Jerzy O. tańczy z rolnikiem, który szuka żony – przeprowadzka WOŚP do TTV/TVN

Prześlij dalej:

Po cichutku na paluszkach, bez żadnych gumowych masek konia wkładanych na łeb, bez rzucania wszystkiego i wylatywania w kosmos, Jerzy O. przeniósł „wielką zadymę w środku zimy” z TVP do TVN. Przez 24 lata Polacy łożyli na tę „społeczną akcję” i polegało to na przelewaniu kasy na konto WOŚP, która po stosownych opłatach, odcięciu odsetek i w czasie nie krótszym niż 1,5 roku, łaskawie kupuje łóżka dla starców i inkubatory dla noworodków. Zakupy WOŚP odbywają się w warunkach opisanych przez Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie: „nie mamy protokołu z konkursu ofert, a nagrania się zniszczyły! I co nam zrobicie?”. Fakt, że przez lata coś takiego było firmowane i finansowane prze instytucje państwowe nie tylko jest skandalem, ale patologią zapisaną przy okrągłym stole.

Za czasów świetności Jerzy O. braku odpowiedzi z TVP nie puściłby płazem, odstawiłby cyrk, przy którym bieganie po stole z „chuj,,.m OFE”, to teatrzyk dla dzieci. Dziś potulnie podwinął ogonek i wypłakał się na „fejsie”. Zresztą swoim zwyczajem „Jurek” kłamie! Kilka miesięcy temu sam oświadczył, że z Marcinem Wolskim żadnej współpracy nie będzie. Potem zrealizował parę odcinków farsy, jak to Narodowa nie chce ratować chorych dzieci, ale nikt tego poza mną i kamerzystą Kręcioła TV nie oglądał. W końcu podrzutka przygarnęła TVN, wyłącznie z przyczyn politycznych i towarzyskich, bo dziecko wie, że ekonomicznie i medialnie zamęczona na śmierć formuła to jeden wielki deficyt. Jerzy O. złożył zapytania do wszystkich telewizji i dziwnym trafem kolejka do tego wielkiego biznesu się nie ustawiła. W Internecie płatne trolle, które w normalnym życiu trzęsą portkami i płaczą, że koleżanki mamy się z nich śmieją, już rozprowadzają propagandę, jaki to awans spotkał Jerzego O. Natychmiast pojawiły się charakterystyczne dla WOŚP zabawy liczbami, kreatywna statystyka połączona z kreatywną księgowością.

Trolle naparły na Google i wygrzebały mit założycielski nowego łgarstwa – TVN ma większą oglądalność od TVP. Klasyka Radia Erewań! Hucpy nie pokaże TVN, tylko grupa TVN, ściślej główny partner medialny TVN24 z oglądalnością na poziomie TVP Info. W TVN widz zobaczy przez kilka minut światełko do nieba, licytację serduszka i ogłoszenie „kwoty deklarowanej”. Wszystkiego razem z pół godziny, a na pewno nie ponad 6 godzin, jak przez lata katowano widzów w TVP2. Całość WOŚP transmituje jedynie niszowa stacyjka TTV o oglądalności nie objętej statystykami. Jerzy O. wyszedł na zamianie jak Zabłocki na mydle, a TVN jak mydło na Zabłockim. W zeszłym roku statystyki wyglądały tak:

24 Finał WOŚP Grupa 4+ Grupa 16-49
Lp. Kanał TV AMR SHR% AMR SHR%
1. TVP2 855 348 7,64% 317 106 6,81%
2. TVP Regionalna 197 240 1,45% 81 638 1,46%
3. TVP Rozrywka 89 409 0,57% 30 659 0,49%
4. TVP Polonia 44 162 0,42% 20 068 0,45%

Źródło: https://media2....

Strony

19759 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

12 (liczba komentarzy)

 1. avatar

  tak bardzo bym chciał by moja teoria spiskowa sie ziściła..aby szef mswia albo ktoś na podobnym poziomie zadeklarował nieoficjalnymi kanałami ze ten kto pomoze pajacowi w czerwonych gaciach bedzie miął wypad z samorządu..
  a znowu pileczka po stronie rządu i jemu podległych instytucji..ciekawe jak on sie z tego rozliczy??sama owa stacja tracąca widzów z dnia na dzien bedzie (chyba) chciała cos zarobić..wiec jak to bedzie??kto zapaci za czas antenowy?w zyciu przeciez nie ma nic za darmo....

