Kaczyński wyprowadzi kilkanaście ciosów obuchem i nastanie cisza

Prześlij dalej:

Mylą się wszyscy, którzy twierdzą, że nastąpiła wielka histeria i strach w narodzie, aby stwierdzić tę pomyłkę wystarczy spojrzeć na żałosne "ruchy społeczne". Do komicznej inicjatywy KOD na chama wpisywani są wirtualni aktywiści. Fizycznie przed sejmem w ramach protestów zebrały się małpy, które uciekły z klatek młodzieżówki PO. Histeria jest tylko i wyłącznie w szeregach wąskiej grupy wpływów, a ponieważ ta grupa ciągle dysponuje potężnymi wzmacniaczami, to powstaje wrażenie, że 3/4 Polaków dostało obłędu z powodu obecnej sytuacji politycznej. W 2005 roku Kaczyński popełnił duży błąd, prawdę mówiąc kompromitujący dla polityka i jednocześnie świadczący o głębokim humanitaryzmie Jarosława. PiS wyszedł z złażenia, że pokazanie patologii starego układu otworzy narodowi oczu. Po to były te wszystkie aresztowania przed kamerami, aby pokazać, że nietykalni w końcu odpowiadają, jak każdy szaraczek. Akcje z Blidą, Czarzastym, Lepperem, ale także doktorem G. i ministrem Lipcem, pokazywały, że żarty się skończyły. I chociaż żadnemu obywatelowi spoza patologicznej "elity" nie spadł włos z głowy, to Kaczyński zapomniał, kto te sceny będzie montował. Z aresztowań złodziei dyspozycyjne media finansowane przez koterie wywodzące się z PRL uczyniły spektakle nienawiści. Dotor G., posłanka Sawicka i "Basia" Blida stały się symbolicznymi ofiarami reżimu. Przekaz Kaczyńskiego został odwrócony i tym sposobem, doktorem G. poczuło się wielu Polaków. Potem wystarczyło dodać: "dzisiaj oni, jutro Ty, przerwijmy to szaleństwo" i PiS nie miał szans, musiał przegrać.

Tak było, ale jedną z większych zalet Kaczora jest to, że On nigdy nie popełnia dwa razy tego samego błędu i zawsze wyciąga precyzyjne wnioski. Przez dwa tygodnie PiS wyczyścił w Polsce więcej niż przez 1,5 roku sprawowania władzy w pierwszym rozdaniu. Nie widzieliśmy żadnych spektakularnych akcji, ani konferencji Zbigniewa Ziobro, nic się nie działo w świetle kamer, nie pojawiły się też wiece i ostre wypowiedzi "oni stoją tam gdzie ZOMO'. Czterech szefów służb w zębach przyniosło Kaczorowi dymisje. Pułkownik Szeląg się rozchorował, Laska nie zobaczyliśmy w żadnej telewizji, a jogo strona www z kłamstwami smoleńskimi nazywa się 404. Arabskiego zwyczajnie odwołano i Waszczykowski przyciśnięty mikrofonami odpowiedział krótko, że to polityka kadrowa na poziomie wymiany sekretarki. Uniewinnienie Kamińskiego i odwołanie sędziów TK zrobiło trochę rwetesu, ale tutaj było to nieuniknione. Ważne, że uśmiechnięty od ucha do ucha Kaczyński na pełnym luzie odcina łby hydrze i nie widać kropelki krwi. Całkowicie odmienna i śmiertelnie skuteczne metodologia, a to jeszcze nie koniec. Jak znam życie i Kaczyńskiego, to czyszczenie Polski do takiego stanu, żeby można było zająć mocne pozycje i przejść do ataku, zajmie nie więcej niż pół roku. Dlaczego? Bo inaczej się nie da! Jeśli w tym czasie Kaczyński nie doprowadzi przynajmniej do wyrównania sił, znów może przegrać. On o tym wie i w ogóle się nie przejmuje jazgotem, czy też estetyzowanie po stronie "naszych".

