Mam złą i bardzo złą wiadomość dla prezesa Owsiaka!

Prześlij dalej:

Dotarło do mnie dziś z samej stolicy postanowienie Sądu Okręgowego XXV Wydział Cywilny i w tymże Pani sędzia zdecydowała oddalić wniosek WOŚP o ustanowienie zabezpieczenia. WOŚP wysłała pozew 6 marca, czyli całkiem niedawno i jeszcze przed kilkoma publikacjami, które pokazały kłamstwa Jerzego Owsiaka, jakich się dopuścił przed sądem i przed kompromitacją świadków, nie licząc dwóch lekarzy. Czego dotyczył wniosek? Jak to z panem prezesem i panem mecenasem najczęściej bywa, mamy do czynienia z kolejną tragifarsą. Otóż nieskazitelna organizacja charytatywna pływająca w luksusach uzyskanych kosztem podatnika, postanowiła sądownie zamknąć klawiaturę Matki Kurki, czy jak kto woli Piotra Wielguckiego. Nietykalni domagali się, żeby ich na czas procesu nie tykać jednym słowem, bo tak się wobec świętego człowieka i świętej organizacji winien zachowywać bluźnierca. Akt rozpaczy prezesa i fundacji podsumowałbym machnięciem ręki, tudzież cichym uśmiechem, jednak biorąc pod uwagę datę wpływu knebla sądowego, moja ocena jest tylko jedna, a reakcja będzie adekwatna. Trafiony zatopiony! – tyle w ramach oceny. WOŚP i Owsiak nie obrazili się na żadnego „króla żebraków”, czy „sektę” i aby to zauważyć wystarczy wklepać w Google „Owsiak to”. Bez najmniejszego wysiłku na pierwszych stronach wyskoczą soczyste określenia, a w top 10 sugerowanych podpowiedzi Google dla „Owsiak to” znajduje się: oszust, złodziej, nikczemnik, kłamca. Siłą rzeczy obserwuję wszystkie rewelacje z obozu oskarżyciela, tym chętniej, że „chyba prezes” dostarcza materiału sądowego niemal każdego dnia, ale nie zauważyłem, aby WOŚP sporządziła akt oskarżenia lub pozew przeciw ludziom, którzy nie piszą „wyjął”, tylko „ukradł”. Przewertowałem Internet wzdłuż i wszerz i nie znalazłem procesu z powodu „Owsiak to złodziej”, „Owsiak to oszust”, no i oczywiście cały czas natykałem się na procesowego „króla żebraków”. Proszę sobie zestawić te wszystkie określenia z moim takim sobie „przezywaniem” i odpowiedź na główną zagadkę ułoży się sama.

Strony

38068 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

17 (liczba komentarzy)

 1. avatar

  I tak trzymać ich za mordy...:) Gratulacje profesjonalnej roboty... Juras do końca życia będzie żałował, że polazł z Tobą do sądu...;)

 2. avatar

  1) Ile uda się Jurasowi zebrać podczas kolejnej zbiórki (o ile orkiestra jeszcze zagra ;) )
  2) Czy da się całe to złodziejskie towarzycho posadzić do pierdla za poświadczenia nieprawdy w dokumentach, działanie na szkodę spółki itp.

  Powodzenia na kolejnej rozprawie!

 3. avatar

  "Zła widomość jest taka, że nie ma siły, która by mnie zastraszyła albo powstrzymała przed doprowadzeniem sprawy do końca." t muszę cię zmartwić, jest taka siła. A ponieważ jesteś niewierzący, to ja się pomodlę żeby nie zadziałała.

 4. Jestem dumny z Pana. Można powiedzieć, że to " rola Pana życia" . Jeśli Pan obnaży w całej rozciągłości ten proceder, a Jerzy O. przegra, to później ho ho ho, awansuje Pan i pańskie akcje poszybują niebotycznie w górę. Bardzo podoba mi się ta taktyka: punktowanie punkt po punkcie, spokojnie,rzeczowo,solidnie i konkretnie ,a w ostatniej rundzie to już chyba będzie K.O. Dużo zdrowia życzę.

 5. Ostatnich dwóch Twoich rozpraw nie prezentowano na telegazecie w trzech głównych organach propagandy tzw. strony owsiakowo - rządowej. Do stycznia na str. telegazety 110 w 1 i 2 programie TVP, w tvn na 111 str. telegazety i 112 str. telegazety polsatu (choć polsat jeszcze uczestniczył w tym procederze najmniej) byłeś przedstawiany tam jak przestępca. Od dwóch rozpraw wszystkie te szczekaczki milczały, więc nie przyszedł okólnik jak mają te rozprawy opisać. Na dziś mainstream nie ma pomysłu jak tą sprawę "zagospodaruje", więc na obecną chwilę wybrano zamilczanie sprawy.
  PS. Dzisiejsze wezwanie Kaczyńskiego do debaty z sopockim piłkarzem niestety jest kolejną sprawą, która coraz bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że remis w eurowyborach jest dla PiS  niestety szczytem marzeń... Dzisiejsza idiotyczna szarża Seremeta i "upomnienie" prok. wojskowych oczywiście każą przypuszczać, że główny prok. zrozumiał, że ruskie serwery i "obiektywne" media postarają się o słuszny wybór 25 maja.

 6. organizacje pracodawców rozmawiają z rządem chyba już tylko przez kuriera: http://wyborcza...

  Prezes Kaczyński w mało delikatny sposób powiedział że lepiej amerykańskie wojska, bo niemieckie brygady pancerne na wschodniej granicy Polski albo ćwiczące na Ukrainie mogłyby być źle odebrane, poza tym Niemcy są niepewnym sojusznikiem w starciu z Rosją Radziecką, minister SZ Niemiec stwierdził że oni się umawiali z Rosją że NATO w Polsce nie będzie i dotrzymają słowa danego Rosji, a na koniec wyskakuje Radek i mówi haha a w bydgoszczy jest ośrodek szkoleniowy z hotelem i tam przed supermarketem można spotkać niemieckie NATO. Tak Radku, na zakupach przed sklepem można.

  Jeśli tamto to tragifarsa to tutaj wyjeżdzamy poza skalę.

 7. Życzę wytrwałości i powodzenie w tej sprawie MatkaKurka !!

 8. nie mogłam obejrzeć na Youtubie!  Czy ktoś może pomóc w tym by następna rozprawę nagrać i puścić w obieg?
  pozdrawiam

 9. Lektura powyższego - jak "miód na serce".
  Powoduje stan błogości...

 10. A może przy okazji warto sprawdzić, czy firmy Mrówka Cała i Złoty Melon nie rewanżowałysię propagatorom medialnym fundacji. Nie zdziwiłbym się zaksięgowanych tam faktur od redaktorów i "gwiazdek".

 11. Strony