Prześlij dalej:

Obojętnie jakim narzędziem będziemy mierzyć poziom nienawiści innych narodów do Polaków, to słupki od lat w zasadzie wyglądają tak samo. Zawsze znajdą się na wykresie Rosjanie, Niemcy, Litwini, Ukraińcy i w zależności od bieżących wydarzeń, któryś z wymienionych narodów zajmie pierwsze miejsce. Gdzie w takim razie znajduje się Izrael i najszerzej pojęta diaspora żydowska? Poza skalą! W każdej metodologii poziom i natężenie nienawiści Żydów do Polaków wymyka się jednostkom odzwierciedlającym to bardzo niebezpieczne zjawisko.

Ostatnie dni nie pokazały nic nowego, natomiast kolejna ilustracja, na której Żydzi przedstawili siebie i Polaków, może być tą kroplą przelewającą czarę upokorzenia i zaszczuwania. Szczególnego podkreślenia wymaga kuriozalna wykładnia tego, co jest powodem zachowania izraelskich polityków najwyższego szczebla. Tłumaczy się to kampanią wyborczą i jeśli przyjąć tę niekoniecznie chybioną tezę, to tylko z pakietem konsekwentnych wniosków. Nie da się w Izraelu wygrać wyborów bez szczucia Polaków i przypisywania Polakom największych żydowskich wyrzutów sumienia, czyli współpracy przy niemieckim planie eksterminacji Żydów. Dopiero taka interpretacja jest pełna i prawdziwa, no i przede wszystkim bezcenna, ponieważ daje Polsce możliwości, jakich dotąd nie dostrzegaliśmy.

Politycy izraelscy są na tak zwanym musiku, oni rzeczywiście nie są w stanie Polski przeprosić, jeśli chcą utrzymać władzę. Dlatego poszli na całość i pokazali, że Żydzi są dumnym narodem. Wystarczy sobie przełożyć całość na polskie realia i sprawy staną się jeszcze bardziej oczywiste. Powiedzmy, że to Żydzi żądają od Jarosława Kaczyńskiego i Mateusza Morawieckiego sprostowania jakiejś tam wypowiedzi o żydowskiej policji, czy judenratach. Jakiekolwiek ustępstwo w tej materii wywołuje burzę z potencjałem odwrócenia wyników wyborów. W ułamku sekundy skrajną prawicą stałoby się POKO, a już nie wspomnę o „narodowcach”, którzy ogłosiliby się jedyną patriotyczną siłą polityczną w Polsce. Natanjahu nie mógł pisnąć pół słowa w kierunku przepraszam, przeciwnie był zmuszany do potwierdzenia swoich słów i uczynił to ustami ministra spraw zagranicznych Israela Katza:

Prawdy historycznej nie można zmienić. Wielu Polaków kolaborowało z nazistami i brało udział w zagładzie Żydów podczas Holokaustu. (…) Antysemityzm był wrodzony u Polaków przed Holokaustem, podczas, i po nim też.

Dla Polski ta wypowiedź jest błogosławiona, choć niczego nowego nam nie mówi, to jednak stwarza zupełnie nowe warunki do działania. Pierwsza reakcja Mateusza Morawieckiego idzie w optymalną i jedyną możliwą stroną. Premier RP nazwał słowa Katza rasistowskimi i niedopuszczalnymi. Dokładnie tak musimy grać politycznie, ustawiać się w roli ofiary żydowskiego rasizmu. Za każdym razem, gdy Polska i Polacy będą obciążani zbrodnią ludobójstwa, trzeba mówić o żydowskim rasizmie, „hejcie”, „mowie nienawiści”. Odwieczna i naiwna recepta, że możemy się obronić prawdą i faktami, jest czystą głupotą. Na wojnie propagandowej fakty i prawda to mięso armatnie. Naturalnie, że w Polsce musimy dla siebie samych nieustannie powtarzać jak było, ale to tylko wewnętrzny użytek, który się do świata nie przebije.

