Prześlij dalej:

We współczesnych „kanonach” moralnych można się całkowicie pogubić, jeśli zna się kanony tysiącletnie. Bohaterstwem nazywa się czystą głupotę i balans na granicy życia, dla taniego poklasku. Szlachectwem na miarę orderów państwowych stało się ratowanie tylko tych ludzi, którzy są bliżej, a pisanie prawdy o faktach widocznych gołym okiem nazywa się nienawiścią. Każdą tę aberrację przy użyciu środków medialnego rażenia da się nie tylko ciemnemu ludowi wcisnąć, ale jeszcze utrwalić i sprawić, że ciemny lud będzie dowolnej głupoty bronił, aż po zgon.

W związku z obecnym stanem rzeczy nie potrzeba żelaznych dowodów, aby wiedzieć, że taka operacja, jak „polskie obozy zagłady” jest do przeprowadzenia i to bez większych problemów. Zresztą po co zgadywać, skoro mówimy o faktach. Kłamliwy termin hula sobie po świecie od dawna i co więcej najgłośniej go przywołuje naród, który był ofiarą niemieckich obozów koncentracyjnych i całej zbrodniczej polityki Niemiec. Da się? Wszystko się da, parafrazując prokuratora Wyszyńskiego, dajcie mi temat, a media się znajdą. Wystarczy uruchomić sprawdzone mechanizmy i przejść od generalnej prawdy do detalicznych półprawd i robota rusza. Zaczyna się to mniej więcej tak. Człowiek rozumny i wykształcany mówi o niemieckiej zbrodni holokaustu, ale za chwilę słyszy niewinne pytanie? A Polacy to nie donosili na Żydów? Pewnie, że donosili, takie są prawa statystyki i nie da się uniknąć patologicznego marginesu, w najbardziej szlachetnym narodzie.

Z tą chwilą sprawa jest praktycznie przegrana, bo nie mówimy o zbrodni niemieckiej, tylko następuje dalsze rozwadnianie tematu i odpowiedzialności. Jeśli Polacy donosili na Żydów, to brali udział w holokauście. Mamy zatem kolejny krok w stronę „polskich obozów zagłady” i konsekwentnie w „dyskusji” nie pojawiają się Niemcy. Teraz wystarczy zrobić parę kadrów na położenie geograficzne obozów, zaczynając od królewskiego miasta Kraków i dalej torami do Oświęcimia, nie do żadnego Auschwitz. Dokładamy dramatyczną muzyczkę, paru Polaków mówiących po polsku i broń Boże jakiś mundur niemiecki, czy nawet owczarka, zamiast tego kapo rzuca najbardziej znanym polskim przekleństwem. Dziewięciu na dziesięciu odbiorców takich komunikatów nie posiada podstawowej wiedzy historycznej i wszystko czego się dowie z telewizji, będzie im wiedzę zastępować.

Warunkiem niezbędnym do przeprowadzanie tak bezczelnej kampanii jest pełen cynizm twórców kampanii albo jak kto woli polityczny interes, czego w Polsce zawsze nam brakowało. Bardzo się cieszę, że wyjątkowo zgodnie Polacy zareagowali na oszczerstwa Izraela, ale to ciągle jest naiwna obrona umocowana etycznie i przez to pozbawiona propagandowej siły. Niemal w każdym politycznym wystąpieniu słyszymy, że „część Polaków donosiła i nie wolno mylić marginesu z narodem”. Zupełne przeciwieństwo propagandy pod tytułem „polskie obozy zagłady”, gdzie nie ma żadnej wzmianki o tym, że może Niemcy też coś tam złego robili. Krótki dobitny komunikat i pełna odpowiedzialność zrzucona na Polskę, czyli modelowy produkt propagandy. Mówiąc językiem komentatorów sportowych, Polska dała sobie narzucić styl gry przeciwnika i wchodzi na pole bitwy, które inni nam przygotowali i przez to nie otwiera własnych frontów.

