Michnik dzieli Polaków, TVN podpala Polskę!

Prześlij dalej:

Proponuję zupełnie inne spojrzenie na wydarzenia z ostatnich tygodni, które nie ukrywam siedzą mi na wątrobie, bo po prostu nie mam zamiaru się godzić na kulturkampf w wykonaniu kolarzy noszących rowery na plecach. Brak zgody oznacza, że zamiast się tłumaczyć dlaczego piję z kieliszka, nie z musztardówki, dlaczego siadam na rower, a nie wkładam „wiełasipied” na plecy, dlaczego w ogóle nie mam na ręce zegarka zamiast posiadać " 5 (piat) eliektornow z podswietliaczem”, mam nieodpartą ochotę zaatakować. Widzę jakąś niepojętą skromność i wpojone poczucie biedy z nędzą. Polacy zachowują się trochę tak jak ofiary molestowania w dzieciństwie i to przez przyszytych rodziców. Żydzi ścigają prześladowców po grób, a My usiłujemy tłumaczyć, że prześladowcy nie mają racji.Nie udało mi się nigdy usłyszeć, żeby „kamandir” przegryzający „spiryt” „sałem” powiedział coś podobnego: „Nu da, nam nada posmotrit w zierkało”. Przeciwnie „kamandir” zawsze i wszędzie powie, że „Giermaniec swołocz, a Polsza kurica”. Trzeba coś w końcu zrozumieć, gdy się toczy walkę z przedstawicielami kultury azjatyckiej – nie siła argumentu, ale argument siły przemawia do pieszych kolarzy. Ile razy Polak musi się sparzyć, aby zrozumieć, że dla sowieciarzy nie ma absolutnie żadnego znaczenia, czy Ziemia jest okrągła, czy też płaska, ich interesuje tylko jedno: „kakaja tiepier Ziemlia w bumagie”. Nawet nie naiwnością, ale śmiesznością jest tłumaczyć skąd zdjęcie i co ono przedstawia i to tylko pierwszy przykład z brzegu, tak się składa, że aktualny. Oni wiedzą skąd i co przedstawia, wiedzieli to od chwili gdy się pojawiło, czyli jakieś pół roku temu albo i więcej. Dziś zarzucają „wielasiped’ na plecy, zakładaja 5 „eliektronow z podswietlaczem” i idą „w pierrot”, bo tak „stoit w bumagie”.

Mamy po jednej stronie byczka z maczugą, po drugiej profesora w drucianych okularach, który zapomina, że ma je na nosie, bo taki pochłonięty okrągłością Ziemi i wynikami z laboratorium. Od Profesora nie oczekuję finezji w machaniu gazrurką, ale ktoś chyba musi dorobek cywilizacji w starciu z jaskinią ochraniać i tego nie da się zrobić panelem naukowym. Wpier..l, najzwyklejszy w świcie wpier..l jest odpowiedzią na radziecki kulturkampf, do tych sołdatów propagandy nie przemówi nic innego, oni muszą wiedzieć, kto tu rządzi, bo inaczej dalej będą się sami rządzić. Przyglądamy się i nieudolnie reagujemy na gwałcenie nauki przez desant azjatycki odziany w kufajki i liczymy w jakimś niepojętym zwidzie, że siła argumentu przemówi do napompowanych spirytusem mięśni. Tak rzecz jasna nie będzie i kto choć trochę zna historię, ten wie, że stracie maczugi z mędrca szkiełkiem i okiem przyniesie taki sam efekt jak uderzenie metalu w brzozową witkę. Wzięli Azjaci cichego, skromnego Profesora, przytroczyli do konia i ciągną po stepie w stronę ostruganego pala, a durni Polacy krzyczą żałośnie, że E=mc2. Powtórzę raz jeszcze, wiper..l i tylko wpier..l. Profesor niech robi swoje, a troglodyci powinni dostać za swoje. Naprawdę pojąć nie mogę jak to się dzieje, że w TVN bieła - ruski pomiot Artymowicz, którego można zabić jednym „chu..m”, ciągle uchodzi za eksperta i nie ma jednego odważnego, który by w „Tak jest” podsunął kartkę z cytatami Morozowskiemu, uprzedzając wcześniej, że sam wstydzi się odczytać.

Strony

9930 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

7 (liczba komentarzy)

 1. Mówić trzeba jasno, prosto, ostro i dobitnie - jak Wojciech Cejrowski - wbrew sztampowym, ukutym przez m.in. Michnika bredniom, np. że nie może być odpowiedzialności zbiorowej - czasami musi być: http://www.radi... , http://radiowne...
  Jedni czekają na nowego marszałka Piłsudskiego, ja tam bym wolał generała Augusto Pinocheta.

