Żydzi w Polsce też machali ręką na Hitlera. Mnie skala głupoty europejskiej nie martwi!

Prześlij dalej:

Wszyscy dookoła ironizują i rzucają sarkazmami w stronę europejskiej Europy, która po kolejnych zamachach powinna być jeszcze bardziej europejska. Z braku innych zajęć też ironizowałem, bo co ciekawszego mogę robić, do pedagogiki nie mam głowy, zresztą umysły zaczadzone ideologią tolerancji i tak nie wchłoną jednego rozsądnego zdania. Ile razy można powtarzać banały, że hebanowi fanatycy przyjechali do Europy wyłącznie w jednym celu – podbić ziemię niewiernych i wprowadzić własne porządki. Ba! Po co popełniać takie wtórności, przecież sami najeźdźcy głośno krzyczą: „Allach jest wielki, zginiecie niewierne psy”. W odpowiedzi słyszą: „Witamy, witamy, jesteście fantastycznymi ludźmi, wyznającymi religię pokoju”. Chciałoby się powiedzieć, że mamy do czynienia z zupełnie nowym zjawiskiem, ale takie gadanie nie będzie miało wiele wspólnego z prawdą. Głupota ludzka jest tak stara, jak sam człowiek, zmieniła się jedynie skala i to rzeczywiście jest dostateczny powód do upadku cywilizacji białego człowieka. Dawniej jeden z drugim nie umiał pisać i czytać, ale instynkt samozachowawczy działał na najwyższym poziomie. Gdy do pewnego miasta odwieczni wrogowie przytargali drewnianego konia, który do niczego konkretnego się nie nadawał, ogłupiali mieszkańcy przyjęli dar w ciemno, śmiejąc się ze starca i jego słów: Timeo Danaos et dona ferentes (obawiam się Greków nawet, gdy niosą dary). Tamto mityczne zdarzenie miało jeszcze jakąś tajemnicę, drewniany koń był dziwem niespotykanym, a ludzie wymęczeni wojną uznali, że wróg się poddał i składa hołd. Dziś islamscy barbarzyńscy wprowadzają do Europy zawartość trojańskiego konia, mimo to zachowania obdarowanych są identyczne i to jest właśnie ta skala głupoty, która zastanawia.

Historia coraz większym kołem się toczy. Siedemdziesiąt lat temu austriacki przywódca wielkich Niemiec wszem wobec oświadczył kto jest podczłowiekiem i z kim w pierwszej kolejności III Rzesza zrobi porządek. Zajął Austrię, zajął Czechosłowację, a Europa uspokajała, że to takie niewinne igraszki. Zaledwie kilkaset kilometrów od Berlina, w Polsce żyło kilka milionów Żydów i też ze spokojem czekali na bieg wydarzeń. Nie wszyscy byli Rockefellerami, ale zdecydowaną większość stać było na bilet transatlantycki do Ameryki. Mało który Żyd i wcale nie najbogatszy poszedł po rozum do głowy i w ostatniej chwili, przed wystrzałami na Westerplatte, uciekł za wielką wodę. W okupowanej Polsce zostało ponad milion ofiar, które Niemcy spalili w Auschwitz i innych niemieckich obozach koncentracyjnych. Polscy Żydzi zostawili po sobie łódzkie i warszawskie kamienice, fabryki, teatry, czeki i nawet złote zęby, taka była cena za oswajanie Hitlera. Człowieka przywiązanego do pewnego ładu, choćby ten ład jako żywo burdel przypominał, niezwykle ciężko nakłonić, żeby się rozejrzał za nowym porządkiem. Nie pomaga niebezpieczeństwo, nie pomaga jasny komunikat – wszyscy zginiecie. Francuzi, Belgowie, Szwedzi i parę innych nacji, to współcześni Żydzi w okupowanej Polsce, z tą różnicą, że polscy Żydzi, gdy zobaczyli, co się dzieje byli gotowi oddać ostatni guzik, aby się dostać na pokład transatlantyku. Francuzi, Belgowie i Szwedzi nie chcą widzieć i słyszeć, co się dzieje, oni są przekonani, że Hitler lada chwila przejdzie na wegetarianizm, wsiądzie na rower i razem z gejami pojedzie na sojowe latte. I niech tak myślą, bo przyroda sobie ze wszystkim poradzi.

