Eurowizja, czyli kwintesencja zgnilizny i paranoi lewackiej

Prześlij dalej:

Ludzie pytali, co mi strzeliło do łba, żeby sobie włączyć telewizor na kanale Eurowizji i jak to w ogóle można oglądać? Jeśli chodzi o pierwszą cześć pytania, to odpowiadam, że nic mi nie strzeliło, ale z pełną premedytacją zabrałem się do rzeczy, bo wiedziałem, że znajdę tam prawdziwą ucztę dla socjologa. Natomiast druga cześć pytania jest trudniejsza i zawiera uzasadnione wątpliwości. Lekko nie było, to chyba jasne, nie ma jednak innego sposobu na pozyskanie dowodów na zgniliznę i paranoję lewackiej Europy, niż zapoznanie się z, że tak powiem, materią badawczą. W każdym wymiarze konkurs Eurowizji pokazał w jakim miejscu obłędu się znaleźliśmy i końca niestety nie widać. Takie żarty z uczestników, które sprowadzają się do ustalania, czy to baba, czy chłop, stały się normą. Prawie nikogo nie zaskakuje, że znów mieliśmy pokaźną reprezentację seksualnych rewolucjonistów, przywykliśmy do widoku facetów z cyckami. Nie inaczej to wyglądało od strony rasowej i narodowościowej, ale tutaj doszło do wyraźnego postępu paranoi. Cudem i w ostatniej chwili Eurowizję przegrała Chinka reprezentująca Australię. Kto nie oglądał pewnie się popuka w czoło i stwierdzi, że autorowi wszystko się pokiełbasiło. Kiełbasa też była, ale rok temu, w tym roku Chince z Australii zbrakło parę głosów, żeby wygrać konkurs europejskiej piosenki. Co ciekawe (?), w takim przypadku organizatorem następnego konkursu nie byłaby Australia, czy Chiny, ale kraj europejski wskazany przez Chinkę z Australii, czy jakoś tak. Ostatecznie wygrała Jamala. Skąd? No raczej nie za Azerbejdżanu, wyraźnie słychać, nieco gorzej widać, że pani Jamala to z krwi i kości Ukrainka. A tak naprawdę Tatarka urodzona w Kirgizji i mieszkająca na rosyjskim Krymie. W zaistniałej sytuacji jasne jest, że przyszłym roku to w Kijowie odbędą się igrzyska, ale wcale nie jest pewne, czy organizatorem nie będzie Rosja.

Strony

34097 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

23 (liczba komentarzy)

 1. avatar

  Kto przywykł ten przywykł.

  Antropolog J. D. Unwin  stwierdził był, w 1934 roku, że:

  "Każde społeczeństwo ludzkie  może dowolnie wybierać albo manifestację wielkiej energii albo uciechę z wolności seksualnej. Faktem jest, że nie może robić obu rzeczy na raz przez więcej niż jedno pokolenie”

  By dojść do takiego wniosku przeanalizował seksualne zwyczaje  ~80 prymitywnych kultur jak i  te, w  państwach  i imperiach, zaczynając od Sumerów.

  BTW, cóż to się stało z ludem co wyrzeżbił był Kadżuraho?  

 2. Co dziać się będzie
  z takim gustem
  co nie nadąża za modą,
  i nie zachwyca go
  facet z biustem
  ani kobita
  z brodą?

 3. avatar

  czasem zdarza się dzieło sztuki, np

 4. avatar

  Zdaje mi sie, ze nastapil blad, bo wyswietla sie poltoragodzinny film Szkolna Jatka / Detention (2011)...

 5. avatar

  ?

 6. avatar

  czy facia z cycem...

 7. avatar

  Pochodzimy, jak się zdaje, od pra-małp, które to pra-małpy oprócz nas wyprodukowały także szympansy i bonobo. My, a homo-sapiensa mam na myśli, na grani i kiwamy się wte i wewte, a jako stworzenia społeczne kiwamy się, w przybliżeniu, całą społecznością. W fazie bonobo Sodoma i Gomora a 'szympansy' w podziemiu. W szympansiej fazie imperium jest budowane, 'bonobo' w lupanarze.
  Stąd, facio+cyc pod rękę z babą +broda to albo do cyrku i za biletem pokazywać albo normalka niewarta uwagi.
  Na uwagę zasługuje  okres przejściowy, gdy z pozycji 'skopanego szympansa' obserwujemy młode pokolenie w drodze do 'bonobo', stąd i film.

  W globalnej wiosce żyjemy a Japończycy bardziej wkurzeni stąd np. "Battle Royale" I i II.

  [paranoja on] Pojawia się pytanie czy/kto dorwał się do sterowania i w jakim celu? [paranoja off]

 8. avatar

  z czysta premedytacja nie ogladałem tego wyjatkowego eventu muzyczno-artystycznego..bo i po co?bałem sie tego blichtru;tej wspaniałej jednosci w imie wartosci ..ale czemu my sie wszyscy dziwimy?pan prezydent murzyn dostał nobla..ostatnio zaś własciciel ksiegarni i kierownik probuja nagroda imienia cesarza dointelektualizowac zdychajaca moralnosc..
  do wypelnienia sie wizji islamskiej rzezi na niespotykana skale;splądrowania rzymu;przemocy i gwałtów z przepowiedni fatimskiej zostało nam rok;minus dni dwa...

 9. avatar

  zyciezca zostanie syryjski uchodzca, ktory jak pozniej okaze sie byl bojownikiem ISIS i obcinal glowy lewakom z eurokolchozu :-)

 10. Strony