Największego wroga Polski i Polaków da się pokonać wyłącznie bronią wroga. Wszelkie nawoływania do machania lancą, szablą, czy innego używania napalmu, zamiast mądrej dyplomacji, to realizacja prowokacyjnych celów Żydów. Miejmy świadomość, że nie rozmawiamy z przyjaciółmi, bo mam nadzieję, że ta ułuda ostatecznie dokonała żywota, ale pamiętajmy, że to wróg potężny, władca świata. Jak na razie kolejne ruchy w wykonaniu polskiego rządu są tym, czego należy oczekiwać i czemu należy kibicować. Polacy mają obowiązek przesadzać i histeryzować, bez tej reakcji ciężko podjąć jakiekolwiek działania polityczne. Natomiast rząd i dyplomacja reakcję Polaków muszą przełożyć na rozsądne i skuteczne narzędzia polityczne, co na szczęście się dzieje.

Źródło foto: 
30015 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

26 (liczba komentarzy)

 1. I niech się sprawdzi przysłowie ...jakim mieczem wojujesz, od takiego giniesz .Żydzi przegrzali ,i teraz niech kombinują ,żeby ich "ego " nie wpierdzieliło ...

 2. avatar

  http://solidarn...

  Icchak Kacenelson, Pieśń o zamordowanym żydowskim narodzie, Warszawa 1982, s. 23.

  Fragment Pieśni o zamordowanym żydowskim narodzie opatrzony tytułem „O bólu mój”:

  tekst za: http://www.jhi.pl

   

  Jam jest ten, który to widział, który przyglądał się z bliska,

  Jak dzieci, żony i mężów, i starców mych siwogłowych 

  Niby kamienie i szczapy na wozy oprawca ciskał

  I bił bez cienia litości, lżył nieludzkimi słowy.

  Patrzyłem na to zza okna, widziałem morderców bandy –

  O, Boże, widziałem bijących i bitych, co na śmierć idą…

  I ręce załamywałem ze wstydu… wstydu i hańby –

  Rękoma Żydów zadano śmierć Żydom – bezbronnym Żydom!

  Zdrajcy, co w lśniących cholewach biegli po pustej ulicy

  Jak ze swastyką na czapkach – z tarczą Dawida, szli wściekli

  Z gębą, co słowa im obce kaleczy, butni i dzicy,

  Co nas zrzucali ze schodów, którzy nas z domów wywlekli.

  Co wyrywali drzwi z futryn, gwałtem wdzierali się, łotrzy,

  Z pałką wzniesioną do ciosu – do domów przejętych trwogą.

  Bili nas, gnali starców, pędzili naszych najmłodszych

  Gdzieś na struchlałe ulice. I prosto w twarz pluli Bogu.

  Odnajdywali nas w szafach i wyciągali spod łóżek,

  I klęli: „Ruszać, do diabła, na umschlag, tam miejsce wasze!”

  Wszystkich nas z mieszkań wywlekli, potem szperali w nich dłużej,

  By wziąć ostatnie ubranie, kawałek chleba i kaszę.

  A na ulicy – oszaleć! Popatrz i ścierpnij, bo oto

  Martwa ulica, a jednym krzykiem się stała i grozą –

  Od krańca po kraniec pusta, a pełna, jak nigdy dotąd –

  Wozy! I od rozpaczy, od krzyku ciężko jest wozom…

  W nich Żydzi! Włosy rwą z głowy i załamują ręce.

  Niektórzy milczą – ich cisza jeszcze głośniejszym jest krzykiem.

  Patrzą… Ich wzrok… Czy to jawa? Może zły sen i nic więcej?

  Przy nich żydowska policja – zbiry okrutne i dzikie!

  A z boku – Niemiec z uśmiechem lekkim spogląda na nich,

  Niemiec przystanął z daleka i patrzy – on się nie wtrąca,

  On moim Żydom zadaje śmierć żydowskimi rękami! (...)

