Źródło foto: www.google.pl, zdjęcia wykorzystywane wyłącznie jako prawo cytatu w myśl Art. 29. Prawo cytatu Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

zarazashare

Wszyscy dookoła chyba są zmęczeni, w każdym razie mnie się już w głowie kręci i ręce opadają od zgranych tez i argumentów. Fruwa w powietrzu praktycznie ten sam przekaz po obu stronach świętej wojny i nic nowego dodać się nie da. Pozostaje co jakiś czas przypominać, że jeśli nawet coś jest nudne, bo oczywiste, to tym bardziej jest skuteczne. Kop wymierzony w krocze to nic finezyjnego, ale nie znam faceta, który po precyzyjnym ciosie nie jąknąłby i nie zgiął się w pół. Dlatego przypominam dwie podstawowe rzeczy, nie ma nic gorszego niż przymykanie oczu na błędy i wypaczenia partii rządzącej i każdej władzy ta zasada dotyczy. Kto da się zakneblować „ruskim agentem” ten niech się za malowanie pisanek weźmie i nie pcha paluchów do polityki.share

Czas umyka  jak rączy jeleń a Partia Plaga Wszechczasów Obywatelska trwa i trwa. Z tym, że pod batutą nowych starych nazwisk. Jeszcze chwilka upłynie a na ambergoldbank  do tej szlachetnej jak nie wiemy co, cywilizacji„dobije” Koniu,  Miro i Chlebowski. Bo Zegarmistrz nie zdążył nawet odbić . Do dziś lata po epicentrum. Wiosenna ledwo łączka ubrała się w kwiatki i na ten tychmiast wyskoczył uśmiechnięty prezydent grodziszcza nad Motławą. I jak zwykle NIEWINNY !

W tym kraju nigdy nie ma i nie było winnych. I wszyscy nigdy a przenigdy nie mają sobie nic do zarzucenia. Patologia goni patologię i patologią pogania. Tak samo jak ongiś cep cepa cepem. Co było dość prymitywnym przekształceniem skrótu "CCCP".