Dopóki nie stworzymy własnej propagandy, jakkolwiek to nieładnie brzmi, naszej prawdy nikt nie będzie słuchał, ponieważ to dla Żydów, Niemców, Amerykanów, żaden interes. Trzeba sobie uświadomić, że jedyną skuteczną bronią przeciw propagandzie jest inna propaganda i to wcale nie jest zastępowanie naukowości i wiedzy polityką. Poruszamy się na zupełnie innym obszarze, nie ma tutaj podręczników, szkół, źródeł historycznych, jest wojna informacyjna, do której kompletnie nie jesteśmy przygotowani. Na każdym kroku Polska powinna powtarzać po niemiecku, kto i po co zbudował obozy zagłady i żadnych, ale to żadnych wtrąceń o szmalcownikach i innych incydentach. Tym się powinni zająć specjaliści od sprzedaży parówek mielonych z sierści i kopyt, które się nazywają „parówki cielęce”.

Źródło foto: 
6
19065 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

47 (liczba komentarzy)

 1. Skoro w tych obozach jak twierdza Żydzi zginęło ich tak wielu bo kilka milionów i sa nacją najbardziej poszkodowaną to może narracja powinna być taka, że to są Żydowskie obozy koncentracyjne? Albo Żydowskie obozy śmierci?

 2. Słusznie! Od dzisiaj mówimy:

  1. "żydowski obóz śmierci" o Auschwitz-Birkenau, 

  2. "niemieckie gwałty" o sowieckich żołdakach gwałcących niemieckie kobiety,

  3. "afrykańscy handlarze niewolników" o Holendrach przybywających do Afryki w celu pochwycenia niewolników,

  4. "amerykańskie obozy śmierci" o japońskich obozach pracy w Birmie, gdzie zmuszano do katorżniczej pracy m.in. więźniów alianckich, w tym Amerykanów,

  5. "japońskie bomby atomowe" o bombach atomowych zrzuconych przez USA na Hiroszimę i Nagasaki.

   

   

 3. WITAM.

  BYŁEM 1 W ODSŁONIE.....I CZYTAM....

 4. Ta propaganda jest tak doskonala , iz swiat uwierzyl , ze Arbeit Macht Frei jest napisane po Polsku ! Jednym slowem PR-owe Mistrzostwo Swiata !

 5. ...Dokładnie...

  O "polskich obozach": http://fraszki-ulotki.info/?s=polskie+obozy

 6. Nasi starsi bracia w wierze , jakos dziwnym trafem nie chca pamietac o tym , ze ojcami eksterminacji Narodu Wybranego byli 100% Zydzi ! Hitler , Rosenberg , Eichman , Goebbels , Heydrich , Frank ,  ze o pomniejszych bydlakach nie wspomne !!! Trzeba im o tym nieustannie przypominac , bo Oni pamiec maja bardzo dobra , ale niestety krotka !

 7. avatar

  Wielokrotnie tutaj pisałem że PiS dzięki swojej geopolityce może potknąć się o własne nogi ale bywalem brutalnie atakowany za próby podzielenia zwolenników dobrej zmiany. A co już zupełnie kuriozalne, że jestem zwolennikiem Putina. A próbowałem tylko zwrócić uwagę na fakt że Putin nie patyczkował się z żydowskimi złodziejami, w przeciwieństwie do polskich rządzących.

 8. A z kim dziś spotkał się PUTIN ?.....Panie ranger1951

 9. avatar

  Putin zaprzyjaznil sie z jedna grupa zydowskich zlodziei przeciwko innej grupie zydowskich zlodziei.

 10. @ranger1951

  "bywalem brutalnie atakowany za próby PODZIELENIA zwolenników dobrej zmiany."

  - A czego się spodziewałeś?  30 srebrników? Chciałem powiedzieć "rubli"? Ciągle wzywasz, judzisz, szczujesz tak, aby wykreować na prawicy partię konkurencyjną wobec PiS. 

   

  "A co już zupełnie kuriozalne, że jestem zwolennikiem Putina."

  - To pisze facet, który na tym blogu nawoływał bez żenady do sojuszu z Rosją Putina... Dalszy komentarz jest zbędny. 

   

   

 11. avatar

  Anonimie Bart - jesteś chory.

 12. avatar

  Anonimie Bart - jesteś chory.

 13. @ranger1951

  Ty nie jesteś chory, ty wykonujesz zadanie. Wypierasz się, że nawoływałeś na tym blogu do sojuszu z Rosją Putina? Przecież to jest łatwe do sprawdzenia.

   

 14. avatar

  Nawet z Putinem o ile ochroni nas przed żydowskimi roszczeniami. USA nie chce czy nie potrafi ?

