Czy Marian Palikot, ojciec Janusza, był poszukiwany przez izraelskie organizacje ścigające zbrodniarzy wojennych?


Obóz zagłady Lublin KL (Majdanek). Ilu Żydów posłał na śmierć szmalcownik Marian Paliokot?

Niestety nie wszystkie tematy są medialne, mimo ponad 20 tysięcy odsłon, kilkudziesięciu linków umieszczonych w sieci, w tym na blogu pana Palikota, temat Mariana Palikota nie istnieje. Nie dowiedziałem się ani od Janusza Palikota, ani od mediów jaka jest transparentna prawda? Nie dowiedziałem się, mimo że pytania zdałem w formie kulturalnej, a może właśnie dlatego się niedowidziałem. Trudno może to po prostu jest tak, że trzeba pytać do skutku i tak też zamierzam czynić. Zawsze sobie zadajemy pytanie, czy zachowania ludzkie są przypadkowe, wyreżyserowane, czy może są wynikiem odreagowania ciężkich doświadczeń? Jak tłumaczyć zachowania posła Janusza Palikota, które wybiegają daleko poza ogólnie przyjęte normy społeczne i normy zachowań zdrowych psychicznie jednostek. Może najlepszą metodą, jest ta metoda, którą stosuje sam Janusz Palikot? Trzeba pytać o sprawy bolesne, o takie sprawy, które ciekawią i rozpalają emocje milionów Polaków.

Może po prostu trzeba zadawać trudne pytania, aby dojść do dramatycznej prawdy? Nie bać się trudnych pytań, oczekiwać odpowiedzi, ponieważ zadawanie pytań w demokracji jest podstawowym przywilejem i prawem jednostki, a w psychiatrii warunkiem skutecznej terapii. Chciałbym zrozumieć, dlaczego Janusz Palikot nie potrafi zachowywać się inaczej niż prymitywnie prowokująco? Czy to jest cynizm? Polityczne zamówienie? Czy wielkie wewnętrzne rozdarcie, które zaniedbane przez lata objawia się zaburzeniami psychicznymi? Postawiłem panu Palikotowi kilkanaście pytań, te pytania są już własnością tak zwanej sieci. Blisko 20 tysięcy odsłon, link pozostawiony na blogu pana Palikota i ani słowa odzewu ze strony posła. W związku z tym nadal podtrzymuję moją prośbę o udzielenie odpowiedzi na wcześniej zadane pytania oraz zadaję kolejne pytania, które wyjaśnią zachowanie Janusza Palikota, w moim głębokim przekonaniu zachowanie człowieka chorego psychicznie.

1.    Czy to prawda, że matka Janusza Palikota, Czesława Emilia Palikot, była ocalałą więźniarką nazistowskiego obozu zagłady KL Lublin na Majdanku?
2.    Czy to prawda, że ojciec Janusza Palikota, Marian Palikot, był antysemitą, który na takich tragediach jaką cudem przeżyła matka Janusza Palikota, zarabiał brudne pieniądze?
3.    Czy to prawda i wielka rodzinna tajemnica, że to Marian Palikot sprzedał swoją przyszłą żonę nazistom?
4.    Czy to prawda, że bezpośrednią przyczyną alkoholizmu Mariana Palikota, były wyrzuty sumienia wywołane jego dawną haniebna działalnością szmalcownika?
5.    Czy Janusz Palikot dowiedział się o rodzinnej tragedii, gdy był nastolatkiem i to było bezpośrednią przyczyną jego niezrozumiałego zachowania, młodzieńczego buntu, w wyniku czego został usunięty z liceum?
6.    Czy to prawda, że ojciec Janusza Palikota wstąpił do PZPR w czasach stalinowskich i był członkiem partii, aż do roku 1982?
7.    Czy to prawda, że Marian Palikot był synem prostych chłopów, głęboko wierzących katolików i antysemitów, a sam przywiązywał do wartości narodowych i katolickich fanatyczną wręcz wagę. Czy to jest przyczyna awersji Janusza Palikota do idei endeckich i religii katolickiej, które kojarzą mu się ze szmalcownikiem i alkoholizmem?
8.    Czy to prawda, że matka Janusza Palikota jest polską Żydówką, a sam Palikot wstydzi się tego i wypierał wiele razy, chociaż nie ma żadnych racjonalnych powodów, zwłaszcza w kontekście głoszonych przez niego poglądów otwartości i tolerancji dla mniejszości?
9.    Czy to prawda, że Janusz Palikot publicznie zwracał się do swojej matki „proszę Pani”?
10.    Czy to prawda, że Marian Palikot był umieszczony na liście izraelskich organizacji ścigających zbrodniarzy wojennych?
11.    Czy to prawda, że Janusz Palikot był świadkiem śmierci ojca i nie udzielił pomocy ojcu, pozostawiając go na chodniku, ponieważ uznał, że ten jest po prostu i jak zwykle pijany?
12.    Czy Marian Palikot ma na rękach krew polskich Żydów?
13.    Czy Janusz Palikot jest ojcobójcą, synem mordercy, alkoholika i matki Żydówki, którą pogardza, a histeryczny strach przed ujawnieniem tych faktów, jest przyczyną jego choroby psychicznej?
14.    Czy Janusz Palikot zgodzi się na badanie wariografem, w czasie odpowiedzi na te pytania?
15.    Czy Janusz Palikot zgodzi się poddać badaniu w klinice psychiatrycznej?

