Prześlij dalej:

W sejmie od 23 dni trwa obrzydliwy spektakl polityczny, z udziałem pani polityk Iwony Hartwich, która w moim przekonaniu wykorzystuje osoby niepełnosprawne i to nie tylko, jako tarcze, ale jako maczugi. Pani polityk Hartwich, prawna opiekunka niepełnosprawnego dziecka, wypowiedziała przez te dni wiele niedorzeczności i po prostu kłamstw. Nie znalazł się jednak chętny do zadania „biednej matce” kilku podstawowych i bardzo niewygodnych pytań, których treść stoi w absolutnej sprzeczności z fałszywym obrazem biedy i beznadziei, jaki wokół siebie roztacza polityk Iwona Hartwich.

W ostatnim czasie do tarczy i maczugi zbudowanych z własnego dziecka, polityk Hartwich, dorzuciła kolejny element szantażu, mianowicie straszenie oponentów sądami. Mnie nie tacy próbowali straszyć, dlatego po pierwsze stwierdzam, że polityk Iwona Hartwich naraża swoje dziecko na gigantyczny stres i utratę zdrowia, wycierając nim sejmowe posadzki, a po drugie pytam o konkrety. Pani wielokrotnie podkreślała, że żyje w fatalnych warunkach i nie stać panią na zapewnienie podstawowej opieki medycznej synowi, terapię i przyjemności życiowe, jak basen, kino, wypoczynek itp. W związku z tym, jako podatnik, od którego pani oczekuje pieniędzy, stawiam precyzyjne pytania i takich oczekuję odpowiedzi:

1. Czy to pani mieszkanie na parterze, w toruńskim apartamentowcu „Strefa Czasu”, którego koszt to około 270 000 zł?

pytanie 1.JPG

https://www.fac...

2. Czy to pani piesek rasy shi tzu i czy posiada rodowód, kto się nim opiekuje, ile kosztuje utrzymanie pieska?

pytanie 2.JPG

https://www.fac...

3. Czy to pani syn w czasie rehabilitacji?

pytanie 3.JPG

https://www.fac...

4. Czy to pani z synem na basenie?

pytanie 4.JPG

https://www.fac...

5. Czy to pani na nartach z mężem i synem?

pytanie 5.JPG

https://www.fac...

6. Czy to pani z synem na wycieczce w Chorwacji?

pytanie 6.JPG

Strony

Źródło foto: 
99417 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

14 (liczba komentarzy)

 1. Szacun!

 2. avatar

  a'propos

  ponoć dziś pani Hartwich pogoniła posła Żalka jak bezpańskiego psa..i jest 2gie "ponoć"???ponoć zażądała by to sam kierownik eurokołchozu przyjechał do nie do sejmu na rozmowę..

   

 3. I tak łaskawa,
  bo mogła zażądać Trumpa albo i nawet Pana Boga.

 4. Kilka dni temu protest zmierzał do zakończenia. Wtedy pojawił się pan Duda a później pani Dudzina, dostarczając protestującym amunicji. Protest się zaostrzył. Ta cała gra jest prowadzona po to by przeczołgać i upodlić Beatę Szydło, gdyż to ona w rządzie odpowiada za sprawy społeczne. Wygląda na to że nasz prezydent lubuje się w upadlaniu ludzi, którym kiedyś podlegał, lub od których zależał. Ot takie wybicie się na niezależność.

 5. Pani Beata Szydło prowadziła kampanię wyborczą Dudy i nie mam wątpliwości, że walnie przyczyniła do tego, że mamy PADa  "JA JAKO". Okazuje się, że niestety wybór mielliśmy jak kiedyś, między Bolkiem a Olkiem.

 6. Podejrzewam, że Prezydentowi (albo temu co nim steruje) nie tyle chodziło o panią Beatę co raczej o poważne interesy "starszych braci". Jeśli protest faktycznie zmierzał do zakończenia to trzeba było podać rządowi pomocną dłoń i szybko konflikt dalej podgrzać.

   

 7. avatar

  Interes interesem ale taki przejaw czarnej niewdzięczności to nie jest cecha Polaka. Powiedzmy sobie jasno, Pani Premier Beata Szydło przeciągnęła za uszy przez kampanię tego mdłego harcerzyka z ZHP.

 8. Nie mam pretensji do "zaradnej mamusi" pani Hartwich. Bystra kobieta zauważyła z kim ma do czynienia i orze jak tylko może, a że może, to będzie orać jeszcze długo. Zabrakło tutaj pani Beaty "Trump".

 9. ...albo Thatcher.

  Bardzo trafny wpis Autora. 

  Te informacje należało by powielać w sieci, bo tzw. "protest" jest wyłącznie medialną ustawką, inspirowaną i opłacaną przez... wiadomo kogo. 

 10. Doskonały wpis, babsko jest do skompromitowania w pięć minut przez praktycznie każdego dziennikarza - do tego niezbyt mądre, a wyłącznie pyskate, bo sama się przecież głupio wystawia na widelec (pejsbukowa mentalność, heh...).

  Dużo ciekawsze natomiast dlaczego do tej pory nikt tego nie uczynił, a PiS bez wstydu znowu prezentuje w pełnej krasie swoją "nieporadność". Otóż ta "nieporadność" wydaje się mieć bardzo konkretną przyczynę, a cała ta hucpa jest obecnej władzy bardzo potrzebna bo doskonale przykrywa całkiem inną hucpę ze żmijowym plemieniem w tle.

  Przy okazji śmiem przypuszczać, że również poprzednie przypadki pisowskiej "nieporadności" były dokładnie tej samej natury i będą powtarzane dalej dopóki ciemny lud będzie je łykał jak pelikan.

   

 11. avatar

  Chamicy się marzy parlament "jewropejski", skoro taka obła kuchta jak Kudrycka tam się znalazła, to i ona chce popróbować. 

 12. Już dawno przestałem wierzyć w nieporadność PiS-u. Może jestem niezbyt bystry ale nie aż tak. Kiedyś, ok. 3 lat temu, padły w przstrzeni internetowej słowa o wojnie pomiędzy następnymi pokoleniami potomków żydowsko-komunistycznej ubecji z potomkami żołnierzy AK. Coś w tym jest tylko w to następne pokolenie żołnierzy AK zgrabnie wpasowało się mnóstwo żydokomunistycznej hołoty tak genetycznej jak i ideowej. I niestety jak widać trzeba tu mięć na myśli także PiS.

 13. avatar

  W odróżnieniu od Pana NIGDY nie głosowałem na Kwacha. Nawet cień takiego pomysłu nie przyszedł mi do głowy. A co do PiS, chazaria wszędzie ma swoje wtręty, z reguły przyzwoici ludzie nie doceniają ich kreciej roboty.

 14. ja bym jeszcze spytał, do jakiej szkoły uczęszcza jej syn? i czemu nie jest na lekcjach? jeśli skończył - czemu nie szuka pracy?

 15. Strony