Prześlij dalej:

Polacy znów narozrabiali. A konkretnie Pruchniczanie. Powiesili kukłę zdrajcy, donosiciela i szmalcownika. Kukłę Judasza Iskarioty – Żyda z przypadku.

I już podniósł się żydowski klangor w całym medialnym świecie, że potworniejszego antysemityzmusa dawno nie widziano – powieszono Żyda!

W odpowiedzi pojawiły się liczne filmiki o wieszaniu przez Żydów Hamana, czyli śmiertelnego wroga-goja (nie Żyda).

Jak to zwykle bywa, okazało się, że wieszanie Hamana jest bardzo dobre, a wieszanie Judasza – zdrajcy, donosiciela i szmalcownika – bardzo złe (bo Żyd).

Wytłumaczył to oczywiście niezawodny pan Deniels, że tak być musi, bo ony – Żydzi, to co innego, niż goje-hamany. Podobne tłumaczenie słyszałem już wcześniej od pani Enkelking-Boni – żydowskiej profesorzycy, która wytłumaczyła mi krótko, ale treściwie, że jak ja umrę, to będzie to… to nic się takiego nie stanie – biologia i fizjologia, jakby świeczka zgasła, ale jak umiera Żyd – to o ho, hoo - to natenczas roztwierają się bramy metafizycznego wszechświata i Żyda umieranie staje się doniosłym metafizycznym aktem pełnym konwulsji i przejmującej grozy.

Oczywiście ośrodki rządowe, jak i Episkopat, bez zbędnej zwłoki przyjęły narrację żydowską i zgodnym chórem potępiły wieszanie, batożenie, palenie i topienie kukły Judasza, ani słowem nie wspominając o corocznym, licznym wieszaniu kukieł Hamana (tzw. żydowskie święto Purim).

Morałów z tej historyjki jest kilka. Pominę morał polityczny, który wszyscy roztrząsają, a skupię się na antropologicznym i filozoficznym.

Filozoficzny jest taki, że to co Żyd robi, ma zupełnie inny wymiar i znaczenie, niż to co robi goj (po żydowsku bydlak, śmieć, czyli my wszyscy – nie Żydzi). Bierze się to stąd, że (antropologia) Naród Wybrany jest  z nieco innej, wybranej specjalnie do jego ulepienia gliny ulepiony. Mówić, o Żydach, że są nadludźmi byłoby może mniej trafne, niż mówić o nich, że są ludźmi, ale reszta to bezbożne gojarskie bydło, coś jakby bezduszna masa podludzka.

Stąd wynika, że Żyd może zrobić wszystko, a goja krytyka, ocena, czy jakakolwiek wypowiedź na tematy żydowskie jest niedopuszczalna i zawsze może być antysemityzmusem.

Nie odkrywam tutaj oczywiście niczego nowego, gdyż o tym wszystkim już dawno pisano – prof. Feliks Koneczny o dualizmie etycznym Żydów oraz o ich monolatrycznej-plemiennej religii, prof. ks. Michał Poradowski, ks. dr Stanisław Trzeciak – o zawartości Talmudu, dr Ewa Kurek o żydowskich kodach kulturowych i wielu innych uczonych którzy o tym pisali. Trzeba tylko przeczytać.

Strony

Źródło foto: 
12702 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Jacek Biel

Autor artykułu: Jacek Biel

3 (liczba komentarzy)

  1. Ciekawe czy te "nasze mendia" będą teraz tak licytowały się z relacji wieszania Hamanów? A czy jakiś polityk powie wtedy coś o Żydowskim antygojiźmie? Jakiś protest wystosujemy w tej sprawie? Zapewne nie. Cóż na razie wszystko po staremu ma działać wyłącznie w jedną stronę. Tyle dobrego że ludziom w RP trudniej teraz będzie wcisnąć pedagogikę wstydu i ten prostacki kit o antysemityźmie. To tak jak z tym księżycowym lądownikiem który rozbił się ostatnio na Księżycu. I teraz Księżyc nie dosyć, że stał się zaciekłym antysemitą co to z mlekiem matki . . . . To jeszcze będzie musiał bulić Żydom kosmiczne odszkodowania, a nie bardzo wiadomo z czego.

  2. Ten, kto tak powie natychmiast zostanie obwołany naczelnym antysemitnikiem. To kto się zdecyduje? 

  3. Palenie kukieł to głupota. Nie podoba mi się ten obyczaj. Ale najwyraźniej nie którym jest potrzebny. No i się narobiło. Bezsensowne Żydowskie larum zapewne ma moc przywrócenia tego zwyczaju. Być może o to właśnie chodzi larum robiącym. O to aby za rok w co trzeciej gminie palono Judasza. No i Lapid będzie mógł dalej bredzić o antysemityzmie i winach za holokaust. Ten pan potwierdza najgorsze stereotypy po pierwsze o tym, ze modelki to puste głupie lalki, po drugie, że niestety często trenujący boks po zakończeniu kariery mają takie zmiany w mózgu które powodują słabość umysłową. Zaczynam mieć dziwne przekonanie, że judaszowa afera  jest od samego początku manipulowana dokładnie w tym kierunku. Co z tym można zrobić? Po pierwsze przydała by się teraz kontrakcja naszych (A są tacy zapytam?). Możliwie oficjalna aby tego nie wyciszono! Jak by to miało np. wyglądać? Jakaś nota z wyszczególnieniem innych miejsc na świecie gdzie Judasz jest topiony, palony itd. A nie jest to dowodem na „zwierzęcy antysemityzm”! Za rok będzie na to za późno. A zakazany zwyczaj jak wszystko co zakazane nabierze kontestatorskiego uroku. Jedyne o co mogę zaapelować do uczestników to o to aby się zastanowili. I jeśli już muszą spalić jakąś kukłę to niech nie będzie to kukła Polskiego „chałaciarza”. To naprawdę nie przystoi! Chcecie palić ok. Kukła obowiązkowo powinna przypominać funkcjonariusza policji z Getta. Napisy też powinny być rozważne. Obowiązkowo Haman dla przypomnienia o tym, że innym to jednak wolno palić. Do tego Judasz jako zdrajca no bo ta tradycja. I na koniec aby uściślić kogo uważa się za zdrajcę można wpisać parę nazwisk. A wybór jest szeroki : Rumkowski (o to dobre nawiązanie do legendy o spaleniu go żywcem w Oświęcimiu), Gancwajch, Meryn – o tu nawet wskazany koloryt lokalny.  Prawica może wrzucić paru rodzimych aparatczyków z NKWD np. Różański albo nawet i Beria. Tylko trzeba się dobrze przygotować medialnie, aby wyjaśnić światu kim byli ci panowie i co zrobili. Wtedy wrzask o antysemityzmie jaki podniosą producenci fałszywych weksli pod roszczenia może uda się wykorzystać. Bo na razie przez głupotę tylko ustępujemy potwierdzając ich zakłamaną narrację.

  4. Strony