Prześlij dalej:

Czy będą kredki i „Imagine”? Tak od wielu miesięcy wyglądają pierwsze reakcje na kolejne zamachy terrorystyczne z udziałem islamskich radykałów. Świadczy to, że ludzie zgodnie z przewidywaniami przyzwyczaili się do zjawisk, które tylko przez chwilę wywoływały sensację. Nawiasem mówiąc nie ma żadnych kredek i zawodzenia pacyfistycznych piosenek przy pianinie, co tylko uzupełnia i podkreśla wyżej postawioną tezę. Inżynierowie społeczni doskonale wiedzą, że znaną technologią gotowania żaby, można uzyskać prawie każdy cel i uformować populację zgodnie z założeniami. Jakie są cele ludzi, którzy stoją za systematycznymi zamachami z udziałem islamistów, też pisało się wiele, ale tylko w niszowych miejscach pisze się prawdę.

Zapomnijmy o wszystkich ekspertach, specjalistach i znawcach, zarówno tych od religii, polityki międzynarodowej, gospodarki, jak i od spraw militarnych. Nie potrzeba wiedzy specjalistycznej i szczegółowej, żeby sobie poukładać rzeczy, które po prostu nie stanowią żadnej tajemnicy. Metodą pytań i odpowiedzi, każdy sobie dojdzie do źródła. Kto stworzył warunki i pozwolił, żeby tzw. Państwo Islamskie powstało? Wszyscy! Dosłownie wszyscy wielcy gracze liczący się w geopolitycznej grze. Błędem byłoby obciążać wyłącznie USA, bo przecież zgodę na bezsensowny atak na Irak, Bush dostał od Rosji, Izraela i UE. Charakterystyczna rzecz, nagle wszystkim zaczęło się opłacać narobienie bałaganu w jednym państewku, a jak niewiadomo o co chodzi, to wiadomo o co chodzi, plus władza i ideologia.

W interesie mocarstw i średnich graczy było stworzenie warunków do gigantycznych machloi na rynkach, giełdach i to nie tylko paliw kopalnych. Drugie pytanie. Czy tego stanu rzeczy nie można jakoś odkręcić? Bez jaj, skoro można było wspólnymi siłami rozkręcić, to odkręcić da się dokładnie tą samą techniką. Pasterze kóz mają jakieś fabryki broni, dysponują własnymi satelitami, bankami, mediami? Jedna wizyta na szczycie, jedna decyzja – równamy dzikusów z ziemią i jest po ISIS. Pytanie trzecie. Dlaczego tak się nie dzieje? Odpowiedź wraca na początek rozważań, bo nikomu się to nie opłaca. Naprawdę ktoś przytomny wierzy, że islamscy fanatycy, którzy depczą wszystkie świętości „otwartych społeczeństw”, to ulubieńcy lewackich ideologów? Islamista „gejom” odcina głowy nie jaja, feministki obmacuje, gwałci i polewa kwasem, z religii zrobił wojnę, niewiernych traktuje jak podludzi i co się dzieje?

Najmniejszego oburzenia za strony „liberalnych” mediów, organizacji, lewicowych polityków. Wręcz przeciwnie, zawsze na pierwszym miejscu apele, żeby nie krzywdzić „religii pokoju”, żeby „zachować nasze wartości”. Jarosław Kaczyński ma w świecie gorszy wizerunek, niż islamski terrorysta. Cudów nie ma, są jasne wytyczne w ramach konkretnego planu, nad islamistami rozpostarto wielki parasol i wbrew wszelkiej logice broni się bandziorów z jednej strony, a z drugiej atakuje krytyków absurdalnej polityki „multikulti”. Pytanie czwarte. Czemu w takim razie to wszystko ma służyć? Odpowiedź padała wielokrotnie i nic się w tej materii nie zmieniło. Mamy do czynienia ze współczesnym marksizmem, trawa budowa nowego człowieka radzieckiego. Państwa narodowe mają zniknąć, by szare masy przekształciły się w łatwo sterowalną klientelę.

Strony

22985 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

17 (liczba komentarzy)

 1. Najstraszniejsze w tym wszystkim jest to ,że tak dużo ludzi daje się MANIPULOWAĆ .Zadaję sobie pytanie ,jaka i czy w ogóle jest różnica między mieszkańcem Korei Północnej a obywatelem Świta "zachodniego" jeśli chodzi o stopień OGŁUPIENIA i MANIPULACJI PRZEZ WŁADZĘ ,TV ..ITD .Wydaję mi się .że nie ma różnicy ,wszyscy oni żyją w jakimś MATRIKSIE .
  Ja jak bohater "Konopielki "pytam się ....NA CO TO IDZIE?

 2. Jakaś tam różnica jest. Mieszkaniec Korei Północnej jest "ogłupiały" pod lufą karabinu, a obywatel Świata zachodniego "sam z siebie".

 3. "sam z siebie"....to znaczy że na zachodzie to już bezmózgi

 4. Chyba już gotowi albo prawie gotowi na wszczepianie czipów i sterowanie z centrali. A dla rozrywki pasza i papka.

 5. co z tego, że milion ludzi zna prawdę, skoro reszta wierzy w kłamstwa? swoją drogą, Soros i jemu podobni muszą nieźle płacić swoim piewcom.

