Komorowski przegrywa prezydenturę, bo tego chce silniejsza połowa PO i bezpieki

Prześlij dalej:

Zgadzam się w całej rozciągłości, że wróżbita ze mnie taki, jak z Komorowskiego amant, ale nie zgadzam się, że w kwestii oceny szans kandydatów zgaduję. Mamy cholernie dużo danych, wręcz prawdziwy wysyp i nic na to nie poradzę, że twarde dane są dla mnie najważniejsze. Pierdoły typu rodzinny film w stylu I Komunii kręcony kamerą „Miśka” i z udziałem 14 mniejszych i większych Komorowskich, czym się podniecają „polityczni dziennikarze” nie mają najmniejszego znaczenia. Fakty się liczą, a te są grube, niepodważalne i przesądzające o wszystkim, z wyjątkiem jednego – Komorowski jeszcze nie przegrał i Duda jeszcze nie wygrał. Co w takim razie jest pewne? Monika Olejnik w finałowej rozgrywce w doskonałym nastroju drze łacha z nowej łysej gwiazdy PO, niejakiego Idola Rutnickiego. Sasin uwieczniony na plakacie wyborczym z młodzieżowcem PiS, który nękał pytaniami spacerującego Bronka, siedzi w studio „Kropki nad i” i ani razu nie dostaje długopisem w oko. Program kończy się o czasie, natomiast kropką jest dowcip o Bronku opowiedziany przez Olejnik. Sondaże prezydenckie pokazują PKW, że nie musi się tym razem martwić, co będzie, to będzie. Jeden daje Dudzie 44%, przy 40% Komorowskiego, drugi prawie 50% dla Dudy. W tym samym czasie pojawia się wysyp sondaży partyjnych w jednych PiS remisuje w drugich bije na głowę PO. Frasyniuk w GW mówi, że Bronek napluł mu w twarz. Politolodzy i eksperci od wizerunku w 95% nie zostawiają suchej nitki na Komorowskim i jego sztabie, nie widząc ratunku dla kampanii. Geje bojkotują PO i będą głosować na Dudę. Internet pęka ze śmiechu w takiej skali, że da się to porównać tylko z „Kaczyzmem” przed wyborami 2007 roku. Na konferencjach PO wyskakują jakieś trzecie garnitury, przedstawiają coraz większe głupoty, a dziennikarze nie mają pytań.

Strony

48030 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

55 (liczba komentarzy)

 1. myślę, że czeka nas jeszcze jedna krótka kadencja pana Komorowskiego...
  Może zrezygnuje z powodów zdrowotnych, albo cóś.

  I jeszcze jedna ważna rzecz: niedzielny wieczór 24 maja - ze spokojem. ApelujĘ (edit) o apel do czytelników o SPOKÓJ i nie dzielenie skóry na niedźwiedziu. Może się wydarzyć tak, że sondaże powyborcze dadzą A. Dudzie przewagę, a wynik zostanie i tak przekręcony na PBK. Będzie euforia w niedzielę i kop w dupę we wtorek. To bardzo obniży morale. dokładnie będzie tak, jak z trotylem. Proszę o jakąś notkę, albo coś... :)

  Kolejna rzecz: ciekawe, czy Aneks do raportu z likwidacji WSI leży jeszcze w prezydenckim sejfie, czy może uległ jakiemuś przypadkowemu zniszczeniu, np. został zalany, albo spłonał od niedopałka. Bo z tego co mówił Macierewicz - jest tylko jeden egzemplarz (kopii nie ma - przynajmniej oficjalnie).
  Tu może być też klucz.

  A Rutnicki? Jakub Rutnicki? Morda moja, kolega z liceum. Fajny chłopak nawet z niego był, szkoda, że poszedł w tym kierunku...

 2. avatar

  Zawsze i wszystko może się okazać, ale aneks WSI kluczem? To jakaś piramidalna bzdura. Autorem aneksu jest Macierewicz i nie zrobił sobie "kopii na pendrive"? Nie wspomnę już, że ten doikument zna i kopie posiada z setka ludzi. Bez jaj.

