Prześlij dalej:

Chciałoby się powiedzieć lepiej późno niż wcale, ale właśnie to jest podstawowy błąd i całe nieszczęście związane z bolszewizmem. Ktokolwiek myśli, że bolszewika można wyleczyć, przekonać, skłonić do przyzwoitego zachowania, ten kompletnie nie rozumie istoty zła. Nie da się ucywilizować czegoś, nawet nie kogoś, co jest zaprzeczeniem dorobku cywilizacji i zadaniem tego czegoś jest unicestwienie cywilizacji. Równie dobrze można „polemizować” z sępem, aby przeszedł na wegetarianizm i świeże owoce. Z bolszewikiem możliwy jest tylko jeden dialog i jedno narzędzie perswazji. Nahaj w dłoń i nahajem, od czasu do czasy pytać, czy wystarczy, czy może jeszcze „pogadamy”.

Cele „tęczowej zarazy” nie są żadną tajemnicą, zaraza sama biega po ulicach i krzyczy, o jaki „nowy ład społeczny” walczy. Przy tym ustawili się w takiej pozycji propagandowej, która pozwala na odwrócenie podstawowych pojęć. Język i prowokacje, jakimi posługuje się ta dzicz, nie podlegają żadnemu systemowi wartości i estetyki, a bardzo często przekraczają kodeks karny. Nie będę nikogo katował przywoływaniem najgłośniejszych prowokacji, dość wspomnieć ostatnią akcję ze sprzedażą „cipkomaryjek”. Powszechnymi określeniami używanymi przez „tęczową zarazę” są: katotaliban, katozjeby, pedofile, no i wreszcie „czarna zaraza”. O takich pieszczotach jak „faszyści”, „naziści” nie warto się rozpisywać, bo to już niestety nikogo nie razi.

Z pozycji agresorów, prymitywów, bolszewików po prostu, „tęczowa zaraza” przedstawia się jako ofiary aktów agresji i wszystko odbywa się według znanego schematu. Najpierw następuje seria wulgarnych wyzwisk, profanacji, plucia, szczucia, prowokowania. Potem czeka się na reakcję, jakąkolwiek, co jest bardzo ważne, ponieważ z incydentu produkuje się „mowę nienawiści”. Obojętnie kto nie wytrzyma, może to być sołtys, pracownik IKEA, ale oczywiście najlepiej sprowokować kogoś znanego i wysoko postawionego. Gdy tylko „tęczowa zaraza” usłyszy krytyczne wobec siebie słowo, zaczyna się cała czarna msza bolszewicka. Nagle toporem odcina się akcję i pokazuje wyłącznie reakcję, która i tak w żaden sposób nie da się porównać z akcją, zwłaszcza pod względem agresji i wulgarności.

Od kilku dni we wszystkich mediach przywoływana jest „tęczowa zaraza” i od tego momentu, nie od „cipkomaryjki”, zaczyna się dyskusja na temat „mowy nienawiści”. A po co pytam? Po co ta dyskusja?Żadnej dyskusji, nahaj w dłoń i nahajem! Na każdym kroku nazywać po imieniu neobolszewicką patologię, bo patologię się tępi, z patologią się nie dyskutuje. Skutki naiwnego, nowotestamentowego, podejścia do zła wcielonego, widzimy w ostatnich miesiącach. Gdyby nie wielki opór społeczny, głównie w Internecie, we wrześniu mielibyśmy zamiast ciała pedagogicznego „tęczową zarazę” w pokojach nauczycielskich. Kościół popełnił grzech zaniechania, w najlepszym razie naiwności. Powtarzanie w kółko, że każdemu człowiekowi, homoseksualiście również, należy się szacunek, to są szkodliwe truizmy w kontekście aktów agresji i całej nieludzkiej ideologii.

Strony

Źródło foto: 
36058 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

7 (liczba komentarzy)

 1. Kościół Katolicki będzie pierwszą ofiarą tęczowych. Dziwne że dostrzegają to tylko nieliczni z hierarchów. Czyżby reszta milczała ze strachu lub co gorsze, przeszła już na złą stronę mocy?

 2. A wp.pl jak zwykle pierdoli bez sensu. Skandal że biskup katolicki wypowiedział że przeciw antykatolickiej ideologii a właściwie wierze. Normalnie kler powinien zachęcać do rezygnacji z wiary katolickiej w zakrystii sprzedawać hamburgery i sprity. 

 3. W kwestii szacunku:

  Już wkrótce mowa miłości Terytorium oznaczy

  wlepkami dotyczącymi pewnych ...dysfunkcji zwieraczy...

  I chyba Adresatom nic już nie pozostaje

  jak powinszować Nadawcom uprzejmie życząc:

  "NAWZAJEM!"

  I w kwestii homilii o "zarazie":

  Lekarstwa bywają gorzkie,
  ale są sposoby,
  odtrutki… które mogą 
  powstrzymać postęp…

  choroby …

   http://fraszki-ulotki.info/2019/08/standardy.html

   

 4. A ja mam uprzejme pytanie-co ojciec Wiśniewski robi na owsiakowym spędzie?

  Wiem że;wszyscy; czytają szanownego gospodarza -więc może niech ludziska się dowiedzą kto tam błogosławi tę dzicz

 5. Na koncercie jest trochę księży w pracy.. 

  Kom. Bieńkowska europejskie siły kosmiczne widziała w muppet show. 

 6. Od dawna to mowie , ze nie nadstawianie drugiego policzka ale bicz - taki sam jaki sporzadzil sobie Chrystus wypedzajac tych , ktorzy "zrobili ze Swiatyni jaskinie zbojcow". Ta zasada powinna obowiazywac tak wikarego jak i biskupa ! Czytam ze dewiant chce pisac do Papieza donos na abp. Jedraszewskiego. To dobrze ! To znak , ze nahaj trafil w czule miejsce !

 7. Skandalem dla WP. Pl jest to, że Kościół katolicki nie zachęca swoich wiernych do przejścia do sekty LGBT. Jaka polska, taki intelekt. 

 8. Strony