Moim marzeniem są Tęczowo-Zielone Niemcy i podzielona prawica

Prześlij dalej:

Takich niemieckich nordyków, jak na załączonej fotografii z całego serca życzę mojej Ojczyźnie. Przy podejmowaniu politycznych decyzji należy wznieść się ponad osobiste preferencje i dobierać narzędzia do potrzeb. Nie mogę wyjść z podziwu, jak Polacy, w dodatku polska prawica, cieszy się, że w Niemczech do głosu dochodzą narodowcy sterowani z Kremla. Nowa partia AfD, po polsku Alternatywa dla Niemiec, uwiodła część Polaków swoim radykalnym stosunkiem do „uchodźców”. Jest to przejaw całkowitej ślepoty politycznej, która stanowi niebagatelne zagrożenie dla Polski. Mistrzowie politycznych, społecznych i kulturowych rozgrywek, czyli Żydzi, nigdy by sobie nie pozwolili na tak niedorzeczne zachowanie. Talmudyczna reguła: „co jest dobre dla goja jest złe dla żyda i odwrotnie”, pozwala narodowi wybranemu skutecznie rozgrywać poślednie narody. Przy odrobinie rozsądku i refleksji Polacy powinni się pomodlić o to, żeby Niemcy zalewała tęczowa patologia, ekologiczny terroryzm i cała pula pozostałych chorób zakaźnych związanych z lewacką ideologią. Narodowe Niemcy to najgorsza z możliwych opcji, a co dopiero narodowe Niemcy w sojuszu z Rosją Radziecką. Zanim rozpocznie się jakże pożądana polemika, polecam krótką ściągę przygotowaną przez amerykańskiego uczonego Kevina Mcdonalda. W USA normą są takie prace, które w Polsce natychmiast zostałyby uznane za nazistowski faszyzm antysemicki. Głośno było o książce „Przedsiębiorstwo holocaust”, w której nie kto inny tylko Żyd, Norman Filkenstein syn polskich Żydów ocalałych z Auschwitz, opisywał jakie biznesy robią rady rabinów na wymuszaniu odszkodowań służących nabijaniu kabz bankierom, nie ofiarom ludobójstwa. Kevin Macdonald poszedł szerzej i stworzył taki oto katalog złotych żydowskich myśli, testowanych na gojach:

1. Wpoić poczucie winy za kulturę przenikniętą antysemityzmem, która umożliwiła Holocaust.
2. Ośmieszać i zwalczać kościół katolicki jako najpotężniejszą instytucję chrześcijaństwa winną wpojenia masom antysemityzmu i wykluczania Żydów.
3. Całkowicie oczyścić z chrześcijaństwa przestrzeń publiczną.
4. Podważać spoistość społeczeństwa chrześcijańskiego przez szerzenie indywidualizmu i relatywizację wartości, gdyż tylko w takim społeczeństwie mniejszość żydowska czuje się bezpiecznie.
5. Propagować wielokulturowość i masową imigrację z powodu jak wyżej.
6. Kwestionować dumę narodową kraju gospodarza jako przejaw patologicznego nacjonalizmu, też z powodu jak wyżej.
7. Propagować swobodę obyczajową, zwłaszcza seksualną i podążanie za przyjemnościami, bo taki jest popyt mas, a można na tym skorzystać powiększając swą przewagę.

Strony

31042 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

17 (liczba komentarzy)

 1. avatar

  Niemcy Komisję Wenecką, Antifę i tym podobne twory z powodu wygranych wyborów przez faszystowską prawicę. Jeszcze do tego jakieś kukły u nas stylizowane na Szulca, Makrelę itp zamiawiających 5 piw i niech Szwaby zasmakują lekarstwa, które nam podawali przez ostatnie miesiące :)

 2. A moim marzeniem jest, żeby kogoś z TVP.info trafił szlag: http://www.tvp.info/24421597/polacy-popieraja-tk-zdecydowana-wiekszosc-chce-publikacji-ostatniego-orzeczenia - "Polacy popierają TK. Zdecydowana większość chce publikacji ostatniego orzeczenia"

  Tytuł powinien brzmieć: Skompromitowana sondażownia IBRIS podaje, że 45% respondentów ... Za to wyników sondażu TNS ni widu ni słychu na tvp.info

  Ja oczekiwałbym od autora, żeby raczej zajął się TVP.info, która tym artykułem przebiła skalą skurwienia i manipulacji TVN, bezkrytycznie powołując się na IBRIS. Bo MK może mieć tu jakiś wpływ, w przeciwieństwie do tego, co się dzieje w Niemczech.

 3. ... niewdzięczni. Ale może to się zmienia, zobaczymy.

  MK ma pełną rację. Dodałbym jeszcze trzeciego dużego naszego sąsiada.
  Polska odzyskała niepodległość po II WŚ, tylko dlatego, że zaborcy walczyli ze sobą i wszyscy ponieśli klęskę. 

