Dorobek Jerzego O. na Woodstock 2015: materiały wybuchowe, nielegalna broń, narkotyki, gwałt, rozboje, kradzieże

Prześlij dalej:

Powstał raporty Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie, który podsumowuje „Przystanek Woodstock” 2015. Przypomnę, o czym pisałem od dawana, że na tej imprezie masowej organizowanej w skandalicznych warunkach, rok rocznie dochodzi do takich naruszeń prawa, że każdy inny organizator poszedłby dawno siedzieć. Przytaczałem fakty, dowody, raport NIK, relacje świadków i za każdym razem byłem nazywany „hejterem” albo wariatem. Chyba najwięcej „dowcipów” słyszałem w związku z alarmami, które rozsyłam od dwóch lat, a dotyczą one materiałów wybuchowych masowo wygrzebywanych z terenu, gdzie jest organizowany festiwal. Równie „dowcipnie” komentowano moje ustalenia, że pod wpływem narkotyków i alkoholu dochodziło do kręcenia amatorskich filmów porno. Lekceważące i butne wygłupy wyznawców Jerzego O. doprowadziły do tego, że pobudzeni, naćpani i uchlani „uczestnicy fantastycznej zabawy”, w tym roku zgwałcili dziewczynę, według mojej wiedzy, jeszcze ostatecznie nie potwierdzonej, był to gwałt zbiorowy. Pisałem też o permanentnym łamaniu ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych poprzez zaniżanie liczby uczestników i tym samym niezbędnej ochrony. Podawałem przykłady na liczne kłamstwa organizatora Jerzego O., który w zgłoszeniach imprezy potrafił bezczelnie nakłamać, wskazując na 110 tysięcy uczestników, a ze sceny krzyczeć, że przyszło pół miliona ludzi. Wszystko grochem o ścianę, chociaż na „Przystanku Woodstock” z powodu rażących błędów organizacyjnych umierali ludzie. W 2014 roku pod główną sceną skatowano na śmierć chłopaka. Nie ogrodzony i nie monitorowany teren imprezy masowej jest jednym wielkim rynkiem narkotykowym, dopalaczowym i alkoholowym.

Takie były i są „rojenia” Matki Kurki, no to teraz zapraszam do lektury raportu sporządzonego przez „oszołomów” z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim. Podstawowe dane podaje w skrócie. Jerzy O. zełgał dwa razy, raz w pozwoleniu wskazując na 110 tys. uczestników i od kilkunastu lat łże tak samo, drugi raz krzycząc ze sceny: „jest nas 400, 500 tysięcy”. Policja podaje 210 tysięcy uczestników i twierdzi, że organizator w ogóle nie prowadzi żadnych statystyk. Według „oszołomów” z KPW Gorzów doszło do wielokrotnego złamania ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych i to w obszarze najcięższych i najniebezpieczniejszych naruszeń. Dalej piszą „oszołomy” o posiadaniu materiałów wybuchowych, wykopanych na terenie imprezy i posiadaniu nielegalnej broni. W sumie odnotowano 173 przestępstwa i 250 wykroczeń, w tym gwałt, fałszerstwa dokumentów, kradzieże, rozboje i 90 razy naruszono ustawę o przeciwdziałaniu narkotykom. A wszystko to na festynie ludowym organizowanym za pieniądze uzyskane ze środków publicznych, w ramach celu ustawowego fundacji WOŚP, którym jest „ochrona życia i zdrowia, szczególnie dzieci”. Reszta w dokumencie poniżej, natomiast ode mnie publiczne przyrzeczenie. Panie Jerzy O. idę po ciebie i nie spocznę, dopóki nie zobaczę cię w Krajowym Rejestrze Skazanych, za to i wiele, wiele innych. W sądzie będziesz musiał spojrzeć w oczy świadkom, którzy stracili dzieci na spędzie, przez ciebie organizowanym i zostali pominięci w „statystykach”.

raport.png

38468 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

15 (liczba komentarzy)

 1. avatar

  gratulacje dla gospodarza za ów dokument...
  najmocniejszy w nim jest chyba ten odreczny dopisek na dole
  sam dokument powinien miec moc wywracania krzesełek..w wielu gabinetach...bardzo mi sie spodobala obietnica zeznan swiadkow na procesie..moze to spowoduje lawine i pojawia sie nastepne osoby..poczekamy na ową rozprawe..juz na dniach..

 2. Nie lubię kadzić nikomu, mam zasze własne zdanie. Ale to co robisz Kurko, jest tym, o czym marzyłem od kilkunastu lat, żeby tą czerwną chołotę, spadkobierców Kiszczaka i Jaruzela wreszcie wysłać w niebyt. Raz żę podziwiam to co ryzykujesz, dwa że zgadzam się z tym co robisz. Ale gdybyś mógł, Matko, powiedz co skłoniło cię do tego, że z ciemnej strony mocy przyszedłeś aż tutaj?

