Druga runda. Globaliści kontra Trump...

Prześlij dalej:

Kto powiedział, że polityka jest nudna? Amerykanie obserwujący prezydencką kampanię wyborczą 2016 r. nie potrafią powstrzymać swoich emocji. Zakończyła się właśnie druga runda zmagań ociekającej hipokryzją i cuchnącej korupcją demokratki Hillary Clinton z niezależnym i nieobliczalnym, byłym lowelasem i celebrytą, obecnie będącym ostatnią nadzieją odrzuconych konserwatystów, samorodkiem Donaldem Trumpem.

Pojedynek poprzedziło klasyczne wyniszczające bombardowanie  Trumpa przez wyspecjalizowane w czarnym PR-rze jednostki politycznych snajperów propagandy obozu Hillary Clinton, w którym zarzucono główne media odłamkami “brudnych” erotycznych wypowiedzi Trumpa sprzed ponad 10 lat. Atak był wielokrotnie powielany przez elektroniczną kawalerię powietrzną obozu Hillary w wielu stacjach telewizyjnych. W mainstreamowych mediach zapanowała swoista psychoza, zwiastująca koniec demokracji i istniejącej politycznej kultury.

Przez moment wydawało się, że Trump nie zdoła już wydobyć się spod zwojów damskich staników i majtek pomieszanych z jego własnym samczym ego i Hillary zostanie okrzyknięta zwyciężczynią pojedynku jeszcze przed rozpoczęciem drugiej rundy.

Klęska jest zwykle sierotą, więc w mediach pojawiali się kolejni republikańscy politycy wypierający się jakichkolwiek sympatii i związków z Trumpem. Tutejszy marszałek Kongresu (speaker) Paul Ryan zapowiedział, że nie będzie odtąd uczestniczył w kampanii kandydata swojej partii, a tylko skupi się na popieraniu republikańskich kandydatów do Kongresu i Senatu. Znany konserwatysta, senator Mike Lee wprost zażądał od władz Partii Republikańskiej (GOP) aby pozbyła się Trumpa i na jego miejsce desygnowała obecnego kandydata na wiceprezydenta Mike’a Pence’a (jego wice miałby być dr Ben Carson),  wtórowało mu wielu.

Każdy kto obserwuje wzloty i upadki niesfornego republikańskiego kandydata na prezydenta przyzna, że ten facet “ma nabiał” i najlepiej odnajduje się w sytuacjach kryzysowych, kiedy decyduje się na atak (choć gorzej wypada, kiedy zaczyna się tłumaczyć). Tak więc wszystko jeszcze jest przed nami...

Tuż przed II rundą, Trump zaprosił reporterów na mini-konferencję, na której zamiast tłumaczyć się ze swoich popędliwych rozerotyzowanych wypowiedzi, zaprosił kilka pań (Juanita Broaddrick, Kathleen Willey and Paula Jones), które były ofiarami brutalnych “zalotów” męża Hillary, byłego prezydenta Bill’a Clintona. Jedna z nich przypomniała, że została brutalnie zgwałcona przez ówczesnego prokuratora generalnego stanu Arkansas, Billa Clintona. Pozostałe panie również podzieliły się swoimi historiami z seksualnie rozwichrzonym byłym prezydentem USA. Wszystkie podkreślały aktywną złowrogą rolę Hillary w zastraszaniu i zamykaniu im ust.

Strony

4370 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Jacek K.M.

Autor artykułu: Jacek K.M.

11 (liczba komentarzy)

 1. avatar

 2. avatar

 3. avatar

  Każdy cię obrabuje. To by była druga różnica między Polską a USA
  U nas to jeszcze nic. Im dalej na wschód, tym lepiej.

  http://www.mone...

  I coś do przegryzienia do poduszki

  http://kafeteria.pl/styl-zycia/chinska-zywnosc-w-naszych-sklepach-dlaczego-trzeba-jej-unikac-a_10464

 4. avatar

  jako fakty. Możliwe, że czas tak przyspieszył, że forsa już nie potrzebuje pracy by reprodukować się.

 5. avatar

  że pieniądze się biorą z bankomatów. My, starzy wiemy, że z mennicy, oraz wytwórni papierów. Bankierzy, że z zapisów na kontach.

 6. avatar

  Ale Wrotki bdelloidalne, dla przykładu, mają się dobrze.

 7. Bez łaski. Dawanie pracy to szczególnie bezczelna forma rabunku. Montownie i biedronki nic tylko dają pracę za miskę zupy. Wypłata z której nie można odłożyć kapitału, tylko pomnaża ubóstwo kraju.

 8. avatar

  Kiedyś rozmawiałam ze staruszką,m która była dzieckiem robotników w fabryce Wedla. Powiedziała, że był żłobek, przedszkole, tramwaj, który woził dzieci do szkoły a latem kolonie nad morzem.

  I właściciele jakoś nie zbiednieli starczało na rozwój fabryki. Az do wybuchu wolności i objęcia władzy nad Polską przez Sowietów.

 9. Strony