Kto ma pojęcie, że zgniły Zachód wychował lewicowych antysemitów?

Prześlij dalej:

My tu sobie biadolimy nad własnym losem zamkniętym między Wisłą i Odrą, a świat znów nam ucieka. Zdaję sobie sprawę, że sam tytuł mógł wywołać konsternację, niestety dalej będzie jeszcze „gorzej”. W szerokim świecie narodził się zaściankowy i lewacki antysemityzm, coś co przekracza wyobraźnię przeciętnego Polka, który przecież antysemitą jest od pierwszego ssania cyca. Uspokajam nerwowych, że u nas takich cyrków jeszcze nie ma i prawdopodobnie będziemy musieli poczekać jakieś 10 lat, bo mniej więcej po takim czasie narodził się w Polsce ruch hipisowski pod wodzą Michaliny Wisłockiej i „Alibabek”. A świat ucieka i coraz trudniej go dogonić – śpiewał artysta. W Ameryce jeszcze, jak cię mogę, skromne protesty zwykłych ludzi przed siedzibą ONZ, ale we Francji i w Niemczech żarty się skończyły, tamtejsza „Antifa” urządza szklane dnie. Dlaczego szklane i dlaczego dnie? Ano dlatego, że normalnie w biały dzień lewaccy antysemici obrzucają kamieniami żydowskie witryny. Miałem nie pisać, jednak napiszę skąd te rewelacje, w końcu w „Dzienniku” o tym nie mówili. Z „Superstacji” wyobraźcie sobie Państwo i to przekazane przez tamtejszych poważnych publicystów, którzy dorzucili jeszcze kilka znanych nazwisk, choćby Boba Geldofa. Się porobiło, ale bez obaw i nadziei, u nas nie będzie żadnego pościgu za Zachodem, z tej prostej przyczyny, że nasze lewackie towarzystwa jak jedno pod zarządem tubylczych syjonistów. Użyłem niemodnego stwierdzenia nie bez kozery, bo czym innym jest antysemityzm, a czym innym antysyjonizm. Uff, nagadałem tyle bzdur, że dorzucę jeszcze jedną. Otóż nie w „Sun” wyczytałem, że amerykańscy Żydzi protestowali przeciw Izraelowi, który uważają za sztuczny twór. Takie teksty powstały w poważnych dzielnikach zaczynających się od „The” i dalej poważne słowa padają w tytułach.

Sadzę, że ta ostatnia informacja ostatecznie ustawia nas 100 lat za murzynami albo jak kto woli na 100 miejscu w rankingu FIFA. Straszny się u nas ciemnogród prawicowy i lewicowy zrobił, faktem jest, że co bardziej odważne Środy pewnie za chwilę utną sobie cycki albo co najmniej zdejmą staniki Triumph, żeby było trochę bardziej postępowo, jednak to wszystko na co nas stać. Żyjemy w kraju, który w oficjalnym przekazie, tudzież na oficjalnych spotkaniach oddałby życie i wyśmiewaną ojczyznę za Izrael. Codziennie syjoniści w radiu i telewizji tłumaczą nam, że winniśmy wdzięczność, szacunek i wieczne oddanie izraelskim towarzyszom, wycinającym w pień palestyńskie dzieci „obwiązane trotylem”. No niech będzie, to znaczy, niech będzie, że takie mamy realia, ale mnie jak nigdy ciągnie na Zachód i będę się cywilizował. W ramach postępu oświadczam: „Raz sierpem, raz młotem syjonistyczną hołotę”. Wróć! Tego Zachód nie połknie, poprawiam hasła na właściwe: „Precz z ciemnogrodem izraelskim”, „Nie dla homofonii żydowskich ortodoksów”, „Parytet w Knesecie”, „Związki partnerskie dla rabinów”, „Macierewicz do psychiatryka”. Ostatnie hasło to taka zachęta i alibi jednocześnie, na wypadek prawnych kłopotów związanych z sianiem nienawiści rasowej. Skoro zaczepiłem wątek prawny, muszę napisać, że cierpimy w Polsce na deficyt lewicowego antysemityzmu, ale kapusiów lewackich nigdy nam nie brakowało.

