Prześlij dalej:

Dziś o 2.30 w ramach obowiązków służbowych byłem zmuszony wysłuchać mowy końcowej Owsiaka na „Przystanku Woodstock”. Nazwałem to mową, ale był to czysty wulgarny bełkot, który w” Faktach TVN” przycięto do dwóch równoważników zdań, w których brednie i wulgaryzmy nie padły. I taka „zabawa” trwa od lat, pokazuje się chamstwo, prymitywizm i prowokacje Owsiaka jako miłość, tolerancję i walkę z „fochem”. Nie ma takiej bredni i takiej podłości, której nie popełniłby Owsiak, a zaraz po tym zasłonił się wielkimi ideami albo pomocą dzieciom. Dzięki takim agresywnym metodom sam sobie nadał status nietykalnego i co gorsze to naprawdę działa.

O 2.30 przez jakieś 15 minut słyszałem autentyczną mowę nienawiści połączoną z agresją w czystej postaci. Owsiak zaczął rzucać wulgaryzmami i frustracjami podburzał publikę i otrzymywał odzew. Po pierwszym ataku furii wywołanej decyzją o warunkach organizacji imprezy masowej, którą wydał Burmistrz powiązany z SLD, nie władze PiS, z publiczności poleciały może nie chóralne, ale wyraźne okrzyki: „jeb.ć PiS, jeb.ć PiS”. Sam Owsiak krzyczał: „pierdo…ć polityków” i natychmiast dodawał o jakich polityków chodzi: „nie jestem, kur.a, najgorszym sortem”. Na scenie siedział też drugi solista „KOD kapeli” niejaki Piotr Bukartyk. On poszedł jeszcze dalej, najpierw skomentował „jeb.ć PiS” w taki sposób: „Tylko przez grzeczność się do Państwa nie przyłączę”. Dalej poszło równie „zabawnie”: „Następny Woodstock zrobimy na Wiejskiej”. Co najmniej 15 minut tego typu wypowiedzi i może ze trzy zdania nadające się do zacytowania w mediach publicznych, które wykorzystał TVN.

Prócz totalnie agresywnego chamstwa, połączonego z podburzaniem ludzi do nienawiści, na „Przystanku Woodstock” Owsiak w swoim chamskim stylu zaatakował Krystynę Pawłowicz. Zrobił to na najniższym poziomie, jeszcze niżej niż to, co robił wcześniej, chociażby organizując „konkurs” pod tytułem „Ruch Wypie.dolenia Krystyny Pawłowicz w Kosmos”. Wypowiedź w pralni mózgów zwanej ASP, przekroczyła wszystkie granice zarezerwowane dla ludzkiej godności. W każdym postępowaniu o naruszenie dóbr osobistych, znieważenie i zniesławienie, sąd bierze pod uwagę motywacje i intencje osoby, która dopuszcza się bezprawnych wypowiedzi. Głównym kryterium jest zamiar poniżenia, szczególnie na forum publicznym. Owsiak atakując Pawłowicz dokładnie to chciał osiągnąć i doskonale wiedział jak to zrobić. Cóż bardziej „oryginalnego” niż zalecenie seksu „singielce” i to takiej z ciemnogrodu, „brzydkiej”, „pisowskiej starej pannie”? Patrzcie na tę Pawłowicz, niech ją w końcu ktoś przeleci, to może zmądrzeje! Nic innego Owsiak do kobiety, której nienawidzi nie powiedział, on to tylko ubrał swoje chamstwo w inne słowa, zresztą niewiele się różniące od powyższego skrótu.

Strony

34592 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

9 (liczba komentarzy)

 1. Czy ze strony polskich feministek ( w przewazajacej wiekszosci singielek ) , pojawily sie jakie glosy potepiajace tego typa ??! . W takiej Ameryce czy innej Szwecji , facet bylby skonczony w karzdym wymiarze ! Dokonano by na nim psychicznej kastracji , przeklinal by dzien w ktorym wypowiedzial te slowa . Snul by sie po oplotkach wspolnoty i na kolanach prosil o milosierdzie .

 2. całe szczęście że Prezydent lubi Owsiaka, na pewno znów da mu w prezencie swoje narty, a Pierwsza Dama fotografię...  ;-)

  ...

  po prostu układ sił jest taki, że nie ma możliwości ukarania Owsiaka ani innych aferzystów za cokolwiek co zrobili złego - a zrobili  duzo rzeczy niezgodnych z prawem

 3. ...mogą być narty. Najlepiej z dedykacją:   "ZJEŻDŻAJ"

  ...Na marginesie:  taka recydywa nie powinna skutkować zaostrzeniem kary?

 4. Gospodarz chyba dalej nie zrozumiał, że A.Duda jest prezydentem Ubekistanu (czego drobne dowody dawał od dawna), bo pisze coś na TT o "szorstkiej przyjaźni". A.Duda uratował SN w obecnym składzie i nic Owsiakowi i jeszcze gorszym typom od niego nie będzie (myślę np. o tych z Fundacji Otwarty Dialog, bo to jest akurat na czasie) - płk A.Lichocki chodzi po wolności, mimo wyroku 4 lat bezwzględnego więzienia, tygodnik "wSieci" musiał dzięki jakimś działaniom SN, mimo wygrania prawomocnie jakiś tam procesów, znów zmienić nazwę na "Sieci" pod dyktando Hajdarowicza. Nie wiem, jakie plany (i świadomość sytuacyjną) ma Nasz Najważniejszy Sojusznik, ale chyba powinien przestraszyć A.Dudę bardziej, niż pani Merkel i pan Macron. Może też powinien przestraszyć kilkudziesięciu posłów, żeby znalazło się stałe 3/5, które będzie odrzucało weta PAD - to tak w ramach powolnego degradowania jego znaczenia.

  EDIT: PS  https://twitter.com/SciosBezdekretu/status/894134202547007488

  Realny bilans 2 lat :kontynuacja"komorowszczyzny",ataki na ,ukrywanie Aneksu WSI,blokada tzw.reformy sądownictwa

 5. MK - Dziekuje za Wspaniala Notke!

  Przetracic kregoslup temu lewackiemu scierwu... i niech juz wiecej sie nie POdniesie!

 6. Podoba mi się Przystanek Woodstock i jestem pod wrażeniem postawy kibiców Legii... Chciałbym uczestniczyć w jednym i drugim... Kim jest Owsiak i co to jest UEFA - mam w dupie... Jutro skończę dwadzieścia lat, a pojutrze będę już stary.

 7. Czyli jest Pan typowym IGNORANTEM. To nie grzech, ale wstyd. Pozdrawiam.

 8. Jakim typem Pan jest? Proszę napisać, to nie jest chyba wstyd.

 9. Rzekłbym, że nietypowym. Pozdrawiam

 10. Strony