 3. kopie może ma sporo osób, ale wszystkie kopie są NIELEGALNE...

 4. avatar

  Widze do Pana silnych stron nalezy patriotyzm..W naukach politycznych jest tez jednak miedzy innymi logika( lub powinna byc). Dlaczego za tym osoby zza kurtyny pozbawiaja PO wladzy? Mozna tu pisac rozprawki, ale widocznie jest zle, jest gorzej niz zle w finansach. Ktokolwiek przyjdzie musi zaczac od niesamowicie gwaltownych ciec a jednoczesnie obnizek podatkow i wyrownania placenia podatkow dla wszystkich. Kazdy tydzien bez dzialan bedzie plusem dla ludzi zza kurtyny.
  Czy stac Polske na Danie czy Szwajcarie? Obojetnie czys rolnik czy ksiadz placisz wszystkie oplaty jednakowo jak kazdy inny.
  ZUS,PIT,podatek od metrow dzial.gosp,VAT, Ubezpieczenia. Wszyscy pracuja do tego samego wieku. Czy Panie Berek stac was na takie reformy? Jesli tak bedziecie rzadzic dlugo, jesli nie to ostatnie 4 lata Polski.

 5. ze strategią ograniczania szkód. Ktoś tam poszedł po rozum do głowy i wyszło mu, że nie uda się utrzymać gajowego na stolcu i wygrac jesienne wybory. Wariant wasz prezydent, nasza władza został już przerobiony i można powiedzieć, że udał się doskonale. O ile prezydenturę mogą sobie odpuścić i przy okazji skanalizować niezadowolenie społeczne, o tyle oddania realnej władzy boją się. 
  Żaden z nas nie spodziewał się 21% Kukiza, taki wynik radykalnie zmienia wszystkie dotychczasowe układanki. Nie chcąc ryzykować wolą ograniczać straty. 

 6. avatar

  Dokładnie tak. I o ile ci od Bronka w sposób naturalny się przed tym bronią, to ci od realnej władzy robią wszystko, aby Bronek przegrał. Podobnie medialne kundle. Duda im nie zaszkodzi, rząd PiS to armagedon.

 7. zostałby przez funkcjonariuszkę Olejnik potraktowany następująco: „No i co nie wstyd panu, ale proszę powiedzieć?! Nie wstyd panu tak po ludzku?! Wie pan co, obrzydliwe to jest, co robicie, naprawdę. A wie pan, co powiedział prawicowy dziennikarz. No, ale wie pan, pytam się pana?! Wie pan? To ja panu przeczytam! No i co? Jak tak można? Wstyd panie pośle! Ludzie to widzą!” ------- Kurka, jesteś genialny! Zgolić brodę, nałożyć blond perukę i byłaby z Ciebie "Stokrota" jak się patrzy! :)))) (nawet jesteście trochę podobni... ) Lepsza niż oryginał. A GAJOWEMU - NA POHYBEL !!!

 8. avatar

  a ja widze ze jeszcze jest to wszystko rozgrywane w miare na zimno...nie widac wiekszej paniki..np...odwolywania w ostatniej chwili konferencji prasowych...czy jest ktos w stanie mi zagwarantowac to ze nie bedzie tak np...... 25 maja okolo 15tej bedzie wynik na plus dla gajowego z roznica dajmy na to od 0,3--->0,8 pktu procentowego...
  p.s.
  oczy prezydenta europy byly dzis przez ulamek tak zimne jak zawsze....

 9. człowiek przed momentem się dowiedział, że jedną nogą i czterema palcami drugiej jest prezydentem. A dwa miesiące wcześniej śmiali się (niektórzy) z jego kandydowania.

 10. avatar

  To jest jasne, ale i tak robiło jako przeciwwaga dla suflerki Bronka.

 11. Strony