Proszę uważać na siebie i bliskich, ponieważ krąży po niszowych portalach Jaś Pawlik Morozow-Kapela i z nim naprawdę nie ma śmiechu. Czekistowska mentalność, cztery okute kopyta, oczy wielkie, żeby lepiej widzieć wrogów socjalizmu, uszy jak radary, żeby słyszeć kryptogramy imperialistów i wszyscy się towarzysza Jasia Pawlika boją. Lewicowi nie ruszają donosiciela z przyczyn ideowych – sami kapują na każdego „Żyda do gazu” wyrysowanego w sraczu koło Zebrzydowej. Prawica „niepokorna” coś tam burknie, gdy się publika zaczyna zbyt ostro burzyć, ale generalnie dzioby po sobie, bo mamą Jasia Pawlika jest słynna katolicka działaczka Kapela, legenda Solidarności, której dziecię zbłądziło. Takich mamy lewicowców chowanie i trudno znaleźć antysemitę, za to obsrywających Polskę da się widłami do kontenerów ładować. Ech i aj waj, kiedy my się w końcu opamiętamy i wrzucimy przynajmniej trójkę, zamiast piłować na wstecznym? Pogoń za światem sobie darujmy, jesteśmy bez szans i raczej złapmy Pana Boga za pięty jednym hasłem: „Nasze kamienice i ulice, 10,50 za żurek, 45 za schabowego, w soboty raty 0%”. W telewizji nie pokażą, ale w Internecie może się rozniesie.

PS Bądźmy machos.

17113 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

13 (liczba komentarzy)

 1. avatar

  Ale niedługo urlop się kończy i znów w drodze do pracy będę słyszała w radiu o postępach w procesie pokojowym między Izraelem i Palestyną, który brzmi zwykle tak: Pięćdziesięciu Palestyńczyków zostało zabitych, dwóch żołnierzy izraelskich zostało ZAMORDOWANYCH.

  Google blokują informacje o antyizraelskich manifestacjach w Europie.

 2. avatar

  Niestety wszystko się zgadza, a google zgadza się "po całości" dlatego nie dałem linków.

 3. Ad. blokowania (nie pokazywania) w wynikach wyszukiwań:
  Niestety Google jest tak dobre, że zmonopolizowało "rynek wyszukiwarek". Kiedyś ktoś tam dłubał, "polskie" portale miały własne wyszukiwarki np.: NetSprint. Teraz od Google zależy, czego się dowiemy, a czego nie. Nie wiem, jak jest z "alternetywnymi" wyszukiwarkami np. https://duckduc... - może ktoś porówna wyniki wyszukiwania.

  Wydaje się, że potrzebna jest własna infrastruktura informatyczna - sprzęt, łącza, oprogramowanie (wyszuiwarki) by utrzymać "niezależność informacji". Niestety czy stety infrastruktura ta jest tak krytyczna, że firmy ją posiadające są albo własnością "bezpieczniaków" (III RP), albo nimi naszpikowane czy zmuszone do współpracy.

  Jedynym rozwiązaniem jest korzystanie z "sieci w sieci" - obecnie najbardziej znaną jest I2P, ale, o ile się orientuję, zarówno możliwości wyszukiwania i zawartość są b.skromne (z polskich rzeczy ktoś spiracił i wrzucił na torrenta "Resortowe dzieci. Media" - i to jest wszystko), jednak, w założeniu, sieć ta zapewnia, z technicznego punktu widzenia, anonimowość.

  Co do J.Kapeli - zdaje się, że ma jeszcze czworo rodzeństwa, słyszałem plotki, że są architektami (cokolwek chyba bardzie szanowana profesja niż słanie zawiadomień do prokuratury na to, co, kto powiedział czy napisał). Inne plotki głoszą, że Jaś prywatnie jest homofobem,

 4. avatar

  Trochę jednak da się wyguglać.

  http://www.bbc....

  http://www.time...

  http://rt.com/u...

 5. avatar

  Bo wyjdzie na to, że trzeba będzie mu paczki do więzienia wysyłać.
  Jak macho mexicano , to El Bombero Atomico

  http://www.yout...

 6. Goldenie, po aferze tasmowej, a mieliby wychodzic w obronie Palestyny?
  lud wie swoje, pierwszy lepszy taksowkarz w Krakowie powie Matce Kurce kto rzadzi swiatem

 7. Właśnie tego się obawiam, ze przymroczeni zydowskim rejwachem nie zauważymy, kiedy filosemityzm przestanie być na czasie. Przez to kolejny raz możemy stać się obiektem szyderstw i chłopcami do bicia. Teraz robimy za modelowych antysemitów, chociaż w rzeczywistości daleko nam do tego. Wcześniej czy pózniej świat zechce wrócic do normalności, ale czy my po nagłym zwrocie znajdziemy się na czele? Czy dla odmiany bedziemy wytykani jako tolerancyjni frajerzy udzielający schronienia znienawidzonym szkodnikom przeganianym z każdego kraju?
  Gdzie jest ta Zebrzydowa?

