Prześlij dalej:

Ile czasu minęło od wyborów europejskich? O ile mnie pamięć nie myli i szkoły nie brakuje, to dokładnie dwa tygodnie. W tym czasie zapanowało w Polsce prawdziwe pojednanie, prawie wszyscy zgodnie twierdzili, że Koalicja Europejska przegrała z wielu powodów, ale jednym z głównych była lewacka ofensywa, podgrzewaną ideologią LGBT. Doszło nawet do tego, że część dziennikarzy GW obwiniała Sekielskiego i jego film o pedofilii w Kościele. Nie żartuję, a kto nie wierzy w każdej chwili może sobie sprawdzić wypowiedzi tych samych „dziennikarzy”, którzy propagandówkę Sekielskiego na chama promowali.

No i co się dzieje po dwóch tygodniach? Całe „lepsze towarzycho” wchodzi w te same tęczowe buty i firmuję spęd zwany „Paradą równości”. Było więcej niż pewne, że w trakcie takiej „imprezy” dojdzie do rozmaitych ekscesów. W chlewiku zbudowanym na wszelkiej maści dewiacjach i akurat nie chodzi o preferencję seksualną, ale o publiczną ekspozycję własnej, za przeproszeniem, dupy, skandale są oczywistą składową. Z bardziej wyrazistych ekscesów wyborcy na pewno zapamiętają profanację mszy świętej i wypowiedź „osoby nieheteronormatywnej”, która nazwała Polaków głosujących na PiS „starymi ku*wami” i jeszcze liczyła na szybkie wymarcie „starych ku*ew”. Przy takich scenach, tęczowa aureola nad głową Czarnej Madonny, wygląda wręcz niewinnie.

Pomijając intencje, motywacje i zamiary, na końcu zawsze jest skutek, a skutek jest taki, że na przedniej platformie tęczowego tramwaju jechał Trzaskowski z Rabiejem, czyli rozpoznawalni politycy, w tej chwili już chyba jednej partii PO. Obrazki poszły w Polskę i tego, jak mawia młodzież się „nie odzobaczy”. W podobnych okolicznościach każdy szef kampanii wyborczej złapie się za głowę i krzyknie: „Co wy robicie, PO, co wy robicie?!”. Zaledwie 2 tygodnie temu, na podstawie wyników wyborów powstała słuszna diagnoza, że Polacy odrzucili wojnę ideologiczną sprowadzoną do rozporka i walki z Kościołem na poziomie gówniarza, który gwoździem rysuje karoserię samochodu. Wczoraj ci sami diagności popełnili te same, jak nie jeszcze gorsze błędy.

Tytułowe pytanie samo się narzuca, bo nie jest łatwo odgadnąć, co tymi ludźmi powoduje? Można być aż tak głupim i pchać się do świecy niczym ćma? Nie wykluczyłbym tego, ale z drugiej strony nie potrzeba inteligencji, wystarczy kawałek instynktu samozachowawczego, aby po przykrym doświadczeniu drugi raz gołym zadkiem na rozgrzaną blachę nie siadać. Samą głupotą raczej zachowania PO wyjaśnić się nie da, dlatego trzeba sięgnąć po uzupełnienie. Taka bezideowa zbieranina napędzana maszynką medialną ma rację bytu wyłącznie wtedy, gdy realizuje interesy poszczególnych „lobbystów”. Oni są głupi, to widać gołym okiem, ale jednocześnie ich głupotę podbija cała siatka zobowiązań wobec środowisk, od których całkowicie są uzależnieni.

Strony

Źródło foto: 
35861 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

18 (liczba komentarzy)

 1. Jak wspomniał w felietonie MK, nie ma się co dziwić zachowaniu Trzaskowskiego. Po prostu wykonuje on zadania postawione mu przez swoich promotorów z NWO. Podobnie będą się zachowywać lewaccy prezydenci innych dużych miast. Jak się kupiło psa, to trudno się dziwić że teraz szczeka.

  To, co może zrobić prawa strona, to przestać promować niektóre indywidua, takie jak powszechnie cytowany uczestnik parady. Premią za jego zachowanie jest darmowe publicity we wszystkich prawicowych mediach. W podobny sposób prawica wylansowała Jażdżewskiego, które jest naczelnym niszowego pisma o nakładzie porównywalnym do przysłowiowego Głosu Pszczelarza.

