Żydzi w Polsce też machali ręką na Hitlera. Mnie skala głupoty europejskiej nie martwi!

Prześlij dalej:

Wszyscy dookoła ironizują i rzucają sarkazmami w stronę europejskiej Europy, która po kolejnych zamachach powinna być jeszcze bardziej europejska. Z braku innych zajęć też ironizowałem, bo co ciekawszego mogę robić, do pedagogiki nie mam głowy, zresztą umysły zaczadzone ideologią tolerancji i tak nie wchłoną jednego rozsądnego zdania. Ile razy można powtarzać banały, że hebanowi fanatycy przyjechali do Europy wyłącznie w jednym celu – podbić ziemię niewiernych i wprowadzić własne porządki. Ba! Po co popełniać takie wtórności, przecież sami najeźdźcy głośno krzyczą: „Allach jest wielki, zginiecie niewierne psy”. W odpowiedzi słyszą: „Witamy, witamy, jesteście fantastycznymi ludźmi, wyznającymi religię pokoju”. Chciałoby się powiedzieć, że mamy do czynienia z zupełnie nowym zjawiskiem, ale takie gadanie nie będzie miało wiele wspólnego z prawdą. Głupota ludzka jest tak stara, jak sam człowiek, zmieniła się jedynie skala i to rzeczywiście jest dostateczny powód do upadku cywilizacji białego człowieka. Dawniej jeden z drugim nie umiał pisać i czytać, ale instynkt samozachowawczy działał na najwyższym poziomie. Gdy do pewnego miasta odwieczni wrogowie przytargali drewnianego konia, który do niczego konkretnego się nie nadawał, ogłupiali mieszkańcy przyjęli dar w ciemno, śmiejąc się ze starca i jego słów: Timeo Danaos et dona ferentes (obawiam się Greków nawet, gdy niosą dary). Tamto mityczne zdarzenie miało jeszcze jakąś tajemnicę, drewniany koń był dziwem niespotykanym, a ludzie wymęczeni wojną uznali, że wróg się poddał i składa hołd. Dziś islamscy barbarzyńscy wprowadzają do Europy zawartość trojańskiego konia, mimo to zachowania obdarowanych są identyczne i to jest właśnie ta skala głupoty, która zastanawia.

Historia coraz większym kołem się toczy. Siedemdziesiąt lat temu austriacki przywódca wielkich Niemiec wszem wobec oświadczył kto jest podczłowiekiem i z kim w pierwszej kolejności III Rzesza zrobi porządek. Zajął Austrię, zajął Czechosłowację, a Europa uspokajała, że to takie niewinne igraszki. Zaledwie kilkaset kilometrów od Berlina, w Polsce żyło kilka milionów Żydów i też ze spokojem czekali na bieg wydarzeń. Nie wszyscy byli Rockefellerami, ale zdecydowaną większość stać było na bilet transatlantycki do Ameryki. Mało który Żyd i wcale nie najbogatszy poszedł po rozum do głowy i w ostatniej chwili, przed wystrzałami na Westerplatte, uciekł za wielką wodę. W okupowanej Polsce zostało ponad milion ofiar, które Niemcy spalili w Auschwitz i innych niemieckich obozach koncentracyjnych. Polscy Żydzi zostawili po sobie łódzkie i warszawskie kamienice, fabryki, teatry, czeki i nawet złote zęby, taka była cena za oswajanie Hitlera. Człowieka przywiązanego do pewnego ładu, choćby ten ład jako żywo burdel przypominał, niezwykle ciężko nakłonić, żeby się rozejrzał za nowym porządkiem. Nie pomaga niebezpieczeństwo, nie pomaga jasny komunikat – wszyscy zginiecie. Francuzi, Belgowie, Szwedzi i parę innych nacji, to współcześni Żydzi w okupowanej Polsce, z tą różnicą, że polscy Żydzi, gdy zobaczyli, co się dzieje byli gotowi oddać ostatni guzik, aby się dostać na pokład transatlantyku. Francuzi, Belgowie i Szwedzi nie chcą widzieć i słyszeć, co się dzieje, oni są przekonani, że Hitler lada chwila przejdzie na wegetarianizm, wsiądzie na rower i razem z gejami pojedzie na sojowe latte. I niech tak myślą, bo przyroda sobie ze wszystkim poradzi.