  Dzieją się dziwne rzeczy wokło nas, w  Europie i na Świecie.

 4. avatar

  niemcy nie mają alternatywy..
  jedyna alternatywą dla niemiec jest powrót do prawdziwego chrzescijanstwa..(wyrzeczenie sie herezji lutra-i powrót w pelni do KK)...baaa!!!ja juz oczyma wyobrazni widzę jak ci co inaczej sie "całują" uciekaja z niemiec lub mieszkają gdzies w niedostepnych górach i ostepach lesnych..bo akurat "kozi synowie" zainspirowani "odmiennoscią" zaczeli sezon "obcinania łbów"..

 5. gorąco popieram 3 milionową mniejszość turecką w RFN. A Turcja jest jedyną realną przeszkodą, stojącą na drodze światowego kalifatu który uderzy na Europę.

 6. avatar

  nie do konca rozumiem intencje komentarza :-)...
  wg mnie to wlasnie potomkowie osmanów sa przyczynkiem powtórnego konca europy...to własnie z dawnego imperium osmanskiego wyjdzie zagłada europy i swiata..z duzym przyczynkiem pulkownika..ktory to wlasnie dzis zapowiedział wycofanie sie z syrii..(tak czy inaczej cicha wojna-juz nie chybrydowa rosji z turcja jest faktem..) co bedzie dalej B!!!!..raczy wiedziec......

 7. Pragnę pokrótce uświadomić tutaj zebranych z Autorem na czele, iż jest to jedyna partia w Niemczech, której przedstawiciele są ideologicznie bliscy i bardzo przyjaźnie nastawieni do PiS. To właśnie politycy tej partii jako jedynej zabrali głos w sprawie wybryku Komisji Europejskiej i potępili stawianie Polski i jej nowego rządu pod pręgierzem przez Schulza i jego KE w przynajmniej dwóch oficjalnych deklaracjach.

  Po pierwsze. Cieszyć można by się było, gdyby faktycznie cały parlament Niemiec żarł się nieustannie pod dywanem, nie mógł w żadnej sprawie dojść do konsensusu, słowem: gdyby był faktycznie tak podzielony, jak Autorowi się wydaje, że teraz jest. Jednak na chwilę obecną Niemcy nie mają w parlamencie takiego zwierzątka jak opozycja. L'état c'est Angela, każde słowo Cesarzowej jest święte i każdy rozkaz natychmiast bez oporów wykonywany. Podoba się? - No, raczej nie. Wielu tutejszych bywalców, którzy uwielbiają uderzać na alarm w dzwon o „hitlerowcach“ przy lada okazji ma z pewnością określone skojarzenia z innym kanclerzem, który nie tak dawno temu piastował władzę absolutną za Odrą.

  Niemcy są w tej chwili absolutnie niedemokratyczną dyktaturą i właśnie ten stan rzeczy, który podobno tak cieszy Autora, prowadzi do radykalizacji. Po drugie: Utrzymanie na tronie tej kobiety i jej czerwonego orszaku z przyległościami w postaci niemieckiej palikociarni prowadzi w linii prostej do utworzenia terrorystycznego kalifatu w miejscu dawnych Niemiec, i jeżeli Autor faktycznie preferuje status quo, to gratuluję, zważywszy długość naszej granicy i kompletny brak jakiejkolwiek kontroli tejże.  

  In conclusione. Nie łudzę się, że AfD będzie miała do wyborów przyszłej jesieni większość absolutną. Ale czysto teoretycznie, skoro ich sukces w wyborach do Landtagów wzbudza aż taką histerię; przypominam sobie, jak to ostatnio Autor, zdaje się, coś tam pisał o konieczności szukania silnego partnera. Zdaje się, że wśród czterech potencjalnych wariantów wymienił Niemcy - co w obecnej sytuacji jest absurdem prawie tak beznadziejnym, jak sojusz z również wymienioną przez Autora Rosją. AfD jest faktycznie jedyną partią, z której potencjalnym rządem rząd PiS miałby szanse nawiązać korzystne partnerskie stosunki. I byłby to wariant o wiele przyjemniejszy, niż konszachty z obecnie zasiedziałymi w Bundestagu misiami, z których dosłownie każdy gotów jest w ramach „partnerstwa“ opchnąć Polsce jeszcze więcej terrorystów niż to było ustalone z Ewką Kopacz. 

 8.  i kordon sanitarny na Odrze i Nysie. 
  A Autorowi (majaneva) powyższego wpisu, gratuluję głębokiej analizy. Tyle, że chyba już dla nich za późno

 9. avatar

  dzwony europejskich katedr biją na trwogę:

  http://www.polskacanada.com/aleksander-rybczynski-dzwony-na-trwoge/

 10. avatar

  Ciekawe refleksje pisane na gorąco, z Niemiec;

  http://www.polskacanada.com/artur-becker-bernhard-od-uchodzcow/

 11. Strony