 15. avatar

  @ ranger1951  :

  Boris Romanovitch Rotenberg  (familia Rotenberg), Zirinowski (Ejdelsztein), Mikhail Fridman, Viktor Vekselberg i wiele innych.

  Jak sądzisz, do jakiej grupy etnicznej należą te wpływowe osoby w rosji?

  W twoim przypadku widzę takie możliwości

  a) jesteś niedoinformowany i ogłupiony przez ruską propagandę podawaną np. przez G. Brauna (ciekawe, czy to nazwisko jest niemieckiego pochodzenia, albo...  )

  b) jesteś ruskim trollem albo ruskim pudłem rezonansowym i masz nas za idiotów, próbujesz wywołać nastroje antysemickie, żeby ruska propaganda mogła z tego korzystać /  ten wariant wydaje mi się bardziej prawdopodobny

  Polecam przypatrzeć się ciepłemu powitaniu Netaniahu przez putina

   

  пошёл вон

 16. Poprzednie wystąpienia przedstawicieli władz Izraela, jak i dzisiejsza mowa pani ambasador Anny Azari wskazują na epidemię demencji w narodzie żydowskim. Okazało się, że nieważni są już bandyci niemieccy, bo za holocaust powinni odpowiadać szmalcownicy rodem z Polski. Skurwieli w każdym narodzie znajdzie się trochę, ale co ze skurwielami żydowskimi, czy oni też przyczynili się do holocaustu? Wśrod bandyckiej nacji zza Odry było trochę antyfaszystów, ale czy ta garstka miała jakikolwiek wpływ na holocaust? Przykre jest, że dzisiejsi Żydzi wykorzystują ofiary swoich bliskich do nieczystej gry.

 17. avatar

 18. avatar

  Przeciwnicy systemu JOW powinni wyjaśnić kogo reprezentuje ta osoba.

 19. Od wczoraj już o tym "wyczynie" Gawin jest głośno.

  Gliński, wyłaź z dziupli i nie pal głupa...

  Czy PMM nie widział tego ? Nikt mu tego nie pokazał ?

  Na co czeka ? Na coraz to większe wku*wienie własnego elektoratu ?

  Kogo wy po resortach obsadzacie ...?

 20. do usunięcia.

 21. do usunięcia.

 22. Jakie "przykre" ...? Co Ty gadasz ?

  Oni tak mają od zawsze, to jest w ich genach i naturze.

 23. "ale co ze skurwielami żydowskimi, czy oni też przyczynili się do holocaustu?"

  - - -

  A tutaj to wystarczy sobie poczytać choćby o takiej żydowskiej organizacji jak "Żagiew" wyłapującej uciekinierów z getta razem z pomagającymi tym uciekinierom Polakami czy o działalności Judenratów. Sporo tego wszystkiego, mają Żydzi od czego odwracać uwagę fałszywie oskarżając Polskę.

   

 24. avatar

  Nikt nie zwrócił uwagi na drobny szczegół, chociaż w kółko trąbią o tym (Pan prezydent też o tym właśnie powiedział w TVP 1+info). Zapis ustawy nie dotyczy kłamliwego sformułowania w przekazach artystycznych!!! 

  O żesz! Jeśli w wierszu, albo prozie, czy w spektaklu będzie powiedziane o polskich obozach, to nie będzie to ścigane przez prawo.

  Czy ktoś upadł na głowę, czy jest to celowe działanie?

  Co o tym sądzicie?

 25. Na olimpiadzie zawodnicy nie mogą występowac z banerami reklamowymi. Pamiętam, że w Soczi Kamil Stoch miał na kasku symbol polskiego lotnictwa. To jest klucz do dobrej akcji propagandowej o niemieckich obozach.

 26. A może ktoś wreszcie napisze, dlaczego nikt nie porusza zbrodni żydowskich na Polakach? Jeśli żydzi wyciągają i wycierają nam buźkę szmalcownikami, to może wreszcie zacznijmy im wycierać twarze ich zbrodniarzami?

   

 27. No i bingo !

 28. avatar

  Nikt się nie odważy. Co to, to nie, choć to prawda, niestety.

  Stalin przysłał nam żydowską drużynę NKWD, która razem z naszymi z UB ścigała i mordowała naszych patriotów, gojów.