 2. Chcą dokonać krwawej rewolucji i zdobyć miasta duże i średnie tylko dla siebie. Czyli wywołać wojnę światopoglądowa i zrewoltowane masy. Wiedzą że nie mają innej metody na zdobycie władzy.

   

 3. avatar

  Chcą, to prawda, ale wygląda na to, że ta taktyka się nie sprawdza

 4. Wychodzi na to, że Tusk wrócił do koncepcji "drugiej Irlandii", ale jedynie na polu LGBTQ. Mać. I kto teraz powie, że kierownik nie realizuje obietnic? Albo przynajmniej nie stara się. Mać.

 5. No, dobra - to z zupełnie innej beczki.

  Po "filmie" tefauenowskiego knura, było trochę gadki na temat potrzeby zrobienia porządku z tym i owym. Było, ale się zmyło i co zrobiono? Ano dużo, żeby było tak jak było.

  I powiem wam, że jak tak patrzę na te spasione, fałszywe mordy z episkopatu, to od razu tracę resztki szacunku do instytuji, do której oficjalnie cały czas należę.

  To prawda, że czerwono-różowi z PO nie mając wyjścia brną po pas w brązowej mazi, ale co pcha hierarchów do niszczenia czegoś, co przetrwało 2000 lat. Niestety odpowiedź może być prozaiczna i wspólna z tęsknotą POkracznych działaczy - liczy się tu i teraz, czyli KORYTO+.

 6. A może Agentura+

 7. To są idioci, bez dwóch zdań ludzie bezdennie głupi, tępe dzidy/dzidki. Co jednak imo istotniejsze, to są osobniki mające wpojoną nienawiść, taką chorą, pierwotną, nad którą Tusk pracował od 2005 r., a obecna PO to kontynuuje. Oni wyglądają jak Cyby i są zdolni do najgorszego. Tę nienawiść widać również wśród niektorych aktorów /Janda, etc./, celebrytów i łachudrów z GW.

  Oby nikt nie ucierpiał, albo i co gorsza, bo wtedy czaskowski za to zapłaci... Tak zachowują się prawdziwi faszyści, tacy z wpojoną nienawiścią, jak Niemcy w III rzeszy.

  PO i jej przystawki są zdolne do podpalenia Polski, mając coraz większą świadomość, że nie będą więcej rządzić, tzn. kraść. To było i jest charakterystyczne dla bolszewickiej, ludobójczej szarańczy.

 8. Zmiany propedalskie wygrywa sie najpierw na ulicy a dopiero później (już znacznie łatwiej) w parlamencie. Oni maja w dupie PO Schetyny, którego, słusznie, uważają za homofoba. Pamiętam jak Clintonowie tutaj w USA byli ostro anty-LGBT (20 lat temu) Obecnie to najbardziej fanatyczni propagatorzy pedalstwa, zwłaszcza Clintonowa. Zapytani o ich stanowisko sprzed 20 lat z uśmiechem odpowiadają, że byli wtedy w błędzie ale już to zrozumieli i sie poprawili. Tutaj logiczne myślenie i uczciwość nie mają zastosowania. Politycy to wiedzą. Patryk Jaki(!)w czasie kampanii w Warszawie zaczął się umizgiwać do pedałów. Nie tędy droga...

 9. Rzeczywiście to wygląda jak konieczność rozliczenia się z zewnętrznych dotacji bez względu na to jak to głupio wygląda dla nas. Dla nas głupio, ale może zagranica się cieszy, cholera wie. Jednak grunt do takich wybryków jest dosć chłonny. Znaczna część narodu żywi głęboką niechęć do Kościoła. Dlaczego? Bo Kościół śmie się wtrącać w nie swoje sprawy, czyli śmie mówić co jest dobre, a co złe. Zamiast robić swoje. Czyli co robić? No, święcić jajka na Wielkanoc, i uświetniać imprezy rodzinne typu chrzśćiny, wesela, pogrzeby. Wszystko inne krajowi katolicy uważają za wtrącanie się Kościoła w sprawy prywatne.

 10. Odp.: oni są aż tak durni i nie mają innego wyjścią (mowa o PiS oczywiście):

  źródło: @PolskaLiderem

   

 11. Strony