 2. Dlatego jak w moim towarzystwie ktoś bredzi/uprawia propagandę nt. Smoleńska mówię, że chciałbym to skomentować jak najuprzejmiej i proponuję: "Wsadź sobie tę brzozę w pizdu Anodiny". Prawie zawsze zadziałało.

 3. Notować kto, gdzie, kiedy i jak przyjdzie pora, to za chabetę, za jajca, na majdan i sruuuu... pozdrowienia od wachmistrza Luśni.

 4. A tu właśnie trzeba, tak jak piszesz, zapamiętać każdego jednego z tych łajdaków i gdy przyjdzie pora zapłacić im bez żadnych rozterek duchowych.

 5. avatar

  Ileż to musiało być radości wśród antysemitów , że wp.pl wyłączyła możiwość komentowania pod tak radosnym artykułem
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,59154,title,Izraelczycy-zorganizuja-w-Auschwitz-najwieksza-w-historii-zagraniczna-sesje-Knesetu,wid,16069959,wiadomosc.html?ticaid=11178b
  przecież to wyjątkowy POwód do radości.

 6. Jutro, z samego rana, skreślę jej bliźniaczkę. Tyle mogę od razu.
  Reszta potem.

 7. wokól konczącego się tuska,albo i nie.wokół ruskiej supremacji w pl.,albo i nie.co sie ruszy,Matka Kurka błyskotliwie punktuje przeciwników.koncepcja,zeby rozpierdolić to wszystko lokuje sie w granicach zespołu Macierewicza,czytaj,niepoczytalny idiota.fascynująca jest sama mozliwość,lub wiara w mozliwość w praworządną naprawę tego państwa!potyczki matki kurki z sądami,przypominają  walkę z hydrą.jedna uwaga Piotrze ,nawet jesli z nimi wygrasz to na ich zasadach i nie na dlugo.wazne ,zebys byl nikomu nieznanym blogerem.forever.Moja idea,ułomna,prymitywna,acz kusząca,idea rewolucji.skromnie,ułomnie,ale niestety to miliony na ulicy moga jedynie zadecydować o upadku układu-bo PO to jest tylko jedna z odmian nowotworu-miliony ,lub chocby setki  tysiecy przez tvn nazwane kibolami itp.na czele rewolucji musza być ludzie rozumni,nie krzykacze,ludzie ktorzy wiedzą jak ma wygladc państwo.a państwo to-niskie podatki[vat,cit itp-wszystko jednocyfrowe]niskie akcyzy-paliwo,alkohol,papierosy.niskie podatki to inwestorzy lokujacy swoje biznesy u nas=obrot gospodarczy.obrot =zyski itp.aha,przy tym raju podatkowym,zero[0]ulg podtkowych,podatki maja byc jednocyfrowe ,maksymalnie niskie,ale bez zadnych ulg-0 wyłudzania podatku vat i transferowania zysków za granicę.druga rzecz,to normy zywnosciowe.coś co mnie doprowadza do szału!za komuny normy dotyczące produkcji zywnosci były kilkukrotnie-bez przesady-kilkukrotnie bardziej restrykcyjne!żywimy sie gownem.!rozwiazanie?naczelmna rada lekarska przy współudzilale dietetyków itp powinna okreslic jakie substancje powinny byc absolutnie zakazane w procesie produkcji i konserwacji zywnosci-pod milionowymi karami-oczywiscie przy zachowaniu marchewki,czyli obnizonego vatu na zywnosc.zdrowsza zywnosc to nizsze koszty leczenia przyszlycj pacjentów,ale do tego punktu nasi politycy muszą dojrzec.kolejny pomysł,jaki mam,a to jest mój pomysł.jak ustawa kominowa?najwyzszy zarobek w danej firmie =najnizszy zarobek razy x-czyli spraątaczka zarabia 1500,prezes zarabia x*1500  .  X jest do ustsalenia.prosty srodek na nierownoscio płacowe-niestety dotyczy tylko spółek skarbu państwa,ale ile to oszcędnosci dla państwa!-kolejna zasada nowego państwa-odpowiedzialnosc urzednikow,nie tylko zawodowa ale i materialna,urzędnicy którzy zostali przyłapani na kradziezy czy dzialaniu na szkode skarbu państwa maja dozywotni zakaz pełnienia funkcji publiczych[oprócz wyorku sądu].odpowaidaja tez materialnie.oczywistą rzeczą,a nie oczywistą dla polityków,jest faworyzowanie polskich firm,gdzie się da[mamy jakies polskie firmy jeszcze?]
  dopóki rządza nami ruskie i niemirekie kurwy,nie róbmy polityki,róbmy dlugi!by zyło sie lepiej!

 8. Strony