Prześlij dalej:

Za dobre wynagradzać, za złe karać! Od zawsze podoba mi się ta biblijna zasada i od zawsze stosuję ją, również wobec siebie. Portal wPolityce.pl popełnił błąd przy pierwszym artykule w sprawie inscenizacji TVN24, poszli na sensację i miało z tego wyjść zlecenie za 20 tysięcy, sfinalizowane przed przedszkolem, przez tajemniczych zleceniodawców. Była to oczywista bajeczka oskarżonego, którą się redaktorzy podniecili zupełnie niepotrzebnie, ponieważ każdy taki ślepy strzał uwiarygodnia „dziennikarzy” TVN. Była to zła publikacja i za to nagrodzić nie sposób, ale widać, że wnioski zostały wyciągnięte i następne artykuły trafiały w sedno.

Jedno zdjęcie operatora kamery „Superwizjera” TVN zrobiło zawrotną karierę w Internecie i właściwie żadnych słów nie trzeba dodawać. Wpolityce.pl parę słów od siebie dodało i to był potrzebny komentarz, za który należy się pochwała. Setki razy, dziesiątki autorów próbowało zdemaskować haniebne i obrzydliwe działania TVN związane z leśnymi urodzinami Hitlera. Prawie wszyscy, w tym piszący te słowa, próbowali rozkładać rzecz na czynniki pierwsze, wskazywać argumenty przemawiające za inscenizacją, odwoływać się do dziwnej chronologii i premiery prawie po roku od nagrania. Przekonywało to przekonanych, reszta patrzyła dość obojętnie. Niestety tak się porobiło w świecie medialnym i w świecie w ogóle, że krótki zwarty komunikat, który przekazuje jednoznaczną treść, stał się właściwie jedyną popularną formą przekazu. Dzięki temu wPolityce.pl zaprezentowało hit i narobiło odpowiedniego szumu.

TVN24 padł ofiarą własnej broni i nikt tu specjalnie nie zamierza się bawić w sentymenty. Tłumaczenie obrazu jednoznacznie kojarzącego się z oddawaniem hołdu Hitlerowi, że to było uwiarygodnienie się w ramach prowokacji, dolewa tylko oliwy do ognia. Niezwykle zastanawiające jest też, że to nie jest dziennikarz TVN24, ale operator kamery. W takiej sytuacji aż się prosi o pytanie, dlaczego inicjacji nie musiała przejść Anna Sobolewska, która rzekomo przeniknęła do „nazistowskiej” organizacji i tam się „legendowała”. Wydaje się oczywiste, że to nie operator Piotr Wacowski, tylko właśnie Anna Sobolewska, jak każdy nowicjusz, miała obowiązek zaliczyć coś w rodzaju chrztu bojowego. Póki co nikt zdjęcia z hajlującą Anną Sobolewską nie opublikował. Naturalnie nie da się na tej podstawie wyciągnąć wniosku, że takie zdjęcie nie istnieje, ale sam fakt, że do zdjęcia Wacowskiego było łatwiej dotrzeć jest bardzo intrygujący i wart zastanowienia.

Na pewno nie podzielam zdania, że kamerzysta TVN24 ochoczo wziął się za tę robotę, bo ma dokładnie takie skłonności. Nie wiemy, co nim kierowało lub kto nim kierował, pozostaje czytanie „mowy ciała”. Psychologię uznaję za czarną magię, ale intuicję zawsze szanowałem. Na moje oko to zdjęcie przedstawia człowieka w połowie przestraszonego okolicznościami w jakich się znalazł, a w drugiej połowie przyłapanego z rękami pod kołdrą. Nie widzę najmniejszej satysfakcji, czy naturalności na twarzy Wacowskiego, wygląda tak, jakby mu mama kazała wyczyścić toaletę i to nie po sobie, ale po dziadku. Gdybym miał zgadywać to zdjęcie powstało dla frekwencji. Co mam na myśli? Dość prosta zagadka, w całej tej imprezie zwyczajnie brakowało nazistów, przecież tam było kilku pajaców, a to trochę mało, jak na udowodnienie, że Polska nazizmem stoi.