Bardzo proszę o udzielenie odpowiedzi na powyższe pytania, proszę tego nie traktować jako insynuacji, po prostu pytam. Uważam, że polityk tak wpływowy jak wiceszef klubu największej partii w parlamencie, powinien być przebadany przez biegłego psychiatrę, ponieważ jego zachowania wskazują na głębokie urazy z dzieciństwa, z którymi poseł nie potrafi sobie poradzić. Proszę o jednoznaczne dowody na to, że moje pytania są bezpodstawne. Oczekuję w ramach dowodów fotografii Mariana Palikota, chce umieścić to zdjęcie w wielu miejscach sieci i dać szansę prześladowanym Żydom na rozpoznanie ewentualnego szmalcownika.

Ocena: 
3.065712
Average: 3.1 (21 votes)Komentarze

Obrazek użytkownika solano

Od 2005 słyszę o matce i ojcu Kaczyńskich; ich rodzice byli i są używani do gry w politykę. Skoro seniorzy Kaczyńscy są używani publicznie, to podlegają publicznej ocenie i komentarzom.

Nigdy nie słyszałam, aby Palikot do swojej gry w politykę używał ojca albo matkę.

Używanie rodziców jest niegodziwe, tak samo przez używających, jak i komentujących.

By solano --

To po ile dziś powietrze?

Obrazek użytkownika Zoe

pytania zaczynają krążyć po necie:
http://wiadomos...
(komentarz pod artykułem, możliwe że juz skasowany)
tak jak kiedyś kawałki felietonów o braciach K.

By Zoe --

Niespodzianka, kliknij w poniższy link:
http://google.z...

Obrazek użytkownika solano

Jest film z wątkiem "strielaj", co to nim się prokuratura nawet ma zajmować celem wyjaśnienia.

Napisz scenariusz. Napisz, co ma film przedstawiać, a zrobię taki film.

Umieszczę go w internecie i za kilka dni prasa będzie o nim donosiła, a prokuratury badały jego wątki. Migalski się na blogu zaślini, Palikot zamilknie, Kaczyński przyoblecze zbolałą minę, Tusk kwaśną, Komorowski utrzyma swą niewyraźną.

Scenariuszem się bardzo nie przejmuj, nie musi być bardzo wiarygodny, bo oszołomy we wszystko wierzą. Może być strielaj, smugi chemiczne, koła wycięte w polach kukurydzy, UFO, inne latające obiekty, krzyże na niebie, ruskie trumny, wszystko jedno.

Powodzenia :)

By solano --

To po ile dziś powietrze?

