Jutro o 13.00 ostatnia konferencja Jurka Chlebowskiego z PSL-WOŚP

Prześlij dalej:

Zupełnie mnie nie interesuję, jaką kwotę wykrzyczy Owsiak na konferencji podsumowującej 23 Finał WOŚP, w niedzielę o godz. 13.00. Według moich informacji, nawet po wszystkich kreacjach księgowych i taniej żonglerce WOŚP nie wydymała rekordu i poda kwotę poniżej 50 milionów. Nie ma to jednak znaczenia, tym bardziej, że na 15 sekund przed konferencją WOSP może „rekord” zmniejszyć, zwiększyć albo uśrednić. Najważniejsze jest coś zupełnie innego, mianowicie krzyżyk nad trumną Wielkiej Orkiestry Świętej Pamięci. Widzę już rozbawione oblicza członków niepokalanej organizacji, bo przecież Matka Kurka 123 raz obwieszcza „koniec”. Śmiech to zdrowie, chociaż odmiana śmiechu zwana robieniem sobie jaj z pogrzebu jest dość specyficznym rodzajem rozweselania nieboszczyka. WOŚP definitywnie się kończy i tutaj nikogo nie zaskoczę swoją diagnozą, ale przyczyny końca zdziwiły nawet mnie. Po Komorowskim Owsiak jest drugą chodzącą Tragedią Wizerunkową Roku. Gdy sobie przypomnimy kim był Owsiak przed procesem z Matką Kurką i kim jest teraz, widać wyraźnie, że pan prezes zaliczył dokładnie taki sam zjazd, jaki zaliczyło dziesiątki nietykalnych. Owsiaka sprzed lat nie ma i nigdy nie będzie, co wiedzą wszyscy, ale nie chcę przez to powiedzieć: „Bohuna my usiekli”. Z całym szacunkiem i megalomanią, ale jakiś tam Wielgucki może sobie pisać do zasranej śmierci i jeden dzień dłużej i wszystko pójdzie na Berdyczów. Nie Wielgucki „zniszczył” Owsiaka, tylko Nowakowie i Kowalscy, z których żyją sponsorzy. Kończy się WOŚP, ponieważ kończy się biznes na WOŚP. Matematyka eliminuje Owsiaka i niewydolne przerzucanie kasy z kupki na kupkę. bankructwo WOŚP zamierzam pokazać metodą szkolną, podając schemat, a nie bilanse fundacji, które nudzą najbardziej wytrwałych Czytelników.

Zero kosztów maksymalny zysk

Strony

28491 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

14 (liczba komentarzy)

 1. avatar

  jedyne o czym marze w tej chwili..to to ze jedyna relacja z wjazdu buldozerow do szadowo-mlyn bedzie dostepna na jutubie...

 2. księgi handlowe Mrówki Całej i Złotego Melona - taki kołek osikowy dla Orkiestry Świętej Pamięci. Dlaczego takiego rajdu jeszcze nie było?

  Edit.
  Kto kogo się boi albo kto kogo ochrania, jeśli takiego wjazdu po księgi WOŚP jeszcze nie było po zawiadomieniu MK o nielegalności zbiórki. Kto tego garba bierze na swój garb? Nie wiem, ale już niedługo ten ktoś może bardzo cieniutko śpiewać.

 3. avatar

  otóż wiec wlasnie..
  bo tam nie ma ŻADNYCH ksiag..podkreslam ŻADNYCH..w moim mniemaniu..nikt nigdy nie znajdze czegokolwiek w najmniejsdzym stopniu podobnego do diecezjalnych rachunkow CARRITAS-U..czy tez jakiejkolwiek fundacji ktora przez ulicznych ankieterow sprzedaje krzyzowki narzecz dzieci z bialaczka czy porazeniem mozgowym..jest jeszcze cos..
  nie wiem kto gdzie i kiedy kupowal tzw"zlote serduszka"..
  wielu prezesow wielu waznych firm;korporacji ;spolek moze miec mine faceta ssacego rano kiszony ogorek na sama mysl przekazania swoich dokumentow ksiegowych..tam pod ta kolderka jest jeszcze wiele rzeczy ukryte przed oczami i nosem nas maluczkich...jeszcze dlugo...tak to widze..

 4. On już cieniutko spiewa, tylko orkiestra go zagłusza.[EDEN WLAZŁ NA STÓŁ, SZUKAJĄC PUSZEK, A DRUGI NA FOTEL, SZUKAJĄC SZOGUNA]

 5. NIK też by się przydał Melonowi i Mrówce i to od dawna. Oczywiście złudzeń nie mam, nie po to sitwa obsadziła prawie wszystkie instytucje, aby miała robić sobie jakieś kontrole.

 6. to NIK nie ma uprawnień do kontroli prywatnych firm.

 7. NIK może przetrzepać tylko WOŚP.

 8. Na modelu WO Ś.P. dał nam przykład Matka Kurka jak zwyciężać (w maju?) mamy.
  Dzisiaj Urbański i Śpiewak o haśle polskiej zakały, Bronisławie K. :stabilizacja=stagnacja, a bezpieczeństwo kojarzy (im) się z  z Urzędem Bezpieczeństwa, czyli (dośpiewka moja) z teściami gajowego.
  Pozdrowienia dla Bożena. Musimy sobie pomagać.

 9. Pierwsze pytania na konferencji powinny brzmieć tak :

  - Jaką kwotę tego dnia dzieciaki zebrały do puszek ?
  - Skąd i w jakich ilościach dotarły pozostałe wpłaty ?

  Jak się zacznie mocniej jąkać, to dołożyć kolejne :

  - Jak wytłumaczy różnicę pomiędzy kwotami wpłaconymi przez
  sztaby, a kwotami, które podawał w potwierdzeniach odbioru ?
  - Z jakiego powodu wynik zbiórki ogłasza w marcu, gdy przelewy
  z najgorszych banków idą max. 48 godzin ?

  Jak już opanuje cieknącą z pyska pianę, można dopytywać dalej,
  z naciskiem na łączną kwotę wszystkich zleceń z Fundacji i Melona
  dla pośrednika od wszystkiego, czyli Mrówki całej, która służyła do
  odcinania kuponów i dojenie przez niunię "drobnych" na waciki.

  Można spróbować dopytać także o to, w jaki to sposób i na czym, firma
  Melonowa traciła wszystkie dotychczas zarobione pieniądze, a dopiero gdy
  zaczęło się przy dupie kotłować, to nagle pokazały się zyski.

  Oczywiście należy dopytać o związki biznesowe z f-mą " TABASSCO"
  http://e-tabasc... ,
  https://www.you...
  a przy okazji , może także o f-mę "CARPATIA"  i mocodawców, którzy
  go tam umieścili, a potem zgrabnie wprowadzili na rynek medialny ...

  Potem tylko pytanie o to, czy jest świadomy, że za działanie na szkodę
  idzie się do kryminału - a na koniec pojechać klasykiem: GDZIE JEST SŁOIK ?

  BTW - Rachoń ma akredytację ?   :)

 10. avatar

  Redaktor Rachoń próbował i wiemy jak to sie skonczyło. A swoją droga ciekawa jestem jaki będzie finał tej sprawy

 11. Strony