Ch..j, dupa, kamieni kupa i ABW pod kontrolą Tuska – robię zamach na rząd

Prześlij dalej:

Będąc młodą lekarką, przyszedł był do mnie raz młody pacjent o imieniu Donald, z bliżej nieokreśloną dolegliwością roboczo zwaną Tuskiem. Tak, będę sobie robił jaja z najbardziej komicznego premiera w historii „25 lat wolności” i tym razem na okoliczność zamachu, który miałby pogrążyć w nieutulonym żalu zrozpaczony naród. Dziś media donoszą, że do jednego z mieszkań w Elblągu wparowało dwóch funkcjonariuszy ABW i rozpoczęło misję specjalną przetrząsając tornister zamachowca. Chciałoby się napisać, że to kolejny przejaw państwa policyjnego, ale jako stary recydywista, przed wydaniem wyroków, jednoznacznie stwierdzam, że to przejaw państwa komicznego. Funkcjonariusze ABW postraszyli jakiegoś nieboraka, ponieważ po roku od wpisu na „fejsie” dopatrzyli się znamion zamachu stanu. W tym samym czasie, bo 30 czerwca, Prokuratura Rejonowa Warszawa Mokotów analizując zawiadomienie w sprawie rzekomych SMS-ów do Kasi Tusk, w których autor obiecywał zabić mamę, tatę i kolegów taty, odmówiła wszczęcia postępowania z powodu braku znamion przestępstwa. Nie otrzymałem jeszcze tej decyzji na piśmie, ale kto ma ochotę może sprawdzić stan rzeczy na podstawie następujących danych: sygn. I DS 499/14, Prokuratura Rejonowa Warszawa Mokotów, tel. 22 217 13 12. Pojęcia nie mam jaka była treść wpisu na „fejsie” i nawet nie zamierzam dociekać, ponieważ w zupełności wystarczy mi zakres wolności słowa wyznaczony przez warszawską prokuraturę. Przychodzą takie dni, gdy człowiek chciałby sobie ulżyć patrząc na te wszystkie zdane egzaminy państwowe, postępy cywilizacyjne i zieleniejącą wyspę. Jedni idą się napić, drudzy tłuką żonę, a ja biorę sobie telefon i wystukuję SMS-y do Kasi Tusk:

a. „Twoje bękarty zdechną, a ty zostaniesz zabita, (tu jest niecenzuralne słowo...) rozszarpana na strzępy wraz z całą rodziną. Jesteście parszywym pomiotem smoleńskiego mordercy"
b. „Przekaż ryżemu kundlowi, że zostanie zabity za mord smoleński. Ty bezrobotna dziwko też zostaniesz zabita. I cała Wasza rodzina. Bo ścierwo ryżego kundla musi być wytępione do pięciu pokoleń”.
c. „Chciałem spytać, czy już wiesz, gdzie będziesz próbowała się ukryć i uciec, bo chyba świadoma jesteś, że jak kundlowi zdejmiemy ochronę, to i z was nikt nie przeżyje”.

Strony

19566 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

18 (liczba komentarzy)

 1. avatar

  dlatego śmieszności i żenadzie, którą stała się ta żałosna banda, próbują przeciwstawić strach. Niestety, procesy gnilne mogą jeszcze trwać dość długo :/

  Link do Twojej notki o "planowaniu zamachu" powinien być pod każdym tekstem z wydarzeń w Elblagu! :)))

 2. jest niekaralne?

 3. Zaje...ć ich śmiechem.
  Pozdrawiam

 4. Kilka miesięcy temu założyłem bloga tylko po to, aby ośmieszyć gminnego nabzdyczonego patafiana z mojej miejscowości. Dosadna zniwaga, publiczne ośmieszenie, wirtualna kastracja ujawniająca jego bezsilność, wykazanie umysłowej tępoty popartej przykładami, udowodnienie jego przestępstw
  urzędowych, wykazanie komuszej przeszłości ... Jako zykły obywatel nie miałem innej broni.
  Za kilka miesięcy będą wybory, interesuje mnie to jak zachowają się mieszkańcy. To jest mój test.
  Nie podaję namiarów, bo to nie jest istotne, chciałem tylko potwierdzić słuszność tezy.

 5. obecna prawa ręka redaktora naczelnego wyznaczyła dwa rejony ataku dla rządu:

  1. walka o wolność słowa i pierwsze co tu przychodzi na myśl, to że redaktor nie będzie mógł zobaczyć gołych *** w spektaklu o treści religijnej,no bo czy coś innego ogranicza wolność w Polsce?

  2. palenie czarownic ze szpitali, wreszcie jakiś sukces na odcinku służby zdrowia.
  Tu sie dołożył Miller, który uważa że lekarze nie mogą mieć moralności i człowieczeństwa, zapewne to samo dotyczy nauczycieli policjantów urzędników i profesorów, tylko powinni posłusznie wykonywać polecenia państwa, które zrobi z ludżmi - chociaż określenie czzłowiek jest terminem potocznym a nie prawnym więc ludzie nie istnieją - co mu się podoba.

  Kogo dziwi to że nie jesteśmy zaproszeni do pośrednicenia w rozmowach Rosji i Ukrainy, skoro Rosja próbuje obalić rząd Tuska. Po czymś takim zaprosiliby nasz rząd do mediacji?

 6. Był zdania, że demokracja stanowi wielki krok naprzód w historii ludzkości, ale nie jest jeszcze systemem doskonałym. Bo dopóki człowiek nie będzie mógł kierować się własnym sumieniem tak w życiu publicznym jak prywatnym, dopóty będzie rzeczą, marionetką, niewolnikiem państwa (Resistance to Civil Government).

 7. akurat historia z Chazanem może bardzo skutecznie odstraszyć ewentualnie sfrustrowanych wyborców PO, którzy być może i  zagłosowaliby na PIS. W ten sposób powstaje sufit, którego już żadna kolejna afera nie przebije.  Przejdą do SLD, albo do któregoś z nowopowstających (PO)tworków. 

 8. Niespecjalnie wierzę, aby sfrustrowany wyborca dwukrotnie oddawszy głos na PO był mentalnie gotowy do oddania głosu na PIS. On ci jest raczej Leszka. PIS może coś tam uczknąć z peowskiego elektoratu, ale to nie będzie dużo, raczej szukać powinien u tych niechodzących.

 9. to nie są glosy Leszka "bo tak" (on jest zresztą mocno zużyty), tylko dlatego, ze po antyreżimowej stronie nie ma alternatywy, która by nie była "katotalibanem". 

 10. avatar

  Tezę potwierdza Ania, z wierzchu zielona, a w środku czerwona. Nerwowe ruchy w antykatotelibanie. Pytanie,"co teraz?" męczy hormony.

 11. Strony