Jutro przed Sądem Rejonowym w Złotoryi rozpocznie się proces Jerzego O.

Prześlij dalej:

Dziś będzie króciutko i technicznie. Informacja o tym, że 13.01.2016 r., o godz. 9.00 przed Sądem Rejonowym w Złotoryi stanie Jerzy O., nie została podana przez żadne media. Co więcej to Jerzy O. na antenie TVP Info przedstawił się jako pokrzywdzony i mówił coś o nieistniejącym procesie, czy też pozwie, który rzekomo miał do mnie wysłać. Taki stan życia publicznego i medialnego w Polsce jest wszystkim doskonale znany, ale wiadomo też, że są ludzie, którzy się z tą patologia nie godzą. Dlatego też w ramach swoich skromnych możliwości i zasięgu internetowego, informuję o samym procesie i podaję treść zarzutów. Jerzy O. odpowie za kłamstwa i inwektywy z art. 212 i 216 kk. Sięgnąłem po te przepisy z dwóch powodów. Po pierwsze sam Jerzy O. właśnie z tych artykułów wielokrotnie ścigał ludzi, a bywało, że prawie dzieci, które coś tam napisały w Internecie. Po drugie działania Jerzego O. nie odnoszą się tylko do naruszenia moich dóbr osobistych, ale naruszają najlepiej pojęty interes publiczny. Przypomnę, że oskarżony wszelkimi możliwymi sposobami, nie wyłączając agresji, broni dostępu do dokumentacji finansowej Fundacji WOŚP i „Złotego Melona”. Z grubsza to wszystko, resztę opisywałem w szczegółach ze sto razy. Poniżej, treść zarzutów, link do pełnej wypowiedzi i treść protokołu z posiedzenia pojednawczego, na którym Jerzy O. pomimo obowiązku się nie zjawił.

 1. W dniu 14 października 2014 roku zamieścił na swoim videoblogu nagranie, w którym określa pokrzywdzonego następującymi sformułowaniami: „głęboko upośledzony nienawiścią człowiek”, „mamy do czynienia z bardzo chorym gościem”,  „nierób”, „mur” (slangowe określenie napastliwego pijaka, synonim „menela”). Ponadto oskarżony wyraźnie sugerował, że pokrzywdzony jest utrzymankiem żony, którą traktuje jak sutener, „ukrywa dochody”, jest życiowym nieudacznikiem, żebrzącym pijakiem zaczepiającym ludzi, czym znieważył i poniżył pokrzywdzonego w oczach opinii publicznej, narażając na utratę zaufania potrzebnego do prowadzenia działalności publicznej

  tj. popełnił czyn z art. 216 i art. 212 § 2 Kodeksu karnego.

  Źródło: http://kreciola.tv/video/108905711
   

 2. W dniu 12 grudnia 2014 roku pełniąc funkcję Prezesa Zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy dopuścił do sporządzenia i wysyłania w imieniu własnym oraz Fundacji, przynajmniej do 1467 osób dwóch pism zawierających liczne pomówienie i znieważenia pokrzywdzonego. W treści listów pojawiły się stwierdzenia:

  a. Wiemy już, że bloger Matka Kurka, z którym od ponad roku jesteśmy w sporze sądowym, a który w swoich publikacjach dopuścił się wielokrotnego zniesławienia i znieważenia tak Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, jak i Jurka Owsiaka, zasypuje Wasze skrzynki mailowe szkalującymi Orkiestrę wiadomościami.
  b. Nie mamy na to wpływu, ale jest nam przykro, że fakt Waszego zaangażowania w działania WOŚP staje się powodem, dla którego stajecie się obiektem ataków nienawidzącego ludzi, chorego z nienawiści, sfrustrowanego furiata.
  c. Nie raz już zmagaliśmy się z pieniaczami, wariatami, awanturnikami i ludźmi szukającymi sławy w atakowaniu symbolu jednoczącego wszystkich Polaków. Tym razem mamy do czynienia z człowiekiem wręcz niebezpiecznym. Cyniczny, pełen jadu, przepełniony złem, a jednocześnie przebiegły, sprytny, wyrachowany. Na co dzień bezrobotny, bez sukcesów w życiu, z trudną przeszłością, całą swoją energię wkłada w tworzenie bloga, gdzie publikuje treści tak skrajnie szowinistyczne i napastliwe, że nie raz już zaprowadziły go one przed oblicze sądu. Obiektami jego ataków są osoby publiczne, urzędnicy, działacze społeczni, politycy, publicyści. Skala nienawiści, z jaką rzuca się na kolejne ofiary, wykracza poza wszelkie normy moralności, etyki, człowiek ten nie uznaje kompromisów w dążeniu do celu jakim jest dzieło zniszczenia.
  d. Wam dziękuję za wpisy, jakie zostały wysłane do blogera, które pokazują, z jakim zapałem i jak profesjonalnie jesteśmy przygotowani do kolejnego, wspaniałego Finału. Tak jak Zarząd - przepraszam Was, że jesteście nękani przez tego oszołoma. Już dzisiaj czekam na 11-go stycznia, aby znowu pokazać, jak potrafimy fantastycznie się zjednoczyć i zagrać dla innych.

