Kuźniarowi śmierdziały, a teraz palą się jajka – TVN „do Żyda”

Prześlij dalej:

Same niepoprawności polityczne w tytule, ale to wszystko z niepohamowanej, choć przedwczesnej radości. TVN idzie „do Żyda”, tak się mówiło na podwórku przy ulicy Mickiewicza, a o podwórku i smaku prawdziwego życia będzie jeszcze sporo i do końca. Sztab generalny politbiura z Wiertniczej podjął dramatyczną decyzję i będzie wyprzedawał kontrolny pakiet garnizonu. O ile mnie pamięć nie myli to już jest kolejne podejście, ale tym razem wygląda na rzeczywisty zamiar. Wiadomość warta każdego podniecenia, bo jeśli ktoś tę spolszczoną „Russia Today” zechce kupić i przerobić chociaż na „Bliżej świata”, to największe szanse mają republikańscy przedstawiciele światowych mediów. Wśród chętnych wymienia się zatwardziałą „konserwę” Ruperta Murdocha, który wydał wojnę pierwszemu czarnemu Obamie, nie bojąc się wytoczyć najcięższych „spisków”. Podobnie Murdoch potraktował tamtejszą GW nazywaną New York Times. Złośliwi, ale też marudni, powiadają, że Murdoch to potężny konglomerat konserwatywnych tabloidów ze stacją informacyjna „Fox news” na czele. Niech sobie będzie konserwatywny tabloid, mnie to nie przeszkadza i wręcz niezmiernie cieszy. Przez długie lata promuję tezę, że bez konserwatywnej popkultury utoniemy w „kulturze i sztuce” spod znaku pchał chłop chłopa i baba babie też dała. Wymagający nie jestem, wystarczy, że wróci pakiet kontrolny normalności, czyli „większe pół” normalności. Jak się stanie nie chcę krakać, ale póki co międzynarodowy ciemnogród zajrzał w oczy wszystkim koneserom surowej ryby japońskiej. Trudno się zatem dziwić, że Jarosław Kuźniar śniadaniowy prezenter o mentalności kierownika GS, który dostał się do miastowego Społem i mu odbiło, zaczął biegać po sieci ze śmierdzącymi jajkami. Wsiadł Jarek z Bielawy do samolotu i zrobił odwrotnego Rokitę, awanturując się na widok domowego żarcia, które co bardziej rozsądni i znający światowe życie Rodacy, wyjęli tuż po odpięciu pasów. Nigdy nie leciałem, ale gdy mi przyjdzie, to sobie wycieczkę w stylu Himilsbacha i Matlakiewicza obiecałem zrobić, na pohybel burakom z Bielawy, którzy trampkami od Guciego wstyd po całym świecie roznoszą.

Strony

16700 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

10 (liczba komentarzy)

 1. Zmieni się właściciel, to w końcu zaczną mówić jak jest :P

 2. Większość wieśniaków pomieszkuje w wielkich miastach a najwięcej ich w stolycy (w stolycy).
  Porządni ludzie lokują się na prowincji, pod lasem.

  Pozdrowienia "spod lasu"

 3. Leczy je lub usiłuje zagłuszyć stereotypem Polaka, zawistnika, nieudacznika, pijusa i chama. Nie dostrzega, że sam jest modelowym i wręcz klinicznym przykładem małomiasteczkowego ciula, który niewiele się różni od stereotypu, którym tak oficjalnie sam pogardza.

 4. Chłop ze wsi wyjdzie, wieś z chłopa, nigdy...

 5. palce lizac

 6. A może by tak ten text Jarkowi podesłać majlem :) ? Tylko nie wiem jak słomę z jego butów wraz z gnojem dodać w załączniku. Niby troche na informatyce sie znam a tu problem...

 7. avatar

  Mam 33 lata i tak jak piszesz pamiętam, każdy wyjazd rodzinny do 2000r.

  Było tego. Matka nauczycielka z Ustrzyk, zamieszkali w Bydgoszczu, więc każde ferie i wakacje jazda 700km, 2x pkp + 2 x pks. 
  termos w kratę - 2 szt.
  jajka, buły z żółtym do oporu.
  Sól z pieprzem mieliśmy w sreberku jak z koszmaru gwiazdy tvn. Brat matki podawał przez okno w Krakowie mielone, jeszcze ciepłe.

  Ps. Podobno Jarek ma straszny kompleks z powodu swoich inicjałów…..

 8. Do tego był konieczny jeszcze pomidor. Taki postkomunistyczny, soczysty. Trzeba było umiejętnie nagryźć bo strzelał sokiem w oko podróżnym siedzącym naprzeciwko.

 9. To znaczy, że CIA postanowiło się ruszyć.
  Czego według mnie przygrywką może być obecna akcja ze schwutanymi agentami.
  Możliwe, ale czas pokaże co było na serio grane.

 10. w samolocie dostałbym ataku torsji. Naprawdę.

 11. Strony