Nachalne są te ku.wy i zuchwałe

Prześlij dalej:

Beata Szydło i Jarosław Kaczyński podali skład rządu PiS.
GEWAŁT!!!!!!!!!!!!!!!
Wedle wiodących tytułów prasowych i dyżurnych autorytetów III RP członkowie gabinetu Pani Premier Beaty Szydło to niekompetentni pozoranci i parodyści nieudolnie usiłujący swą mnogościa przykryć niezliczone ramiona i macki Potwornego Kaczora.
Bezczelność nie do uwierzenia -  ktokolwiek/cokolwiek po zbotoksowanej powiatowej konowałce w roli Prime Minister i (tak dla przykładu jedynie) Pani Teresce od katechezy na czele resortu siłowego byłby lepszy - nawet gdyby to byli Flip i Flap, bo przynajmniej by było nie tylko śmiesznie, ale naprawdę wesoło. Rządy PO to straszność złamana śmiesznością i takim postgombrowiczowskim "wysadzaniem się" w popaninych pantoflach na nogach do bezkształtnych kaloszy nawykłych.
Kamiński - SKAZANIEC!
Ziobro - MORDERCA Barbary Blidy!
Macierewicz - PARANOIK!
Bo i ta jego LISTA na wskroś paranoicznie fałszywa.
A w ogóle wszystko w tym "rządzie" fałszywe, tylko płacz i zgroza Czerskich, Wiertniczych i pomniejszych lupanarów kłamliwego słowa i krzywego obrazu do cna szczera i prawdziwa.
Zuchwałe w swej nachalnej propagandzie ku.wy słowa i obrazu nie pamiętają (tak dla przykładu jedynie) cmentarnego dobijania targu, ośmiorniczek na koszt podatników, lipnych linii lotniczych, nieuczciwych przetargów, zastanawiającej roli/pozycji doktora Jana wobec regulacji prawnych w gospodarce.
Nie - ku.wy nie mają tak dobrej pamięci - z czasów PO pamietają jedynie "normalność", w której czuły się jak ryby w wodzie, teraz i o niej zapomnieli, pamietając jedynie o własnych doopach, którym nie da się już tak wygodnie żyć w TYM KRAJU.
Nadzieja, że Polakom już niedługo zacznie się lepiej żyć w POLSCE.
A ku.wy pewnie z czasem staną się mniej nachalne i już nie tak zuchwałe.

4335 liczba odsłon

Autor artykułu: thor

2 (liczba komentarzy)

  1. Polska bedzie dla Polakow jak zaczna nia rzadzic Polacy nie tylko z krwi i kosci oraz nazwiska ale i wyznajacych polskie wartosci - w tym rowniez taka, ze Polska nalezy rzadzic z namaszczenia przez Polakow i dla Polakow a nie dla Amerykanow, Zydow, Rosjan, Niemiec czy innych nawet najzaczniejszych nacji... .

  2. Polską wcale nie muszą rzadzić rdzenni Polacy - wystarczy, że będą to Polacy z wyboru i miłości do naszej Ojczyzny, przestrzegający polskiego prawa, pełni szacunku dla polskiej tradycji i pełni dumy, że stali się Polakami.
    Pozwyższe stanowi gwarancję wartości, a nie jakaś "rdzenność", bo rdzennym kundlem i zaprzańcem tez można być.