  czym znieważył i poniżył pokrzywdzonego w oczach opinii publicznej, narażając na utratę zaufania potrzebnego do prowadzenia działalności publicznej

  tj. popełnił czyn z art. 216 i art. 212 Kodeksu karnego.
   

akt1.jpg

6
62155 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

45 (liczba komentarzy)

 1. avatar

  jutro bedzie prawdziwy test nowo wprowadzonej "ustawy medialnej"...mi wystarczy to co zostalo wytłuszczone w felietonie by "chyba prezes" znalazł sie tam gdzie  JEST jego miejsce...mam nadzieje ze nie zostanie skazany na iles-tam godzin "pracy społecznej"..bo on oswiadczy w sadzie ze od ZAWSZE pracuje "SPOŁECZNIE" dla dobra "wszystkich"...a to bedzie dopiero precedens.

 2. avatar

  :)^:)

 3. jutrzejszą debatę w PE z tą ze Złotoryji :)

 4. Sam pewnie uważa siebie za anioła któremu jakiś "nieudacznik / pijak / sutener" (sic!) wpieprza się w jego święty interes jednoczący wszystkich Polaków (kurczę gdzie dowód, że WOŚP jednoczy choćby połowę Polaków?). Życzę faktycznego przeczołgania Jerzego O. za tak nikczemne słowa wobec Pana.

 5. 24.finał bez Kanady:
  http://poloniat...

 6. avatar

  my  już wiemy , że ** krul** jest nagi ,  teraz czs by inni się o tym dowiedzieli ! 

 7. ... trzeba w końcu pogonić tę ubecką swołocz

  Jak trzeba daj znać, przyjedziemy

 8. avatar

  zdrowia, wytrwałości i sprawiedliwości.

  I coś poza tematem wpisu-czy dziadek osławionego martina szchulza był kapitanem ss i dowódcą obozu koncentaracyjnego? Może ktoś z czytelników wie coś wiecej na ten temat?
  http://jeznach.neon24.pl/post/128842,kapral-schulz-poucza
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Franz_Gottfried_Schulz

  Pozdrawiam.

 9. avatar

  a @--> alfonso
  bardziej interesujace jest??? samo zjawisko..skad sie nagle wzieła taka nagonka na polske..kto;na czyje zlecenie to koordynował..no i skad nagle taki odwrót...???(pytania semantyczno-retoryczne)
  a za to pan redaktor czuchnowski nawołuje żołnierzy i oficerów WP do otwartego buntu p-ko ministrowi MON...i dalej bedzie pisał swoje "asertywne" felietony.niewiadomo JAK DŁUGO??..gdzie w "normalnym kraju"..w 5 min po opublikowaniu tych swoich "popierdywań" zostałby rzucony na glebe;przygnieciony kolanem do ziemi i zakuty w kajdanki i wywieziony do aresztu...zarzut??banalnie prosty..namawianie do spisku;zamachu stanu p-ko najwyszym urzednikom panstwowym...

 10. Cytat:

  Z każdego euro przekazanego do Polski przez niemieckich podatników do Niemiec wraca 85 eurocentów.

 11. szkoda by było znów czekać, ale co się odwlecze to nie uciecze.