 6. avatar

  Incydent w Hiszpanii? E tam, żaden incydent. W mieście Pampelunie organizują gonitwy z bykami, to w Barcelonie mogą z ciężarówkami. Taka atrakcja turystyczna, mianowicie. Pewnie,że ktoś tam zginie, ktoś zostanie ranny, ale to tylko emocje większe. A o to w wakacje chodzi. Zresztą w wypadkach drogowych ginie więcej osób, jak mówią.

  Wczoraj do Wtylewizji zadzwonił jakiś Sebastian mieszkający w Barcelonie. Już przestrach minął, gość był wyluzowany, na pytanie, czy wróci do Polski, odpowiedział, że nie, bo w Barcelonie jest fajnie, ludzie tacy mili i otwarci, a nie zacofani, ksenofobiczni, rasistowscy, paranoiczni, psychopatyczni jak w Polsce, zwłaszcza w zapadłych Michalinach czy Biskupinach.

   

  Ta inżynieria to od kołyski. Co mają do zabawy dziewczynki? Laleczkę – bobaska do wożenia w wózeczku karmienia i przewijania? Nie, Barbie do strojenia. Potem same się stają taką Barbie, a nie matkami.

 7. Czym więcej takich panów Sebastianów będzie w Barcelonie tym lepiej dla Polski. Dla mnie mogą nie wracać, w zasadzie platforma też by mogła spakować walizki i wyjechać do ciotki Anieli. ;)

 8. avatar

  Pan Sebastian nie jest wyjątkiem. Ludzie się urządzają z islamami, pod bokiem islamów, i jest im dobrze, uznali, że tak musi być, więc trzeba tak żyć i da się zarobić. „Nie ma nic bez ryzyka. Tylko widz, tylko widz go unika..” (Przybora i Wasowski)

  https://wiadomosci.wp.pl/nie-spuszcza-bomby-na-wlasny-dom-polacy-na-poludniu-hiszpanii-nie-boja-sie-terrorystow-6156534010685057a

 9. Każda ideologia błyskawicznie degraduje społeczny pragmatyzm. Na dzisiejszym polu bitwy, po dwóch jego stronach, ustawiono ideologię islamu i ideologię gender, czyli prymitywną agresję tłukącą bezwolną głupotę.

 10. Wydawałoby się, że poprawnośc polityczna omija przynajmniej Polskę. Niestety ten trend jest doskonale widoczny i w naszym kraju. Przekonałem się osobiście. Niedawno wydałem w księgarniach internetowych ebooka "Msza za Aleppo" i książką próbowałem zainteresować kilkakrotnie społeczność, której książka  dotyczy w szerokim zakresie. Gdybym przynajmniej uzyskał odpowiedź - "nie jesteśmy zainteresowani", "ksiązka jest zbyt słaba aby się o niej wypowiadać", ale nie. Żadnego odzewu. Po prostu nie było tematu.

 11. avatar

  Jesteśmy na rozdrożu, Brazil vs Zardoz. To tytuły filmów, w jeden z tam pokazanych światów  prawdopodobnie wpadniemy.
  No chyba, że...

 12. avatar

  nastąpią zmiany w scenariuszu, do wyboru:
  - Atwood Margaret - Oryks i Derkacz    
  - Liu Cixin - Wspomnienie o przeszłości Ziemi
  - Michal Gołkowski - Komornik

 13. "Inżynierowie społeczni" ustalili, że czas na III WŚ. Nuklearna nie pasuje, bo ch.j, d..a i kamieni kupa, to poszli na noże i wypadki drogowe.

 14. Ale to mało wydajne, więc nalezy spodziewać się udoskonaleń.

 15. Nas to nie dotyczy, bo Polska nie jest krajem dobrobytu, tylko krajem pracy. Tutaj, w montowniach, bankach, i w sieciach handlowych wypracowuje się dochód narodowy krajów dobrobytu. Czyli ma być spokój, zero islamu, ciężka praca, i miska zupy.

 16. ..."uchodzcy"--- jezeli popatrzymy neutralnie na "typowego uciekiniera" to zobaczymy POTENCJALNEGO zolnierza-wojownika, smiertelnego wroga, pewnego nienaturalnego kraju na bliskim wschodzie...

  wiec mamy tu raczej do czynienia z

  1."wyeksportowaniem" potencjalnych wrogow/wojownikow(czyli zagrozenia) daleko od granic swego kraju,

  2.Nakierowanie wyznawcow islamu ,na nowego/innego wroga (oczywiscie rowniez na podlozu religijnym)-chrzescijanie zamiast wyznawcow judaizmu...

  3.Czy to nie genialne -spowodowanie "wojny" w ktorej walczyc beda tylko nasi wrogowie....?( kazda potencjalna ofiara/islamista lub chrzescijanin/ oslabia wroga )

  4.Poniewaz coraz ciezej znalezc chetnych do walki (o "wolnosc wasza i nasza") daleko "od domu" wiec wyexportowano wojne na teren innego przeciwnika...(inaczej mowiac Izrael bedzie walczyl z muzulmanami do ostatniego ....chrzescijanina)

   

   

  ps a swoja droga ---czy stwierdzenie ze "zydzi rzadza swiatem" jest anty- czy filosemickie ? ;-)

 17. Strony