i za taki sam los PO i lustracje:) pozdrawiam

  PS: Donek nie wróci! I o tym wie, on sie nie pogodził jeszcze z tą zsyłką:)

 4. na salony, dla mnie śmierdzieć bardziej już nie może. 

 5. to kupa dziadow, beczka wszy...
  premiera ewka dobra do lepieniu pierogow i macania kur

 6. avatar

  co się zna na polityce, szczególnie Tuskowej, Więc możliwe, że się mylę, ale uważam, że Tusk nie planuje powrotu, nawet według własnego scenariusza. bo i po co i dokąd miałby wracać. Z polityki się nie da wyleczyć jeśli się jest politykiem, ale Tusk nie chce rządzić, Tusk chce żyć i mieć spokój. Pensja z UE i emerytura z UE wystarczy. Z piłką da sobie spokój, bo aż takich oldbojów jak on nie zbierze się 11 sztuk.  
  A Kopacz to pies twarz lizał.

 7. zostały dwa kopulujące osiołki. osiołki szybko zostały zmienione na dwa kopulucjące pieski, które wszyscy normalni ludzie lubią sobie poogladać, symbol 25 lat wolności, zobaczcie jakich przyjemności chcieli nas pozbawić ludzie pisu. szybko został odkryte walore edukacjne, dzięci które oglądają kopulujące pieski uczą się bardzo dużo. Czy masturbacja leczypieski z raka?

  Myślłem że w programie Moniki Olejnik zobaczę dwa kopulujące pieski jako symbol walki z faszyzmem, ale ktoś przespał.

 8. W filmie "Psy",jeden z bohaterów na pytanie-"Jak Pan sobie z nimi poradzi?" odpowiada - "...a,pozabijam ich wszystkich".Te kreatury już dawno przebiły dno szamba i nie mają sie od czego nawet odbić,wierzę,że pozabijają się sami ,nam pozostanie tylko przewietrzyc Polskę.

 9. avatar

  lepiej.
  Nie rozumiem dlaczego Tuska uważa się za sprawnego i błyskotliwego polityka.To nie Tusk jest taki błyszczący to medialni oborowi ciągle czyszczą mu gumiaki z POlitycznego goowna i wyciągają mu z tych gumiaków słomę.
  Gdyby Kaczyński wykazał się jedną tysięczną wypowiedzi i zachowań Tuska a PiS czynów PO, zostaliby w ciągu pół roku przez te same media wprasowani w ziemię na 1 metr w głąb aż do siódmego pokolenia. 
  Tusk jest takim bezjajowym makaronem, bezoosobowym monstrum, panem nikt.
  Nigdy nie potrafił odpowiedzieć na bezpośrednio zadane niespodziewane  pytanie.
  Potrafił się wymądrzać ale tylko z napisanej kartki.

 10. Strony