 12. Wysmarowałam adekwatny post na swoim blogu,
  lecz tylko jedna osoba była za.
  Utraciłam za to kilku obserwatorów.
  Smutne, że tak naiwne to nasze społeczeństwo jest:(

 13. sugerują, że Juras może brać ile chce tej kasy zbiórkowej, bo mu sie należy - przecież ON ratuje te biedne dzieci i kupuje tak drogi sprzęt, że szpitali nie stać nawet na eksploatację tego sprzętu... I... q..wa nie wiem co w tym momencie powiedzeć, poprostu - klapy_na_oczach/głupota jest wprost porażająca (Raaaaatunku)

 14. avatar

  Demotywatory to jeszcze jeden serwis, w którym nie działa demokracja (mimo deklaracji), a działa cenzura. Na główną (zgodnie z deklaracją) wchodzą dzieła z największą ilością głosów internautów. Guzik prawda, admin wybiera, co mu pasuje, promuje się antyklerykalizm, zdjęcia zawierające goliznę (serwis jest odwiedzany głównie przez nastolatków i os. do 26 r. ż.), demoty nie uwzględniające wrażliwości użytkowników. Komentarze admina, nawet gdy bierze on udział w dyskusjach stricte światopoglądowych, nie podlegają ocenie (nie ma opcji plus/minus). Demotywatory stworzone przez admina od razu trafiają na główną, gdzie po pewnym czasie wyłączono opcję głosowania "słabe" dla wszystkich obrazów, bo oczywiście te umieszczone na głównej wbrew woli większości szybko uzyskałyby przewagę głosów "słabe" nad mocne (więc co, wolą większości obraz skierowany do kosza, robi na głównej?). Taka sama zasada działania obowiązuje na wszystkich serwisach należących do grupy (wymienione u dołu strony demotywatory). A wszystko to mimo deklaracji, że o wszystkim na stronie decydują użytkownicy, a admin realizuje jedynie ich wolę w doborze publikowanych demotów oraz pilnuje porządku walcząc ze spamem w komentarzach (w rzeczywistości komentarze nie po myśli admina są często kasowane).

  Ostatnio na demotach byłam może dwa lata temu. Ci, co umieją myśleć, dawno stamtąd odeszli, a wyrażone tam poparcie dla WOŚP świadczy jedynie o poparciu jednej osoby - admina, do którego dołączają osoby niezorientowane, a te komentarze "przeciw" są często usuwane. Albo w ogóle się nie pojawiaja, bo szkoda czasu na walkę z wiatrakami. Patrząc na linię serwisu, antyklerykalizm i goliznę, nie zdziwiłabym się, gdyby była to platforma młodzieży woodstockowej.

 15. (Na motywach słów "symbolu jednoczącego wszystkich Polaków")

  Ty...
  Chory z nienawiści,
  sfrustrowany furiacie!

  pieniaczu,
  awanturniku,
  niebezpieczny wariacie!

  Cyniczny
  pełen jadu,
  złem naszprycowany
  jednocześnie przebiegły,
  sprytny, wyrachowany!

  Co publikujesz treści,
  że wprost nie wyliczę,
  jak często cię zawlokły
  przed sądu oblicze...

  Ty...
  bez sukcesów w życiu
  o trudnej przeszłości,
  wykraczający poza wszelkie
  normy moralności...

  Skrajnie szowinistyczny
  napastliwy
  zły...

  Skąd byśmy mieli wiedzieć,
  Kurko,
  Gdyby nie Ty?

 16. Ale musze przyznac ze Owsiak tez sie wspial na wyzyny. Prawdziwa perla jest miano:

  człowiek ten nie uznaje kompromisów w dążeniu do celu jakim jest dzieło zniszczenia

 17. Co nie znasz kompromisów,
  którego dążenia,
  i cel
  w życiu jedyny,
  to dzieło zniszczenia...

  Puenta miała być:

  Gó...zik byśmy wiedzieli,
  Kurko,
  gdyby nie ty.

  Alem się zmitygowała.

  Ostatnio musiałam się uciec do takiego mędrca, Rebusa z Epitetu, bo jakoś niewieście nie zawsze grubsze słowo przystoi.
  W zasadzie - w tym przypadku - nawet nie byłoby nieprzystojne ani rażące.

