Nie wierzę starej ENRDÓWIE czyli moja teoria spiskowa

Prześlij dalej:

Merklówa napawa mniej coraz większym obrzydzeniem. Na początku myślałem, że najedli się szaleju i ochujeli w sposób typowy dla naszych neofeministek. Potem sięgnąłem pamięcią do historii i mi wyszło, że jednak się powtarza. Szkopy po latach siedzenia cicho i udawania demokratów modelowych, zaczęli rozgrywać UE w sposób dla siebie genetyczny. Nawet Franca siedzi potulnie, co oznacza tylko różnicę pomiędzy latami 30-tymi i drugą dekadą XXI w. Niemcy grają pierwsze skrzypce bez zagłuszania i nawet chujnia z VW i zapędami autorytarnymi (co pojeby z TVN mylą z autorytetem) tego nie zmieni.

W co gra stara Niemra? Gra w te same klocki, w które grali w latach 30-ych XX w przy pomocy koncernu IBM, jeno w drugą mańkę. Tam chodziło o komputerową (karty perforowane) indentyfikację wrednych rasowo Żydów. Tu będzie inaczej. Zafundują "Hot Spoty", w których będą grali pierwsze skrzypki. Oznacza to tyle, że sprowadzą sobie najwartościowszy towar do pomnażania systemu emerytalnego, a wschodnim untermenschom zostawią resztę, ze szczególnym uwzględnieniem chłopców z państwa islamskiego. Wygrywają podwójnie: kasa i spokój. A przy okazji tych nędznych Polacken ponownie można będzie sprowadzić do poziomu ludobójców (bo przy odpowiedniej strukturze emigrantów napięcia etniczne i religijne będą faktem u nas faktem, zwłaszcza, że nasi dzielni alianci pobłogosławili Stalina i urządzili nam prawie jednoetniczne państwo zmieniając granice i robiąc wysiedlenia). To potwierdzi tezę już sprzedawaną w Die Welt i innych Sturmerach - Polacy to naziści...

2902 liczba odsłon

Autor artykułu: cannedheat

1 (liczba komentarzy)

  1. avatar

    "Ale ta kwestia 19% i protokołu z Janiny to bardzo ciekawa koncepcja. I tłumaczy to przyjmowanie tych imigrantów na potęgę."

    Nie bym w to wierzył, ale zgadza się z urzędniczą mentalnością. 

    PS Gdybyś miał trudności  :) 
    http://eska.salon24.pl/670559,dlaczego-pani-tereska-nie-moze-pojsc-do-palacu