„Hejter pobity przez fanów” – lewica głosi ewangelię Franciszka

Prześlij dalej:

Gazeta Wyborcza to niewyczerpane źródło inspiracji. Znam podejście wielu mądrych ludzi, którzy z definicji i dla zasady nie wchodzą na portale Michnika. Szanuję tę postawę, ale sam stoję na stanowisku, że język i czyny wroga trzeba znać. Zaglądam zatem do siedziby zła wszelakiego i analizuję z uwagą, co tam nowego u czynnych szatanów słychać. Dziś uderzył mnie po oczach tytuł „Hejter Filipa Chajzera został pobity przez jego fanów. Reakcja dziennikarza? Ostra. „Nie wstydzę się tego””. Prawda, że cudowne podsumowanie całej lewackiej paranoi i propagandy w jednym? Wszystko tutaj mamy, jak na dłoni i nie dość, że człowiek po oczach dostaje, to jeszcze obuchem zostaje trafiony w łeb. Kto zrozumie o co w tym zdaniu chodzi, ten pojmie całą zasadę funkcjonowania świata nowoczesnej lewicy. Hejter w języku redaktorów Michnika to taki pełen nienawiści osobnik, który w Internecie pisze, że taki, czy śmaki celebryta jest głupi, a celebrytka ma obwisłe cycki. Nie ma nic gorszego na świecie niż pisanie złego słowa o ludziach znanych z tego, że są znani. Takie zachowanie jest wyrazem życiowej nieudolności i pozostałych frustracji. Oczywiście w ogóle się nie wspomina o tym, że większość celebrytów wpycha się do mediów kretyńsko wyreżyserowanymi zachowaniami, jak pokazywanie obwisłych cycków właśnie, czy prowokowanie i… „hejtowanie” innych ludzi,. Mamy jasny podział ról, ważniaki są nietykalne, bez względu na dokonania, plebs zawsze dostaje w tyłek, wystarczy, że się w jakikolwiek sposób wyłamie z obowiązującego schematu.

Gdzie jest granica dla tej paranoi? Jak widać po przywołanym tytule taka granica nie istnieje. Hejter dostał w zęby, ale nie od chuliganów albo chociaż od napastników, hejtera pobili… fani. Czy ta egzegeza jest jasna? Nie no, ja wiem, że samej sytuacji za cholerę nie da się pojąć rozumem, moralnością i doświadczeniem życiowym, pytam jedynie, czy zrozumiałe jest stanowisko zapisane w lewicowym katalogu wartości? Jeśli przyjąć powyższe za wyjaśnione, to pozostaje ostatni element. Co na to wszystko celebryta zwalczający hejterów? Niczego interpretować nie trzeba, kolega Chajzer wprost wyraził olbrzymią satysfakcję, połączoną, jakżeby inaczej, z prowokacją. Tym sposobem paranoja się domyka. Hejter został pobity, celebryta walczący z „cyberprzemocą”, przyklasnął realnej przemocy, nawiasem mówiąc, jest to również przestępstwo. Młodzież w takich wypadkach zadaje retoryczne pytanie połączone z dopowiedzią, bo młodzież lubi innowacje. Można? Można! Pewnie, że można, ale tak naprawdę trzeba. Bez tak paranoicznie ułożonych relacji między, celebrytami, hejterami i fanami, szybko by się okazało, że najmądrzejsi i najmniej agresywni w zestawie są hejterzy. Pozostaje wypełnić ostatni autorski obowiązek i wyjaśnić co też opisane dyrdymały mają wspólnego z ewangelią lewicy według Franciszka? Jednym słowem odpowiem, że wszystko, ponieważ identyczny mechanizm rządzi hejterami Chajzera i religią lewicy.

Strony

28604 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

23 (liczba komentarzy)

 1. avatar

  xs.J.Międlarowi i Justynie Helcyk groża 2 lata wiezienia..za białostockie kazanie..

 2. Tenże sam celebryta wyrwał się jak Filip z konopi i rozsmarował owsiankę na samochodzie TV Republika. Oczywiście, całkowicie przypadkowo.

  Wyjaśniał wtedy, że paskudna dieta
  i "facetowi trudno bez kotleta".

  Cóż... ciekawe, co by to było, gdyby tak oberwało się fanowi Filipa, albo gdyby to jego samochód został zapaskudzony owsianką.

  Nietrudno sobie wyobrazić, jaka by się przetoczyła fala oburzenia i potępienia.