Obrazek użytkownika brodek

Apropo twojego P.S.-a i informacji o zaproszeniu do samolotu informuję, że 27 stycznia 2010 roku z Kancelarii Prezydenta RP zostały wysłane 3 pisma do Ministra Spraw Zagranicznych, Sekretarza Rady Pamięci, Walk i Męczeństwa, a także do Ambasadora Rosji w Polsce informujące, że Kancelaria Prezydenta RP organizuje uroczyste obchody 70 rocznicy zbrodni katyńskiej na cmentarzu w Katyniu. Cały tydzień później, bo 3 lutego 2010 r. Donald Tusk przyjął telefoniczne zaproszenie na uroczystości od Putina, olał inicjatywę Kancelarii Prezydenta i rozpoczęło się organizowanie alternatywnych obchodów na dzień 7 kwietnia 2010 r.

By brodek

że zapytamsi szanownego Pana, bo pan yes młody i wiadomości to ma hohoho,a może wiencej.
Mianowicie ,kcem najść kiedy to si był urodził "szmalcownik" senior Marian Palikot. Za czorta nie umnie teg najść. Pomoże ,a ?

By ini 2
Obrazek użytkownika andrzejberlin

czas na nie odpowiedzieć

By andrzejberlin --

Według osłów demokracja to rządy hien.

Obrazek użytkownika brodek

Z komentarzy w sieci wnioskuję, że ludzie traktują te i poprzednie pytania jako taki żart, celowo wyssaną z palca prowokacyjkę w stylu pytania Ziemkiewicza czy Palikot męczy gruchę przed swoimi występami. Do żartów oczywiście nie ma potrzeby się odnosić, bo i pewnie autor tego nie oczekuje, bo przecież wyssał. Dochodzą jednak głosy że co najmniej część tych informacji ma pokrycie w rzeczywistości Biłgorajskiej i należało by to podkreślić. Sam Palikot mówił, że matka była ocalałą więźniarką KL Lublin na Majdanku. Jeśli by się udało odnaleźć jakieś listy poszukiwanych przez organizacje ścigające zbrodniarzy wojennych i tam byłby Maniek Palikot to byłby hicior.

By brodek
Obrazek użytkownika brodek

Odpowiadając sam sobie, ze zdziwieniem stwierdzam, że Biłgoraj i pobliski Józefów były w czasie wojny świadkami przerażających zbrodni nazistowskich, które są wspominane są w wielu miejscach:

http://members....
http://www.deat...
http://www.holo...
http://www.deat...

Szmalcownicy pokroju wiadomo kogo mieliby więc niezłe pole do popisu.

By brodek
Obrazek użytkownika ojciec_milicjant

,, Autor niniejszego tekstu akceptuje porządek prawny RP , legalnie wybranych przedstwicieli ludu pracującego miast i wsi (w osobach D.Tuska i B. Komorowskiego),przewodnią rolę Partii, a rzeczywistośc opisuje językiem miłości - zalecanym przez Biuro Polityczne".
Unikniesz wtedy bezczelnych insynuacji i podejrzeń o sianie zamętu w umysłach inteligencji pracującej oraz ludności prowadzącej pozarolniczą działalność. Niniejszy wstęp pozwoli ,niewyrobionym politycznie,czytelnikom , zgłębiać Twoje teksty bez konieczności konsultacji z sekretarzem POP oraz bez konieczności poszukiwania drugiego dna.Albo też , zawoalowanych , politycznie wrogich ,podtekstów. Z taką preambułą można będzie ustawić stronę Kontrowersje.net jako główną na ekranie monitora referenta ,nawet w Bardzo Ważnym Urzędzie , jak niegdyś ,,Politykę" towarzysza redaktora Rakowskiego.

By ojciec_milicjant --

Każdy , kto chce robić rewolucję musi zdawać sobie sprawę,że własne życie nie jest najważniejsze. Che Guevara

Cz Ktoś z przebywających tu na portalu zna datę urodzenia Pana Mariana Palikota ,ojca posła Janusza Palikota.