  Poeta został wyprowadzony z getta i ukrywał się po „stronie aryjskiej”. W wyniku tzw. akcji Hotelu Polskiego wraz z synem, zostali wywiezieni do Francji. Tam,  w obozie w Vittel napisał m.in. Pieśń o zamordowanym żydowskim narodzie. Ostatecznie został  z obozu deportowany przez Niemców do Oświęcimia II – Brzezinki, gdzie zginął w komorze gazowej na początku maja 1944 roku.

  Z sześciu kopii poematu, które Kacenelson ukrył w różnych miejscach obozu w Vittel bądź powierzył zaufanym osobom, dwie zostały odnalezione i przewiezione do Palestyny. Podobnie w Palestynie znalazły się utwory Kacenelsona z getta warszawskiego. za: http://culture.pl

  Od redakcji: szczegółowe informacje  o akcji Hotel Polski znajdują się tu:

  http://solidarn...

   

   

  żydzi, zbiry, bandyci, zbrodniarze... metafizyczni, zaakceptowani przez Israel, i rozgrzeszeni..

  Czy 800 lat plucia nam do zupy przez żydów nie wystarczy? 

 3. Ekipa Netanjahu chce wygrać wybory kosztem Polski i Polaków. Tylko to im zostało, bo nie zasłużyli się swojemu krajowi niczym szczególnym. Polska nie może pozwolić sobie na zwycięstwo wyborcze tej ekipy. Trzeba zacząć kontrofensywę, gdyż obrona dobrego imienia już niewiele pomoże. Przez lata bierności mamy już bardzo zepsutą opinię i trudno to będzie odwrócić.

  Najlepszą naszą reakcją byłoby nagłośnienie tego, co wyrabiali z Polakami żydowscy komuniści, szczególnie ci zatrudnieni w UB i pokrewnych instytucjach. To trzeba głosić całemu światu. Warto też przypominać udział Żydów w wymyśleniu i wprowadzeniu komunizmu. Niech to do nich przylgnie.

   

 4. Też jestem zaskoczony, że rząd PiS zaczął uprawiać politykę zagraniczną, na razie tylko słowną.

  Na miejscu rządu KAŻDEGO polityka i urzędnika i dziennikarza żydowskiego OBOWIĄZKOWO zabierałbym w dwa miejsca. Do KL Auschwitz gdzie są ofiary faszyzmu i miejsce pamięci zbrodniczego systemu komunistycznego, że szczególnym uwzględnieniem roli żydów.

   

 5.  

  ...A teraz Polacy muszą

  wysłuchiwać gadki,

  że ponoć antysemityzm

  wyssali z mlekiem matki...

  I tego już za wiele... 

  Bo zawsze tak się dzieje,

  że w końcu przyjdzie ta kropla

  co czarę goryczy przeleje...

  http://fraszki-ulotki.info/2017/01/kropla-goryczy.html

 6. avatar

  W temacie, nawet zwiężle :)

 7. avatar

  Słuchałam tego kiedyś. Było piękne i szlachetne. Całkiem podobnie, jak Premier Olszewski mówił, że on może patrzyć ludziom w oczy. I ledwie się wieko trumny zamknęło Wałęsa napisał :

   "Nocna Zmiana to fałsz, urojenia Kurskiego i popaprańców. Premier Olszewski chciał pozostać przy korycie, nie mając szans uruchomił teczki po to, byśmy się tak podzielili" - napisał Lech Wałęsa wieczorem po uroczystościach”

  Żydzi to ludzie wschodu. Cenią siłę i przebiegłość. Nie współczucie i niesioną pomoc.

  Może właśnie dlatego szanują Niemców a nienawidzą i gardzą Polakami. Z ich punktu widzenia słusznie.

