Kaczyński i wszyscy myślący Polacy będą musieli jeść żabę, którą utuczył Tusk z Komorowskim

Prześlij dalej:

Jestem przekonany, że nie tylko mnie towarzyszy podłe i ambiwalentne uczucie na widok Jarosława Kaczyńskiego, który siada przy jednym stole ze sprawcami naszego nieszczęścia. Widok wyjątkowo przygnębiający, ale też nie mam złudzeń, że kolejny raz pośród gówniarzy jeden Kaczor okazał się mężczyzną i politykiem nie dekoracją medialną. Przełamać w sobie całą niechęć, zapomnieć o wszystkim, co Tusk z Komorowskim zrobili, dodatkowo jeść żabę napasioną przez internacjonalistów pozbawionych krzty honoru i rozumu, to wielkie poświęcenie. Politycznie dla swoich celów Kaczor powinien teraz wygodnie się ułożyć na fotelu i punktować, bo każde jego słowo i każda diagnoza jego brata sprawdza się bez najmniejszych poprawek. Kilka lat stukam w klawiaturę powtarzające się zdania o tym, że tylko idiota albo niewolnik radziecki będzie twierdził, że z szefem KGB otoczonym sztabem KGB można sobie ułożyć normalne stosunki międzynarodowe, bo o bilateralnych nie ma co marzyć. Dziś nasza sytuacja byłaby zupełnie inna gdybyśmy mieli polskiego ministra spraw zagranicznych, polskiego premiera, polskiego prezydenta, niestety mamy internacjonalistyczne matrioszki i nóż na gardle. Wystarczyło w paru miejscach posłuchać Lecha i Jarosława Kaczyńskich, żeby Polska była jednym z kluczowych graczy na wschodzie, a nie jednym z celów Putina. Pamiętam doskonale dysputy o „tarczy rakietowej” i zdaje się, że sam się skupiłem na krytyce USA, które znów nam podsyłają paciorki za krew, ale tarcza z paroma oddziałami Afroamerykanów, nawet gdyby ich trzeba było wyżywić i prowadzać do agencji towarzyskich, powinna być polskim dążeniem obronnym numer jeden. Irytowało mnie nie nieludzko bezkrytyczne i bezwarunkowe nawoływanie PiS i Lecha Kaczyńskiego do podpisania umowy z Bushem, okazuje się, że innej i mocniejszej odpowiedzi po prostu nie ma. Musimy napuszczać jedną potęgę militarną na drugą, inaczej zostaniemy pożarci przez jedną, a druga nie kiwnie palcem.

Strony

52464 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

74 (liczba komentarzy)

 1. wszystko prawda.

 2. jedynym mocarstwem, które mogłoby się postawić Putinowi kieruje potomek niewolników.

 3. Obama jest synem białej Amerykanki o angielskich korzeniach oraz rodowitego Kenijczyka. W dodatku rodzice rozstali się, kiedy był bardzo małym dzieckiem. Wybrano go jako reprezentanta czarnej ludności USA, choć nic go z nią nie łączy w sensie społecznym czy kulturowym. Wszyscy jego amerykańscy przodkowie byli bialuteńcy.

 4. w zasadzie nie wiadomo nawet gdzie się urodził ... była nawet jakaś super śmierdząca sprawa z jego aktem urodzenia.
  To mnie pociesza w bulu. Inne, większe narody też są tak głupie, że wybierają niewiadomo kogo.

 5. avatar

  ale jak powiedział Twitterman ma polskie korzenie.
  Może polubił Polaków?

 6. stare żydowskie powiedzenie: umiesz liczyć, licz na siebie. Cała nadzieja w Turcji, tu w Polsce po chwilowym otrzeźwieniu wszystko wróci do normy i poddane zostanie doraźnej grze wyborczej...

 7. avatar

  i Doku Umarowie.
  Wojska na Krymie a Moskwa powinna się zamieniać w gruzowisko

 8. O Kaczorze  posłuchaj. Tusk Komoruski z Kaczorem to ciągle ten sam zly szelong. 
  www.youtube.com...

 9. Znaczy co? Krytykując agresję Rosji na Ukrainę nazywa się rusofobią? I odpimpaj się od Kaczora bo to Ty masz chyba Kaczofobię!

 10. Kaczor rządzi. Ryża durnota właściwie tylko przytakuje.
  Nie powie niczego nadzwyczajnie ostrego, bo Putin jest pamiętliwy....
  Ryża menda gdzieś poleci i wtedy wszystko się zmieni....

 11. Strony