Prześlij dalej:

Po pierwsze Żyd i każdy atak będzie mógł odeprzeć antysemityzmem. Po drugie ateista, to się nie da oblepić moherem. Po trzecie pracował w GW i większego głupstwa już zrobić nie może. Po czwarte pracuje u Karnowskich, a syn u Sakiewicza, to połączy wiecznie skłóconą prawicę. Po piąte Kaczyński uznał Wildsteina za zbyt miękkiego, co się przekłada na człowieka „środka”. Po szóste, każdy, byle nie Kurski! Kochani moi, do takiego doszliśmy etapu dziejowego, że przedstawiając człowieka przez duże „CZ” muszę się uciekać do dziwnych zabiegów, żeby nie pisać kto mi płaci za sianie fermentu. Kłamać nie umiem, to napiszę prawdę, płaci mi Gazeta Polska (powiedzmy) i ostatnio Fronda.pl zawarła umowę. Ostatnia uwaga wbrew pozorom nie zalicza się do wygłupów, jak te uwagi na wstępie, bo każdy patrzy, żeby nie stracić i w takich warunkach wykuwają się prezesi.

Przysięgam na wszystkie świętości, że nie wiem komu się tym tekstem narażę, naprawdę nie mam pojęcia, jakie układy obowiązują w prawicowych koteriach medialnych, wiem tylko, że tych koterii jest mnóstwo. Każda zmiana kadrowa w TVP będzie komentowana dokładnie pod takim kątem. Obojętnie czyj głos z prawicowej strony usłyszycie zapamiętajcie sobie, że chodzi o kasę i władzę z „dobrą zmianą” na ustach. Za chwilę odbędzie się casting na nowego prezesa TVP, o ile nie nastąpi kolejny nagły zwrot akcji o co w medialnych biznesach nie trudno. Proszę mnie nie pytać skąd wiem o roszadach, wiem i nie mogę powiedzieć, poza tym, że zewsząd płyną sygnały. W takich sportowych okolicznościach wyścigom w odmienianiu Boga, Honoru i Ojczyzny nie będzie końca. Wszyscy kandydaci i wszystkie środowiska rzucą się na służbę Ojczyźnie.

Wszyscy z wyjątkiem Bronisława Wildsteina, który mi nie płaci, którego nigdy w życiu nie widziałem na oczy, a popieraniem Jego kandydaturę na szefa TVP nie bacząc na własne powiązania. Wszyscy też dostaniemy w dupę, jeśli „dobra zmiana” nie zbuduje normalnych mediów. Dłużej tego szmalcu propagandowego, w którym rzeźbi Kurski, tolerować nie można. Nikt mnie nie przekona, że robienie gorszego TVN w słusznej sprawie jest lekarstwem na całe zło. Pierwszy serwis informacyjny, jaki pokazała Paczuska w Wiadomościach był genialny, stare BBC, dalej było tylko gorzej i mam prawie pewność kto te scenariusze pisał. Odpalam telewizor o 19.30 i brakuje siły by dotrwać do końca, chociaż gołymi rękami dusiłbym najgorszy sort. Pokazanie całego syfu, jaki nas otacza i zwrócenie uwagi na rzeczy dobre, wymaga odrobiny inteligencji, polotu i poczucia smaku, jak mawiał poeta.

Kurski proponuje nam „leninowską kurtkę”, to nie jest żaden antyTVN, to jest Gazeta Wyborcza w lustrze. Tematem numer jeden TVP Info i Wiadomości jest posada Kurskiego i ten brat GW wie co w trawie piszczy, na ostatnią chwilę zmienił sobie posadę z prezesa na menadżera. Podpisując umowę sam ze sobą zarobi Kurski w trzy miesiące tyle, co przez rok i to pokazuje po raz setny kim jest ten typ i dlaczego nie może dłużej zatruwać powietrza. Czy Bronisław Wildstein będzie lekiem na cało zło? Taki się jeszcze nie urodził, ale jedno jest pewne. Nie pamiętam sekundy, w której Wildstein żebrałby o posadę albo się szmacił dla kasy i kalkulował kto mu płaci. Kopnął GW prawie na początku tego oszustwa, gdy zrozumiał czym to jest i kto tam pracuje. Wyniósł kody z IPN i tym razem wyleciał z „prawicowej” roboty. Nie dał się uziemić politycznie samemu Kaczyńskiemu, chociaż żadnej krzywdy nie zrobił tamtej zmianie.

Strony

29009 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

10 (liczba komentarzy)

 1. Popieram, chociaż synek mnie drażni. Straznie drażni.

 2. Bardzo lubię Bronisława Wildsteina, ale jak z jego zdrowiem? Sam z pół roku temu mówił, że nie jest różowo...

  Propozycja Krzysztofa Skowrońskiego też wydaje mi się przyzwoita.