Czy w naszym polskim interesie leży edukowanie Zachodu? Nie sądzę, co nas to może obchodzić? Naszym jedynym zadaniem jest odmalowanie kościołów, trzymanie się swoich staroświeckich obyczajów, jak całowanie kobiet w rękę i wspólne niedzielne obiady u mamy. Dla Polski europejska głupota, która przekroczyła wszelkie skale, jest zjawiskiem korzystnym i nie bałbym się, że islamizacja nastąpi z dnia na dzień, to musi potrwać przynajmniej jedno pokolenie. Mamy czas na dogonienie i przegonienie Zachodu, a kolorowa Europa, czy tego chce, czy nie, sama powstrzyma ekspansję. Dopóki gdzieś na lotnisku albo w metrze od czasu do czasu zabiją 30 do 100, żaden Francuz się nie ruszy, bo ma przecież co jeść i dostęp do Internetu. Wiadomym jednak jest, że to są dopiero miłe złego początki. Hebanowi fanatycy będą z Allachem na ustach chodzić jak Świadkowie Jehowy od chałupy do chałupy, ale nie ze „Strażnicą” pod pachą, tylko kałasznikowem na ramieniu. Dopiero wtedy obudzą się we Francuzach i Belgach naturalne instynkty, tak zwane zwierzęce – albo my ich albo oni nas. Piszę całkiem poważnie, chociaż sporo w tym cynizmu i brutalności, czyli polityki. Nie martwi mnie skala europejskiej głupoty, za wszystko w swoim czasie trzeba będzie zapłacić, jedyne co mnie martwi to zaraźliwość głupoty, która może przejść przez Odrę. Na szczęście w tej kwestii więcej niż 80% Polaków ma jednoznaczne zdanie - „wypier....ć z dziczą” i to jest nasz wielki kapitał na przyszłość.

41341 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

41 (liczba komentarzy)

 1. avatar

  w imie tego paradygmatu "nikt nie wiec co sie za chwile wydarzy"..oczekiwałbym od ANTONIEGO dekretu powołujacego a tak z...30.000 ludzi pod bron..cos a'la pół-powszechna mobilizacja celem uzupelnienia stanu osobowego w SG..
  a od pana ministra morawieckiego oczekiwałbym speckonfy i zapowiedzi erygowania-.uruchomienia kilku??nastu?? nowych fabryk produkujacych zasieki z drutu kolczastego...
  a belgom mozemy wysłac "biały konwój" tirów..wypelnionych nowiuskimi fortepianami z  firmy CALISSIA...niech sie gromadza na placach i ulicach..i niech zmieniają swiat muzyką....tylko tyle mozna dla nich zrobic....

 2. avatar

  Wikipedia:
  "Dopiero jednak w roku 1830 Belgia stała się niezależnym państwem" 

 3. Całkiem, całkiem uwielbiam Pański cynizm, Panie MatkaKurka. 

 4. ...Aczkolwiek mocno naznaczony ironią.

  Cynicznie zabrzmiały mi słowa Pani Pitery: "Bruksela żyje normalnym życiem. Ja uważam,że należy do tego wszystkiego zachować dystans"...

  ...w zestawieniu z takim oto dzisiejszym obrazkiem z "normalnego życia"...

  Jak można mówić o "zachowaniu dystansu" i "normalnym życiu"?
  Straszne po prostu...

 5. avatar

  ja bym proponował szanownemu panstwu "reporterstwu-dziennikarstwu"''' zastosowac embargo a'la niesioł.(taki pan red janecki pisze na twitterze ze powinno sie pytac "uchodzców"..o to czy SĄ CZY NIE SĄ TERRORYSTAMI.a ja sie pytam co bedzie jesli ktorykolwiek z nich..raz sklamie ze jest..a inny sklamie ze nie jest..i co z tym zrobic dalej??
  .a panią "julie od dorsza" zostawic ja samą ze sobą i z jej glupotą..za kilka miesiecy bedzie uciekac przed dziennikarzami jak tusk czy doktorowa1metrodszpadla....

 6. Kto ma odwagę, żeby głośno mówić o tym, co się dzieje?

 7. ......."a jak sie okaze ze sa terrorystami, to wtedy bedziemy sie martwic"
  cytat z nastepnej kretynki Kazimiery Szczuki

 8. Pitera jak zwykle klamie, bo w Brukseli wladze apeluja o nie wychodzenie z domu, komunikacja miejska nie dziala. Tak bym chciala zeby jak wlacze telewizor nie byloby w nim Pitery, Palikotow i innych Petru. Myslalam ze wygrana PiS-u zmieni to wreszcie. Tak mam dosyc ogladania tych POwsko-KODziarskich rzygowin. 

