Brońmy przyszłości i tożsamości Polski...

Prześlij dalej:

“Dziś prawdziwych Cyganów już nie ma…” śpiewała Maryla Rodowicz mimo, że wokół życie temu zaprzeczało, a ona sama przyjaźniła się z ówczesnymi oszustami,  politykami. Obecnie mamy podobnie tyle, że pewnie dla utrudnienia, przeniesiono im centralę ze wschodu na zachód tak, żeby jeszcze mocniej skołować poddanych.  Bardziej prawdziwy natomiast wydaje się inny zwrot piosenki: “Tylko koni, tylko koni… żal…”. A szczególnie tego biednego kucyka z Niemiec, zgwałconego przez jakże specjalnego gościa Angeli Merkel. Nasuwa się myśl, że niemiecka perwersja ekstremalnie uosabia się w zabijaniu, że wspomnę tylko polskiego żubra, naiwnie dążącego do centrum UE (pewnie uwierzył ekologom w Puszczy Białowieskiej)...  Natomiast imigranci Angeli ubogacając niemieckie zwyczaje i tradycje, wnosząc nowe pragnienia i wartości niejako łagodzą obraz dotychczasowego upiornego Niemca, który dopuści się zbrodni, ale nie chce płacić odszkodowania (Warszawa).

Żarty na bok. Dziś Ameryka podobnie jak każde dojrzałe imperium w historii uwikłana jest w wiele narastających problemów, którym usiłuje stawić czoła. Należą do nich zagrożenia wewnętrzne jak i zewnętrzne. Do wewnętrznych należy zaliczyć fiasko słynnego amerykańskiego tygla w którym imigranci z całego świata przedstawiciele różnych kultur, ras, języków i religii winni stapiać się jedną nową amerykańską jakość, wzbogacając ją swoimi wartościami i czyniąc ją uniwersalną.  Zapyta ktoś, a cóż to nas Polaków obchodzi? Uczmy się na błędach innych...

Nie odkryję Ameryki kiedy zauważę, że wewnętrzne problemy Ameryki w jakiejś części są wprost proporcjonalne do procentu jej mniejszości etnicznych i rasowych. Od lat 60-tych ubiegłego stulecia trwa centralne premiowanie różnorodności.  Pod ciągłym niszczącym atakiem medialnym, lewicowych organizacji pozarządowych i instytucji rządowych znalazły się tradycje i wartości, które zapewniały Ameryce jedność i spójność: religia,konstytucja, tradycyjna rodzina, ograniczona rola państwa, święte prawo własności i osobistej wolności. Lewica konsekwentnie sponsoruje wszelkie mniejszości od etnicznych, językowych, religijnych do seksualnych.  Robiąc przy tym wszystko aby osłabić kulturową jedność Ameryki, jej dotychczasową zdolność do asymilacji w “melting pot”, którego celem była jedność.

Teraz jesteśmy świadkami promowania kultu spektakularnej różnorodności, wszystkiego tego co pozwoli na łatwiejsze i pełniejsze wdrożenie rzymskiej zasady “dziel i rządź”. Lewica globalnie zgłupiała, na każdym kroku zwalcza sprawdzone wartości i instytucje odpowiedzialne za zbudowanie zachodniej cywilizacji, jako “obciachowe”, przestarzałe i nieprzystające do dzisiejszego nowoczesnego świata.  

Strony

Źródło foto: 
3457 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Jacek K.M.

Autor artykułu: Jacek K.M.