  Bo naprawdę g... byśmy wiedzieli o tych wszystkich przekrętach!!!

 18. Niech nasz Pan Jezus Chrystus doprowadzi do prawdy i sprawiedliwości. Niech się Pan nie poddaje . Pomodliłem się za powodzenie wszystko będzie dobrze.

 19. avatar

  oby!!!
  jutro 13ty dzien m-ca!!!!!...moze bedzie dubel dobry strzał...bruksela i złotoryja....

 20. To będzie test dla sądu, miejmy nadzieję, że sąd stanie na wysokości zadania, a po ludzku uzna winę oskarżonego. Tego się nie da zakrzyczeć ani wymazać z pamięci, takie słowa padły i były rzopowszechniane. Przed Owsiakiem trudne zadanie: musi udowodnić lub przynajmniej starać się udowodnić, że pisząc w ten sposób, miał ku temu niezbite dowody. 
  Tak po prawdzie, to Owsiak opisał samego siebie:-)

 21. Kiedy prokuratura zainteresuje sie deprawacja dzieciakow na pewnym festiwalu ?!

 22. ...rodzice dzieci marznących na mrozie z puszkami dowiedzą się, że kwesta to nie tylko sprzęt w szpitalach, lecz także impreza na powyższym obrazku... pomijając wszelkie inne mrówki całe, czy dzielone na ćwierć, czujące miętę do melonów.

 23. Dobre pytanie , na ktore powinien odpowiedziec pan Jacek Kurski !

 24. Sprawa jest oboczna, dtyczy znieważenia i konfliktu pomiędzy oboma panami. Natomiast sedno problemu jest w rozliczeniu i przejrzystości finansowej działania fundacji i jej dyrektora. Do zmiany władzy mieliśmy doczynienia z systemem chroniącym pana O i wszelkie konflikty z nim miały charakter spraw politycznych. Dziwię się dlaczego odpowiednie organy władzy nie zainteresują się sprawdzeniem doniesień i zarzutów stawianych przez osoby i instytucje publiczne. Czyżby sprawa nadal była polityczna ? Denerwuje i martwi, że ktokolwiek działający w interesie publicznymm narażający się na konflikt z grupami interesu zbliżonymi do władzy pozostaje osamotniony i bez wsparcia politycznego. Wszak w procesach Sumlińskiego, Matki Kurki, oraz innych dziennikarzy nad prawem dominuje cień polityki. W moim rozumieniu sprawy w/w są sprawami politycznymi. Z tego powodu powinny być przedmiotem zainteresowania partii mającej w swym logo prawo i sprawiedliwość. W jak najbardziej dobrze pojętym interesie na rozprawach powinni byli być obecni prawni przedstawiciele tej partii, obserwatorzy recenzujący przebieg procesu, w razie konieczności pomagający ludziom walczącym z systemem, który stworzył względem prawa tzw. świętych wobec tegoż prawa. Procesami powinny być zainteresowane instytucje praw człowieka i rzecznik praw obywatelskich. Słowem powinno być o tym głośno i jasno. Przypomina mi się facet który został wylany z roboty w urzędzie skarbowym za ujawnienie patologii, próbujący popełnić samobójstwo przed Urzędem Rady Ministrów. Ciekawy dalszy los człowieka i jego zmagań z łotrostwem. Już wtedy miałem mieszane uczucia co do wsparcia jego osoby przez ówczesną opozycję a dzisiejszych rządzących. I apel do Pana Prezesa PiS nie zostawiajcie ludzi samych gdy podejmują walkę o naprawę spraw publicznych, pomagajcie z urzędów.

 25. J jeszcze jeden bulwersujący i niezrozumiały aspekt sprawy. Co to znaczy, że pan O broni dostępu do dokumentacji finansowej. Paranoja ! Gdzie jest Urząd Skarbowy i sąd, który może nakazać udostępnienie dokumentów księgowych i każdych innych. Same absurdy, które czynią sprawę pana O sprawą gościa z glejtem nietykalności. Niech któryś ze zwykłych śmiertelników prowadzących działalność gospodarczą czy finansową spróbuje odmówić dostępu do papierów księgowych.