 9. Wybacz autorze zuchwały tytuł, ale czytam i znajduję swoje myśli. Co nas obchodzą Niemcy czy Francja? Chaos u nich jest nam na rękę. Może zamożni Niemcy i Francuzi będą się u nas osiedlać w poszukiwaniu spokoju? Możę chaos u nich osłabi im gospodarkę?  Nie ma i długo nie będzie niebezpieczenstwa islamskiej Europy. Az tacy głupi nie są, żeby oddać ponad tysiącletnie państwa bez walki.  Niemcom i reszcie potrzebne są spektakularne zamachy, żeby się przebudzili. Muszą zginąc miliony. Kazdy Hans i każdy Pierre musi zacząć bać się o siebie i o własne dzieci.  Wtedy nastąpi przekręcenie wajchy, nie wczesniej. Rewolucje dzieją sie od dołu, nie od góry. Tylko że na razie nie było przełomu. Ale ten przełom nadejdzie. Zachód się wykrwawi w walce z islamem, a my w tym czasie zbudujemy potęgę. I wtedy, kochani Rodacy, spełni się mój sen i to Niemcy będą u nas zbierac truskawki, a nie odwrotnie.

 10. amnesty international i michnika, i to nie jest żart.
  Po pierwszym momencie przestrachu, kiedy władcy Europy zachodniej chciali się schować za chrześcijanami, przyszedł moment przekonania o własnej potędze. Iluminaci chcą wykorzystać moment w historii i uderzyć w swojego jedynego przeciwnika. Oni naprawdę się nie boją islamistów, będą w szoku kiedy światowy kalifat uderzy na Europę Zachodnia i ją pokonana.

  Był taki film "Zardoz", w rolu głównej Sean Connery. Wypisz wymaluj to co się będzie działo.

 11. Często ten przykład absurdalnego poczucia bezpieczeństwa u żydów przed wojną podaje się jako dowód na to że oni wcale nie są tacy cwani na jakich się malują. Sądzę że było inaczej. Żydzi zawsze mieli najpewniejsze informacje, i to z z dużym wyprzedzeniem, informacje od swoich za granicami.
  Czyli zostali po prostu oszukani przez swoich. Skazani na wytępienie dla dobra przyszłego Izraela, który nie potrzebował biednych, starych, i spolszczonych, potrzebował jednak ofiary założycielskiej by głosić ją przez wieki.
  Nawet gdy któryś nie dowierzał uspokajającym kłamstwom, to na żaden statek do USA nie miał po co wsiadać. Amerykanie zamknęli szlaban i nikogo już nie wpuszczali.

 12. USA przyjmowała tylko najlepszych fizyków, matematyków ale i nie wszystkich. Alfred Tarski ledwie się załapał. Stanisław Ulam za protekcją Johna  von Neumnna

 13. Chlor - masz rację. Ładnie to opisała Pani Ewa Kurek w książce: "Polacy i Żydzi, problemy z historią". Przewodniczący warszawskiej gminy żydowskiej senator Sejmu RP Adam Czerniaków pisze w swoim dzienniku, że dnia 06.10.1939 r udał się na Aleję Szucha [do Gestapo} w celu prowadzenia rokowań z Niemcami na temat " Autonomicznych stref żydowskich", gdzie pod kuratelą Niemców Judenraty i policja żydowska rządzila niepodzielnie. Trzy lata trwał spokój w gettach.
      Własnymi rękoma wysłali wszystkich chasydów na śmierć w komorach. W gettcie łodzkim, było tylko 5 Niemców, który tylko lustrowali wykonanie przez Judenraty otrzymanych poleceń. Polska Policja "granatowa" nie uczestniczyła w tych zdarzeniach. Państwo Podziemne zabroniło uczestniczenia Polakom w akcjach eksterminacji narodu żydowskiego. Warto przeczytać tą ksiązkę.

 14. Dobry tekst Panie Mother of Spigot

 15. avatar

  stanowcze nie dla kozich synow w Polsce, jesli tego Polacy nie zrobia to beda mieli to samo co w zgnilej zachodniej Europie: gwalty zon i dzieci (bo kozie syny maja nieograniczony pociag do wszystkiego co sie rusza), sharia law, dzielnice muzulmanskie gdzie Polak bedzie bal sie wejsc itd.

  Powinien byc szlaban, ZERO, ZERO, kozich synow w Polsce!
  Tak nam dopomoz Bog!

 16. avatar

  powinno :-)

 17. avatar

  i nic więcej.
  A Sierakowskiego z Żakowskim wysłać albo do Syrii albo do Izraela

 18. ale zawsze możemy zaproponować taki deal. Za jednego Polaka który zechce się osiedlić na stałe w państwie islamskim możemy przyjać jednego muslima. I co wy na to?

 19. Co nas to może obchodzić? No mnie jednak trochę obchodzi. Mieszkam poza Polską, mam paru znajomych to to, to tam. Zresztą Polaków poza Polską mieszka "dzikie mnówstwo", więc jednak, w tym sensie, mnie i ich to obchodzi.

