Prześlij dalej:

Pewnie, że będę prezentował kolejną spiskową wersję wydarzeń, a tak naprawdę wywalał kawę na ławę. Jarosław Kaczyński pojawił się na kongresie Solidarnej Polski i wsparł Zbigniewa Ziobro. Działo się to w tym samym czasie, gdy Czerepach i były Andrzej Duda leczyli kompleksy i truchleli przed połajankami Agaty wspomaganej przez Zofię. Takie pospolite lęki chłopięce, niestety ze szkodą dla spraw najwyższej wagi. Tak, czy siak, komunikat ze strony Kaczyńskiego poszedł jasny i dobitny. Jaki by ten Ziobro nie był, ile ambicji by w sobie nie miał, to po pierwsze nie zaszkodził sprawie, po drugie w każdej chwili, na wypadek erupcji wody sodowej, jest do odwołania.

Taki sam gest Kaczyński miał wykonać wobec Jarosława Gowina, ale tu się szybko plany pozmieniały. Śmiesznie się złożyło, ponieważ sam jestem „zmożony przez wirusa”, kaszlę, prycham, wierci, mnie w nosie. Normalna rzecz o tej porze roku, ale jak widać funkcjonuję, pomimo przykrych zapachów, jakie wydzielam otworem gębowym, po aplikacji połowy główki czosnku. Przeziębił się Jarosław Kaczyński? Nie mówię nie, miał prawo. Tyle, że widywałem Kaczyńskiego przeziębionego i w bardzo marnej kondycji fizycznej, a jednak na posterunku trwał. Usprawiedliwienie nieobecności na imprezie, którą Gowin z takim hukiem zapowiadał, to jest dowcip i wskazanie miejsca w szeregu. Rozumiem złamana noga, atak wyrostka, ale przeziębienie? Uznaję tę dyplomatyczną chorobę za sadyzm, co się Kaczyńskiemu, wbrew powszechnym zarzutom, bardzo rzadko zdarza.

Jeśli cokolwiek mogło przykuć uwagę na imprezie Gowina, to wyłącznie honorowa wizyta Jarosława Kaczyńskiego. Niestety przeziębił się, ale to jeszcze nie koniec sadyzmu. O chorobie Jarosława poinformował Adam Bielan, członek partii Gowina, jakkolwiek ona się tam teraz nazywa, czy będzie nazywała. Przypadek? Nie sądzę! Adam Bielan siedzi w partii Gowina już tylko dlatego, że dla PiS w takiej roli jest bardziej przydatny. Gdyby się Gowin zechciał obrócić na pięcie, Bielan będzie pierwszym, który zejdzie z kanapy i pociągnie za sobą innych. Jednym zdaniem, dyplomatyczne L4 plus informacja przekazana przez Bielana, składają się na prosty przekaz. Rób sobie, co chcesz kolego Gowin, zakładaj partię, powiększaj elektorat, odstawiaj inne cuda, ale pamiętaj, że my pamiętamy… kogo podstawiłeś byłemu Andrzejowi Dudzie do pisania ustaw.

Zero zaufania, zero poważania. Będziesz głosował jak trzeba, to się w koalicji i na nieprzyzwoicie wysokim urzędzie utrzymasz. Zaczniesz kombinować, to wylecisz i zostaniesz sam. Tyle z choroby Jarosława Kaczyńskiego wynika i tak oto uzyskujemy kupę śmiechu zwłaszcza w kontekście innych teorii spiskowych krążących po sieci. Ostatnio zapanowała straszna moda na „ustawki”. Najgłupsza „ustawka” ma dotyczyć ukartowanej gry PiS i byłego Andrzeja Dudy, druga w kolejności to właśnie „ustawka” Kaczyńskiego z Gowinem. Kto zna Prezesa chociażby z pilnego studiowania jakości polityki, jaką uprawia, ten wie, że nie ma mowy o jakimkolwiek wzmacnianiu, czy głaskaniu Gowina po tym, co Gowin zrobił w sprawie ustaw. Nie wynika to z żadnej zemsty, ale z banalnej politycznej reguły. Odpuścisz raz, to cię zjedzą, wejdą na głowę i będą chcieli więcej.

Strony

18006 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

12 (liczba komentarzy)

 1. kiedy talibowie zgodnie z prawem obowiązującym w afganistanie, demontowali figury religijne buddy, to było barbarzyństwo i zezwierzęcenie. Kiedy Prezydent Macron będzie skuwał krzyż z figury JP II, to będzie najwyższa forma cywilizacji. 

  Masoni panicznie boją się się krzyża. I reakcji ludzi. gdyby udało sie wokol figury JP II okaleczonej przez masońskich talibów zasadzić las krzyży i obudzić ludzi do działania....

  kilka miesięcy temu ostrzegałem Prezydenta Dudę, że uzależnianie się od doradców i tworzenie faworyt szkodzi urzędowi.

 2. ale jakaś porządna opozycyjna partia by się przydała, zamiast totalnie durnej opozycji

  może Morawiecki Starszy?

 3. avatar

  Grypę traktowałbym poważnie. Tylko spirytus+ sok z cytryny, 50/50, mieszamy i pijemy, możemy z lekarzem coby nie zachorował. 

 4. Wystarczy askorbinian sodu co 30 minut do godziny i lampka pysznego winka. Powtarzamy do ustania objawów chorobowych:)

 5. avatar

  Pozostanę przy naturalnych produktach.

  BTW, przy grypce smak się zmienia, nie ma mowy o pyszności.

 6. Witamina C jest naturalnym produktem. Produkt otrzymany z fermentacji winogron również:) Odpowiednie spożywanie powoduje, że wirusy naturalne i dyplomatyczne przechodzą w ciągu 24 godzin.

 7. avatar

  Askorbinian sodu produktem chemii jest. Sok z cytryny nie. W połączeniu z alkoholem tworzy się ester, wypijamy 0,5l i lulu. Jutro zwykle OK i bez kaca.

 8. cmss.

  ;)))

 9. Droga Matko! Gorączka jesteś!

  Jeżeli podają, że Prezes ma grypę, to najpewniej ją ma. Porównywanie tej groźnej dla starszego człowieka choroby do własnego przeziębienia jest absurdalne. Dobrze, że Pan Jarosław przestrzega zaleceń lekarzy!  Życzmy szybkiego powrotu do zdrowia i do nas!

   

 10. Tak jest!

  Jest Nam i Polsce bardzo potrzebny!

 11. Strony