  Ta karkołomna figura, tu hejter, tam fani - to rzeczywiście sama esencja.
  Nie żadna tam pospolita owsianka!
  To po prostu śmietanka - "crème de la crème".

 3. Marzena Nykiel potrafi tak napisać że z pozornie banalnej sprawy można zobaczyć coś ważnego.

  Prezydent Oląd w trybie alarmowym powołuje obronę terytorialną do wojny hybrydowej. Zupełnie jak ministetrstwo obrony narodowej, tylko oni są mądrzejsi przed szkodą, prawda?

 4. avatar

  obejrzyj dzisiejsze wiad tvp1 19.30..tam tez był wywiad z syryjczykami z aleppo..mówili dokładnie to samo.

 5. namierzyli hejtera, co mówił o syndromie ''pierdolniętego'' bliźniaka po stracie bliźniaka i dali mu wpierdol? Słowny chociaż? Zaspamujący facebooka? Okazanie pogardy wszędzie gdzie się nie ruszy? Gwizdy?

  Oh wait... przecież to nie ta kategoria. Równość prawa wg pewnych gazet peel i innych wyborczych peel oraz w lisowskich kurwidołkach na jutubach, brzmi - Hejter hejterowi nierówny. Wszystko zależy od tego, czego hejt dotyczy. Nowe prawo. Samodzielne. Manipulacja kraszona wolnością słowa.

  A Franciszek to mógłby chociaż pomyć stopy ateistom. Ale nie. On woli muzułmanom, którzy zarżnęli jego pobratymcę w Chrystusie i Mohamedzie.

  http://bi.gazet...

  Gizbern Ateista widzi w Matce Kurce Ateiście więcej Boga, niż we Franciszku.

 6. Po tym , jak pierwszy alimenciarz RP dostal owacje na kongresie kobiet - nic nie jest mnie juz w stanie zaskoczyc i zadziwic .

 7. A chociaż się Waćpan zapoznał co mówią te kobiety? Jaki jest ich sposób postrzegania? Gizbern odsyła do yt i relacji dziesiątek wywiadów przeróżnych youtuberów, którzy pytali te kobiety podczas marszów KOD na przestrzeni ponad roku o ich intencje.
  Jak się Waćpan zapoznasz z tym czegoś nie widział w tv, to może zrozumiesz, że te klaszczące owacyjnie, to maszyny mentalne dawnego rządu z wypranym mózgiem, które krzykną wszystko przeciwko PISowi i Kaczorowi, a reszta to podstawione i opłacone feministyczne ruchadełka.

 8. Wlasnie o te - jak to Sir pieknie nazwal -  " feministyczne ruchadelka" mi chodzi ! Wszak one nadstawiaja wlasne piersi , aby strzec godnosci pokrzywdzonych niewias ! Czyz nie ?

 9. Gizbern wie o jakie niewiasty Lukasowi chodzi i  zapewnia, że żadna szanująca się Polska piękna kobieta, prawdziwa białogłowa niezależnie od wieku, nie musi pokazywać cycków by być szanowaną.

 10. avatar

  Hejt  i  nie wiem  co   - dziwne  to wszystko  ..... sorki za off top
  Wlasnie  nasza  Rodaczka  w Ire   dostala  life sentence  ( w ire  11 lat ) za utopienie  stalkera ( no to bylo do przewidzenia  niestety ) i zostala  kilerka  chyba  najciezszy  wyrok  guilty  of murder  - 4 dni obradowala lawa  przysieglych  i glosami  11 do 1  zostala skazana
  to taki drugi  wyrok w historii  Irlandii  zabojstwo  przy uzyciu  samochodu  -
  O czym rozpisywaly  sie  wszystkie  dzienniki  Marta  po odczytaniu  wyroku sie  rozszlochala  i nie byla w stanie  ustac  na  wlasnych  nogach  .... no nie spodziewala sie  ....Dzis  nawet poswiecono artykul  i na twitach  uwadze   modowym  wystepom Marty w sadzie ....

  Dziwne  to wszystko  - nie wszystko bylo ujawniane ale  tylko pojedyncze  komentarze  sugeruja  ze  cos  nie do konca  jest  halo ... z tym  wyrokiem  a  od wyroku  a polish  waitress  zostala  cold blooded  brazer killer - wszyscy nazywaja ja  kilerem   itp  a ona nie moze sie bronic ..... no to  tak  dziwne  to wszystko  ...

  http://www.inde...
  http://www.msn....
  http://www.thej...

 11. Strony