Strony

40515 liczba odsłon
Obrazek użytkownika Matka Kurka

Autor artykułu: Matka Kurka

41 (liczba komentarzy)

 1. avatar

  w imie tego paradygmatu "nikt nie wiec co sie za chwile wydarzy"..oczekiwałbym od ANTONIEGO dekretu powołujacego a tak z...30.000 ludzi pod bron..cos a'la pół-powszechna mobilizacja celem uzupelnienia stanu osobowego w SG..
  a od pana ministra morawieckiego oczekiwałbym speckonfy i zapowiedzi erygowania-.uruchomienia kilku??nastu?? nowych fabryk produkujacych zasieki z drutu kolczastego...
  a belgom mozemy wysłac "biały konwój" tirów..wypelnionych nowiuskimi fortepianami z  firmy CALISSIA...niech sie gromadza na placach i ulicach..i niech zmieniają swiat muzyką....tylko tyle mozna dla nich zrobic....

 2. avatar

  Wikipedia:
  "Dopiero jednak w roku 1830 Belgia stała się niezależnym państwem" 

 3. Całkiem, całkiem uwielbiam Pański cynizm, Panie MatkaKurka. 

 4. ...Aczkolwiek mocno naznaczony ironią.

  Cynicznie zabrzmiały mi słowa Pani Pitery: "Bruksela żyje normalnym życiem. Ja uważam,że należy do tego wszystkiego zachować dystans"...

  ...w zestawieniu z takim oto dzisiejszym obrazkiem z "normalnego życia"...

  Jak można mówić o "zachowaniu dystansu" i "normalnym życiu"?
  Straszne po prostu...

 5. avatar

  ja bym proponował szanownemu panstwu "reporterstwu-dziennikarstwu"''' zastosowac embargo a'la niesioł.(taki pan red janecki pisze na twitterze ze powinno sie pytac "uchodzców"..o to czy SĄ CZY NIE SĄ TERRORYSTAMI.a ja sie pytam co bedzie jesli ktorykolwiek z nich..raz sklamie ze jest..a inny sklamie ze nie jest..i co z tym zrobic dalej??
  .a panią "julie od dorsza" zostawic ja samą ze sobą i z jej glupotą..za kilka miesiecy bedzie uciekac przed dziennikarzami jak tusk czy doktorowa1metrodszpadla....

 6. Kto ma odwagę, żeby głośno mówić o tym, co się dzieje?

 7. ......."a jak sie okaze ze sa terrorystami, to wtedy bedziemy sie martwic"
  cytat z nastepnej kretynki Kazimiery Szczuki

 8. Pitera jak zwykle klamie, bo w Brukseli wladze apeluja o nie wychodzenie z domu, komunikacja miejska nie dziala. Tak bym chciala zeby jak wlacze telewizor nie byloby w nim Pitery, Palikotow i innych Petru. Myslalam ze wygrana PiS-u zmieni to wreszcie. Tak mam dosyc ogladania tych POwsko-KODziarskich rzygowin. 

 9. Wybacz autorze zuchwały tytuł, ale czytam i znajduję swoje myśli. Co nas obchodzą Niemcy czy Francja? Chaos u nich jest nam na rękę. Może zamożni Niemcy i Francuzi będą się u nas osiedlać w poszukiwaniu spokoju? Możę chaos u nich osłabi im gospodarkę?  Nie ma i długo nie będzie niebezpieczenstwa islamskiej Europy. Az tacy głupi nie są, żeby oddać ponad tysiącletnie państwa bez walki.  Niemcom i reszcie potrzebne są spektakularne zamachy, żeby się przebudzili. Muszą zginąc miliony. Kazdy Hans i każdy Pierre musi zacząć bać się o siebie i o własne dzieci.  Wtedy nastąpi przekręcenie wajchy, nie wczesniej. Rewolucje dzieją sie od dołu, nie od góry. Tylko że na razie nie było przełomu. Ale ten przełom nadejdzie. Zachód się wykrwawi w walce z islamem, a my w tym czasie zbudujemy potęgę. I wtedy, kochani Rodacy, spełni się mój sen i to Niemcy będą u nas zbierac truskawki, a nie odwrotnie.

 10. amnesty international i michnika, i to nie jest żart.
  Po pierwszym momencie przestrachu, kiedy władcy Europy zachodniej chciali się schować za chrześcijanami, przyszedł moment przekonania o własnej potędze. Iluminaci chcą wykorzystać moment w historii i uderzyć w swojego jedynego przeciwnika. Oni naprawdę się nie boją islamistów, będą w szoku kiedy światowy kalifat uderzy na Europę Zachodnia i ją pokonana.

  Był taki film "Zardoz", w rolu głównej Sean Connery. Wypisz wymaluj to co się będzie działo.

 11. Strony