 2. "kto zapaci za czas antenowy?w zyciu przeciez nie ma nic za darmo...." - z tym nie ma problemu.Szwabiarnia czy Soros pomoże.
  Nikt lewactwu nic nie zrobi.Skoro dzisiaj złodziej kradnie 46 mln,wpłaca kaucję 0,5 mln i jest wolny,o czym my mówimy?Żadnemu oszustowi nie spadł włos z głowy i raczej nie spadnie.Mają ogromny parasol lewackiej UE.
  Zbliża się termin decyzji CETA...podpiszą - źle,większość Polaków będzie oburzona i stracą poparcie.Nie podpiszą - tez źle,bo będą naciskani dwukrotnie silniej przez USA i UE.
  Oj,przydałby się taki dzisiaj polski Erdogan.Tylko taki może zrobić porządek.

 3. chyba coś nie tak. Aż nie chce mi się wierzyć, że można zgodnie z prawem wydać jakiekolwiek pieniądze społeczności lokalnych na taką akcję. Pewnie też  często Owsik nie dostaje do reki ani grosza, ale za wynajem sali, prąd, opiekę instytucji samorządowych (czyli pracę ludzi tam zatrudnionych) nie płaci ani grosza.

 4. z Kim walczy. Ale gdyby był na tyle bystry, żeby zobaczyć w jaką stronę idzie a właściwie pędzi świat, poleciałby  z kwiatami do Jarosława Kaczyńskiego że przejął władzę....
  A tak na marginesie, rok temu pisałem że wywołanie "wojny" między Francją i Niemcami a Polską może doprowadzić do rozpadu UE na dwa bloki, a potem likwidacji. Owieczki Michnika właśnie teraz sobie to uświadomiły....

 5. Może rzucą hasłem: "Każdy KODowiec popiera Owsiaka". Kto przeciw Pis ten z Jurasem. W każdym razie TVN do tego dopłaci. Sporo reklam mógłby puścić zamiast finału.No ale swoim ludziom trudno odmówić.

 6. Nieuchronnie się zbliża schyłek całej tej imprezy.

  Ludzi bardziej interesuje to, że z inicjatywy TVN zamknięte zostało twitterowe konto Pikusia, niż to, że TVN będzie transmitował WOŚP.

  Organizatorzy imprezy stopniowo mogą się pakować, i chyba nawet są tego świadomi.

 7. Tam piszą o: TK, "śmierdzących" Caracalach dla armii RP, współczesnym holokauście HGW na obywatelach stolicy, psychopacie rzeplińskim, który dwóch słów po Polsku nie umi sklecić, ustawie antyaborcyjnej i "czarnych marszach" zdzir, które są zaprzeczeniem kobiecości i matczynej opieki, plugawym parchu owsiku, ect., ect. ...
  Czy Wy, a może poprawniej mówiąc MY, myślimy, albo łuzdzimy się, że naszą Ojczyznę uzdrowimy bez konfrontacji z tą antypolską swołoczą na ulicach i barykadach naszych miast ?
  Czy naprawdę uważamy, że tę niepolską, a przede wszystkim antypolską swołocz, nie mającą w naszej Ojczyźnie żadnych polskich korzeni, której ojców lub dziadów przywieziono na sowieckich tankach w '45 i spolszczono w latach 50-tych, albo tą pozostałość poniemiecką, jawnie antypolską rodem z III rzeszy można nazywać Polakami ???!!! 
  Czy naprawdę uważacie, że bez tej ... "domowej odnowy" ... nie będę nazywał tego po imieniu, Polska będzie Polską ?
  Łudźmy się zatem dalej ...
  Wolne żarty; że oni sami się ośmieszą, odejdą w zapomnienie, dadzą sobie spokój, i takie tam inne...?
  TAK NIE BĘDZIE !

 8. "to będzie absolutnie karnawał brazylijski w środku zimy"  to cytat z Jurka.O

  no po prostu zwijam się ze śmiechu, ale niech mu będzie, niech dalej lewituje ze swoim ego :))

 9. avatar

  Wartałoby postarać się, aby udział w rynku Jerzego O. był jeszcze niższy, poprzez włączenie telewizora w czasie planowanej transmisji finału WOŚP i... oglądanie innego kanału. Chociażby TVP.

 10. a wośpy leżą i kwiczą; wystarczy aby storaenso nie zrobiła skarbonek; ale jak ich namówić?

 11. Strony