 26. avatar

  a @--> olej
  dokumentow rozliczeniowych charakteryzujacych OPP jakotakich tam NIE MA!!I nigdy nie bylo..OPP takie jak klinika "budzik";ostoja dla dzieci xs.isakowicza zalewskiego;nawet ci ludzie co to maja wystawione w marketach i urzedach szklane szkatulki ze zdjeciami chorych dzieci;nawet te organizacje co to rozprowadzaja na ulicach krzyzowki dla dzieci z porazeniem mozgowym..etc..etc...etc..mozn wymieniac bez konca.. :
   -    koncerny ktore "sponsoruja" samą zbiorke jak i "rocznicowe" blotko..tez moga sie czuc zagrozone..banki;sieci telefonii komorkowej..etc..etc...etc..jesli do ktorejkolwiek z tych firm wejdzie UKS..to moze byc trzesienie ziemi..PODEJRZEWAM GENIALNA PRALNIE BRUDNYCH PIENIEDZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  -    sprawa upolitycznienia..slynne jego popierdywanie w "kreciole" na antoniego i jk..i na caly pis i prawice
  -    sprawa gnojenia za kazdym razem prawicy;kiboli;PRZEDE wszystkim Kosciola katolickiego jako instytucji wsparcia potrzebujacym jak i instytucji wspierajacej moralnosc i prawdziwe wartosci.
  -    W RESZCIE NA KONIEC..sprawa upolitycznienia;indoktrynacji..by mlodzierz nie poszla na lednice;marsz 11.11...promowanie sekciarstwa (hari kriszna)..zboczen i perwersji.ALKOCHOLIZMU;NARKOMANII;"WOLNEGO SEKSU"I PERWERSJI!!!
  -   sprawa genezy "dyrygenta"..SKĄD MU NOGI WYRASTAJĄ????Z tego co wyssał z domu..ojciec plk milicji zaangazowanuy w smierc ojca pawla wawrzeckiego..etc..etc..etc.
  -   PRZEDEWSZYSTKIM SPRAWA "CARPATII"...............!!!!!! no i WSIOWYCH KONOTACJI!!
  -   aspekt medycznego sponsoringu lekarzy i dyrektorow szpitali..mentalny nacisk i presja
  JAK JUZ wiele razy klepalem w klawiature...dokumentow ksiegowych w/w NIGDY NIE BYLO..NIE MA..I NIE BEDZIE..
  a wszystko inne co wymienilem..to bedzie sprawa sadowa o ktorej beda sie uczyc studenci prawa przez nastepne 50-100 lat..

 27. avatar

  Owsiak się nie stawi. 

 28. Oczywiście że nie.

 29. avatar

  potwierdzam :-)

 30. avatar

  By młodzież nie poszła na Lednicę? Jakoś nie wyobrażam sobie, by ktokolwiek z Woodstocku rozważał wyjazd na zlot oazowiczów. No, może kilka dusz, a Paryż wart jest Mszy. Walka o młodzież toczy się cały czas i gdzie indziej, ale na potańcówki przyjeżdżają już przekonani.

 31. Jak są pieniądze musi być księgowość i finanse. Bynajmniej tak jest na całym cywilizowanym świecie. Pomijam pochodzenie wszystkich wtajemniczonych, którym kariery ścielono czerwonym dywanem tatusiów z resortu. To jest oczywistość i prawo obowiązujące. Jak długo jeszcze ? Właśnie się tego dowiadujemy po takich sprawach jak powyższa. Czytam na innym z portali o córuniach przezesa TK i byłego rezydenta Pałacu Namiestnikowskiego jak to otrzymały 300 tysięcy dolarów dotacji dla swojej fundacji. Jakim prawem ? Prawem układu !

