Kaczyński jak Bruce Lee, zrobił z Trybunału Konstytucyjnego Jozina z Bazin

Prześlij dalej:

Biegam po wszystkich odpustach i powtarzam głośno, że nie ma innej metodologii niż sprowadzenie marginesu do parteru i wyrzucenie z salonów na przyzbę. Pierwsza wojna domowa, którą rozpętały podległe złodziejskim interesom media, miała na starcie zagonić PiS do narożnika. Plan był trywialny i niezmienny, wszystkie siły posłano na jeden front. Za wszelką cenę udowodnić, że w Polsce zapanuje faszyzm, państwo policyjne, a co najgorsze IV RP. Rozmaite ośrodki miały z byle „g” robić aferę i dokładnie tak się dzieje. Na chwilę oderwijmy się od Trybunału Konstytucyjnego, chociaż to się do końca nie uda. Proszę mi z łaski swojej pedantycznej pokazać jedno zawiadomienie do prokuratury na zwłokę w opublikowaniu dokumentu w „Monitorze Polskim”? Może takie było, ale na pewno prokurator generalny się do tego nie odniósł publicznie i prokuratura na Mokotowie nie wszczęła śledztwa. Nie koniec komedii. Wzmiankowany dokument został opublikowany w terminie, prokuratura nadal prowadzi postępowanie. Ten jeden przykład pokazuje skalę paranoi i nadętej histerii. Rzecz całkowicie bez znaczenia, o której dotąd 99,9% Polaków nie miało pojęcia, bo kto śledził z precyzją do jednego dnia publikacje w „Monitorze Polskim”? Mimo to nie schodził ten tani cyrk z anten i szpalt przez tydzień. Kiedy to prokuratura, która umarzała postępowanie w sprawach ewidentnych zaniedbań i nawet przestępstw, z taką gorliwością badała datę wydruku dokumentu? O czym to świadczy? O jednym! PiS płaciłby taka samą cenę za pierdoły, jaką płaci za wprowadzanie fundamentalnych zmian w zgniłym ustroju postkomunistycznym.

Inny przykład. Wczoraj po wszystkich telewizjach obwieziono starego rzęcha należącego do Prezydenta Dudy. Do Straży Miejskiej zadzwonił sąsiad i zrobił karierę medialną. Kamera pokazała cały szereg samochodów zaparkowanych w identyczny sposób i na ich tle umyślny ze straży tłumaczył, że to nie ma znaczenia czyj jest samochód, bo prawo jest dla wszystkich. Pod wieczór rzęcha zabrała i mandat zapłaciła córka Prezydenta, a ponieważ w Internecie zrobił się szum, co z pozostałymi autami, straż wypisała mandaty wszystkim. W tym samym dniu po ośmiu latach procesu został uniewinniony Wojciech Sumliński, dziennikarz, którego usiłowały zaszczuć służby z czasów PO i Bronisław Komorowski, z co najmniej dwoma ministrami z rządu Tuska. Wydarzenie to w USA byłoby sensacją na miarę Watergate, w Polsce poza internetową wersją TV Republika NIKT się nie zająknął i nie pochylił nad wyrokiem. Jeden z bardziej przytomnych komentatorów napisał: „gdyby Sumliński wsiadł do starego Golfa Andrzeja Dudy, Polska miałaby szanse dowiedzieć się, że były prezydent i paru ministrów łamiąc prawo usiłowali wykończyć dziennikarza, żeby przykryć własne brudne interesy”. Tak to działa i udało by się przedstawicielom peerelowskiej patologii ubezwłasnowolnić i ośmieszyć do imentu nową władzę, ale Kaczyński jest bezkompromisowym zwolennikiem mojej ulubionej zasady – dla chama nigdy człowiekiem.

Strony

56101 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

34 (liczba komentarzy)

 1. ... z upodobaniem lansuje się w mediach zamiast zająć się formowaniem powszechnej i ochotniczej obrony terytorialnej? Raz, że obiecane to było w wyborach; dwa, że ubecka swołocz wciąż podnosi łeb; trzy, że niedługo się zacznie za naszą zachodnią granicą ...  a i na wschodzie nie jest wesoło

 2. avatar

  Nie pamiętam kiedy ostatni raz widziałem Macierewicza w mediach.

 3. na spotkaniu z repatriantami

 4. avatar

  To chyba w TV Trwam ten "lans", bo w żadnej innej teklewizji to ja tego nie widziałem.

 5. ... to również Twój blog MatkoKurka

 6. ale swoje robi: zapowiedz dalszego odtajnienia czesci zbioru Z w IPN-ie podlegajacego MON i byc moze pociagnie to odtajnienie pozostalych 2 czesci podlegajacych pod ABW i AW.

  Utworzenie Centrum Scigania Zbrodni Komunistycznych i Faszystowskich.

  "Ludzie honoru" zostana pozbawieni masek i zobaczymy ich prawdziwe oblicza: zbrodniarzy komunistycznych.

  To rozwali uklad.

  Zwroccie uwage, ze juz sie zaczal proces ZNIKANIA POolokoktowcow: dymisje, dymisje, dymisje "na wlasna prosbe"...to tu, to tam.

  POlokoktowcy znikaja.

  Od 1:55 do 3:00

  https://www.youtube.com/watch?v=geG61VDyomM

 7. ... zabójstwo Marka Rosiaka dokładnie w rocznice mordu bezpieki na Księdzu Popiełuszko. A seryjny morderca?

 8. Zacznie sie odbieranie resortowych emerytur, zacznie sie odbieranie niezasluzonych tytulow, orderow, stopni naukowych, zacznie sie wskazywanie palcem zbrodniarzy i kolaborantow i pietnowanie ich za ich haniebne czyny, okaze sie jak skorzystaly na tym ich dzieci oraz wnuki etc. etc.

  Wszystkich nas starszych i takich jak ja czy MK "zawroconych" czterdzietoletnich oraz mlodych, ktorzy majac dostep do informacji wybieraja normalnosc nie zamorduja.

  Poza tym spora czes tych komunistycznych zbrodniarzy jednak stanie przed obliczem Temidy i bez wzgledu na wynik sam fakt bedzie ciosem.

 9. Jeszcze się taki Antoni Macierewicz nie urodził, żeby wszystkim dogodzil.

 10. Jeszcze się taki Antoni Macierewicz nie urodził, żeby wszystkim dogodzil.

  By Tata z Mamą

  ;

  )))))

 11. Strony