 3. Po piątkowym wpisie poczytałem nieco twórczość MK z roku 2008 i przez czas jakiś byłem po prostu w szoku. No i jako nowy witam wszystkich z należnym szacunkiem.

 4. nawet kilkukrotnie i chyba nie tak dawno tutaj:

  //kontrowersje.net/17_wrze_nia_2015_roku_polacy_str_cili_z_coko_u_bolszewickiego_bandyt_genera_a

  Ja kiedys (pod koniec LO i w czasach studenckich) powtarzalem za Michnikiem jak papuga ODPIEPRZCIE SIE OD GENERALA ("bezkrwawa rewolucja", "czlowiek honoru"), rysowalem do NIE Urbana (jego graficy kradli moje pomysly) walac w KK jak w beben (walczylem z "ciemnota" ludu i "pazera Czarnych") itd. itp. Pozniej mialem "przerwe" na zalozenie rodziny i prace zawodowa i wierzac, ze zyje w wolnym kraju, wzialem sprawy we wlasne rece i o malo ich nie stracilem. Bylo to mniej wiecej (podobnie jak u MK) jakies 10 lat temu, czyli bedac w wieku chrystusowym, zaczalem baczniej sie przygladac rzeczywistosci w czym bardzo pomogl mi internet. Po przepracowaniu i przemysleniu wersji komuszej i post-komuszej w zderzeniu z faktami, nie pozostalo mi nic innego, jak przejsc na jasna strone mocy. Brzydze sie nieuczciwoscia, klamstwem, zlodziejstwem, przemoca, zbrodnia jakkolwiek patetycznie to nie zabrzmi. Dokonalem wyboru.

  W tej chwili nie chodzi o PiS tylko i wylacznie, bo wiele moich pogladow jest odmiennych, ale o pogonienie bolszewika ze sfery symbolicznej (ktora sobie zagarnal i gdzie sieje spustoszenie) oraz w miare mozliwosci z kazdej innej dziedziny zycia spoleczno-gospodarczego oraz o pogonienie "zlodziejstwa" nie wazne czy czerwonego czy tez tego z "opcji niemieckiej" (demontarz Polski). A w obecnej sytuacji tylko PiS ma taka mozliwosc przy wsparciu Polakow. Nadarzyla sie okazja i trzeba ja lapac. Bijemy sie o Polske!

  Czyli mamy takie fifty-fifty: pol zycia w komunie a pol w "wolnej Polsce". Wiek jest tutaj nie bez znaczenia. Pokolenie 40-latkow ktorzy sie wybudzili z czerwonego matrixu.  Lepiej pozno niz pozniej.

 5. się ponownie tylko po to aby potwierdzić: "Brzydze się nieuczciwością, kłamstwem, złodziejstwem, przemocą, zbrodnią jakkolwiek patetycznie to brzmi...". Nie jesteś sam, nie jesteśmy tylko my dwaj, są nas miliony....

 6. Ten drugi gość na zdjęciu też powinien mieć czarną opaskę na oczach.

 7. Bredzisław z Budy Ruskiej powinien nieć opaskę za machlojki w spółce ArtWoj, gdy był ministrem MON. Sprawę tak prowadzono {rozgrzany sąd?}, że się przedawniła.

 8. Jeśli to podziękowanie za zbiórkę do puch, to dlaczego nie ma na nim tych 10-14 latków, skoro oni stanowili trzon zbierających?
  2. Czy będzie kolejny raport policyjny (i będą podjęte stosowne działania karne), skoro organizator nie dopełnił warunków zgłoszenia? (ilość uczestników, ilość osób zabezpieczających, dostępność alkoholu, etc). Pytanie oczywiście retoryczne - nie będzie, choć powinien.

 9. Tylko żółte papiery mogą i uratują dupsko JO! On ma  już historię choroby  ,która  usprawiedliwi jego bezgraniczną miłość do cudzych pieniędzy .Była  już  pomroczność jasna ,teraz będzie pomroczność TĘCZOWA .

  Matka Kurka jest jak agent Eliot NESS ,który w filmie :"Nietykalni :"  zwraca się po wygranej w sądzie

    do Ala Capone i mówi o ciasnym kołnierzyku i czy go nie uwiera ? Ciekawe co powie MK Jerzemu ?
  Ja czekam na takie zakończenie i życzę tego MK!!

  15dni.

 10. Eeee.....tłumy były się bawiły luzik piwko ziółka muzyczka dziewczynki seksik cycusie na wierzchu błotko  mamusia w domku  ......pu miliona ...no kto tam był? nieświadome niczego ofiary owsianego?-to jedna sprawa
   Fascynująca niemoc" prokuratury -to druga sprawa.
  owsiany to owsiany.
  jest taki kraj w eurokołchozie który ma podobne problemy.tamtejsze" organizacje rodzinne" mam wrażenie mogłyby uczyć sie od "naszych".  tylko klimat mają fajniejszy.