Budujmy Polskę Wolną i Suwerenną...

Prześlij dalej:

Zwykle piszę o sytuacji politycznej w USA, ale rynek polityczny (i jego aktorzy) w obydwu krajach  (USA, Polska) zaczyna się tak upodabniać, że nie sposób przejść nad tym do porządku dziennego. W obydwu przypadkach mamy do czynienia z rozpaczliwym kontratakiem ośrodków globalistycznych zaskoczonych siłą i witalnością odradzającego się i do niedawna z dużym powodzeniem  lekceważonego żywiołu narodowego. Delegatura europejskich sił globalistycznych znajduje się dziś w Berlinie, ale oficjalnie przebywa na wyjeździe w Brukseli. Celem globalistycznych totalniaków jest takie oczarowanie populacji krajów europejskich, aby odrzuciły one swoją tożsamość, religię i ideały, które wypracowane przez setki lat stanowiły o ich dorodnej odrębności.  Tą całą różnorodność i unikalne kulturowe bogactwo globaliści chcą wyrzucić na śmietnik Historii.  Odrodzona Polska (1918 r.), zaledwie po dwóch dekadach wolności,  podbita i skolonizowana najpierw wspólnie przez Berlin i Moskwę (1939 r.), następnie bez mała przez pół wieku maltretowana przez Moskwę, ma dziś dobrowolnie ponownie wyrzec się wolności i suwerenności, aby stać się państwem medialnie mówiąc  “nowoczesnym”.

To co dzisiaj dzieje się w Polsce na ulicach to nic innego jak nakręcany i sponsorowany z zagranicy (oś Berlin-Moskwa) pucz i strach magdalenkowych elit. Szczególnie po ukazaniu się widma prezydenta Trumpa przed pomnikiem Powstania Warszawskiego i jego życzliwym wsparciu polskich snów o suwerennej, zasobnej i wolnej Polsce. Trump powiedział Polakom, że nie muszą pozostawać w roli niemieckiej montowni, kolonii, mogą z powodzeniem zadbać o własne Państwo. Po wizycie prezydenta Trumpa w Warszawie, przed noworoczne życzenia lewicowej Angeli Merkel można streścić tak: "O Boże, wszystko, tylko nie Trójmorze!". To co Polakom i innym nacjom regionu Trójmorza (3M) daje szansę na rozkwit i rozwój bez uzależnienia się od rosyjskiego szantażu gazowego, bez zniszczenia ich przez następną socjalistyczną międzynarodówkę, stanowi zagrożenie dla realizowanych planów i ambicji elit NWO i szczególnie Niemiec.  

 

Wyrośnięci chłopcy ze słynnego podwórka na którym kopali piłkę i słabszych kolegów, znaleźli zagranicznych i magdalenkowych sponsorów przenosząc się na wysokie urzędy, z których ostatnio wyrzucił ich suweren, więc teraz próbują oświetlić sobie świeczką ulicę, aby odnaleźć powrotną drogę do władzy.

 

Dlatego Polki i Polacy, nie bądźmy naiwnymi, Niemcy i ponownie zbliżająca się do nich Rosja podejmują wiele nowych działań, uruchamiają wielu swoich starych agentów, uderzą w najsłabsze nasze punkty i jakby zaśpiewał Bułat Okudżawa: sypną “grosza szczęściarzom” polskim Judaszom, aby Naród Polski nie zdołał podnieść głowy i w pełni powstać z kolan. Jeśli jesteś Polakiem, dziś stoisz przed wyborem, wesprzesz Polskę, czy też udzielisz poparcia NWO z interesem Sorosa i zdominowanej przez Niemcy Unii Europejskiej?  Twój wybór, Twoja decyzja może unicestwić Polskę, też Twoją Ojczyznę jaką znamy.

 

Strony

3599 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Jacek K.M.

Autor artykułu: Jacek K.M.