By ini 2

Pytajmy Palikota o jego aktualną moralność. O jego zagraniczne konta, na które wpompował pieniądze, żeby słusznie czy nie słusznie nie dać się oskubać byłej żonie. O jego aspiracje polityczne: czy chce wygryźć tuska z fotela premiera czy nie (moim zdaniem chce bardzo i na to gra). Pytajmy o jego inteligencję, która chyba jest bliska tej najbardziej w naszym kraju popularnej. Pal licho inteligencję, trzeba byc wyjątkowym chamem, żeby stwierdzić, że Lech ma krew na rękach. W tym kontekscie nawet reklama zimnego piwa jest finezją i jak by na nią nie patrzec absolutnie do przyjęcia. Nie mówiac o "Ach śpij prezesie, śnij słodziutko swój sen o sukcesie", która szerzej w kontekście wyborow nie została zauważona. w walce na reklamy wyborcze po stronie pisu był tylko SKOK w tej swojej Polska jest najważniejsza. Dla nich Polska to akurat mozliwosc SKOKu na kasę. I nawet dwudziestu takich Kaczynskich jak jaroslaw majacych kase tak naprawde gdzieś nie ma szans na to żeby wszyscy inni, którzy tworzą z nim naczynia połączone nie mieli zamiast oczu symbolu którejś z walut. żeby nie było watpliwości PO i cała reszta działa tak samo, choc posiadając duzo większy potencjał inteligenci łatwiej to ukrywa. Miało nie byc o inteligencji tylko o chamstwie choć to pararelne terminy chociaż odwrotnie proporcjonalne. Dlatego im wiekszym chamem bywa Palikot tym odkrywa słabiutką inteligencję. Gdyby stwierdził,że krew owszem na rękach, ale jarosława powiedziałby sporo prawdy i na dodatek nie okazał by sie tchórzem. to Jaro wsadził Lecha na tego konia i wszyscy o tym wiemy. Polityka lubi krew na rękach i jeszcze nie widzialem polityki, która by jej nie miała. chodzi o to że jak już sie ją ma bo aż do to tego wlasna w sumie w przypadku jaro, głupia polityka doprowadziła, trzeba wykorzystywać maksymalnie jej przelanie do wcielania własnych idei w życie a nie udawac, że to akwarela niegrzecznego rudego chłopca malującego przy tym samym stoliku. ciepły kaczor miał od kwietnia dwie szanse albo sie naprawde zmienić, poczuć ogrom krzywd własnego autorstwa i sie wycofać albo w końcu cos zrozumieć z tego, że jeżeli składa sie juz takie ofiary to nie po to żeby ktos taki jak brudzynski mógł mieć niezła kasę do konca życia pierdoląc w imieniu PISu w tv. Palikot mowiąc wiec o jarosławie a nie o lechu stworzył by jakiś pożytek. Ale może własnie ma to we krwi, żerowanie na trupach odziedziczył w genach.

By pank pank

Słabym punktem tych pytań jest data urodzin Palikota: 1964. Oznacza to iż ojciec szmalcownik musiał mieć w czasie wojny minimum lat 16. Czyli musiał się urodzić w roku 1924. W 1964 miał więc lat 40. Trochę to późno na dziecko. Matka Palikota musiałaby też juz być w dość zaawansowanym wieku. O ile w naszych czasach późno rodzi się dzieci o tyle w latach 60tych dzieci pojawiały się dość wcześnie 18 -24 lata. Tak więc proszę o podanie dat urodzin ojca Palikota. Może szmalcownikiem był dziadek Palikota a ojciec już tylko pijakiem?

By Galahad --

Galahad

Palikot robi za bufor bezpieczeństwa dla rządu. Tusk go wypuszcza w dwóch celach.

1. By zagrzać swoje wojska do dorżnięcia watahy;

2. By PRZYJMOWAĆ CIOSY rozwścieczonych przez Palikota porządnych Polaków.

By Bogdan8

Profesjonalne cv na zamówienie.

By wookie
Obrazek użytkownika oxygen49

oglądałem kiedyś angielski film (tytułu nie pamiętam) w którym największym antysemitą był bohater filmu młody żyd. Był na tyle nieprzeciętnym antysemitą , że wysadził synagogę pełną swoich braci. No cóż żydzi tak mają, mają to w genach od prapoczątków. Jakby nie chcieli się wywyższać to jest to naród o zwichrowanej psychice, naród PRZEKLĘTY przez Boga.

By oxygen49 -- „Aaron Szechter (Adam Michnik) - Polacy to stado tępych baranów. „ Już NIE.