Zawiadomienie do Prokuratury Generalnej w związku z sms’ami wysyłanymi do Kasi Tusk

Prześlij dalej:

Po przeczytaniu tego, co zamieszczę pod niniejszym wstępem, wiele osób, w tym Prokuratura Generalna, gotowe sobie pomyśleć, że mamy do czynienia ze zdartą płytą i wyświechtaną prowokacją. Nic z tych rzeczy, traktuję sprawę z całą powagą i autentycznym oburzeniem. Jeśli premier Rzeczypospolitej Polskiej na konferencji prasowej czyta ze swojego telefonu „sms-y”, w których ewidentnie zawarte są groźby pozbawienia życia wielu osób oraz plany siłowego usunięcia konstytucyjnego organu państwa, to ja nie widzę najmniejszego powodu, aby cała sprawa skończyła się na „memach”, dowcipach i wymianie zdań na portalach społecznościowych. Mamy do czynienia z arcypoważną sytuacją, która da się zdiagnozować na dwa możliwe sposoby. Pierwszy. Człowiek niezrównoważony dziwnym trafem dokopał się do numeru telefonu córki premiera Rzeczypospolitej Polskiej i co więcej najszerzej pojęte organa Rzeczypospolitej Polskiej nie są w stanie ustalić tożsamości szaleńca, co w tym przypadku powinno nastąpić w trybie natychmiastowym. Drugi. Premier Rzeczypospolitej Polskiej dysponując wiedzą na temat działalności szaleńca ogranicza swoje działania do medialnego występu, w dodatku w takiej formule, która w sposób oczywisty prowokuje kolejne niezrównoważone jednostki. Istnieje jeszcze trzecia możliwość, mianowicie cała ta akcja jest prowokacją prowadzoną w ramach kampanii wyborczej i nie ma nic wspólnego z realnym zagrożeniem życia i działaniem konstytucyjnych organów państwa, za to ma wiele wspólnego z realnym sprowadzaniem zagrożenia na wymienione podmioty. Wszystkie trzy warianty podlegają prawu karnemu i w zależności od ustaleń prokuratury, który wariant odpowiada stanowi faktycznemu, konkretne osoby powinny stanąć przed sądem.
 

Strony

25552 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

24 (liczba komentarzy)

 1. to brzmi serio

 2. a rudy fati poplynal piarem w sukience bez plecow

 3. juz wszyscy, oprocz donka z familia, pisza do prokuratorow...
  toz to bedzie burza w nocniku!

 4. avatar

  wyborami z "dowodami" z ABW, że smsy wyszły od Kaczyńskiego i Macierewicza ^^

 5. Słowo cwel powraca jak bumerang.

 6. Skąd ta dzisiejsza szorstka nieprzyjaźń Władimira i Donalda?
  Jeden drugiemu przypisuje winę za to, że problemów z Kaczorami nie udało się załatwić za jednym zamachem.

 7. Tusk to nawet kota nie powinien mieć.

 8. avatar

  zamachem powiadzasz

 9. !!!

 10. Czegoś tak żenującego dawno już nie było. Tego nawet nie można nazwać ustawką, to żałosny kicz walący na kilometr tandetą.
  Zastanawiam się tylko dlaczego do tego celu, jako obiekt "ataku", wybrano córką, a nie np. syna Józefa Bąka? Może dlatego, że na stan obecny na Józefa Bąka nałożono embargo informacyjne, żeby nie przypominać o aferze Amber Gold, która utknęła w czeluściach prokuratury?
  Krótko mówiąc: Tusk ocipiał ze szczętem, razem ze swoimi doradcami. A może chodziło o przykrycie tego spotu wyborczego PO z Tuskiem żałobnikiem na Powązkach? Jedno jest pewne, to jeszcze nie koniec, nie wygłupialiby się gdyby nie mieli tego rozpisanego na kilka aktów.

 11. Strony