Strony

Źródło foto: 
17566 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

11 (liczba komentarzy)

 1. avatar

 2. My tu gadu gadu a Rysio Petru powołał do życia nową jakość w polityce TERAZoczesną  ;) ;) ;)

 3. Teraz Nowośmieszna!

 4. TERAZ JA !

 5. avatar

 6. Sabotaż wykonany przez Sobolewską jest wymierzony przeciwko Polsce i nie ma nic wspólnego z wolnością słowa. Jest jawną dywersją powodującą wymierne straty. Dziwi mnie bierność naszego rządu. Bezradność rządu jest dla mnie zaskakująca.

 7. Też mnie dziwi ta bierność. Sobolewska stanęła po stronie Niemców, którzy toczą z nami wojnę hybrydową. Niestety rządzący nadal nie wiedzą że są ofiarami tej wojny.

 8. Już od wielu lat uczestniczymy w wojnie hybrydowej. 
  Tymczasem w Polsce brakuje stosownego prawa i procedur.

  Po co nam armaty i Amerykanie skoro pierwsza lepsza siksa, przy pomocy ustawki, potrafi rozpieprzyć nasz kraj.

 9. co ty powiesz.... nie wiedzą xD

 10. Prowokacja TVN z "urodzinami Hitlera" z maja 2017 roku, była przygotowywana dla uruchomienia ataku na Polskę w związku z pracami nad nowelizacją ustawy o IPN i ustawy reprywatyzacyjnej,

  Było to zamówienie żydowskich środowisk związanych z "Holocaust industry" wspieranych przez "Strategicznych sojuszaników" "dobrej zmiany" czyli USA(ustawa 447) i Izraela.

  W maju 2017 roku TVN należał (od marca 2015 roku) do amerykańskiego koncernu medialnego Scripps Networks International ze stanu Tennessee, który zarządzany był przez żydowskie instytucje finansowe jako akcjonariuszy koncernu ale prowadzone były już rozmowy na temat przejęcia SNI przez inny koncern medialny Discovery Communications, Inc.. Finalizacja przejęcia nastąpiła już w marcu 2018 roku i koncern przyjął nazwę Discovery, Inc. czyli już po uchwaleniu nowelizacji ustawy o IPN i rozpętaniu napaści na Polskę przez środowiska żydowskie i Izrael.

  Discovery, Inc. jest kierowany przez Davida Zaslava będacego prezesem (CEO) Discovery od 2007 roku z kontraktem do 2023 roku. Posiada 0.66% udziału w wartości Discovery, Inc.

  Jest on działaczem  USC Shoah Foundation i członkiem Światowego Kongresu Żydów, organizacji „głęboko rozczarowanej" projektem ustawy reprywatyzacyjnej, którą przygotowało MS.

  Globalne żydowskie banksterstwo z jadrem zlokalizowanym w USA jest elementem tzw. "deep state"(głębokiego państwa) stojacego za projektem NWO(finansowali rewolucję bolszewicką w Rosji) a Niemcy już od I WŚ są ich narzędziem wykorzystywanym dla jego realizacji(banksterzy żydowscy finansowali Hitlera, potem stali za projektem UE(niemieckiej UE) po II WŚ(realizacja planu paneuropejskiego Kalergi.

  Ostatnie podejście to był projekt EURAZJI czyli unii UE/niemieckiej UE i Rosji w czasie polityki resetu USA-Rosja w czasie prezydentury Obamy.

  TVN jest narzędziem środowisk żydowskich z Holocaust industry i NWO, które obecnie , po upadku projektu Eurazji, podjęły realizację projektu Trójmorza z Ukrainą i Polską jako przyszłe POLIN.

 11. Notkę @Mel każdy powinien brać zawsze pod uwagę. 

  Koncepcję NWO forsują obecne władze UE. Ideologia Spinellego jest dla nich bardzo wygodna, bo sprzyja zlikwidowaniu państw narodowych, wymieszaniu kultur, wprowadzeniu niepokoju i dezinformacji, by na końcu zarządzać poprzez terror.

  Wolę myśleć, że nieudolność polityczna naszego rządu wynika tylko z braku jego kompetencji.

 12. Strony