MatkaKurka - blog

„Dziesięć świetlnych lat”, czyli nie ma się z czego śmiać Polecamy

kw.
22

Określenie „jak z Barei” jest nieludzko eksploatowane dlatego wesprę je innym równie często używanym „jak z Mrożka”. Konferencja Tuska, na której miała się rozwiązać zagadka profanacji „Hej Jude” popełnionej przez śpiewającego Tuska, połączyła Mrożka i Bareję z czego wyszły jaja nie do wytrzymania. Na wielkim ekranie pojawiła się znana prezenterka PRL, Edyta Wojtczak i pożyczył z okazji Nowego Roku „kolorowego życia”. Zaraz po Wojtczak mieliśmy rewię peerelowskiej mody, panowie w wielkich czapach ze sztucznego futra, baby zakładające na bazarze gacie, techniką przesuwania gaci pod spódnicą. Wszystko razem na tle siermięgi popeerelowskiej i nagle ciach – od 2004 do 2014 niech się mury pną do góry, niech kominy maja pion, słowem „10 świetlnych lat w Unii Europejskiej”. Po prezentacji premierzyca Bieńkowska objęła wzrokiem „ponurych” dziennikarzy i zapytała, co się z nimi dzieje, przecież było jasno pokazane i powiedziane, że teraz jest wesoło.

Kategoria publikacji: 
Posted By MatkaKurka czytaj więcej

Agenci wpływu, żydowscy bankierzy, ropa, gaz – teatr dla ubogich

kw.
21

Posiadłem rzadki dar inspiracji i od razu wykorzystuję prezent z pełnym podnieceniem. Dowiedziałem się dzięki stałemu Czytelnikowi (lubię i szanuję), że gruntuje się pewna myśl przewodnia, na którą łatwo wpaść i co gorsze jeszcze łatwiej jej zawierzyć. Ludzie skupieni wokół JKM sprzedają gawiedzi bajeczkę, że Władimir Władimirowicz Putin stanął sam jeden przeciw całej żydowskiej nawałnicy. Prawdę powiedziawszy na taką interpretację rzeczywistości łatwo się nie tyle nabrać, co pójść za nią na ślepo, bo żydowska finansjera strzyże gojów brutalnie i osiąga sukcesy. Jednakowoż zalecam ostrożność i uważne przyglądanie się sprzedawanym towarom. Pamiętam ze szczegółami, jak wielu buntowników biło brawo Putinowi za Chodorowskiego, ale jakoś zapominali o Abramowiczu i całym składzie Gazpromu, gdzie trudno o takich, którzy świętują w niedzielę. Prócz składu osobowego w kluczowych miejscach trzeba jeszcze pamiętać o nowojorskich macherach.

Kategoria publikacji: 
Posted By MatkaKurka czytaj więcej

Widziałem ich – oni są tacy sami na żywo, jak przez Internet

kw.
20

Miałem się wykpić uprzejmością w świąteczny czas, ale konkurencja zmusiła mnie do wysiłku. Na portalu wpolityce.pl, na głównej stronie wisi zdjęcie Bronisława bez wąsa z Janką Paradowską. Niewtajemniczeni mogą się dziwić skąd ta poufałość i „Janka”, już tłumaczę. Jeden z funkcyjnych GW swego czasu uwiecznił mnie paszkwilem podpierając się fotografią „Janki’ z moja najgłupszą pozą i był to czas grubo po czasie. Gdy stałem obok „Janki” na gali „blogerów” żaden funkcjonariusz nie zajął się mną i „Janką”, dopiero w pogoni za okazją zestawiono postaci. Ona jak zawsze była siedemdziesięcioletnią „dupcią”, on się znalazł znikąd. I teraz patrzę, że nic się nie zmieniło, on znikąd Komorowski, ona nadal znana „dupcia”. Bronisław i Janka są stworzeni dla siebie, a na zapleczu dzieją się te wszystkie „spiski”, których się domyślamy. Jeśli ktoś kiedyś widział bufet po „wydarzeniu”, ten szybko pojął, że są dwie drogi wyboru.

Kategoria publikacji: 
Posted By MatkaKurka czytaj więcej

Strony

Subscribe to RSS - MatkaKurka - blog