IPN, z mojego zawiadomienia, wszczął śledztwo w sprawie fałszywych zeznań „Bolka” Wałęsy

Prześlij dalej:

Życie płata różne figle, miałem dziś pisać felieton z tezą, która się właśnie potwierdziła dowodem, ale to za chwilę, na początek pytanie? Kto zauważył taką prawidłowość, że najbardziej aktywni „obrońcy demokracji” albo usłyszeli wyroki albo zainteresowała się nimi prokuratura? Tak się stało z Konradem M., który dostał wyrok za stręczenie i handlowanie kobietami. Odrobinę lepszy los spotkał Mateusza K. obecnie oskarżonego o defraudację mienia KOD. W podobnej sytuacji jest nieco zapomniany Józef Pinior, podejrzewany o korupcję. Bliski znajmy Piniora, Władek Frasyniuk, w opinii policji dopuścił się wykroczenia i przestępstwa związanego z naruszeniem nietykalności cielesnej policjanta. W końcu do „obrońców demokracji ma dołączyć” Lech „Bolesław” Wałęsa i tym sposobem dochodzimy do sedna sprawy oraz informacji dnia.

Wczoraj Pani listonoszka zostawiała mi awizo, na którym zakreśliła „list polecony”. Mam roboty od cholery i nie miałem czasu odebrać od razu, zresztą byłem przekonany, że to znów jakieś pismo związane z Owsiakiem, a to mnie nudzi. Co się okazało? Dostałem list od prokuratorskiego pionu IPN, a w nim czytamy, co następuje:

walesa IPN.png

W świetle zgromadzonego materiału dowodowego popełnienie przestępstwa przez Lecha „Bolesława” Wałęsę jest oczywiste. Nie ma najmniejszych wątpliwości, że „Bolek” kłamał zeznając w IPN, co więcej to „Bolek” doniósł do prokuratury, że dokumenty podpisane przez niego są sfałszowane przez esbeków. Mamy zatem wypełnione przesłanki przestępstwa z art., 233 k.k., składanie fałszywych zeznań i art. 234 k.k., czyli fałszywe oskarżenie. Od razu wyjaśnię, że postanowienie o wszczęciu śledztwa wcale nie jest spóźnione. Dopiero w tych dniach ostatecznie potwierdzono, że dokumenty „Bolka” są autentyczne, co jest warunkiem koniecznym przy tego typu sprawach.

Nie ukrywam swojej radości i satysfakcji w związku z podjętymi przez pion prokuratorski IPN czynnościami i nie chodzi ani o mołojecką sławę, ani o prymitywny rewanż, chodzi po prostu o prawo i sprawiedliwość. Zawiadomienie złożyłem dnia 31 stycznia 2017 roku i opublikowałem na portalu http://kontrowe..., a następnie wysłałem do Prokuratora Generalnego, ponieważ sprawa mimo wszystko ma duży ciężar gatunkowy. Niby chodzi jedynie o pospolitego kapusia, który sprzedawał ludzi za pieniądze, ale z drugiej strony ten kapuś jest ciągle rozpoznawalną „legendą Solidarności”.

W przeciwieństwie do tych, którzy donoszą na mnie, każde moje zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa jest upublicznione i sygnowane nazwiskiem, w związku z czym nie dam się wciągnąć w żaden relatywizm moralny pod tytułem „donosiciel”. Wypełniłem swój nawet nie obywatelski, ale ludzki obowiązek. Uważałem, uważam i uważać będę, że „święte krowy”, który narobiły niebywałych szkód Polakom i Polsce, mają odpowiadać za każdą krzywdę, za każde łajdactwo jakiego się dopuścili. Przykład „Bolka” nie jest pierwszym i ostatnim, który pokazuje, że „obrońcy demokracji” i państwa prawa są jak karpie proszące o przyspieszenie Wigilii.

Strony

20341 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

15 (liczba komentarzy)

 1.    Panie Piotrze

  Podziwiam Pana za analityczny umysł, Szlachetny Upór i dążenie do Prawdy.

   Rzadkie to przymioty  w dzisiejszych czasach.

   Choć umknęła mi data Pańskich Imienin to i tak Życzę Panu Wszystkiego Dobrego od Boga i od Ludzi których Pan spotka na swojej Drodze Życia.

  Wszystkiego Najlepszego !!!

   

   

 2. Może coś się ruszy, ale w Polsce nikt nie obawia się odpowiedzialności wynikającej z prawa, bo silniejszy jest strach przed konsekwencjami mafijnymi. Czuć go na obecnych przesłuchaniach i w wypowiedziach totalnej opozycji. Będę umiarkowanym optymistą gdy poinformują nas kto stoi nad Tuskiem.

 3. To proste, nad Tuskiem stoją od początku powstania KLD Niemcy, a Makrela posiada akta Oskara. http://racjapol...

 4. Już się ruszyło. :-) Koalicja stołecznego ratusza i MSWiA usunęły legalny protest spod gmachu Sądu Najwyższego w dniu przylotu Donalda Trumpa do Warszawy!
  Dziś, tj. 5 lipca (środa) o godz. 13:00 w lokalu Fundacji LexNostra przy ul. Siennej 45 lok. 5 odbędzie się konferencja prasowa Centrum Ścigania Zbrodniarzy Komunistycznych i Faszystowskich w sprawie nocnej pacyfikacji MIASTECZKA PROTESTU pod SN na warszawskim placu Krasińskich w dniu przyjazdu do Warszawy amerykańskiego przywódcy. Zatem wspólnymi siłami prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz – Waltz (PO) i szefa MSWiA Mariusza Błaszczaka (PiS) pod pretekstem wizyty prezydenta USA Donalda Trumpa zlikwidowano obywatelski protest trwający pod gmachem Sądu Najwyższego przez ponad 10 miesięcy.

 5. Cóż powiedzieć...

  Legenda: http://fraszki-ulotki.info/2016/02/na-legendy.html

   

 6. Że też taki święty człowiek nie poznał się na takiej legendzie - a może - właśnie, nie taki święty, jak twierdzi pastor Chojecki.

  A co do tematu felietonu - ciecia erpe nieodmiennie idzie swoim torem - http://www.tvp.... (ciekawe, co będzie, gdy ucieknie?). Także nie robię sobie żadnych nadziei, że TW Bolec poniesie jakiekolwiek konsekwencje.

 7. Za to konswkwencje poniosą Słomka i Miernik Jutro rozprawy w Nowym Sączu, pojutrze w Warszawie, w poniedziałek zaś Nowy Sącz a we wtorek w Katowicach itd. Sądy z nimi jadą równo. 

 8. Na miejscu Bolka wlasnie bym sobie wyrabial zolte papiery...

 9. ciekawe kiedy ipn zajmie się axelem springerem.

 10. Susłow.

  Jeździliśmy sobie na Marku Suskim (w tym ja).

  A tymczasem Marek Suski jest autorem kolejnego po LIPIE zapytania - z kontekstu wynika, że spontanicznego - dzisiaj, do pani prokurator Kijanki:

  PRZYJĘŁA PANI MOŻE JAKĄŚ KORZYŚĆ MATERIALNĄ? FINANSOWĄ? W PROWADZONYM TYM POSTĘPOWANIU.

  Szacunek panie Marku. A Krystyno Jando, Danielu Azjo Olbrychski, wasze aktorstwo jest na poziomie pani Kijanki.

  PS. Wybieram się do Warszawy podziwiać UBolka.

 11. Strony