  Pzdr.

 20. niej "zamachy to rzecz normalna". Czyli stan bez zamachów, to rzecz nienormalna? Przecież ona ma normalnie nienormalnie zryte we łbie.

 21. Żeby coś takiego uważać za normalne.
  Nie mieści mi się w głowie.

  Hannibal ante portas!

  A niektórzy twierdzą, że pewnie w charakterze doręczyciela, z pizzą albo kebabem...
  Albo głupota, albo sabotaż. Bo co innego to może być?

 22. Naszym największym kapitałem jest to ,że trerror minionych lat pozostawił nam wyostrzoną czujność i resztki instynktu samozachowawczego. !!! Teraz należałoby doprowadzić do wykrzaczenia się przezkazu z wrażych telewizji, bo radio i prasa są mniej groźne, choć groźne, no i para bellum. W kieszeni również, u każdego obywatela, który udowodni swój patriotyzm. NIE DAWAŁBYM DOSTĘPU DO BRONI TYM CO JEŻDŻĄ SKARŻYĆ DO BRUKSELI 

 23. avatar

  Otto von Bismarck: "Po cóż innego stworzył Bóg Żydów polskich, jak nie po to by byli naszymi szpiegami?"

 24. avatar

  nic nie zrobią muzułmańskim agresorom. Oni są tylko mocni w gębie, jak trzeba Polskę albo Węgry dyscyplinować, gdzie niby demokracja sie wali. W takie dni, jak dzisiaj jeszcze bardziej mnie szlag trafia na myśl o tej zgnilixnie. I do tego jeszcze ten marsz niedzielny, gdzie znowu będą pod pachę maszerować. Nawet nie wiem jak nazwać takie zachowanie :)

 25. Z ust mi to wyjęłaś - przepraszam za "tykanie". Byłam pewna, że pochód będzie. Białe kwiaty i podniosłe przemowy. Rezolucja w sprawie zamordyzmu w Polsce też będzie - a jakże. Przecież Polska zagraża ładowi w Europie, a w Brukseli w szczególności. Co tam zamachy. W końcu Julia herbu Dorsz powiedziała rano, że życie w Brukseli toczy się normalnie. Sic!

  A jeżeli chodzi o dzisiejszy temat, to zgadzam się z Matką. Musi dojść do najgorszego, żeby doszło do opamiętania.

 26. avatar

  z całą przyjemnością przyjmuję to "tykanie" :)

  Mam tylko nadzieję, że dla rozsądnych ludzi takie postawienie sprawy na głowie jest niestrawne.

 27. Tak, tylko miejmy nadzieję, że ci rozsądni są w Polsce w większości. Ja taką mam.

 28. Dla Europy zagrożeniem jest Polska. Oni tam więdzą, że naszego narodu nie da się złamać i otumanić lewacką religią (podobnie jak Węgrów). Chcieli nam z tego powdu wepchnąć islamistów. Nam i pozostałym krajom bloku wschodniego. Chcieli nas zniszczyć rękami muzułmanów. Myśleli, że  tą zgrają zaleją Węgry, a resztę wepchną Polakom, Słowakom, Czechom. Takiego wała.... Oni wcale nie chcą do nas. A poza tym wydaje mi się, że dla nich nie jesteśmy celem. Dla nich ciągle jesteśmy Lechistanem. Mają w pamięci, że Lachy to dumny naród, który nie pozwala sobą pomiatać i trzeba się z nim liczyć, bo jak go wkurzą to mogą nieźle w d..ę oberwać. I jeszcze jedno - Lechistan istniał dla muzułmanów, nawet wtedy, gdy Polski nie było na mapach. I to nie od czasu odsieczy wiedeńskiej. LECHIA to antyczna nazwa Polski z przed chrztu w 966 r. Nazwy Polski (Lechia) używane przez obcych kronikarzy to: perskie-Lachestan, litewskie-Lenkija, tureckie-Lehistan, ormiańskie-Lehastan, węgierskie-Lengyelország, w Tadźykistanie -. Lahiston. Polaków nzywano wszędzie Lechitami: tureckie Lehce, ruskie Lachy, węgierskie Lengyel, rumunskie Leah, Ledianin u Serbów, A tak swoją drogą lachy to w tłumaczeniu pany, a Lechistan to kraj panów. I tak nas postrzegają Azjaci.

 29. Nie wiedzą czym jest i był bolszewizm, my wiemy i boimy się go jak zarazy, lękamy się utraty wolności bo wiemy jaka jest jej cena. Im tam na Zachodzie tę wolność dano wraz z armią amerykańską, nie zapłacili za nią kropli krwi.

 30. Strony