Jerzy Owsiak po smierci dziecka usiłuje załatwić kontrakt dla Złotego Melona

Prześlij dalej:

28 listopada Jarosław Kaczyński, na konferencji prasowej, skrytykował ministra Arłukowicza i nie za kompetencje jednej dyspozytorki ratownictwa medycznego z Chełmna, która odesłała matkę do „nocnej pomocy medycznej”, ale za masowe odsyłanie chorych dzieci z CZD do domu. Tego samego dnia partyjniacki karierowicz, syn szczecińskiego sekretarza PZPR, zorganizował własną konferencję, na której darł szaty nad cynizmem Kaczyńskiego wykorzystującego tragedię dzieci do zbijania własnego kapitału medialnego. Arłukowicz uruchomił Smoleńsk i inne morderstwa, udawał tak wzburzonego, że ledwie łapał oddech, natomiast sprawa CZD doczekała się dwóch zdań komentarza i miała być rozwiązana cudownym powołaniem zespołu fachowców, który naprawi katastrofę. Po blisko półrocznej działalności zespołu, problem „rozwiązano” – powstał raport i ze stanowiska dyrektora CZD wyleciał prof. Janusz Książyk, ten sam, którego w dniu 25 czerwca 2012 na to stanowisko powołał Arłukowicz. Zatem 25 czerwca Bartek karierowicz, powołuje nowego dyrektora CZD, cztery miesiące później powołuje zespół naprawczy, a pół roku później odwołuje dyrektora, którego powołał. W sumie od czerwca 2012 do lutego 2013 Arłukowicz wykonuje trzy ruchy po błędnym kole i tylko CZD tkwi w tragedii, nie tylko finansowej. To krótkie przypomnienie błazeństwa Bartka karierowicza ma swój powód, chciałbym na starcie pozbawić złudzeń wszystkich widzów wieczornych serwisów informacyjnych, którym sprzeda się następną baśń z udziałem dwóch pajaców medialnych przerzucających puste obietnice w próżne ego. Nim tak się stanie, mały kontrast i prezentacja co jest, a co nie jest zbijaniem kapitału medialnego na tragedii dzieci. Roku Pańskiego 2012, w miesiącu lipcu, dnia 21, całą Polskę obiegła dramatyczna informacja o tym, że pewna pozbawiona uczuć matka i równie cyniczny ojciec porzucili na lotnisku dwuletnią córkę, zaś sami polecieli do Grecji na wakacje. 23 lipca 2012 roku (dwa dni później), Jerzy Owsiak, pisze list otwarty do Rzecznika Praw Dziecka pod jakże znamiennym i charakterystycznym dla guru sekty tytułem: „Szanowny Panie Rzeczniku, czy Pan żyje?”.

Strony

18008 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

3 (liczba komentarzy)

 1. A to swołocz! Myslałem że sprawa pójdzie w innym kierunku, że Owsiak skorzysta z okazji zrobienia z siebie obrońcy chorowitego społeczeństwa, i każe Arłukowiczowi zwiększyć ilość karetek 5 razy i zobowiązać obsady pogotowia do natychmiastowego przyjechania po półżywych, bez żadnej selekcji kto polityk, kto plebs.
  A tu jedak nie. Biznes na szkoleniu wyczuł. Co przybędzie od tych szkoleń? Więcej karetek, więcej lekarzy? Więcej stacji pogotowia?
  Kawał ch.....a.
  Sam mam "ledykimacje"  po szkoleniu na ratownika, ze zdjęciem, i z pieczątka.
  Umiem odróżnić martwego od żywego, i tyle tego pożytku.

 2. owsiak ,  doskonale  wiedział   w  CO  ładować  wyżebrane  przez  dzieci  na  ulicy   pieniądze,  i  tak  jak  MK  świetnie  "rozpisał"...-   teraz  czas  na  wykorzystanie  ośrodkow  na  "szkolenia"...-
  / jego  mać./....-  na  szkolenie   : np.  wyszkolonych   /!/ jednostek  ratowniczych...  i  biznes  się  kręci,   a  karetek  itd.  nie  przybywa,  jak  to  wyżej  napisał  przedmówca.
  najwyższy czas  zapytać  - skąd   te  spółki  rodowe /owsiaków/  miały    na  to   ???

   MK   pisał  :   sob., 12.01.2013 - 17:44.:

  http://kontrowe...

  cytat  z  tegoż  linka  : 

  O ile dobrze liczę to 46 milionów przez 11 lat nie poszło na „wyposażenie szpitali”.
  i  czytamy  m.innymi :

  Na stronie Ośrodka Szkoleniowego Szadowo- Młyn mamy następujące informacje:

  1)    Strona główna: „Firma Złoty Melon zaprasza do ośrodka szkoleniowego Szadowo- Młyn położonego w malowniczych terenach Pojezierza Iławskiego (15 km od Kwidzyna, 40 km od Malborka, 100 km od Gdańska, 270 km od Warszawy).”
  2)    Oferta ośrodka: „Przez cały rok na terenie Centrum Wolontariatu Szadowo- Młyn prowadzimy szkolenia z zakresu team buildning oraz pierwszej pomocy. Organizujemy spotkania biznesowe, integracyjne, eventy, pikniki firmowe, niezapomniane wieczory tematyczne. Tylko u nas można zamówić wykład Jurka Owsiaka dotyczący motywacji, marketingu społecznego, przywództwa w grupie. Naszą ofertę wzbogaciliśmy o szkolenia i warsztaty dla dzieci, i młodzieży połączone z nauką pierwszej pomocy. Gwarantujemy profesjonalną oprawę fotograficzną oraz reportaż filmowy ze szkolenia. Tworzymy indywidualne programy dostosowane do Państwa potrzeb.
  --------------
  bebe...
   

 3. Dzisiaj, w poranku radia Wnet, Krzysztof Feusette z wSieci/Sieci powiedział mniej więcej tak (nie mogę tego znaleźć w nagraniach, może wycieli) o Owsiaku: "że popiera to, co Owsiak robi, a nie popiera tego, co mówi." - ja się tego nie podejmuję komentować ... . Przy okazji, moim zdaniem, to jeden z najsłabszych autorów wszystkich "w" braci Karnowskich - i do tego, jak widać, szkodliwy.

 4. Strony