Strony

64490 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

64 (liczba komentarzy)

 1. avatar

  Polakom, co zostało zrobione i co do zrobienia pozostało" 

  Harry Callahan - i tak ma być

 2. avatar

  Oby w trakcie toczenia się walca i zamiatania syfu nie było ofiar własnych. W "Nietykalnych" Jim Malone oddał życie za sprawę:-(

 3. avatar

  Stary Macieju, tak się składa, iż słyszałam o katastrofie smoleńskiej:-> Czyżbyś przypuszczał, że skoro ofiary już były, to nie może być ich więcej w nowym rozdaniu? Chciałabym móc podzielać Twój optymizm.

 4. ze PiS i Narod juz zlozyly "ofiare na oltarzu Ojczyzny".

  Teraz przyszedl czas na druga strone. Oni niechetnie skladaja ofiary z samych siebie ale tym razem beda musieli. Nie w sensie doslownym - pozbawienia zycia - ale w wymiarze symbolicznym: zrzeczenia sie moralnego prawa do bycia reprezentantem suwerena.

  A w wymiarze materialnym to wszystko, co widzimy na ilustracji dolaczonej do tekstu MK.

  Prawo i Sprawiedliwosc.

  Dosyc juz ofiar.

  Nawet niech nie probuja.

  Ale oczywiscie to tylko moje pobozne zyczenia ateisty. Tak sobie mysle, ze raczej bedzie to szlo w druga strone: beda prowokacje i ofiary po stronie "racjonalnych demokratow" zeby pokazac "brunatny nacjonalizm". Jakies pobicia, grozby, zastraszania...

 5. na huczne obchody rocznicy śmierci Marka Rosiaka.
  No i w końcu na marsze z pochodniami.

 6. avatar

  ja czekam na opcję "węgierską"....przeniesiona na ziemie polska..reforma sadownictwa..likwidacja TK i TS..cala tzw "rada ministrow" z lat 2007-2015"..kierownik;gajowy;doktorowa1metrodszpadla;oxfordzka*ekscelencja i reszta tych zdrajcow;skrytobójcow i chochsztaplerow  na ktorych mi szkoda klawiatury i prądu..z wyrokami  BEZWZGLĘDNEGO!!!!! DOŻYWOCIA z klauzulą BPA..

 7. ... w Europie jest zagrożenie rewolta (krwawą) islamską a z drugiej strony tląca się wojna na wschodzie.

  jest dobry czas żeby sformować powszechną Armię Krajową ...

 8. avatar

  ale nowi AK-owcy musza miec BROŃ!!!!bez ustawy w/s powszechnego prawa do NOSZENIA broni (a nie tylko do posiadania w domu..tzw..dobrze zabezpieczonej..)..prawa do noszenia broni automatycznej..wszedzie...do i z pracy..na zakupac w centach handlowych...piknikach rodzinnych..etc...etc...nic sie nie zmieni...moze w koncu decydenci dojda do tego...za zachodnia rzeka graniczna "zle sie dzieje w panstwie dunskim"..za wschodnia rzeka graniczna TEŻ!!!!!
  p.s.
  a jaka by to mogla by byc bron powszechnie dostepna??wg sloganu reklamowego..Polaku!!!Dobre bo Polskie!!!!
  a MSBS cal 5,56 FB ŁUCZNIK RADOM..jest polskim wynalazkiem..i baaaardzo dobrym.. :-))

 9. @ Cichy podaj jeszcze ceny tego złomu(choćby sklepowe) a zobaczysz z jakiej to części społeczeństwa składałaby się Twoja AK.Jeśli sądzisz że chciałoby im się czegokolwiek bronić to gratulacje.Sądzę że może 40 stu procentom "by się chciało" reszta to patafiany nadęte z racji historycznego kontekstu literek naszytych na ramieniu.Jeśli zaś byłaby to formacja kontraktowa finansowana przez rząd  to różnica między nią i WP byłaby w zasadzie żadna.Mądre prawo dotyczące posiadania broni jest oczywiście potrzebne,zgoda.Jednak jestem przekonany że połowa idiotów uprawniona do jej posiadania szybciej zafundowałaby sobie dziki zachód w Polsce niźli cokolwiek innego.

 10. Strony