 32. Nie jestem umoralniającym dewotem, fajnie oglądać błotne szaleństwa, nagie harce, ot dzika młodość, szybko przemijająca jak kwitnienie kwiatu.
  Woodstock ? The Woodstock Music and Art Fair. Gdy myślę o całej otoczce i gębie jaką dorabiali tej imprezie różni pomazańcy moralności posądzając młodzież kontestującą Wietnam o marksizm i lewicowość śmiech bierze. Ludzie się buntowali przeciw obłudzie i złu jak w każdym czasie. Nie chcieli ginąć w pełni młodości gdy dzieciaczkowie ważniaków upchani w koledżach chronili swoje tyłki. Wykorzystano ich w propagandzie jako skomunizowaną młodzież. Prawda była taka jak obecnie. Kto pamięta incydent chłopaka zadającego w Kostrzyniu niewygodne pytania panu O. Jadą tam młodzi ludzie szukający swego miejsca identyfikacji, jadą z potrzeby oderwania się od od tego co wokół siebie widzą, co zgrzyta. Nie ma sprzeczności między Lednicą a Przystankiem. I tu i tu są młodzi poszukujący siebie ludzie. Odzwierciedlają swoje czasy, zachowują się nie gorzej od dorosłych i moralnych w Sejmie i polityce. Czasem myślę, że abnegacja jest krzykiem na to co się wyprawia, jest zadawaniem sobie rany żeby zwrócić na siebie uwagę, żeby wyjść z marginalizacj, braku perspektyw, bylejakości i wszechwładnej ściemy i kłamstwa. Smutnie się kończy jak w filmie Easy Rider gdy zbuntowani bohaterowie giną w absurdalny sposób zatrzeleni przez dwóch ciemniaków, którym się nie spodobała nienormalność wyglądu. Wzdragam się wspólcześnie przed podobnymi stóżami przyzwoitości. Nie ździwiłbym się gdyby któregoś razu młodzi pod sceną Przystanku zapytali Jurusia o księgi rachunkowe i przelewy na prywatny użytek, gdyby zapytali kur…a o czystość intencji i ideę dobroczynności.

 33. "dopuścił się wielokrotnego zniesławienia i znieważenia tak Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, jak i Jurka Owsiaka". Rozumiem, że w kontekście wyroku uniewinniającego w I i II instancji w zakresie "zniesławienia" Jerzy O. powinien zostać skazany przynajmniej w tym punkcie?

 34. avatar

  "Tym razem mamy do czynienia z człowiekiem wręcz niebezpiecznym. Cyniczny, pełen jadu, przepełniony złem, a jednocześnie przebiegły, sprytny, wyrachowany. Na co dzień bezrobotny".

  Hahahaha dobre :-D Z jednej strony taki niebezpieczny, z umysłem o mocy BMW wśród Peugotów, z drugiej taki niezaradny (bez pracy).

  A tak przy okazji, osoba bezrobotna ma w myśl ustawy musi spełniać pewne przypisane prawem warunki http://www.srod... . MK nie spełnia warunku kluczowego: nie jest zarejestrowany w Urzędzie Pracy jako takowy, zatem w myśl ustawy nawet jeśli MK nie pracuje w sposób tradycyjny, to na pewno nie jest bezrobotny. Ale czy Jerzy O. przejmuje się ustawami?

 35. avatar

  Jest jeszcze gorzej z Jerzym O. Mój status to rolnik okrusowany i pełnomocnik firmy.

 36. avatar

  Już dzisiaj czekam na 11-go stycznia, aby znowu pokazać, jak potrafimy fantastycznie się zjednoczyć To akurat prawda: to zjednoczenie to istna fantazja, zwidy na fazie.

 37. avatar

  tak mi przyszło a propos tego marnego wydarzenia muzycznego... rodziny o.
  akurat bedzie po Ramadanie więc hordy wyposzczonych ze świeżo'' odpuszczonymi grzechami'' - nawet tymi najpodlejszymi i ''z kredytem'' na następne 11 miesiecy - kiedy to znowu otworzy sie 7 bram niebiesiech aby poszczący muzłmanin się oczyszścił z grzesznych uczynkow... zjedzie na festiwal - ( a co niemożliwe? ) a wręcz mrozi mnie ta myśl ze na tym złe zabezpieczonym pod każdym względem festwalu bedzie dostęp do łatwych łupow ......
  bo aż trudno sobie wyobrazić ogrom zaginięć - kiedy obecnie jest trudno wyjasnić dotychczassowe zgony....
  dlatego ta marna impra dla biednych dzieci powinna zostać zlinczowana do zera ....w trosce o bezpieczenstwo dzieci dziewczynek .... kiedy do  europy przybywają ludzie ,którzy nie szanują naszych reguł.... i w związku  z wydarzeniami  w  Niemczech....

