Prześlij dalej:

Miałem oszczędzić siebie i Czytelników przede wszystkim, ale nie mogę. Dokładnie o to chodzi ideologom lewoskrętnym, aby w pewnym momencie człowiek pogodził się z obłędem, który ideolodzy serwują nieustannie. Jest jeszcze jedna przyczyna moich oporów, mianowicie w sprawie udział biorą dwaj moi ulubieńcy, jeden Owsiak drugi Matczak. Trudno, niech będzie monotonie w tematach, ale najważniejsze, żeby obronić skrawki normalności.

O co tym razem chodzi? Właściwie tytuł wyjaśnia wszystko, gdy brakuje jakichkolwiek argumentów, to zawsze można poszukać antysemityzmu. W Polsce o antysemityzm coraz trudniej, bo miłościwie nam panująca władza zakochana w semityzmie po uszy, a Polacy, przez lata tresowani, 1000 razy się zastanowią zanim wypowiedzą słowo „Żyd”. No, ale od czego mamy „naukowców” z tych wszystkich dyscyplin, co to zostały wyklepane na kolanie w ostatnim półwieczu. Taki na przykład profesor od etyki molekularnej, czy psycholog socjologii mowy nienawiści, potrafi znaleźć antysemityzm w lodówce garmażeryjnej. Potrafi, ponieważ nie ma wyjścia, po to dostał tytuł, aby bronić właściwych interesów i na tym zarabia.

Jednym z takich „mistrzów” jest trzeci mój ulubieniec, niejaki Michał Bilewicz, żydowski rasista, który hurtowo zajmuje się „wtórnym antysemityzmem”, czytaj wszystkim, co Bilewicz uzna za antysemityzm. Teoria wtórnego antysemityzmu ma nieograniczone możliwości, na przykład zakłada, że nawet jeśli Polak nie powiedział niczego złego o Żydach, to przecież mógł powiedzieć albo kwestią czasu jest, kiedy na pewno powie. Okazało się jednak, że i to bezkresne pole możliwości ma swoje luki i tak powoli powstaje antysemityzm podprogowy, którego ofiarą, już drugi raz, pada Pani Barbara Piela. Artystka, w pełnym tego słowa znaczeniu, zajmuje się animacją „lepieniem Plastusiów”, z czego powstają krótkie filmiki, zazwyczaj idealnie podsumowujące wydarzenie społeczno-polityczne.

Pierwszy atak na Barbarę Pielę, z użyciem antysemityzmu podprogowego, miał miejsce zaraz po premierze filmiku ukazującego masową produkcję działaczy KOD. Jedną z postaci, wykorzystaną w produkcji, był niejaki „Farmazon” w przeszłości i obecnie oskarżony o kilka przestępstw. Farmazon zakłada na siebie jakieś czarne dresy udające mundur i do tego nosi charakterystyczny kaszkiet. Nie przeczę, z daleka może przypominać strój przedwojennego Żyda, ale to chyba nie jest wina Barbary Pieli, tylko „stylówy” Farmazona, wiernie oddanej w plastusiowej postaci. Dopiero po licznych kpinach z „obrońców demokracji” i zwracaniu uwagi, że nie poznali swojego towarzysza, nagonka się uspokoiła.

Dziś mamy powtórkę z rozrywki. Krótki filmik ilustrujący dość precyzyjnie, w jaki sposób Owsiak robi biznes i komu cała ta hucpa służy, został zakwalifikowany do „antysemickiego paszkwilu”. Obejrzałem trzy razy najnowsze „Plastusie” Barbary Pieli i za Boga nie mogłem zrozumieć o co chodzi, nawet jeśli mówimy o „antysemityzmie podprogowym”. Zresztą sami Szanowni Czytelnicy zobaczcie i poszukajcie:

Strony

Źródło foto: 
26495 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

10 (liczba komentarzy)

 1. Profesor Prawa, czołowy obrońca Konstytucji, praw człowieka i demokracji. Publicznie podżegający do przestępstwa wobec dziecka. Czy ktoś sobie wyobraża, co by było, gdyby w trakcie rozmowy w radiu Brudziński zaapelował do fanów PiS, żeby wykończyli dziecko adwersarza? 

  Czy ktoś sobie wyobraża, co się stanie, jak tacy ludzie wrócą do władzy?

 2. W interesie środowisk żydowskich w Polsce jest stygmatyzowanie takich tropicieli antysemityzmu. Dzięki takim "obrońcom" kiedyś może się pojawić prawdziwy, wojujący antysemityzm. Żydzi mają już wiele problemów w krajach z dużym udziałem ludności islamskiej. Po co im dodatkowe kłopoty w Polsce. Dużo osób jeszcze pamięta wyczyny Azari, więc do pojawienia się tych kłopotów brakuje niewiele.

 3. Skoro Michał Bilewicz twierdzi, że ten filmik jest o żydach (słowianie także piszę z małej), że trzeba ulepić pacynkę, by dorobić się fortuny - to ja jemu wierzę.

 4. avatar

    I jak tu nie wierzyć w Mendla, Darwina i geny skoro na naszych oczach  "schizofrenia bezobjawowa" ewoluowała w "antysemityzm podprogowy"? 

 5. avatar

  Pani Piela rzuciła TVPolin, żydzi zadowoleni, gites teges.

   

 6. Do tej pory broniłem Kurskiego. Myliłem się. Za usunięcie Cejrowskiego i Pieli - Kurski won!

 7. Sam brak wyraźnego chwalenia Żydów jest antysemityzmem. Nawet chwalenie nie może być jednak dowolne. Nie umiejętne chwalenie też jest antysemickie.

 8. avatar

  @MK
  Google twierdzi, że zwrot "antysemityzm podprogowy"  został po raz pierwszy użyty przez blogera 'kwik' 12 PAŹ 2008, 10:52:00 podczas dyskusji o

 9. Jeden z problemów Żydów polega na tym, że nie znają żadnego umiaru (wielu innych rzeczy także, jak choćby przyzwoitość, ale mniejsza z tym) i często na końcu obraca się to przeciwko nim samym.

  Poniekąd przykład tego zjawiska można obserwować dzisiaj - Polacy byli już tak doskonale wytresowani, że trzęśli się ze strachu nawet na samą myśl o głośnym wypowiedzeniu słowa "Żyd". Ale Żydom ciągle to było mało i w końcu jak zwykle przegięli, w efekcie "Żyd" pada tak śmiało jak jeszcze do niedawna było praktycznie niewyobrażalne.

 10. Jak widać, mówienie prawdy w Polsce jest surowo zakazane, a już wkrótce będzie surowo karane. Dokąd zmierza Kaczyński?

  /edit/   Piela została ukarana za polskość przez szefa TVP.  Polskość jest karana na każdym kroku. Czy polskość, to nienormalność?

  Jak widać, to antypolskość łączy polityków i media.

 11. Strony