  Bo nawet dziś wielu tak ostrożnie powiada, że takie rzeczy, jak powiedziała ta jakaś tam Andrea pewnie wynikają z niewiedzy.

  Czy nie czas pozostawić te nasze chińskie dygi i przemówić zrozumiałym językiem?

   

 8. avatar

  Taka rytualna walka jest możliwa tylko w obrębie gatunków rozumiejących, w czym rzecz

 9. avatar

  Krokusy kwitną!

 10. avatar

  O protofaszystach, też obiektywnie :)

  Brzeski: Szpieg CIA w Izraelu w latach 90. ostrzegał mnie przed antypolskim pakcie Niemiec i Żydów

 11. avatar

  Czesi wysłali V2 do wiadomości Netaniachu.. i nie będzie V4 w Jerozolimie!

 12. Za to Dominika Wielowyejska reprezentuje w Polsce interesy rządu Izraela. Lis i Janda doradzają rządowi PiS żeby siedział cicho w relacjach z Izraelem. Zobaczymy czy Kaczyński nadal ma jaja.

   

  P.S. minister spraw zagranicznych Izraela zdecydował, że Izrael na razie będzie utrzymywał stosunki dyplomatyczne z Polską, pomimo tego że Polska jest wrogiem Izraela.. Pytanie, po co?

 13. 1. To jest naród, który wybrał Barabasza. Barabasz jest odzwierciedleniem żydów - ludzi nikczemnych.

  2. II wojna światowa była nie tylko wielkim nieszczęściem dla Polski, ale jak się tak dobrze przypatrzeć to dwie rzeczy z lat 39 - 45 bardzo nam sie ładnie ustawiły:

  a) granice Polski zmieniły się zdecydowanie na plus (chyba nikt nie ma wątpliwości z dzisiejszej perspektywy)

  b) chyba każdy wie jak wyglądał etniczny skład II Rzeczpospolitej - wg różnych szacunków żydów było w Polsce od 3 do 5 milionów...

  Wyobraźmy sobie, że mamy na terenie Polski powiedzmy jeden milion rodaków Barabasza.

  P.S. Chcę wyraźnie podkreślić, że nigdzie nie pochwalam rozpętania II wojny światowej i nigdzie nie pochwalam zbrodni - piszę tylko, że dwie rzeczy w Polsce poprawiły się radykalnie czyli granice i 98 - 99 proc. Polaków jako obywateli Polski. Niby jest ich niewielu dziś w Polsce (np. nikczemnik nad nikczemnikami Michnik), ale wyobraź sobie człowieku, że moglibyśmy mieć ich choćby ten milion - mnie robi się zimno na samą myśl.

 14. ad 2a.Kresy są nasze, POLSKIE.

  18 września 1939 roku na Rosie w Wilnie. Wojska Polskie opuszczały garnizon wileński a sowieci następowali od wschodu. Na ostatnią wartę honorową przy Grobie Matki Józefa Piłsudskiego (jest tam również Jego Serce)  zgłosili się na ochotnika (podkreślam na ochotnika): kapral Wincenty Salwiński, szeregowy Piotr Stacirowicz oraz szeregowy Wacław Sawicki. Kolumna następujących wojsk sowieckich maszerowała obok Rosy. Wartownicy zachowali się zgodnie z Regulaminem. tj. wydając okrzyk: stój, służba wartownicza. Kto idzie?" Następna komenda była: "stój bo będę strzelał", potem strzał ostrzegawczy i w końcu ogień w stronę wroga. Serią z CKM, sowieci zabili Wartowników. Zostali Oni pochowani (po cichu przez miejscowych Polaków) prawie w tym samym miejscu gdzie stali na Ostatniej Warcie. Ich groby są z lastriko, a ślady po pociskach są na sąsiednich granitowych grobach żołnierzy poległych w latach 20-tych XX wieku, za Wolność Polski i Wilna. I tyle faktów historycznych.

