Kaczyński idzie jak czołg, wygrywa wojnę psychologiczną, polityczną i racjonalną

Prześlij dalej:

Tak to rzeczywiście wojna i wszystkie trzy fronty otworzył niezawodny Kaczyński, ale proszę nie liczyć, że będę nad tą pożądaną od dawana ofensywą płakał. Przeciwnie niezmiernie mnie cieszy wojna o Polskę, a jeszcze bardziej kolejne zwycięstwa. Pomijając wszystkie wygłupy, bo ile można bawić się w „prawne” interpretacje, sprawy przedstawiają się nadzwyczaj klarownie. PiS przedstawił, i co rzadkie wciela w życie, swój projekt polityczny. Tak się szczęśliwie dla ludu składa, że lwia część to odebranie kilkudziesięciu miliardów złodziejom, dotąd nazywanym „elitą” i oddanie tym, którzy na przemianie w 1989 roku zostali wycackani do gołego. Pomysł nie mógł się spodobać złodziejom i to oni najmocniej się zaangażowali na froncie psychologicznym. Stare metody i histerie popłynęły szerokim nurtem. Wykorzystano wszystkie armaty, faszyzm, komunizm, zamach na demokrację i pedagogikę wstydu „co o nas Europa powie”. Nic nie podziałało, Kaczyński zamiast się cofnąć poszedł jeszcze bardziej przycisnął śrubę i w taki sposób dopiął swego. Polityczna i psychologiczna bitwa zakończyła się efektownym i efektywnym zwycięstwem PiS, w którym nie tylko Jarosław Kaczyński, ale i Andrzej Duda ma swój fundamentalny udział. Trybunał nie będzie bruździł i blokował zmian, miejscowy i zagraniczny establishment przekonał się, że nie ma do czynienia z przypadkowym politykami, jak dotąd w Polsce bywało. Kluczowe osiągnięcie na starcie, bez którego nic by się nie udało. Przeciwnicy pokpili sprawę całkowicie, chociaż wystarczyło odrobinę pomyśleć, żeby wiedzieć jak się sprawy potoczą.

Nieważne jaką opcję przyjmiemy, dla jednych Kaczyński stracił brata w katastrofie, dla innych w zamachu, ale obojętnie jak było, tego człowieka nie przestraszy i nie złamie już nic. On dawno stracił wszystko, pozostała mu polityka i tym żyje. Dla Kaczyńskiego opinia jakiegoś błazna z Luksemburga, czy hucpy urządzane przez alimenciarza w spódnicy, to jeden wielki kabaret, nie presja. Paradoksalnie najwięksi wrogowie tak zahartowali Kaczora, dzień w dzień straszono Polaków i wymyślano niestworzone rzeczy i w końcu absurdalna krytyka zaczyna po człowieku spływać. Nie ma siły psychologicznej, która mogłaby pokonać determinację Kaczyńskiego, nie widać też póki co siły politycznej, PO dogorywa, a sztucznie napompowana partyjka bankierów podzieli los bimbrownika z Biłgoraja, to kwestia czasu. Pozostaje racjonalizm, ale i tutaj argumenty po stronie opozycji są żadne. Wyprowadzanie ludzi na ulicę z racjonalizmem nie ma nic wspólnego, to histeria i brak jakichkolwiek recept. Co się robi, gdy nie wiadomo co zrobić? Idzie się na chaos, krzyczy się wniebogłosy, rzuca butelkami z benzyną i dokładnie w takim miejscu są te wszystkie ruchy „demokratyczne”. PiS przez osiem lat budował oddziały do walki ulicznej i parlamentarnej i choćby TVN z Hanką Waltz pokazywał 15 tysięcy jako 150 tysięcy, to prawda jest taka, że poza Kaczyńskim nikt w Polsce nie jest w stanie wyprowadzić takiej liczby ludzi na ulicę. Rozum też podpowiada, że miliony nie będą głosować przeciw partii, która daje pieniądze obywatelom, bo to wpędzi w biedę bankowców i niemieckich właścicieli Lidla. Z czym do ludzi? W jaki sposób „opozycja” chce przekonać Polaków do rewolucji?

Strony

51454 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

49 (liczba komentarzy)

 1. Zostali jeszcze siepacze z koneksjami , POkroju Lisa i Szechtera , a to bedzie oznaczalo , ze na spokoj nie ma co liczyc ! Beda judzic nawet wtedy gdy skoncza  im sie oszczednosci , bo kasa POplynie szerokim korytem od moznych i umoczonych ! Teraz potrzeba determinacji , aby te scierwa POzbawic medialnych tub , ktorymi oglupiaja czesc spoleczenstwa !