 8. tez mysla podobnie, ale jest ich chyba cos pol miliona i to na marginesie politycznym. Ale dopoki przywodcy skrajnej prawicy w Europie nie zaczna wychwalac rzadu Izraela za sposob prowadzenia polityki, to jeszcze nie jest zle. Z dobrych wiadomosci, Czarnecki idzie w populizm, co jest norma polityki z wyjatkiem pisu.

 9. Na potwierdzenie pewnych obserwacji z innego źródła:
  "
  (...) w 1902 roku na zbudowanie Judeopolonii, czyli w konsekwencji wykup ziem, nieruchomości i biznesów w Polsce, żydzi zgromadzili niebotyczną kwotę - 400 mln dolarów. Pieniądze dały im żydowskie rodziny bankierskie, które zarządzają całym systemem finansowo-kredytowym. Za każdym razem kiedy potrzebowali pieniędzy, musieli prosić o nie swoich bogatych rodaków. Nie znamy szczegółów, ale doskonale wiemy, że nikt nie daje pieniędzy za darmo. Nie wiadomo co w zamian musieli zrobić lub czego nie mogli dokonać. W 1948 roku tułający się po całym świecie chazarscy żydzi, utworzyli Izrael. Powstała kolejna potężna siła, która nie chce być sterowana przez finansjerę.

  Nasuwa się pytanie: czy Izrael, który ma potężne wpływy, będzie dalej współpracował z żydowskimi bankowymi rodzinami czyli finansjerą?

  Czy dalej będzie prosił ich o kolejne miliardy dolarów czy raczej przejmie ich rolę?
  Czytając jeszcze nie sprecyzowane przekazy medialne, można zauważyć, że za krajami BRICS, mam tutaj na myśli Rosję i Chiny stoi Izrael.
  (....)

  Walka będzie imponująca...

  Czy wygra ją obecny układ rządzący, a więc tzw. finansjera tworząca żydowskie rodziny bankowe?
  Czy wygrają kraje BRISC z bardzo mocnym Izraelem, trzymającym w garści armie amerykańską?
  Nie ma żadnych podstaw sądzić, aby obie strony mogły dojść do współpracy i opracować nowy system finansowo-monetarny za przykładem Bretton Woods.
  Dlaczego?
  Do powyższych argumentów dodam jeszcze jeden. Ani Rosja, ani Chiny nie zgodzą się na przekazanie całkowitej władzy finansjerze, ponieważ w ciągu kilku lat zostałyby zniszczone. Tak właśnie zrobiono z Rosją na początku lat dziewięćdziesiątych.

  Osobiście twierdzę, że większe atuty mają kraje BRICS na czele z Rosją, Chinami i Izraelem. Dlatego przekonuję do mocniejszej współpracy z tymi krajami, aby w walce gigantów usmażyć własną pieczeń w postaci drugiej waluty czyli nowego systemu monetarnego. Jeżeli do tego dodamy NIDPI, to zbudujemy niezależną gospodarkę od każdego z mocarstw.
  -Robert Brzoza
  http://alexjones.pl/pl/aj/aj-swiat/aj-gospodarka-swiatowa/item/32316-czy...

 10. O ile wiem, to w skrócie BRICS nie jest zawarty Izrael, a Indie, chyba, że masz namyśli BRICS plus Izrael. 

 11. Obecna koalicja ma do zapronowania tylko i aż 3 opcje. Dla nienarodzonych- aborcja, dla młodych i zdrowych emigracja, dla starszych albo chorych eutanazja . Reszta społeczeństwa ma za mało środków aby życ a za dużo aby umrzec. Mimo to jestem pesymistą. Lemingoza to epidemia , wyleczalna jest tylko metodą gwałtwnych metod.

 12. Jest[ma by]]to realizowane przyjeciem nowego prawa dla rencistów[zezwolenia na wchodzenie przy czerwonym świetle na skrzyżowania ulic

 13. http://www.yout...

  Kuchnia sie sama zawsze wyzywi.