Jutro przed Sądem Rejonowym w Złotoryi rozpocznie się proces Jerzego O.

Prześlij dalej:

Dziś będzie króciutko i technicznie. Informacja o tym, że 13.01.2016 r., o godz. 9.00 przed Sądem Rejonowym w Złotoryi stanie Jerzy O., nie została podana przez żadne media. Co więcej to Jerzy O. na antenie TVP Info przedstawił się jako pokrzywdzony i mówił coś o nieistniejącym procesie, czy też pozwie, który rzekomo miał do mnie wysłać. Taki stan życia publicznego i medialnego w Polsce jest wszystkim doskonale znany, ale wiadomo też, że są ludzie, którzy się z tą patologia nie godzą. Dlatego też w ramach swoich skromnych możliwości i zasięgu internetowego, informuję o samym procesie i podaję treść zarzutów. Jerzy O. odpowie za kłamstwa i inwektywy z art. 212 i 216 kk. Sięgnąłem po te przepisy z dwóch powodów. Po pierwsze sam Jerzy O. właśnie z tych artykułów wielokrotnie ścigał ludzi, a bywało, że prawie dzieci, które coś tam napisały w Internecie. Po drugie działania Jerzego O. nie odnoszą się tylko do naruszenia moich dóbr osobistych, ale naruszają najlepiej pojęty interes publiczny. Przypomnę, że oskarżony wszelkimi możliwymi sposobami, nie wyłączając agresji, broni dostępu do dokumentacji finansowej Fundacji WOŚP i „Złotego Melona”. Z grubsza to wszystko, resztę opisywałem w szczegółach ze sto razy. Poniżej, treść zarzutów, link do pełnej wypowiedzi i treść protokołu z posiedzenia pojednawczego, na którym Jerzy O. pomimo obowiązku się nie zjawił.

 1. W dniu 14 października 2014 roku zamieścił na swoim videoblogu nagranie, w którym określa pokrzywdzonego następującymi sformułowaniami: „głęboko upośledzony nienawiścią człowiek”, „mamy do czynienia z bardzo chorym gościem”,  „nierób”, „mur” (slangowe określenie napastliwego pijaka, synonim „menela”). Ponadto oskarżony wyraźnie sugerował, że pokrzywdzony jest utrzymankiem żony, którą traktuje jak sutener, „ukrywa dochody”, jest życiowym nieudacznikiem, żebrzącym pijakiem zaczepiającym ludzi, czym znieważył i poniżył pokrzywdzonego w oczach opinii publicznej, narażając na utratę zaufania potrzebnego do prowadzenia działalności publicznej

  tj. popełnił czyn z art. 216 i art. 212 § 2 Kodeksu karnego.

  Źródło: http://kreciola.tv/video/108905711
   

Strony

64120 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

45 (liczba komentarzy)

 1. avatar

  jutro bedzie prawdziwy test nowo wprowadzonej "ustawy medialnej"...mi wystarczy to co zostalo wytłuszczone w felietonie by "chyba prezes" znalazł sie tam gdzie  JEST jego miejsce...mam nadzieje ze nie zostanie skazany na iles-tam godzin "pracy społecznej"..bo on oswiadczy w sadzie ze od ZAWSZE pracuje "SPOŁECZNIE" dla dobra "wszystkich"...a to bedzie dopiero precedens.

 2. avatar

  :)^:)

 3. jutrzejszą debatę w PE z tą ze Złotoryji :)

 4. Sam pewnie uważa siebie za anioła któremu jakiś "nieudacznik / pijak / sutener" (sic!) wpieprza się w jego święty interes jednoczący wszystkich Polaków (kurczę gdzie dowód, że WOŚP jednoczy choćby połowę Polaków?). Życzę faktycznego przeczołgania Jerzego O. za tak nikczemne słowa wobec Pana.

 5. 24.finał bez Kanady:
  http://poloniat...

 6. avatar

  my  już wiemy , że ** krul** jest nagi ,  teraz czs by inni się o tym dowiedzieli ! 

 7. ... trzeba w końcu pogonić tę ubecką swołocz

  Jak trzeba daj znać, przyjedziemy

 8. avatar

  zdrowia, wytrwałości i sprawiedliwości.

  I coś poza tematem wpisu-czy dziadek osławionego martina szchulza był kapitanem ss i dowódcą obozu koncentaracyjnego? Może ktoś z czytelników wie coś wiecej na ten temat?
  http://jeznach.neon24.pl/post/128842,kapral-schulz-poucza
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Franz_Gottfried_Schulz

  Pozdrawiam.

 9. avatar

  a @--> alfonso
  bardziej interesujace jest??? samo zjawisko..skad sie nagle wzieła taka nagonka na polske..kto;na czyje zlecenie to koordynował..no i skad nagle taki odwrót...???(pytania semantyczno-retoryczne)
  a za to pan redaktor czuchnowski nawołuje żołnierzy i oficerów WP do otwartego buntu p-ko ministrowi MON...i dalej bedzie pisał swoje "asertywne" felietony.niewiadomo JAK DŁUGO??..gdzie w "normalnym kraju"..w 5 min po opublikowaniu tych swoich "popierdywań" zostałby rzucony na glebe;przygnieciony kolanem do ziemi i zakuty w kajdanki i wywieziony do aresztu...zarzut??banalnie prosty..namawianie do spisku;zamachu stanu p-ko najwyszym urzednikom panstwowym...

 10. Cytat:

  Z każdego euro przekazanego do Polski przez niemieckich podatników do Niemiec wraca 85 eurocentów.

 11. Strony