  Można zadać pytanie: Po co? Wiadomo było, że zginą. Bezsensowna śmierć? Mogli przecież żyć (opuścić posterunek), walczyć i dużo zrobić dla Polski. Kto nie pojmie tego sercem (bo rozumem nie sposób) dlaczego Ci żołnierze zgłosili się na Wartę, ten nie jest w stanie zrozumieć czym jest Polskość. (Na marginesie, niektórzy z obecnych polityków uważają, że polskość to nienormalność ...) Wartownik, nie może opuścić posterunku dopóki nie zostanie zmieniony przez następnych wartowników rozprowadzanych przez dowódcę warty, lub zastępcę dowódcy. Kapral Wincenty  Salwiński, szeregowy Piotr Stacirowicz oraz szeregowy Wacław Sawicki nie zostali zmienieni oraz nie opuścili posterunku; Oni nadal tam stoją na Wiecznej Warcie czekając na zmianę.

 15. Nie zgadzam się. Uważam że do tego nie potrzeba emocji, ja świetnie ROZUMIEM czemu zostali... natomiast nie rozumiem czemu Polska im nie postawiła pomnników i nie opisała historii...

 16.  

  Podobno polityka zagraniczna skończy sięzanim się rozkrecila. Twierdzą że Kaczyński jest niezadowolony. Jak tylko premier Morawiecki wykonał bardzo dobry ruch zejdzie na ławkę kar. 

   

   

  Poza skalą. Ale nie muszą nas lubić.. Wystarczy że będą szanować. Kiedy nauczą się że brak szacunku dla Polski oznacza TYLKO straty, policzą się i nauczą że nie warto. 

 17. Od długiego czasu na różnych forach zadaję pytanie - dlaczego nie ma oficjalnej strony z listą "sędziów" i ubeków żydowskiego pochodzenia i liczby skazanych i zamordowanych przez nich Polaków?

  Same nazwiska, stanowiska i liczba ofiar bez komentarza...

  Wysłałem kilka emaili z takim zapytanie do RDI ale żdnej odpowiedzi się nie doczekałem...

 18. avatar

  nie chcę/ w sensie nie dam rady/ komentowac każdej wypowiedzi, ale mam dwie informacje, dobrą i złą.

  OK, zacznę od złej. Konkurent żyda Śpiewaka (afera "fińskich domków" dla żydów w Warszawie) w wyborach, niejaki  Cz Tsch, no ja cie nie mogę, nie pamiętam nazwiska tego chłystka, prezydenta totalniaków we WSI Warszawa,aaaa Czaskoski. Mam! Otóż ten Czaskoski zafundował i podpisał w Warszawie kartę-elGIEbete -uchwałę, że on(a) ta Warszawa PO wołuje i opłaci obozy koncentracyjne (hostele interwencyjne) dla pedałów i innych zboczeńców. 