 2.   Dobry komentarz.
   Na pewno wie Pan od jakiego słowa pochodzi wyraz "judzić".
    To tak jak cygan=cyganić.
  Pan wie, ja wiem i chyba my wszyscy wiemy.
   To wszystko od "Eskimosów" ;-))

   pzdr

 3. Tak , od tych ze szczepu  "zjadaczy srodziemnomorskich fok" , ktorzy zamienili futra na chalaty !

 4. avatar

  Po prostu, potomków Kaina, pierworodnego Ewy z szatanem. Potomstwa rozgonionego po całym świecie jak wszy, do dziś wstydzącego się swojego pochodzenia i nazwisk. Sadystycznego potomstwa znącającego się nad resztą populacji świata z linii Seta.

 5. Mowisz jak jest ! :-)

 6. avatar

  co do pana w spodnicy...to marze by przez chwile poczuc sie jak w tamtej bylej "demokracji".(trudno jest stawiac tego cwaniaka obok tworcy strony antykomor..ale...takie mamy dzisiaj czasy...co PO-niektorym widac ze BÓG rozum odebral..z roznych koncow sali obrad sejmu RP..)..jakiz to problem gdy bedzie nastepna zaKODowana demonstracja zawinac tego cwoka z ulicy wiezniarka na dolek...i dac mu ze 3-mce czasu do namyslu...wiem..wiem...zaraz znajdzie sie adwokat z kaucją za  tego pana...ALE MOZE JEDNAK by tam oprócz kaucji pan adwokat przyniosl by do aresztu brakujace ponad 100 tysi..bo chyba tyle pochlona  i koszta sadowe...
  BRAK USTAWY MEDIALNEJ sPOwodowal jeszcze cos..teraz pan w spodnicy stanie sie idolem "szarych mas nie-pracujacych angielskich miast i wsi"...dla ludzi z tamtad...pan z kiecka stanie sie bochaterem..bo wg nich trzeba miec jaja i charakter by nie musiec placic na wlasne dzieci...dlatego..za 2-3 tyg..najdalej za miesiac...zgarniecie pana kijowskiego do aresztu moze byc przyczyna specia dyplomatycznego na lini londyn-warszawa..SERIO pisze!!!!!....ciekawe na ile rząd jeszcze sobie PO-zwoli????....przed chwila zobaczylem zajawke ze pan siemoniak zaklada jakis FOK...a co bedzie pozniej??

 7. "Nasze Jaki tłuką Foki
  obijają Fokom boki"
  (Dywizjon 303)
  :)

  A co do spódnic...
  Może to jakiś nowy patent? Jeszcze trochę, a może KOD przerodzi się w KODA - Komitet Obrony Dłużników Alimentacyjnych.

  Jest w Kanadzie taki pan, który miał 47 lat i po 23 latach małżeństwa zostawił żonę i 7 dzieci, aby stać się sześcioletnią dziewczynką. Jako sześciolatka z pewnością alimentów płacić nie musi.
  Może to jakiś nowoczesny sposób na zaległe alimenty?

 8. a nie Dywizjon 303 Arkadego Fiedlera. 303 nie miał nic wspólnego z sowieckimi samolotami Jakowlewa.
  Latali na Hawker Hurricane, a później na Supermarine Spitfire.

 9. MIECZA SAMURAJSKIGO PRZYNOSI   EFEKTY. Głupcy atakując J KACZYŃSKIEGO sami ścinają sobie łby .Tak się kończy nie docenianie  i nie szanowanie przeciwnika .Zanim się zorientują  będą wybory których nie przeżyją .
   PS  Do Matki Kurka .pisząc bimbrownik z Biłgoraja(jemu do Dyzmy bliżej) obrażasz UCZCIWYCH BIMBROWNIKÓW , którzy z dziada pradziada kultywują rodzinne tradycje.!!

 10. Znowelizowana ustawa o Trybunale podpisana, opublikowana, a więc weszła w życie.
  Schetyna już zapowiedział, że we wtorek, czyli - jak rozumiem - jutro, PO złoży skargę do Trybunału Konstytucyjnego na nowelę tej ustawy.
  Tak więc Trybunał będzie rozpatrywał ustawę o Trybunale.

 11. Strony