MatkaKurka - blog

Pięknie pogoniliśmy niemieckich gojów, ale to dopiero początek dobrej drogi Polecamy

sie.
22

Wiem, że najwierniejsi Czytelnicy czekają z zegarkiem w ręku na 18.00, a to dla mnie najcenniejsza recenzja i dlatego przepraszam za spóźnienie. Jak zawsze w takich razach mam szczególnie mocne usprawiedliwienie, przydarzyła mi się wymiana kompletnej nagrzewnicy z klimatyzacją, w mojej starej Lagunie. Jest to robota tak przyjemna, że Owsiakowi jej nie życzę, a rozpoczętej pracy nie da się zostawić, bo wtedy trzeba zaczynać od nowa. Tyle prywaty, czas na sprawy wagi państwowej. Po kilku latach promowania doczekałem się praktycznego zastosowania żydowskich metod, które polecam z całego serca Narodowi Polskiemu. Cieszę się niezmiernie i z tej radości od razu przechodzę do rzeczy. Wydawałoby się, że durny żart Niemca skierowany przecież nie do polskich pływaków, ale do Nas wszystkich, nie jest wart uwagi, ale to jest właśnie podstawy błąd Polaków, którego Żydzi nie popełnią nigdy.

Kategoria publikacji: 
Posted By MatkaKurka czytaj więcej

Tusku, a z kim ty niby chcesz ubić interes? Gdzie masz koalicjantów?

sie.
21

Pięknie rzeczy dzieją się po lewej stronie. Gdzie nie spojrzysz, czy na zboczeńców, czy na kadrę PZPR, czy w końcu ZSL, same problemy, które cieszą. Długo się zastanawiałem na ile zawody w kisielu między sekretarzem z Żyrardowa i błaznem z Biłgoraja mogą pomóc, a na ile zaszkodzić. Na początku wydawało mi się, że połączenie nie jest takie złe, w myśl zasady, że polityka to nie matematyka. Skoro SLD ma w tej chwili w porywach 10%, to po konkubinacie miałoby 12% i ani grama więcej. Kuszące widoki, jednak mimo wszystko starym zwyczajem usiadłem sobie i pomyślałem raz jeszcze. A na cholerę ten zysk choćby minimalny? Nie lepiej zostawić wszystko po staremu. Niech się żrą, tego elektorat nie lubi jeszcze bardziej niż sztucznych związków. Kolejna wojenka nie pomoże Millerowi, a zboczeńców pogrąży ostatecznie. Dobrze czasem dwa razy pomyśleć, chociaż zdaję sobie sprawę, że wymagam zbyt wiele, również od siebie, bo temat do przemyśleń wyjątkowo obrzydliwy.

Kategoria publikacji: 
Posted By MatkaKurka czytaj więcej

Ja, Ty, Ona, On już mielibyśmy wyroki – Dutkiewicz zostanie prezydentem. Dlaczego?

sie.
20

Nie mogę się opędzić od spraw sądowych, ale uspokajam, że granicę masochizmu i sadyzmu przekroczyłem dawno, co oznacza, że dziś będzie o zupełnie innej sprawie. Lista trzech miast w kolejności nie alfabetycznej, ale „zasług” w dziedzinie sądowych cudów na kiju wygląda tak: Warszawa, Gdańsk i niestety Wrocław. Nie ukrywam, że ta ostania pozycja smuci mnie najbardziej, ponieważ to Wrocław rozpatruje sprawy apelacyjne w moim rejonie, czego miałem wątpliwą przyjemność doświadczyć. Nim przejdę do meritum, jeszcze jedna mała dygresja. Swego czasu toczyliśmy na portalu ostry spór o Brauna, w całości podtrzymuję swoje zdanie, że kolega reżyser robi tandetne spektakle na sali sądowej, w przeciwieństwie do bardzo dobrych filmów. Niemniej istnieje poważne okoliczności łagodzące dla Brauna, pierwszą to właśnie wrocławskie sądowe cuda na kiju.

Kategoria publikacji: 
Posted By MatkaKurka czytaj więcej

Strony

Subscribe to RSS - MatkaKurka - blog