GW policzyła ORMO!

Prześlij dalej:

Uprasza się o nie opuszczanie felietonu, po przeczytaniu tytułu, ponieważ w treści będzie znacznie ciekawej i nie na temat. Liczenia uczestników marszu ORMO wszyscy mają dość, muszę jednak zbudować tło dla głównego przekazu. Liczył ratusz, pod dowództwem Hanny Gronkiewicz - Waltz i jej koleżanek z kolegami. Liczyła Policja, pod okiem ministra Błaszczaka. Liczyły Wiadomości TVP pod kierownictwem Jacka Kurskiego. I teraz, wyobraźcie sobie, policzyła GW pod nadzorem Michnika. Ponownie uprasza się o pozostanie na miejscach, bo mylą się wszyscy, którzy zakładają, że wyniki przy takiej komisji liczącej są oczywiste. Nic z tych rzeczy, owszem ratusz policzył bzdurne 240 tysięcy i to zanim ORMO-wcy wyszli na ulicę. Zgadza się, że Policja podała swoje 45 -50 tysięcy i wiemy, że TVP, głowa po głowie, doliczyła się 46 200 głów. Nikt by jednak nie zgadł, łącznie z piszącym te słowa, że redaktorzy GW osiągną wynik… No jaki? 100, 200, a może 300 tysięcy? Absolutnie nie i jeszcze raz nie. GW pochwaliła się umiejętnościami liczenia do 55 tysięcy i to nie koniec sensacji. Informacje będzie pełna dopiero wówczas, gdy poznamy metodologię księgowych z Czerskiej. Nie od dziś wiadomo, że ta organizacja propagandowa zajmuje się profesjonalnym ocenianiem innych. Zatrudnia w tym celu rozmaitych profesorów i sławy światowe, a oni opowiadają co jest i co nie jest zgodne ze sztuką. Identycznie sprawy się miały z liczeniem. Pojawiły się na łamach GW fachowe ekspertyzy, w których najwyższej klasy specjaliści przekonywali na przykład, że liczenie z jednej kamery to „absurd”.

Strony

26497 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

25 (liczba komentarzy)

 1. avatar

  wnioski POkontrolne do prokuratury ostatecznie wyklarują sytuacje.

 2. Beda dramatyczne relacje z "procesow politycznych" i lekkie polajanki dla tych towarzyszy ktorzy PObladzili.

 3. Czwarta przyczyna jest taka , ze ktos sie pomylil i opublkowal prawdziwe obliczenia , przeznaczone tylko i wylacznie do uzytku oberredaktora i tak oto zupelnie przypadkowo na lamach szmatlawca zagoscila prawda .

 4. to jest własciwszy wg mnie tytuł dla tego artykułu. Chociaż tutaj omawiany tylko na tym jednym przykładzie.
  otóż linia redakcyjna jest jedna. I nie ma znaczenia, czy dziś plują na ONR a wychwalają Anielewicza. Jutro mogą zrobić zwrot o 180 i zacząć pisać, że Anielewicz to taka świrnięta poetycka dusza, natomiast ONR i Betar to twardzi realiści i tylko dzięki nim jakikolwiek żyd się w Polsce w czasie II WŚ uchował.

  W ostateczności Antek "jestem przyszłą łże elitą" wysadzi z siodła Adama "5 minut dla jąkały" i przejmie przewództwo na Czerskiej.

 5. GW blisko połowy wyszło tyle co policji, która na starcie dała 35 tysięcy a potem nie liczyła ale ludzie dochodzili. Przydałyby się przeprosiny od PO dla policji.

  Przede wszystkim nie ma znaczenia, czy poszło 4 tysięce czy PO zwiozła autobusami 400.000 urzędników państowych, samorządowych i instytucji kultury finansowanych przez państwo na antypaństwową demonstrację, ponieważ nie będzie korzyści politycznych z ilośc demonstrantów, to tylko tworzenie "politycznego getta" w znaczeniu okresu średniowiecza.

  Natomiast faktycznie z politycznego punktu widzenia PO "przywłaszczyła sobie" tę demontrację oraz jej "sukces", marsz miliona wkurzonych urzędników obaląjących państwo. To jest małe bajorko a PO nagle w środku pokazała wielki "sukces". rozepchała się łokciami, dzięki "napompowaniu " demonstracji. To się michnikowi nie mogło podobać.

 6. na wezwanie szefa stawili się prawie wszyscy wraz z małzonkami/partnerami oraz dzieckiem/krewnym/znajomkiem . Ot i cała demonstracja :)) 

 7. Według liczenia od łba przez tvp:  45200 (czy jakoś tak - już dokładnie nie pamiętam)
  a według GW licząc tą samą metodą "łbową i flamastrową" 55500
  i jeszcze 3000+/-
  Jak można liczyć te poszczególne  łby i różnica wychodzi 10 tysiaków a te 3000 to już odjazd.
  Znajdźcie sklepową w sklepie, magazyniera,  panią w okienku banku/ poczty która ma taki rozjazd postrzegania rzeczywistości

  ;)

  ---- i jeszcze troche nie na temat, ale jednak na czasie. Ciekawe rzeczy się dzieją w tej polityce ostatnio które być może umykają w rozgardiaszu. 
  A chodzi mi konkretnie o doktórową, HGW, jakieś tam Nówóczesne  i Kijowskiego na kongresie rynsztokowych Sióstr....
  Musi być naprawdę strasznie jak Ci wszyscy powyżsi stawili się na powyższym i  prawie pozakładali wory :D  by przejąć opuszczony  elektorat dawnej palikociarni i SLD
  Walczą  o te 5-6% 

  Do  Kijowskiego do KODziarzy przekleiło się od początku najbardziej agresywne lewactwo i Kijowski nie ma nic przeciwko temu... - ostatnio już nawet protestowali przeciw bazie NATO...
  - pewne jest więc, że za kilka lat KOD to będzie kolejna lewusza partyjka na wzór tej bimbrowniczej.
  A i PO walczy już o przetrwanie jeżeli łaszą się na taki skrajny, agresywny rynsztok i te17- 12 % (według najnowszych sondaży) to już jest tylko  fantazja i błaganie  do nieba....

 8. avatar

  a @-->nexxet
  wątpię.beda musieli sie kilkakrotnie przePOczwarzyc..ostatnio widziałem zajawke jak kijowskiego;szumełdę i reszte ekipy przegoniono z jakiegos miasta slowami.."wypierd.. stąd"..za pół roku bedzie musiała powstac nowa partia łącząca stare bardzo dobre!! sld;razem;sieroty po palikocie;senyszyn;nowackiej;nowickiej.rozne razem-y..i inne takie..cos sie na pewno wymysli...

 9. taka opcja jest też jest możliwa...
  Kijowski jest teraz na "teście"   i albo wyleci albo będą dalej pompować
  - FIFTY Fifty ;)

 10. Strony