Czy świat pamięta o MH17? Niemcowa zapomni jutro! Polska zginie w tydzień!

Prześlij dalej:

Putin nie gra na kilku fortepianach, Putin uruchomił wojskową orkiestrę dętą i serwuje repertuar do wódki i kotleta, bawi się na oczach całego świata. Przez jedną jedyną chwilę, gdy się komuś pokrzyżowały interesy Rosja miała strach w oczach. Mam na myśli załamanie rubla, ceny ropy i giełdę, ale to się jakoś dziwnie szybko zaczęło prostować i znów stary kagiebista wrócił do pełnej formy. Nieustanne testowanie zachodu staje się nie tylko czytelne, ale bezczelne, kpiarskie i pozbawione jakichkolwiek parawanów. Nie lubię opierać opinii na jednej przesłance, bo bardzo łatwo się przerobić na błazna, dlatego początkowo nie wykluczałem, że zamach na Niemcowa mógł być zorganizowany przez frakcję KGB, która chce wymienić Putina na swojego cara. Jednak ta interpretacja wydarzeń straciła jakikolwiek sens, gdy się okazało, że Putin zadzwonił do matki zamordowanego, a na ulicach Moskwy nic się nie wydarzyło. Klasyka KGB, bandyta zabija, bandyta pociesza rodzinę, bandyta wskazuje na „podżegaczy”, którzy stoją za zbrodnią. Śmierć Niemcowa jest bliźniaczą pokazówką do tej zorganizowanej w Wielkiej Brytanii. Wtedy Polonem zabito wroga Putina, poddanego Jej Królewskiej Mości, na ziemi Jej Królewskiej Mości. Po zleceniu Ławrow jeszcze obsobaczył brytyjskiego dyplomatę i tak się zakończyły międzynarodowe relacje. Ile jeszcze się musi zdarzyć, żeby coś do tępych zachodnich łbów dotarło? Nieważne ile, 1000, 3000 morderstw, a nawet każdego dnia w Rosji mogą dziać się spektakularne zbrodnie i świat się nie ruszy, tego uczy historia i o tym wie Putin. Dziś Rosja spokojnie może połknąć całą Ukrainę, wszystkie kraje nadbałtyckie i sięgnąć po kawałek Polski. Żadne NATO i tym bardziej UE się nie wzburzy. Na naszych oczach buduje się nowy porządek świata, bardzo niebezpieczny porządek, w którym będą się liczyć tylko 4, 5 krajów. Chiny, USA, Rosja, Izrael (USA) i może Niemcy. O podziale zdecyduje jedno – siła militarna i potencjał ludzki, dlatego też Niemcy niekoniecznie się załapią.

Jeśli Niemcy nie zmądrzeją, co też dla nas nie jest dobrą wiadomością, bo oznacza powrót do myśli narodowej, czwartą siłą stanie się Państwo Islamskie zbudowane w Europie Zachodniej. Biorąc pod uwagę, że po jednej stronie mamy potężną siłę bojową i zdecydowaną na wszystko, a po drugiej zdegenerowane, zmanierowane i zdezintegrowane narody, które się zastanawiają w jakim stroju ma chodzić facet i w jakim baba, to wynik konfrontacji można obstawiać w ciemno. Nie wiem, co się stanie, ale z całą pewnością jesteśmy całkowicie zależni od kaprysów Putina i pozostawieni na żer podobnie, jak poprzednie połknięte bądź połykane państwa. Jakąś minimalną szansą byłaby zmiana władzy i próba dogadania się z którąś potęgą. Wielkiego wyboru nie ma, bo Rosję i Państwo Islamskie odpadają na stracie. Pozostają Chiny i USA albo Izrael (USA). Jak to z USA i innymi aliantami bywało, wiemy doskonale, starsi bracia nie nawiedzą z całego serca i maja biznesy z Putinem. Czy Chiny chciałby mieć w Polsce partnera strategicznego? Jako tranzyt do Zachodniej Europy może tak, ale realnie patrząc marnie to widzę. Modlitwa mickiewiczowska pozostaje – o wojnę powszechną prosimy Cię Panie. Z tym, że wojnę inną niż strzały z armat.

Strony

37481 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

29 (liczba komentarzy)

 1. Jedyna sensowna droga to powszechny dostęp do broni palnej dla zwykłych ludzi - system wzorowany na Szwajcarii. Niestety nasza klasa polityczna boi się tego jak ognia, ponieważ ludzie by się za nich wzięli.

 2. jak nawalony piwskiem Jozek czy Maniek, czujac patriotyczny obowiazek, wyciagaja z szaf bron. Zwlaszcza w sobote, po wyplacie 1500 plus trzy geby do wyzywienia.Bron nas Panie Boze.Jestesmy "troszeczke" innym spoleczenstwem, niz Szwajcarzy.

 3. vide ostatnia sprawka HSBC

 4. avatar

  Kusza też dobra XD

  http://www.yout...

  Podobno na WKU można się zgłaszać na szkolenia.

  D.O.G.

 5. Z tym, że zbytnie zaufanie do WKU - pełnego trepów po moskiewskich kursach i uczelniach - może się skończyć przerobieniem amatora szkoleń na pierwszoliniowe mięso armatnie.

  EDIT:
  Niedługo przyszło czekać na tzw. reality check
  http://niezalez...
  "Po informacji w mediach o przyjmowaniu zgłoszeń do odbycia szkoleń wojskowych, odwiedziłem w poniedziałek nasze WKU. I co się okazało? Nie mają pojęcia o takiej akcji"
  "Właśnie wracam z WKU, gdzie nic nie wiedzą o żadnych zapisach na ćwiczenia"

  i.t.d. i.t.p.

 6. Chyba od pierwszej wojny zaczeło się gadanie o absolutnej niezbędności mocarnego wujka któremu Polska będzie wiernie służyć w zamian za opiekę. Najdłużej i najkosztowniej odbyło się wujowanie ZSRR, które jakoby powstrzymywało Niemcy przed powrotem na niesłuszne tereny. Może i powstrzymywało, ale jakim kosztem!
  Czy inne mocarstwo będzie dla nas tańsze?
  Nie lepiej robić to co niemal wszyscy robią, czyli robić swoje, tylko dla siebie, i od chętnych mocarstw brać same podarki?

 7. A juści, że nasi 'żondzoncy do podarków chętni, a jeno koralikami i świeciłkami-zegarkami się zadowalają. 
  Żal żeś Pan to poruszył. Serce boli i kołacze, bo prawda taka właśnie jest! 

 8. avatar

  z kim? na Wiejskiej kneset w pałacu ukrainiec.A durnie siedzą i śmieją się z durnych kabaretów co Pietrzakowi czy Teyowi mogliby buty językami czyścić."Zamknąć się z dziećmi w domu pod pierzyną"

 9. "Niechaj narodowie wżdy postronni znają, kogo Lemingowie Polakom na urzędy wybierają".

 10. Świat zapomni, bo Borys Niemcow był nikim ostatnio. To zachodnie media wykreowały go na "lidera opozycji". Tymczasem opozycją w Rosji jest partia komunistyczna, o której w mediach cicho sza. Niemcow według wczorajszego felietonu to żydokomuna, taki "puławianin". A Putin to "natolińczyk", tylko że on stara się budować potęgę Rosji, a nie kraj rad.
  Niemcowa równie dobrze mogła odstrzelić USB albo CIA.

 11. Strony