   

 29. avatar

  W czasie II wojny światowej, zbrodnie nielicznych Żydów wobec Polaków i zbrodnie nielicznych Polaków wobec Żydów miały wymiar przestępstw pospolitych. Istniały, ale w sensie kodeksu karnego stosowanego wobec kryminalistów, a nie narodowego oblicza, politycznej narracji jednych czy drugich.

 30. Netanjahu, Azari i inni napluli na nas, na naszych rodziców i dziadków i... plują nadal. Czy mamy jakiegoś prezydenta, premiera?

 31. przecież jest: 

  jest  "Onjako_",  który często o sobie mówi  "Jajako_prezydent"...

   

   

   

 32. Ciekawe czy oni wiedzą, że przy okazji tej sprawy poszedł się je..ć wizerunek "mądrego żyda".

 33. avatar

  Istnieje mem/postępowanie dobrego gliny i złego gliny i oni w parze grają, poczekaj chwilę a pojawi się kalka.

 34. medal => SwNŚ to wyrafinowane działanie, które skutecznie odwraca uwagę Polaków od bezkarnego rozpowszechniania na świecie tezy o "polskich obozach"

 35. Jak widać i słychać na Prezydenta i Premiera liczyć nie ma co. Cała nadzieja w PiS-ie, że uchwałą sejmową zareaguje na ubliżające nam słowa władz Izraela i przedstawi światu jak było naprawdę.

 36. avatar

  Po prostu 5 lat zamiast 3 lat, ewentualne 'bezkarności' zlikwidowane. 

 37. Dokładnie! Najlepszą odpowiedzą Polski na ten atak powina być skromna, cicha procedura w Senacie, w ramach której Senat nie tylko, że nie zmienia nawet słowa w przepisach merytorycznych, ale PODWYŻSZA wymiar kary z 3 lat do 5. Czyli tak samo jak w Izraelu za "kłamstwo oświęcimskie". Zero słów, zero jazgotu, zero bezsensownego usprawiedliwiania się w mediach, tylko to, podwyższenie przez Senat kary za "polskie obozy śmierci", co zadziała jak żelazny młot miażdżący palce tym, którzy chcieli gmerać przy naszej suwerenności. To byłaby najlepsza odpowiedź.

  Dodatkowo odniosę się do felietonu Łukasza Adamskiego na portalu wPolityce.pl traktującym o tym samym, o czym tutaj piszemy. Mój komentarz na tamtym portalu został automatycznie odrzucony, z przyczyn mi nieznanych. Postanowiłem tutaj napisać polemikę z panem Adamem, skoro na portalu wPolityce.pl nie wolno! Tutaj przynajmniej jest wolność, brak botów bezsensownie usuwających komentarze. Myślę, że jest istotne, aby krytycznie skomentować felieton Adamskiego, gdyż jest on symptomatyczny, bo kapitulancki. To jest potencjalnie niebezpieczne.

  Panie Łukaszu!
  To, że żydowskie lobby de facto rządzi Stanami Zjednoczonymi, to wiadomo nie od dziś. Jednak błędem jest założenie, że my nic nie możemy. Czasy się zmieniły. Nawet tak bogate i wpływowe lobby jak żydowskie, nie ma już monopolu informacyjnego, bo istnieje Internet. Nie chodzi o wielkie portale informacyjne, bo te i tak są kontrolowane przez fundusze inwestycyjne będące w rękach żydowskich finansistów. Chodzi o komentatorów i wolną blogosferę. Pan redaktor chyba nie docenia faktu, że pokolenie w wieku do ok. 30 lat większość informacji czerpie z Internetu. Era dominacji gazet, telewizji i radia skończyła się. Umiejętna narracja przeprowadzona w świecie internetu mówiąca o tym, że żydowskim organizacjom chodzi o wyłudzenie 60 miliardów dolarów za nie swoje majątki, może być początkiem końca potęgi medialnej Żydów. Nic nie jest wieczne - także żydowskie lobby. Proszę zauważyć, że my nie mamy nic do stracenia, bo jeżeli zgodzimy się na narrację "Polska jest współwinna holocaustu", to automatycznie oznacza, że musimy dać zadośćuczynienie... Czyli zapłacić 60 mld dolarów. To dla nas oznacza ruinę i nędzę. Nie mamy innego wyjścia, jak stanąć do walki i ją wygrać -  to znaczy zniszczyć publicznie żydowską narrację i ośmieszyć żydowskie organizacje żądne pieniędzy, pieniędzy, pieniędzy... To jest do zrobienia, czasy się zmieniły, potrzeba tylko odwagi!

  https://wpolity...