  Kilka moich słow o TVP (epitety muszą być, nie da się bez epitetów): TVP Info mimo rosnącej oglądalności ja daję radę oglądać maks. 20 minut dziennie - dłużej tego badziewia nie wytrzymuję. Wiadomosci TVP nie oglądam od marca (Faktów TVN nie widziałem od grudnia 2012 czyli słynnych kłamstw Wiertniczej po konferencji Irka Szeląga w sejmie). 

  Na Woronicza pracuje nieprzebrane morze debili i lanserów. Taki jeden prowadzący cymbał w Info (siwiejący, w wieku tak na oko 45 lat) nie może być tam z innych przyczyn niż po znajomościach - chyba nazywa się Rykowski. Takich Rykowskich jest tam wielu. Anita Gargas trzyma poziom - to jeden z nielicznych wyjątków. O porządnym dokumencie w TVP nikt nie słyszał, publicystyka też fatalna.

  W TVP siedzi niejaki Kurzajewski - kiedyś szwagier groził do telewizora, że pojedzie do stolicy "j...ąć tego pedała" - to dość powszechna opinia o tym bałwanie. Największą komuną w Polsce wcale nie jest Czerska i Wiertnicza tudzież dom Moniki Jaruzelskiej - czystą czerwoną zarazą jest redakcja sportowa TVP. Szaranowicz i Szpakowski za swoją robotę powinni od dawna siedzieć. Za tymi sześćdziesięcioparoletnimi błaznami dzielnie podąża prawie cała reszta redakcji. Gdy trwają Igrzyska Olimpijskie TVP wysyła debili pokroju Bogusia Soleckiego czy Olka Dzięciołowskiego, a ze studia w Polsce np. strzelectwo komentuje jedyny kompetentny - niejaki Jarosław Marendziak.

  PS. Nic mnie w Polsce tak nie wkurwia jak TVP. Nawet ZSL i niemieckie partie rzucone na teren Rzeczpospolitej czyli .N i PO wnerwiają mniej.

 3. rzeczywiście BW jest poważnie chory  a ta praca nie należy do najspokojniejszych i najlżejszych - dlatego nie wiadomo czy BW jest zainteresowany taką nominacją

  http://www.

  poza tym poprzednio jak PiS rządził JK nie był zadowolony z jego pracy i przyczynił się do zwolnienia go ze stanowiska - więc nie wiadomo czy go teraz zaakceptuje

  https://wpolityce.pl

  jak dla mnie do natychmiastowej  wymiany jest cała Rada Mediów Narodowych

 4. Między tamtą BBC, a dzisiejszą BBC jest chyba jakaś różnica. Marzenie o zrobieniu z TVP tej poprzedniej jakościowo BBC, to political fiction. Dla widzów nie będzie miało znaczenia kto pokieruje "naszą" telewizją. Nie ma drugiej osoby pokroju Mariusza Kamińskiego, a ten jest już zajęty.

 5. No ale jego syn już jest szefem publicystyki w TvP. Własne dziecko teraz krytykuje?
  Przecie Wildstein już był szefem telewizji. Były jakieś hece z jego powoływaniem i odwoływaniem. Czy wówczas TVP powalała jakością?
  Fakt, że Kurski się nie nadaje.

 6. Uwaga! przypominam ze jestesmy na wojnie!!!!! BBC bedzie wtedy gdy Polska bedzie Polaków. Teraz dozwolone sa wszystkie chwyty zgodne z obowiazujacym prawem. I wtedy to miooga nam naskoczyć!!!

 7.  

  to się dzieje "na żywo"  -  właśnie takiej żywej i wyrazistej telewizji potrzeba Polakom

  brawo P. Tomasz Sakiewicz -   http://niezalezna.pl

  a za jego godną postawę  pederasta  Rabiej grozi mu pobiciem  -  http://niezalezna.pl

 8. Czyli jesteśmy podobnego zdania, bo mnie się też jakiś czas temu tutaj w paru komentarzach ulało.

 9. Przymiotnik "chujowy" pasuje do wszystkiego co dotyczy telewizji publicznej, a zaczęło się od ch... reformy. Ch... reformę przygotowali ch... fachowcy i się zaczęło (początek był więc ch...). Bałagan będzie się pogłębiał, chyba że ktoś wpadnie na także ch... pomysł, by ten publiczny burdel wreszcie zaorać. 

 10. Wildstein nie nadaje sie.

  Bedzie walczyc z demonami rasizmu i antysemityzmu i olewac Polski Punkt Widzenie probujac stworzyc "obiektywna telewizje". 

  W swoim czasie bylem duzym fanem Wildsteina tylko sam mi sie odkolorowal rowniez jako szef TVP, zawiodl calkowicie jako promotor panstwowosci i polskosci.

  Za to kochal bic sie  na cepy z Lepperem i Giertychem. Cala reszta byla niewazna.

   

  Kurski jest paskuda i katastrofa.

   

 11. Strony