Majdan w Ameryce!

Prześlij dalej:

Niewielu ludzi zdaje sobie sprawę, że w Ameryce dojrzewa cierpliwie planowany MAJDAN, który już wkrótce może wybuchnąć w swojej niszczycielskiej pełni, dotychczas widzieliśmy tylko kontrolowane eksplozje. Przygotowywane i dobrze opłacane kadry niecierpliwie  wymachując marksistowskimi manifestami świetlanej przyszłości, pięściami, nogami i kijami bejsbolowymi czekają na hasło, symbol, incydent, aby uderzyć i zniszczyć znienawidzony system stworzony przez “białego” człowieka. Rewolucja, której imię wykrzykują rozwydrzone młode panienki i rozmaici mężczyźni ubrani w czarne pogrzebowe kostiumy płetwonurków płynie ulicami (obok innych nieczystości) jak śnięte ryby Trzaskowskiego w stronę ogromu obietnic i dobrodziejstw Nowego Porządku Światowego.

https://img-s-msn-com.akamaized.net/tenant/amp/entityid/BB19skAB.img?h=174&w=300&m=6&q=60&u=t&o=t&l=f&f=jpg&x=711&y=411 

Śpieszmy się pożegnać Amerykę jaką znamy. Nie wierzysz? Demokratyczny kandydat na prezydenta 78 letni Joe Biden właśnie ogłosił, że w Ameryce przez tego parszywego i leniwego pomarańczowego Trumpa nieudolnie zwalczającego COVID 19 zginęło 200 milionów ludzi! Dodamy do tego, że wcześniej Joe ogłosił, że Ameryka od 2007 r. straciła 150 mln obywateli, ofiar przemocy broni palnej, której trzeba zakazać. Więc pytam po kie licho Biden ubiega się o prezydenturę kraju bez żadnej populacji? Tylko w tych dwóch wypowiedziach uśmiercił 350 mln ludzi, a jak wiemy US ma ok.  331 mln, więc pewnie bezlitośnie uśmiercił też tychże ok. 20 mln przebywających w US nielegalnie, taki okrutnik! Zaraz, zaraz, są raporty, że nawet najbardziej zatwardziali Republikanie po śmierci … czasem głosują na Demokratów, czyżby o to tu chodziło? Recepta na pewne zwycięstwo! Tylko czekać jak dziadek weźmie się za Chiny i Indie, tam dopiero przy ich populacji będzie mógł się wykazać… Może jednak świat byłby bezpieczniejszy, gdyby nie wychodził na światło dzienne z tej swojej piwnicy, a może ocalałoby i więcej jego wyborców..?

Cóż, nad Ameryką zbierają się prawdziwe czarne chmury. Za starych dobrych czasów światowe lewactwo operowało hasłem: “Proletariusze wszystkich krajów,  łączcie się!”. Demiurdzy projektujący nowy wspaniały świat jako mięsa armatniego używali cnót klasy robotniczej, niestety klasa robotnicza puściła się z kapitalistami i całą koncepcję diabli wzięli. Znaczy się wzięli, ponownie  przemyśleli i oparli się na nowych fundamentach wiążąc swoje nadzieje z tłustymi kotami ponadnarodowych korporacji i wszelkich rodzajów istniejących, bądź wykreowanych  mniejszości, od najbiedniejszych, poprzez tych ze zubożałymi wartościami rodzinnymi, seksualnymi, mniejszościami etnicznymi, narodowymi etc….

Strony

Źródło foto: 
7385 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Jacek K.M.

Autor artykułu: Jacek K.M.