Jak Radek Sikorski został świrem!

Prześlij dalej:

Wytłumaczę się, bo jest z czego. W swojej dotychczasowej karierze internetowej dorobiłem się rozmaitych ciekawych zarzutów i tytułów, których dla higieny ciała i duszy nie przytoczę. Jest jednak taka rzecz, którą ciężko mi przypisać, a mianowicie, że dałem się poznać jako miłośnik „lajków” i uczestnik zabaw internetowych. Znacznie częściej jestem postrzegany jako sztywniak, niż facet rozrywkowy, co to kliknie podaj dalej. Za stary jestem na takie wygłupy i w zasadzie nigdy nie przejawiałem specjalnej ochoty, żeby się bawić w rozmaite głuche telefony i inne ciuciubabki. Aż tu nagle! No, nie tak nagle, raczej zupełnie spokojnie przeczytałem sobie, jak zwykle durny wypis Radka Sikorskiego, zamieszczony na portalu Twitter. Nie ma co udawać twardziela, człowieka rusza głupota i podłość, choćby się zapierał, że nie zwraca na to uwagi. W pierwszej reakcji też chciałem machnąć ręką, bo i cóż było robić w obliczu takiego szczeniactwa:

Po chwili pomyślałem jednak, że nie wolno tego zostawić, zwłaszcza, że istnieje pewien fundamentalny powód, aby dać temu i wielu innym sztubakom po łapach. Nie chodzi, ani o zabawę, ani o samego Sikorskiego, chodzi o permanentne gnojenie człowieka, któremu należy się pomnik. Przyjęło się i utrwaliło, że byle gówniarz może bezkarnie nazwać Antoniego Macierewicza świrem, wariatem, psycholem i co mu tam jeszcze do pustego łba przyjdzie. Po akcji, która przeszła do annałów „kryminalistyki”, a mam na myśli „kolesiów” lądujących w prokuraturze, wypowiedzieli się kumple małego Radka, między innymi mały Grześ. Doskonale się wszyscy razem bawili, do głowy im nie przyszło, że jeszcze dwa tygodnie temu uznali za Białoruś nazywanie sędziów SN „kolesiami”. Co z takimi zachowaniami człowiek dorosły i poważny może zrobić, żeby samemu nie zostać gówniarzem? Jedynym skutecznym sposobem na przywrócenie powagi jest przerwanie lub popsucie głupiej zabawy. Stąd też nie tylko ja, ale wielu ludzi wpadło na prosty pomysł, żeby odwrócić wynik głosowania, który z góry wydawał się pewny. Radek Sikorski do swojego konta twitterowego dopuszcza wyłącznie swoich zwolenników. Resztę blokuje, nawet jeśli nie wchodzą w interakcję, ale są kojarzeni z obozem przeciwnika. Na tej bazie doszedł Sikorski do wniosku, że durnej zabawie nic nie zagraża. Tymczasem jak widać na załączonym obrazku Radek zaliczył totalną skuchę, dzięki prawej stronie Twittera, która ominęła „bany” wchodząc bezpośrednio na link Radkowej sondy.

Strony

28153 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

26 (liczba komentarzy)

 1. avatar

  ja tez w tym brałem udział..potwierdzam;rechotowi z jego*najbardziej*bufoniastej*pseudo*oxfordzkiej*ekscelencji dopiero od tego sondażu nie bedzie konca!!ale..im dalej w las..ciekawe co on jeszcze wymysli...?????

 2. Czyli Radek Świrkorski.

 3. Sowa, Petru i przyjaciele.... bosssskie
  polecam oglądnąć. 
  tak się ich wykańcza! śmiechem
  a tekst- jak zwykle -dobry

 4. avatar

  Bardzo dobry!

 5.  ... Tusk, Kopacz, Komorowski, Schetyna, Pertu, Kijowski i tzw. celebrytów do ogłupiania mas. Typowy jest przykład tzw. Radka. Dobrze ożeniony, został ministrem obrony za PIS, a Spraw Zagr. za PO. A że wkońcu okazał sie zwykłym durniem jak Lis itp. to świadczy o tym jak Oni wybieraja

  Potrzeba autorytetów. Takim był i jest JPII. Ciekawe, że odżywają nasi Bohaterowie jako wzory zwłaszcza dla młodych

 6. został kabareciarz big cyc. Będą się uzupełniać z Radkiem, niczym flip i flap.

  Czemu ambasador Polski w USA nie złożył noty w sprawie podżegania do  nienawiści na tle narodowościowym, propagowanym przez szkołę ze stanu Nowy York przed konsulatem Polski? Żenujący spektakl, przyuczać dzieci do dzihadu....

 7. Opinia Mecenasa Romana w sprawie słowa "świr":

  No i na TT była sonda równoległa:

 8. No a tak się chłopina dobrze zapowiadał.

  A propos grochu. Klęczałam tylko raz, ale łatwo nie było. Gorszą karą było tylko wyrzucenie za drzwi. Co by na to teraz powiedział RPO?

  Parę łap też zaliczyłam.

 9. no bo jeśli to prawda, że Żydówki mają w poprzek...
  Nic dziwnego, że ześwirował.

  I ten gość zapowiadał kiedyś walkę z mową nienawiści i hejtem w internecie.
  Drugi to hiena Lis.

 10. Wyboista droge zyciowa przebyl nasz Radoslaw . Takie swoiste od bohatera do zera , albo jak kto woli - od I Mudzahedina III RP , po najwiekszego szkodnika polskiej racji stanu ! 

 11. Strony