Żelazny elektorat PiS to mit. Tylko PO ma żelazne etaty!

Prześlij dalej:

Poza tytułem właściwie nie ma o czym pisać. Nędzna frekwencja i żadne ruskie serwery tego nie wytłumaczą. Żelazny elektorat PiS nie istnieje, z tych magicznych 30%, które nie mogą przebić szklanego sufitu, do urn poszła „mniejsza połowa”, reszta nie ruszyła dupy. Co to oznacza? Donald Tusk nie przypadkowo ogłosił zwycięstwo przed oficjalnymi wynikami, bo to tutaj właśnie mają zastosowanie ruskie serwery. Dostarczanie argumentów magikom musi się skończyć wyciąganiem królika z cylindra. Wyborca PiS przerzucał grillową z Tesco na ruszcie, a w tym czasie leming wie z czego żyje i rzuca wszystko, żeby pójść walczyć o siebie. Dalej mamy naprawdę dobre wiadomości. Nie zmieniam zdania, co do wyborców JKM i jego samego, ale im się chciało i oni zrobili swoje dla siebie. SLD dostał w zad i daj im Boże jeszcze więcej. PSL się przeczołgało i ten wyjątek wyłamuje się z radosnej reguły. PSL w europejskim wyścigu wpadło na metę rzutem na taśmę, co oznacza, że w samorządowych dostanie w okolicach 10% i o parlamentarne może być spokojne. Zupełnie inaczej sprawy się mają w przypadku „nowoczesnych”, którzy zdechli w mękach. Pajac z Biłgoraja wspomagany innymi babami z brodą odpadł w swojej koronnej konkurencji. Żegnamy pajaca. Plankton potwierdził, że jest planktonem, czas najwyższy na teleportację. Wyborcy ziobrystów, narodowców, PJN, PR powinni zrozumieć, że są tu lub tam. Tu znaczy po stronie mocy, tam kończą się marzenia. Rydzyk, nie ojciec, i nie Tadeusz, rozpieprzył co najmniej jeden zwycięski procent, tego nie jestem w stanie zrozumieć i mówię o wyborcach, bo Rydzyk to dla mnie zawsze był Boniecki. Chyba wszystko. Z jednej strony nie jest źle, z drugiej najgłośniejsi patrioci i antykomuniści obżerali się kiszką, gdy larum grano.

52798 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

70 (liczba komentarzy)

 1. Donaldino będzie się przynajmniej dłużej wykrwawiał. Po drugie - po kiego grzyba PiS-owi zwycięstwo na poziomie 33%? Musi być minimum 51, co w obecnych warunkach medialnych jest nie do zdobycia. Musi coś pierdyknąć, a zdrowo...

 2. :(

 3. nigdy nie jest za późno. W dobie obecnie trwających przemeblowań w geopolityce wszystko jest możliwe. Nie ograniczajmy się do własnego podwórka, ok?

 4. podworka, bo nie mozna ograniczac sie do czegos czego nie ma.

 5. avatar

  Władimir przybędzie tu na białym koniu i zrobi porządek po prawej stronie Wisły.
  A Aniela stanie z jego lewej strony, na lewym brzegu! W ten sposób dopełnią się żywotne interesy Niemiec i Rosji!

 6. w Europie rzeczywiscie cos ruszylo, w Europie. Nie w kuricy:(

 7. A widziałeś jakąś kampanię?
  Ja nie zauważyłem.
  Za co oni q....a biorą pieniądze.....

  Pozdrawiam,

 8. avatar

  Zaskoczę Cię, ale nie uważam, żeby kampania była zła. Normalna, nawet przyzwoita. "Naród wspaniały tylko ludzie kurwy".

 9. "Efekt będzie taki jak zawsze. JKM nie przekroczy progu, a głosy zostaną scedowane na największych „reżimowych” szkodników, czyli PO i Europa Plus Kalisz".
  Źródło: http://www.kont...
  Nie będę tego komentował.

  Oczywiście mnie też martwi zwycięstwo PO. Prawie tak samo, jak drugie miejsce PiS. Niestety Polacy potrzebują jeszcze 15 lat, aby łaskawie dojść do wniosku, że między tymi partiami, z punktu widzenia interesu polski wewnątrz i na zewnątrz, nie ma żadnej różnicy.

  Wynik ludowców zaskakujący.

 10. avatar

  Dlaczego nie chcesz komentować? Byłem pewien, że JKM wejdzie, więcej niż pewien, tylko robiłem wszystko, żeby cały plankton nie wszedł. Mimo wszystko lepszy jest JKM od rewersu, czyli JP.