 38. avatar

  Popieram, co do słowa. W jednej i drugiej sprawie. Ale bez pomocy państwa niewiele zdziałamy.

  Marian Konarski

 39. avatar

  Właśnie tak!

 40. Jakoś nikt nie zwraca uwangi na to, że w polskiej nowelizacji przepisów jest napisane, że nie można karać osób, które prowadzą działalność naukową i artystyczną.  No co za idiota to wymyslił!?!?
  Czyżby Jaki i reszta nie słyszeli o takich "artystycznych" utworach jak "Malowany ptak", "Pokłosie" czy "Ida"?  Przecież to jest wyłożenie się na własnym prawie - zaraz w każdym "utworze artystycznym" czy to ma sens czy nie, będzie zwrot "polskie obozy śmierci" i to we wszystkich możliwych językach!  "Artyści" wiadomego pochodzenia są wszędzie i na pewno takiej okazji nie przepuszczą!

 41. Jak wojna to wojna

  więc mam taki karbin: należy bezwzględnie w każdej sytuacji medialnej, uporczywie, choć z wielkopańską dezynwolturą, nie odróżniać żydów od arabów i mówić np o uchodźcach semickich, o konflikcie semickim (a nie arabsko-żydowskim). Mówiąc, pisząc, dyskutując o sytuacji na bliskim wschodzie, mówić tylko o semitach, wrzucać ich do jednego medialnego worka, nie rozróżniać co izrael, a co arabowie (bo i kurwa róznica po prawdzie to żadna). 

 42. Jak wojna to wojna

  więc mam taki karbin: należy bezwzględnie w każdej sytuacji medialnej, uporczywie, choć z wielkopańską dezynwolturą, nie odróżniać żydów od arabów i mówić np o uchodźcach semickich, o konflikcie semickim (a nie arabsko-żydowskim). Mówiąc, pisząc, dyskutując o sytuacji na bliskim wschodzie, mówić tylko o semitach, wrzucać ich do jednego medialnego worka, nie rozróżniać co izrael, a co arabowie (bo i kurwa róznica po prawdzie to żadna). 

 43. ....np pierwsza strona dajmy na to Gazety Polskiej: wielkimi literami "czy semici podpalą świat?!"- na zdjęciu dwaj brodaci bruneci z dzikow ykrzywionymi twarzami, spleceni w morderczym uścisku, tarzający się po piasku w półpustynnym pejzażu. Artykuł może być o czymkolwiek, byle ciurkiem i bez rozróżniania nacji wymieniać różne bliskowschodnie hucpy. 

  Aha- a propos ":bliskowschodnie"- ten eufemizm też należy karczować, zastępując konsekwentnie słowem Azja.

  ".... w Azji znów niespokojnie, konflikt semicki przybiera na sile..."

 44. ...lub artykulik " Za co lubimy Azjatów?" A na zdjątku uśmiechnięci, trzymający się za ręce Izraelczyk, Mongoł i czarnoskóry Hindus.....

  albo z innej beczki: "Kiedy zaniknie barbarzyński obyczaj obrzezania?" -i artykuł opisujący rzeczowo prymitywny rytuał obrzezania dziewcząt i chłopców

 45. Czy ktoś może zna rodziny osób pomordowanych w Świętochłowicach? Może potrzeba im pomocy prawnej żeby pozwać Izrael za zbrodnie ich współplemieńca Morela? Bo jeżeli omówili wydania go z tego powodu że był Żydem to tym samym biorą na siebie jego żydowskie dokonania?

 46. "A gdyby pisano "żydowskie obozy koncentracyjne". Przez wzgląd na to, że więźniami byli głównie Żydzi?"

 47. Po przeczytaniu tego artykułu mój wyssany z mlekiem matki, zoologiczny, polski antysemityzm nabrał nowego animuszu! To takie koszerne. Najpierw sprowokować Polaków, a potem beczeć na cały świat, jacy to antysemici