Nie robisz mi żadnej łaski Wodzu Kukiz, na debatę do RCS Lubin wypad!

Prześlij dalej:

Na stronie, którą pierwszy raz odwiedziłem, za sprawą zwolennika, w 30 komentarzu, do 40 komentarza obywatel Paweł Kukiz napisał: "Od tego jest sąd :) Cierpliwości:)". To jest jego odpowiedź na mój artykuł, w którym zawarłem informacje tylko i wyłącznie wyciągnięte z oficjalnych stron takich jak: BiP, PKW, samorządy, spółki komunalne, oświadczenia majątkowe. Ten sam Kukiz odpowiedział Krystynie Pawłowicz oficjalnym oświadczeniem, w stylu stałego komentatora Onet.pl, czyli strasznie dowcipnie. Napisał, że spisek, że Antek powinien powołać komisję i w ogóle ciemnogród jest śmieszny. Tak oto obywatel, który brzydzi się politykami pogadał sobie z politykiem, ale od trzech dni olewa głos wyborców. Przypomnę ci polityku Kukiz, co wrzeszczałeś za kasę lubińskich spółek komunalnych – pycha kroczy przed upadkiem. Jaką łaskę robisz mi Wodzu Kukiz? Nie jestem dziennikarzem, nie jestem politykiem, jestem obywatelem, który pokazał twoją „antysystemowość” w pełnej krasie. I co bąknąłeś? Przeszedłeś krótki kurs polityczny? Z jednej strony udajesz, że mnie nie ma, z drugiej, jak smarkaty zza węgła straszysz sądem? Którym sądem? Tym legnickim i złotoryjskim, gdzie twoi sponsorzy mają swoich ludzi, usadzonych przez twojego kumpla Schetynę? Jakim artykułem i paragrafem straszysz obywatelski Wodzu? 212 kk, jak na każdego syna peerelowskiego systemu przystało? Mam dla ciebie inną propozycję Obywatelu Kukiz. Może zrobimy debatę w RCS Lubin, to doskonałe miejsce, 27 kilometrów od mojej chałupy i jakieś 100 km od twojego nowego miejsca zameldowania, odkąd stałeś się JOW Wrocławianinem.

Pamiętasz jaka była formuła tej obywatelskiej debaty? Twoi zwolennicy mieli zadawać pytania „jednej mafii”, a ty miałeś biegać z mikrofonem. Trzymajmy się tych kryteriów. W hali RCS zasiądzie 1000 Internautów, ja się do mikrofonu nie nadaję, ale znajdę kogoś odpowiedniego, kto zada pytania politykowi Kukizowi, który udaje cnotkę antysytemową. Za wynajęcie hali zapłacę, bo ty masz salony gratis, czyli z moich i podatników pieniędzy. Możesz zaprosić swojego dziennikarza, Wojewódzkiego lub Olejnik, kogo wolisz. Chcesz znać pytania wcześniej, czy od razu mam przynieść krzesełko wędkarskie? Wiem jak to się skończy dlatego wymieniam pytania. Ile ty masz lat kolejny głosie młodego pokolenia? 20, 30, 35? Kiedy ostatni raz i czy w ogóle miałeś 2 tysiące dla rodziny od 1-go do 1-go? Pamiętam twoje pierwsze koncerty w TVP i tuż po nich „Dziennik Telewizyjny”. Czym do siebie przekonałeś prezesów Radiokomitetu? W 1990 roku Andrzej i Joanna Gwiazda, Anna Walentynowicz i Krzysztof Wyszkowski zostali żebrakami, a ty śpiewałeś w nowej rzeczywistości i reklamowałeś Pepsi. Jak przekonałeś sponsorów? Dziś mówisz o „Okrągłym stole” i tych samych gębach od 25 lat?

Strony

75403 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

62 (liczba komentarzy)

 1. http://blogpres...

  To co mówi Chwedoruk od  1:45:40
  Czym grożą JOW-y, dość dokładnie opowiedziane. Oligarchizacja, przejęcie władzy w miastach przez stare zasiedziałe sitwy.

 2. skoro można zmienić procedurę wyboru posłów i Polska stanie się słodsza od sposobu mieszania.

 3. I bez JOW w kazdym z 3 miast trojmiasta ta sama stara zasiedziala sitwa. Jakby mialo byc jeszcze gorzej... brrr

 4. avatar

  No co Ty powiesz, gdzież to Blumsztajna złapałeś?

 5. Kukiz i Jagiełło razem? Wow...

  Bardzo ciekawe kto się znajdzie na listach "partii Kukiza". Na dziś wiemy, że jedynki Kukiz zatwierdzi sam czyli tak jak to robią wodzowie w partiach, które... Kukiz krytykuje za podobny proceder ;-)

 6. to stara sitwa bedzie sie chciala wslizgnac na jego nazwisku.
  Musi to zrobic.

 7. Bo przy obecnym systemie mamy tylko "swiezych", zaangazowanych w funkcjonowanie lokalnych spolecznosci i uczciwych politykow przy wladzy.
  Takich, ktorym na sercu lezy dbanie o interesy swoich wyborcow a nie spelnianie rozkazow prezesa.
  Trzeba sie ocknac z letargu! Musimy sie obudzic i wykorzystac szanse na zmiane. Jesli to przespimy teraz, to stracimy kolejne 4 lata... a moze i wiecej.
  Nie wierze, ze ktos moze byc zadowolony z obecnego stanu i systemu. Internet jest poki co wolna platforma, w ktorej mozna naprawde znalezc wiele informacji niekoniecznie po drodze z naszymi obecnymi panami.
  Polska od kilkudziesieciu lat rzadzi ta sama mafia. Bardziej zabetonowac tej sceny politycznej sie nie da... A ich reakcja na zmiane swiadczy tylko o tym, ze wygodne status quo sie dla nich skonczy. W naszych rekach jest, czy tak sie stanie czy nie.

 8. Jeśli ordynacja oparta na JOW jest taka zła to dlaczego cały układ polityczno-medialno-finansowy broni się przed nim tak bardzo. Tyle w temacie.

 9. kto jest kim na zdjęciu. Po przeczytaniu tekstu nie ma już żadnych wątpliwości :)

 10. Za kawał dobrej roboty - WIELKIE DZIĘKI !!!
  A Kukiz to taki Lepper, tylko duuuuuużo głupszy, mam wrażenie.
  PS. "Niepokorny" Skwieciński raczył łaskawie odnotować Twój materiał, ale ... ą, ę, otóż on nie jest  do końca przekonany, choć oczywiście szanuje parwo każdego do posiadania własnego zdania, bla, bla, bla... Jeszcze raz dzięki, bo z niepokornymi dziennikazrami to się znajdziemy w czarnym zaułku. ------------- http://wpolityc...

 11. Strony