Wiedza ze spisków

Prześlij dalej:

Lepiej sformatowany tekst tutaj http://antyszwecja.wordpress.com/2013/01/31/wiedza-ze-spiskow/

Ah jakie cudne, poznałem Prawdę i rozwikłałem naturę rzeczywistości! Największy z problemów intelektualnych mam już z głowy i daje mi to dużo wewnętrznego spokoju - teraz tylko jakieś śmieszne doczesne problemiki do rozwiązania zostały. Odpocznijmy od podróży w głąb siebie i zajmijmy się czymś lżejszym. Nie będę się z Wami dzielił rozkminami na tematy typu jak zarobić, co jeść i z kim kopulować. Zamiast tego podróż na orbitę, skąd ogarniać będziemy mój drugi w kolejności przedmiot analizy - społeczeństwo.

Tytuł wpisu brzmi "Wiedza ze spisków", skąd zainteresowanie tą dziedziną? Ostatnio wałkuję nadawaną w Radiu na Fali audycję o psychodelikach i ezoteryce pt. hiperprzestrzeń, prowadzoną przez niejakiego muppeta. Audycja zacna radiowo i intelektualnie. Od roku słucham też Teorii Chaosu, Claude'a Moneta, nadawanej co piątek o północy w tej samej internetowej rozgłośni . Masę fascynującej wiedzy i domysłów można z obu tych audycji pozyskać, więc serdecznie Wam polecam. Zabawmy się w dywagacje płynące z teorii spiskowych.

Strony

2262 liczba odsłon

Autor artykułu: Antyszwed

1 (liczba komentarzy)

  1. Doktorat o spiskach raczej odpada, nie dokopiesz się do istotnych, tajnych źródeł.
    Nie sądzę, że istnieje jeden światowy spisek, a raczej masa drobniejszych przekrętów, które choć mają skutki globalne, to są wymyślane lokalnie.
    Chyba jeden z najgrubszych przewałów to ocieplenie klimatu, nawet Cameron pyskując na Unię, deklaruje się jednocześnie jako gorliwy zwolennik tej bzdury. Czyli ten mit jest jakaś nienaruszalną świętością, mimo faktu, iż epizod ocieplenia zakończył się 15 lat temu.

  2. Strony