  Dobra wiadomość jest taka (odsłonienie się mentalności żydowskiej), może o niej mało Ludzi wie, to info dla tych, którzy dziwią się z jakiego powodu żydzi nie atakują swych oprawców Niemców a ciągle atakują Polskę? W stosunkach zbrodniarzy (Niemcy) z ofiarami żydowskimi (ocalonymi przez Polaków) nastąpiła pełna harmonia po.... przemnożeniu przez ocalałych żydów (w większości "indywidualnych" kolaborantów SS i hitlera, kapo i szmalcownków) swoich matek, córek, ojców, braci przez konkretne kwoty (inna za matkę, inna za brata) przez metafizyczną liczbę 3 miliony (znaną już przed I wojną światową i drukowaną w amerykańskich gazetach - jako ofiary rosyjskich pogromów!). Niemcy... zapłacili bez wielkiej dyskusji; a po kilku latach amerykańscy żydzi (to już holocaust industry) wymyślili patent "nienarodzonych" - czyli, skoro Niemcy zabili "3 miliony" to znaczy, że nie narodziło się z tego powodu np. 6 milionów żydów. I co? Niemcy zapłacili po raz drugi i dorzucili jeszcze w prezencie trzy atomomowe okręty podwodne. Dlaczego żydzi nienawidzą i będą nienawidzieć Polski (uczą tego dzieci w szkołach)? Bo mimo paserów-sędziów (140 letni spadkobiercy i Hiena Walz) i mafii żydowskiej odzyskującej wyremontowane za nasze miliony kamienice, Polska NIE chce płacić za ofiary hitlerowskiej okupacji. Wg żydów, jedynymi ofiarami II Wojny Światowej byli... żydzi. Dziwne, mojego dziadka nauczyciela, który uratował rodzinę żydowską, zabili Niemcy w Oświęcimiu. I jakoś przez 70 lat nikt z polskiego rządu nawet nie wspomniał o "finansowym zadośćuczynieniu" dla mnie za zamordowanie mojego dziadka przez hitlerowców. Może dziadek nawet został zadenuncjowany przez zawistnego sąsiada żyda (dziadek pomagał TYLKO jednej rodzinie żydowskiej, jak mógł, bandyta!)? Tak przecież zginęło setki tysięcy Polaków we Lwowie, gdy komuchy/bolszewickie bydło i żydzi wskazywali NKWD palcem sąsiadów Polaków na śmierć!

  Reasumując, nie chodzi o to, że był jakiś (kolejny) holokaust (wcześniej był w Kongo - 8 milionów ofiar, i holocaust Ormian 2 miliony) tylko o to, że nie umiemy zrozumieć zydów, którzy chcą pieniędzy za swoje trupy. Pięć dolarów za matkę dzisięć z ojca. Gdy Polska zapłaci 3 miliony razy 10 dolców sztuka, żydzi nas pokochają!

 19. 30 mln baksów niby mamy zapłacić Żydom za ludobójstwo Żydów przez III Rzeszę niemiecką i będzie miodzio ....???? Jakżeś ty to policzył ?

  Kurwa, weź się ogarnij, chłopie.

   

 20. avatar

  liczyć nie umisz? 3 miliony po dychu to 30. a ony chco 300 ale miliardów, bo tyle ich się nie narodziło przez te 70 lat.

  70 lat x 1,5 kobiet x 4 dzieci=? ile? x 10= tanio

  kurwa, weź sie ogarnij, cioto. może być?

 21. Jesteś prostaku i śmieciu, dyfunkcjonalnym umysłowym analfabetą, "matematycznym" idiotą wyjętym wprost z Komitetu Obywateli Dysfunkcjonalnych. Narobić ci prosto w gały to mało. Na nic innego nie zasługujesz, orku przyziemny z żydobolszewickiego Mordoru, trollu zafajdany, chamie jebany. 

  Wypierdalaj do tatusia, Michnika i jemu podobnych żydo-chamów z polskim obywatelstwem. Tam twoje miejsce.

 22. Wszystko w temacie  

  https://twitter...

   

 23. No ale się przestraszyłem tego Orka z żydowskiego Mordoru, Hartmana. Masz napady lęków widząc to bydlę ? Lerivon.

 24. avatar

  eeeetam, stare.

  on tak ma, szumowina. groźby i pierdoły żydowskiego wypierdka

 25. Ciekawy jestem czy wreszcie taka sytuacja będzie wystarczająca dla Kaczyńskiego i PiS-u żeby wyleczyć ich z patologicznego, zgubnego dla Polski filosemityzmu. Obawaiam się że raczej nie - za dużo w icj szeregach żydokomuny mentalnej i genetycznej. A jest taka idealna sytuacja by wreszcie posłać ich na drzewo... Bo cały świat widzi w Polsce w tej chwili ofiarę totalnego zdziczenia i zbydlęcenia żydowskiego - gdzie z "wdzięczności" za konferencję w interesie Izraela dostaliśmy "podziękowanie" w żydowskim stylu...