 38. avatar

  ma nadzieje ze do tego czasu prezes kurski wysle gopodarzowi zestawionko wydatkow wydanych przez tvpsa na final.( poczekajmy na konfe jerzego obwieszczajaca tegoroczny final)...moze do tego czasu..juz "błotka" nie bedzie...albo owsiak pojdzie siedziec..albo wsiadzie w busa i wyemigruje do holandii do pracy przy miesie..jest duzo..ale i MAŁO czasu..nie wiadomo...moze do tego czasu ktos zdecyduje by to owsiak wystawił "FAKTURKIĘ" za wynajecie czasu antenowego w tvp2...moze minister obrony narodowej na 2 dni przed odgwizdaniem odjazdu przez "dyrygenta" sprowadzi saperów na "pole namiotowe" i wyda NAKAZ ODWOLANIA imprezy "w trosce o bezpieczenstwo" uczestnikow.. WTRYBIE NATYCHMIASTOWYM!!!..(bardzo podoba mi sie ten MYK :-)) na samą mysl)...
  przez mózg by mi nie przeszlo ze grupki "ciapatych" beda gwalcic nastolatki  na polu namiotowym..ale TAK MOZE BYC!!!jest to wielce prawdopodobne..choc za 3 miesiace moze wybuchnac w niemczarni wojna domowa polaczona z rzezią i gwaltami na niespotykana skale!!!
  TRZEBA wszelkimi sposobami zdjąc ten teatrzyk z afisza..mam nadzieje ze ktos nad tym juz mysli..

 39. Panie Piotrze  trzymam za Pana kciuki . Mam nadzieje że w nowych warunkach politycznych sprawa będzie w pełni upubliczniona.
  Powodzenia. 

 40. avatar

  Owsiak,póki co na fali.
  Przesłałem informacje do TVP info, z prosbą o wzmiankę z procesu z Złotoryii.
  Do naszej Świętokrzyskiej telewizji, także.
  Do gazety "Echo dnia" wysłałem niusa, ale Wróbel jest zwolennikiem czerwonoportkowca.
  Nie popuszcze-jutro zapytam czemu (o ile), nie zmieścił wzmianki. 
  Pozdrawiam
  Ps czytam fraszki p.Wandy-przepyszne.

 41. Życzę powodzenia,ale jako osoby logicznie myslace wiemy, że ....

  Dokumenty SĄ, Prawda JEST - po Pana/Naszej stronie. Wystarczy tylko w sądzie takiego sędziego, który przyjrzy sie uważnie sprawom z obiektywnego punktu widzenia(tyle i aż tyle!-tylko trzeba chcieć do nich dotrzeć, a nie czekać aż się przedawni sprawa...), a nie bedzie "miękką kluchą" na usługach "All Dressed in Red and Co.". A wtedy Pan JO-MA!!!-Zagwarantowane delikatne popuszczanie w pasiaki(tyle i aż tyle!). Dziękuję i zapraszam TVP do obszernej transmisji. Co ja gadam ;)...obiektywnej transmisji!(PS. Niedopowiesz- znowu przekręcą). Pozdrawiam  i trzymam kciuki.

 42. ;)

 43. avatar

  Czy moglbys dodac RSS do swojego bloga. Znacznie ulatwiloby to zycie wielu z nas.

 44. Po sieci krąży takie oto "zestawienie", że problem z WOŚP jest nieprawdziwy. Pomyślałem, że go tu podeśle, by go skonfrontować. 

  http://www.wyko...

  Otóż bardziej interesowała by mnie rozprawa nt niejasnych finansów i transakcji fundacji a nie przepychanki słowne które do niczego nie doporowadzą.

  Pozdrawiam.

 45. avatar

  Ten cały owsik chyba nie chodził do szkoły, bo uważa że "symbol jednoczący wszystkich Polaków" to czerwone serduszko.

  Pozostałe 99,99999999% Polaków uważa że tym symbolem jest godło narodowe - dali temu wyraz choćby wtedy kiedy próbowano je usunąć z koszulek piłkarzy.

  Jakie szczęście że że np. taki owsik nie zostanie prezydentem, bo jeszcze by nam podmienił godło ...